• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajinka.p musi vyvolat driv kvuli tehu cukrovce. Pry je to bezna praxe cca o tyden.
22. zář 2011 v 07:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 No, jsem zvedava, jetli i nevzpomene driv, ale je to věcí autosugesce :wink: jak řekla šafránková v báječných letech pod psa :slight_smile:
Zatím se drží.
22. zář 2011 v 07:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Ahoj vidím, že žiješ! :slight_smile: o mě taky vytočí, když klekne internet a já mám napsanou dlouhou zprávu.
Je zajimavy, že u krátký se to vetšinou na potvoru nikdy nestane.
Snad se ti to rozchodí, jsem zvedava na zpravy od tebe. Jak na tom jsi, doufám, že v pohodě!!
22. zář 2011 v 07:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak o to, kdybych tu dlouhou aspon nevytukavala po jednom pismenku na mobilu. Vcera jsem to zkousela nekolikrat, jak pisu ze mi to nejde tak se mi to odeslalo. Jak jsem vypsala reakce na nekoho z vas slo to do kytek.
22. zář 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted byla vizita, pry pokud se to po tydnu nikam nehne tak zacnou prtouska vystouchavat ven.
22. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa asi mi něco uteklo, ale ty jsi v porodnici?
22. zář 2011 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa drž se, on ten tlak není žádná sranda a ke konce těhu už vůbec né. Dávají Ti nějaké léky nebo jen musíš odpočívat?

No, ja jsem dneska KO, jdu si vypit kávu, malá konečně usnula, fakt byla náročná noc. Dorotku bolí bříško, tak moc nespala, pořád na rukách a Tedík pro změnu přetal na noc čůrat do plíneček. Což je super, ale musím ho ještě v noci budit, aby se vyčůral na nočník. :confounded: :confounded: Ale jinak moc moc chválím, už jsem si myslela, že se te plinky nezbavíme. :wink:
22. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jsem v porodnici ale miminka okolo me zatim jen jezdej tak sup sup alye rodit aspon se pozname nazivo nasadili me magnezium a dopegit, ja to u marusky mela mesic a půl pred postihnou odem. Ted uz to asi srovnat nestihnou u marusky to rovnali 16 dni. Omlouvam se kdybych se neozyvala, se sem dostanu jem pres zminky o me a nekdy se stranka sekne a nekdy to zas lita nahoru dolu a nejde posoupnout jen o kousek tam kde chci cist ja. A kdyz uz odepisu tak mi to zas nejde poslat
22. zář 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak se drž a odpočívej. Užij si klidu a luxusu, že ti někdo uvaří. Snad se ti ten tlak trošku usadí !
At pakmáš sílu na mimíse! držím palce!
22. zář 2011 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no kdyby záleželo na mě, jdu rodit hne. Na naši malou se už MOC těším. Dobrovolně do nemocnice, po tom měsíci co jsem strávila na pokoji, se mi tam nechce. V pondělí opět na pásy, tak uvidíme :wink:
22. zář 2011 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , tak se tady po tydnu opět hlásim .... a hlásím se i s dcerkou Adélkou. narozena 16.9. v 8:19 3210g 48cm
22. zář 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klarisak jůůů, další mimčo. Moc gratuluju k Adélce, jen to nejlepší vám přeju !!!!!!!!!!!!!
22. zář 2011 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Zrovna dneska jsem na tebe myslela, jestli už něco... a vida, už je to tady..:slight_smile:))) Moc a moc gratuluju k Adélce, ať jste obě zdravé a spokojené....

Jinak moje zážitky z dnešního dne: Neustále mám jakési tvrdší břicho, dopoledne pár poslíčku, ale už jsem vážně myslela, že pojedem, bolelo to dost a musela jsem to dost vydýchávat, ale nic z toho.... :unamused: No, očividně si fakt malý chce počkat, aby jsme slavili narozeniny spolu.... :wink:
22. zář 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p prožívám asi stejný dny jako ty :slight_smile: , poslíčky mám skoro každou noc, tak 2-3 hodiny se kroutím, ale nic pravidelnýho. Takže vyčkávám co z toho bude, ale už by to mohlo být :wink:
22. zář 2011 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Jéééé, MOC vám gratulujeme k dcerušce! Doufáme, že jsi ok a malá se má k světu! :wink: Vybrali jste krásné jméno, taky jsme o něm uvažovali ve variantě holčičky :slight_smile:

@barbarkaaa Tak se drž a jak píšou holky, "užívej" toho uvařenýho jídla, mně to doma hrozně chybí a fakt se někdy odbývám, což bych neměla...už nevím, co vařit, stejně má malej po všem hrozný prdíky :unamused: Dneska v noci jsme byli vzhůru tři hodiny a přes den brečel skoro pořád...už si nevím rady! :unamused:

@mimys Tak uvidíš, každopádně na tebe nepřestáváme myslet! :wink:
22. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak koukam, ze jsme meli podobnou noc. U nas je to mozna i tim, ze kojim a dokrmuju, ze to michame. Ale uz jsem zaukolovala kamaradku, at mi sezene ta probiotika. Pry fakt pomahaji, tak pak dam tip.

@barbarkaaa a pres co se pripojujes? Mas v mobilu nejaky prohlizec? Ja pouzivam operu. Pokud nemas, tak zadej www.operamini.cz. Melo by Ti to rovnou nabidnout aktualni verzi pro tvuj mobil. Stahni, nainstaluj a pres to pripoj. Je to zdarma. Ale v novejsich telefonech je to automaticky, tak to mozna znas.

@klarisak jeste jednou gratuluju k Adelce!! Super zprava, tak at jste holky brzy doma.
22. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ahojky děkujeme a už doma jsme takže ted už je to pohodička :slight_smile:
23. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 v pořadku jsme naštěstí obě a malá sluníčko :slight_smile:
23. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky..
tak hlasim, že zitra jdu na věc :slight_smile: Ikdyž se doktor tvaril tak jako.. no zatezak nic moc, no... tak to zitra teda i tak zkusime, jestli se to povede..... tak mi moc optimismu nepridal ... snad tam nebudu úpět do pondělka :-/
Tak zitra v 8 mám jít na příjem a uvidím, zda se zadaří... ozvu se vám, jak jsem dopadla.
23. zář 2011 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys tak držíme pěsti, aby se zadařilo ! :wink:
23. zář 2011 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, už pár dní mě pobolívá břicho, ale právě že nic pravidelnýho. Ale občas se skoro ani nezvednu, jak to bolí. Mám to brát nějak v potaz, že by už něco? Ale říkám si, že bych měla počkat až na plodovku. Musí voda vždycky prasknout, nebo to není podmínka? Kontrolu a CTG mám v ponděí.
23. zář 2011 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Kdybych to brala podle me, tak by clovek cekal na plodovku ( oba kluci se narodili, když mi sama praskla voda....) ale neni to tak vzdycky, na plodovku necekej, pokud máš kontrakce, nebo krvácís.... nekdo zacne rodit a plodovku mu pichnou az na sále chvili pred vlastnim porodem. Je to individualni. Stejně tak někomu treba tyden pred porodem odejde hlenova zatka, nekomu odejde az na sale.....( muj pripad)
23. zář 2011 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lennefrigg diky prijde mi ze obcas to bezi trochu svizneji ale odeslani porad blbne uz to pisu potreti. Treba je ti i mym obycejnejsim telefonem.
23. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Myslím, že to máme tak nějak stejně, mě včera bolelo břicho, bylo téměř pořád tvrdší než normálně, do toho malý skoro nekopal, večer mě začalo být i špatně od žaludku, tak jsem dneska byla pro jistotu u dr. a zatím všechno ok.
Ta druhá křivka na KTG co ukazuje činnost dělohy byla skoro rovná jak prkno, říkam že tak rovnou jsem ji neměla ani poprvé v tom 36.týdnu...,. :wink: Ale malý je naštěstí v pořádku - nejvíc jsem se bála toho, že by mohl býs nějaký problém s ním, když jsem skoro necítila pohyby.....
mimys: Zítra na tebe budu moc myslet, ať se zadaří a máš to rychle za sebou a držíš mimi v náručí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - velká gratulace k Adélce :slight_smile: at vám přináší jen samou radost a pohodu.
A oběma přeju hlavně zdravíčko!!!!
a jakej byl porod?a kde jsi nakonec rodila?to jsi Náchod nestihla ne???
23. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě někdo má miminko????Nějak nestíhám -. tak jen vždy v rychlosti nakouknu...

Co třeba @nelina_ ještě pořád nic???

A co ostatní holky?Pořád jste 2v1?
23. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále a stále 2v1, ale "šiklo" by se mi porodit o víkendu :wink:
23. zář 2011 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojky. rodila jsem v Trutnově můžu říct že jsem byla velmi spokojená. hlavně sestřičky byly suprový :slight_smile: poro jsem měla cisařským řezem, jelikož malá byla KP a navíc šla nožičkou. což byl problem.
o pul paté mi praskla doma plodová voda, v sest jsme byly v porodnici a v osm jsem byla na sále. no a malá byla v 8:19 na světě :slight_smile: takže to bylo rychlý. když jsem byla ve čtvrtek na kontrole, tak to vubec k porodu nevypadalo. a v pátek ráno byla Adélka na světě.
@allye1 plodovka ti vždy prasknout nemusí.....
23. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak no teda, to jste si an čas nedávali. Takhle rychle, to je sen. A za radu děkuju a budu tajně doufat, že budu mít stej nou rychlost jako ty. :slight_smile: Adélka je nádherná !!!!!!
23. zář 2011 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 hlavně ti rychlý a hlavně normální porod. není nad to vidět mimi hned po narození. já ji viděla až v 1hod odpoledne a první kdo si ji pochoval byl tatínek :slight_smile:
23. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek