• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@nelina_
Treba se umoudri a pujde mimi dobrovolne :o)))
Sokujici pro dr. bylo, ze behem hodiny a pul jsem byla bez cipku a otevrena na 1,5
Tak drzim vse co mam, at to mate uz za sebou a bez komplikaci a rychly !!!!

Tompreji samozrejme vsem, ktere to jeste ceka.
19. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abig no někdo to veme hopem a nedělá caviky, viď? :wink: Ta Dr. teda musela koukat, bych chtěla být u toho :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 ahoj tak jeste nic... :slight_smile: Dneska jsem byla na kontrole a jsme domluvenai na patek na zátěžový test. Když to bude vypadat na porod, tak mi ho v sobotu vyvolají. Pokud se teda mrnousek nerozhodne dřív. Bude to ale husarský kousek, jestli to vážně vyjde na sobotu, protože náš mladší ten den bude slavit desáté narozeniny a bráchu dostane vlastně jako dárek :slight_smile: A já si přesně na den po deseti letech zažiju, co je to ňuchňat se s novorozenečkem :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig Moc moc gratulujeme k Jonáškovi! Ani jsem předtím nepostřehla, že už máte taky uzlíček na světě. Tak si ho pěkně užívejte a přejeme hlavně zdravíčko!!! :wink:
19. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys No, vidíš to, tak to třeba dopadne opravdu na ty narozeniny! :slight_smile: A jak má vypadat ten zátěžový test? To slyším taky poprvé...jinak nám se Vojtíšek narodil na narozeniny tchýňky, počkal si 2 hodiny po půlnoci, aby se do termínu "trefil"...tak měli všichni velkou radost o to víc, že je můžou v budoucnu slavit spolu :grinning: A myslím, že hezčí "dáreček" nemohla dostat! :grinning: Ňuchňání s píďalkou je moc krásný, jen nás dnes trápí zase prdíky (ale dost), tak chudáček převážně pláče. :unamused: Zatim papa a myslíme na tebe!
19. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pry je to 20 minut monitoru, pak pri monitoru 20 minut oxytocinove kapačky a pak dalsich 20 minut monitoru už bez kapačky, co na to říká děloha.... takže vlastně hodina na monitoru.... jsem na to zvedava.
My mame stejne datumy v rodine vickrat.. ja jsem se narodila mame k narozeninam, tata se narodil na dědovy narozky :slight_smile: tak jsem zvedava, jestli to vyjde i napotreti.

S prdikama je problem, to je s tema klukama horsi. Holky pry tolik na prdiky netrpeji. Musíš dávat strasnej pozor co jíš a vypozorovat po jakem tvem jidle ty prdíky má. Masírovat bříško a taky popíjej fenyklovy čaje....
Někdy ani to nepomůže, no.... Nejhorsi je prezit prvni tri mesice, pak se to postupne zlepsi. Alespon u mych kluku to tak bylo.
19. zář 2011 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig Moc gratuluju k jonáškovi - krásné jméno...:slight_smile:)))
nelina: přeju taky at už to máš rychle za sebou, doufám, že na tom nebudem díky tomu jménu stejně...:slight_smile:))))
Já jsem byla u Dr.dneska a na porod to nevypadá, nález skoro stejný jak minulý týden, prostupnost volně na prst, spíš říkala, že to vypadá až na termín, takže mám ještě hromadu času.....
Akorát nevím, jak je velký, protože mě to dr.odmítla říct s tím, že to stejně vědět nepotřebuju, tak k čemu to vědět, že.... :frowning2:
mimys: taky přeju, at to stihneš před vyvolávačkou
My to s těma narozkama máme trochu podobně - termín 30.9. a já mám narozky 2.října, takže taky možná budou narozky v jeden den..... :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig velká gratulace k Jonáškovi:slight_smile: Tak ať pěkně roste a dělá Vám samou radost:slight_smile:

@nelina_ třeba se to do středy ještě rozjede. Vidíš, ja měla planovaný císař a miminko si řeklo, že půjde na svět tak či tak. Tak jsem si taky aspoň před císařem zažila odchod plodovky. Jinak vyvolávané porody jsou celkem rychlé, tak budem držet palečky.
19. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 a jaké používáte kapičky. Někdy je dobré jich více vyzkoušet, než najdete ty pravé. Ja u prvního dávala BabyCalm, teď nám zabírá i Sab. Ale jsou i nějaká ta probiotika, prý taky za výrazně lepší cenu v Polsku. :wink: Jsou pry ale výborné, jen jsem zapomněla název. Kdyby bylo třeba, zjistím:slight_smile:

@mimys Tak ať to zvládnete, držíme pěsti :wink:
19. zář 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg děkuju za podporu :wink:
19. zář 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fazole11 vždycky lepší zbytečně než pozdě, i když znám to kamarádka taky 3 dny bolestí a po termínu, v porodce byla 2 krát a byly na ni hnusný, že plaší :(
@leryl to to kurnik letí
@abig gratulece a přání nádherného života naplněného zdravím
@nelina_ když s tebou nemají trpělivost tak držím pěsti ve středu a ještě víc držím aby to vyšlo samo od sebe
@mimys já fakt nevím jak to u nás bude, ještě se mi nabíd budoucí deda co mu je skoro 80, jenže ten tím varťasem jezdí tak že by to ze mě vyklepal než dojedem
a ještě by mě moh odvézt přítele kamarád pohřebákem. A já jsem fakt za každou recesi , takže proti nejsem a hlavně on je na telefonu vážně pořád. tak uvidíme jak to dopadne.
Jinak včera jsme odpadla po oslavě a to jsme v neděli uděla uplný prd, jen jsme měli oslavu a já byla tak hotová, že jsem šla špát před půlnocí. Dnes respektive včera jsme vybalila 4 krabice ale tech pár dřepů u špajzky, když jsem rovnala do té nejspodnější mi dalo tak počoudit, že se mi zvednul tlak a nechtěl mrcha klesnout jsem byla až na 158/108 . Chvíli jsme zddřímla s Maruškou a ted nemůžu spát, chodim měřit, konečně jsem se dostala do mormy i když tak tak, ale J. má noční a mě tu spí dítko, tak nevím jak bych se dostávavala do nem. dnes jdu na kontrolu tak radši dopolko dobalim tašku. Jestli si to nesedne tak mám špitál jasnej :(
20. zář 2011 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jinak fotka se dá odčervenit , stáhnout jen jedna barva ale to bych ji musela mít ve velkým je fakt super momentová
viz. hodiny nevstávám, jdu se pokusit podruhý spát
20. zář 2011 ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Holka to fakt neni divu, ze máš vysokej tlak. Snad ti sleze, drzím palečky. To tvoje mimčo bude pěknej vytrvalec od malička, když se i po tom tvem každodenním kolotoči drží!

Teda jet do porodnice pohřebákem to je síla :grinning: dobrá recese:slight_smile: zvlášť pro lidi jdoucí zrovna kolem, až tam zastaví :slight_smile: Musím říct, že jsi dobrej dobrodruh :slight_smile: Koukám na hodinu,kdy jsi psala...ty asi ani nevíš, co je postel !!!
20. zář 2011 v 07:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 na ty prdíky mám od maminy tří kluků radu použít rektární rourku. V lékárně asi za 20 kaček. Nemá se to používat často nebo nějak pravidelně, ale když mimčo pořád kvůli tomu pláče, tak to mu to pomůže :wink:
20. zář 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys jj, mě taky říkaly, že před vyvoláním udělají tenhle zátěžový test, jestli je děloha opravdu zralá a jak na to mimčo reaguje. Mě to přišlo rozumný, než aby do nás hned napraly plnou dávku a pak z toho bylo nesmyslný přemlouvání k porodu, když se tělu předtím vůůůbec nechtělo .... to musí pro těn organismum šok ...
20. zář 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak to my v noci paráda - budí se teda po 3-4 hodinách na kojení,ale to se rychle nadlábne a hned spinkáme.Horší to je přes den - to nic neudělám.To chce být pořád přisátá...
Taky jdeme dnes k dr.,tak jsem zvědavá kolik přibrala.Kolik vy jste přibrali?

@lennetfrigg - vy jste na umělé výživě?nemáš mlíčko? :frowning2:

@nelina_ tak zítra na tebe moc moc myslím :slight_smile:

@abig - velká gratulace k Jonáškovi :slight_smile:ať vám pěkně roste a je zdravý!!
20. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimys tak to máte dobrou tradici "společní narozky", u nás se nic podobnýho nedějě, jen máme takovou zvláštnost, že je nás drtivá většina, včetně mě :wink: , narozena v říjnu, ale každej jsme si vybraly pěkně svoje datum. No a protože je to pak s těma oslavama v říjnu pěkný záhul, tak děláme hromadný oslavy ... no takže si vlastně svým způsobem společný narozky taky užijem :wink: :grinning:
20. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys @lennetfrigg No, prdíky dnes zase rozháníme...jen slyším vždycky řev a pak hlasitý prdění, tak se mi uleví vždycky za něj, chudáček malej, když si s tím vším má to malý tělíčko poradit...kapičky nám dr. předepsala ty Sab simplex, Baby calm mám taky koupený, tak leda že bych to prostřídala a nějak vypozorovala, co zabírá líp. S tím jídlem se dost hlídám, tak právě nevím, co už jíst, aby mu bylo líp :unamused: Ale dr. říkala, že občas je to tak, že i když se maminka hlídá, malýho to prostě trápí. Asi to je jak u koho. Včera jsem potkala u dr. paní kt. říkala, že i jejich holčička s tím má problém a to se říká, že na spíš trpí kluci, tak nevím. :frowning2: @mimys Krásný bříško!!!!! :wink:

@barbarkaaa S tím pohřebákem a dědou jsem se teda pobavila, ty jsi borka fakt!!!! :grinning: Klobouk dolů, jak to bereš a zvládáš!

@dasty79 Dneska jsme naopak vstávali v noci jen jednou, nakrmili jsme a hned usnul. Paráda! Prostě to je asi jak kdy, podle toho, co ho zrovna trápí, dnes od rána teda ty prdíky :unamused: Zatím jsme přibrali od minulého týdne 130 gramů, takže teď váží 3100g. :wink:
20. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Aha, tak to slyším poprvé, tak to já se na to zkusím zeptat a případně vyzkoušet, protože mi ho je líto, když se tak pořád trápí. DÍKY za tip. :wink:
20. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 já taky o tom slyšela prvně od ní, říkala mi, že ti její kluci na to trpěli a ten třetí nejmladší fakt hodně a aby neprobrečel mládí :slight_smile: tak to použila a říkala, že u něho to hodně pomohlo :wink:
20. zář 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky vcera to byl extrem ja proste nemohla spat jak jsem odpadls v 9 v nadeji ze si tlak klidem sedne tak jsem byla od pul 3 vzhuru a pak usnula az pred 5. V noci uz to slo to jsem se dostala na hranici ale rano po jedne ceste na wc 165/105 v poradne celkem ok zrovna ale vim ze je to pruser tak me hned nahnal do nemocnice. Fakt jsem to obrecela, chlap porad neco odkladal, ja delala co mohla. Ted melo uz aspon trochu dojit na pripravy a ja si to vubec neuziju. A z ty postele me boli vsechno uz ted.
To je dobre ze vam mimousci papkaj a spej. Za chvili zajedete rezim vic a bude to pohoda.
Pidalka ma ted cca 3,5 kila a doktor teda brurus. U myho o vysetreni ani nevim tohle byly jatka az z toho byla zprasena vlozka
20. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ to je jasný, že v ceně, já se doktorky ptala jaké mlíko kvůli tomu, co je pro moji nedonošenou dceru dobré, cenu jsem neřešila :wink:
20. zář 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mi holky držte zítra ráno palce, zkoušela jsem všechno možný, ale prcek se nechce vzdát útulnýho domečku, takže ráno nástup na vyvolávačku. Snad to nebude trvat dlouho :grinning:
Tak se na pár dní odpojím :wink:
20. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa týjo, to je strasnej tlak! Ty sis o to koledovala, no... ono to tělo má taky sve hranice co jeste vydrží a co ne... ted se dej dohromady. Sice si neužiješ přípravy, ale ono zase všecko jde udělat i potom. Já třeba nemám dodnes skřínky na veci pro maleho a vsecko po igelitkach, posylku bez matrace, protože jeste ani nevime, kde budeme bydlet. ( manzel se chce stehovat do prahy, tam se nam ta postylka nevejde, tak mam pripravenou jen cestovni...a pokud mu ted klapne prace hrozi, ze se budeme stehovat do nemecka, proto jsme jeste nekoupili ani ty skrinky... protoze co pak s nima... žeee? ) Ted jsem u našich a doma je brajgl jako blázen, jsem rada, kdyz si kluci udelaji k jidlu mrazenou pizzu a povede se jim vypravi se do skoly, natoz aby neco pripravovali...
Tak se dusevne pripravuju, ze az se mimís vydere na svet, prijdu do neuveritelnýho bengálu a budu pripravena na zpravu, zda se stehujeme, ci ne... a malej bude asi zatím "bydlet" v korbe od kočárku, protoze ten je asi jako jedna z mala veci pripravenej. Nenechavam se im ale vydeptat, protože ono i z igelitek jdou dupačky celkem dobře vyndat a plenky v bananovce taky neprekáží.
Třeba se ve tvem chlapovi něco hne a bude víc pomáhat. Hlavně abyste byli s mrnouskem oba zdraví. Na všecky starosti se vykašli, ono to nějak dopadne. Hlavně se drž a odpočin si!
21. zář 2011 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ drzime palce. když se vyvolava, tak rikaji, z to dlouho nervá. Snad... taky doufám...ceká me to v sobotu.
21. zář 2011 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co myslíte, má už @nelina_ miminko v náručí ?
21. zář 2011 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky všem držím palce....Sice si to nelina přečte až doma, ale i tak..... myslím, že už má snad malého na světě, ale jeden nikdy neví.... Ale přála bych jí to....
barbarka: Musíš se šetřit, at jste oba zdraví, tělo ti asi říká, že je něco lehce špatně a proto ten tlak, takže hlavně odpočívat!!!!
Já mívám taky u dr. vždycky vyšší tlak (ale i tak nižší než ty - cca 150/85), ale u mě je to syndromem bílého pláště, momentem kdy přijdu domů, tak je naráz v normálu....
mimys: Vidím, že máme termín stejně :wink: - tobě ho budou v sobotu vyvolávat? Proč, jestli se můžu zeptat?
21. zář 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, jestli už to má @nelina_ za sebou! :wink:

@jajinka.p @mimys Na vás budeme v sobotu moc myslet, jestli si miminka nevzpomenou nakonec dřív! :grinning:
21. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se sem prolamala, napsala sahodlouhej prispevek a pri odeslani mi padnul bud konik a nebo signal v mobilu tak se pokusim znova a radsi po kouskach
21. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me to vubec nejde nez se mi to povede tak to zapomenu,vzdycky me to skoci na jinou stranku po odeslani
21. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek