• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@klarisak ale to proto, že jsi měla císaře, ne? Uvidíš, že si jí ještě nabažíš! Chjo, já už chci taky !
23. zář 2011 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 jj to bylo proto, čekali až se probudím a budu schopná malou pochovat :slight_smile:
23. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Adélka je nádherná... :slight_smile: přeju všechno nej...do dalšího života....:slight_smile:)))
Allye1: počítám to správně, že už jenom my dvě a barbarka jsme 2v1, nebo jsem na někoho zapoměla?
23. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p děkuji a přeji at už máš uzlíček taky co nejdřív u sebe :slight_smile:
23. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p vypadá to, že máš pravdu, ještě nelina, no, barbarka je už v porodnici, ta čeká co a jak no a my ostatní, řekla bych "děj se vůle boží" :wink: :grinning:
23. zář 2011 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - tak to třeba vyjde o víkendu :slight_smile: Já taky rodila o víkendu - manža je přes den pořád někde na montážích,tak to malá asi slyšela a taky chtěla ven v neděli :grinning:
Tak ti přeju,ať to vyjde :slight_smile: a ať to je rychlý!!!!a krásný zážitek!!! :slight_smile:

@klarisak - tak to byl fofr :slight_smile: to je super!!!
to je dobře,že jsi byla v trutnově spokojená.a co jizva???

Já celý život. se bála porodu a vždy když jsem ještě nebyla těhu,tak jsem si přála císaře.
A teď jsem moc ráda,že jsem rodila přirozeně - je to nádherný zážitek!!!a hned si mimi pochovat
a vidět dojatýho tatínka,to je něco nádhernýho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys držím palečky, ať vše v dobře zvládnete. Budu na Vás myslet.
23. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja vubec nevim, prispevek se mi povedlo odeslat, pak prisli na monitor, nataci mi ho 3 krat denne, pak jsem mrkla zda neco nepribylo, kdyz jdem nevyjela z netu a on tam neni.
@nelina drzim pesti a uz se tesime na uzlicka
24. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vam ty dojaty tatinky u porodu tak zavidim, ja s nim jeste bojuju o ucast. On neresi ze by me ta jeho pomoc tam fakt bodla po posledni zkusenosti. A ze ja mam vytlacit meloun dirou pro citron ale ze me pichnou a jemu se udela spatne. Sparte fandit to jooo ale me neeee :0p
24. zář 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak treba si to tatka jeste rozmysli. Renek k cisari taky jit nechtel (k normalnimu jo). Nakonec se ale rozmyslel a jsem za to strasne rada.

A co mala? Jak to zvlada bez maminky?
24. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 Jojo, přirozenej porod je zážitek...neřekla bych že krásný (ještě se mi plně vybavují kontrakce), ale to mě časem přejde. Je fak, že jakmile mi dali Vojtíška na sebe, bylo mi to už úplně jedno a ani šití jsem moc nevnímala...ani nevím, kolik mám stehů. Když pak otevřel ty kukadla, tak jsem byla fakt dojatá! :wink:

@klarisak To jsi měla teda rychlovku! Hlavně, že jste to zvládli!!! :wink:

Ostatním, co ještě čekají, moc držíme pěstičky, ať to klapne a máte rychlý a bezproblémový porod! :slight_smile:
24. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak gratuluju k Adélce, je nádherná
24. zář 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak něco nového o víkendu? Nějaké nové miminko? My jsme stále 2v1.
26. zář 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p @allye1 @barbarkaaa Tak koukám, holky, že máte termíny téměř stejně! Držíme pěstičky a jsem zvědavá, kdo z vás bude mít mimi jako první u sebe! :slight_smile:

O víkendu bylo krásně a teď je taky, tak si všichni užívejte pěkně babího léta, ani se nenadějeme a pak tu bude zima co by dup! :grinning:
26. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja se pokousim psat ale nejde mi to odeslat. Tlak kolisa,monitor 3 krat dennne, dnes jsem mela prvni zatezak, pro velky uspech ho mam narizeny na kazdy den. Takze zdravim, nakukuju, pokud nepisu muze za to moje pripojeni.
26. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak 7. září se nám narodila Anetka, měřila 50 cm, vážila 3,39 kg. Zase teda císařem (špatné ozvy), ale všechno je v pořádku a je to spokojené miminko :slight_smile:
27. zář 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckacr - velká gratulace :slight_smile: Ta je nádherná!!!!!a jaký má háro :slight_smile:
Hlavně,že je vše v pořádku :slight_smile: a že Anetka i maminka jsou obě v pořádku :slight_smile:
Koukám,že má dudlík - co máte prosím za značku?Naše Viktorka ho pořád nechce - tak nevím,jestli koupit nějaký jiný.....Hodně mě holky doporučují NUK. Tak ať pěkně roste :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckacr moc gratuluji, je nadherna, tak at pekne roste a dela Vam samou radost.:grinning:

@dasty79 my taky nedudlikujem. Mame i Nuk, ten se na chvilku ujal, jine ani na chvilku. Celkem bych to uvitala, protoze zatim je zivy dudlik ze mne.:grinning:
27. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - přesně tak,taky hledám nějakej dudlík,kterej Vikískovi bude vyhovovat,pže si taky dělá dudu ze mě :grinning: a když to je pak celý dopo,tak bych radči někdy zvolila ten dudlík.Zkusím ten Nuk - my máme Avent a Mam a ty teda nechce.... :confounded:
27. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, promiňte že píšu až teď :confused:
Tak 22.9. se nám narodil Štěpánek, 52 cm a 3780 g. Jsme všichni naprosto zdraví a porod byl teda na prvorodičku hodně rychlý a lehký, od prvních stahů byl Štěpánek za pět hodin na světě :grinning: A pomoc manžela u porodu naprosto úžasná, bez něj už rodit nebudu :wink:
27. zář 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tý brďo, tady se to teda rozrůstá :grinning:

@luckacr Moc a moc gratulujeme a přejme hlavně zdravíčko, Anetka má pěkný účes :grinning: A krásné jméno, taky jsme ho měli ve výběru na holčičku! :wink:

@nelina_ Velká gratulace i vám domů ke Štěpánkovi!!! :wink: Hlavně, ať jste oba zdraví!!! To je paráda, že jsi rodila bez problémů...já si taky říkám, že bez manžela už rodit nechci :grinning:

@lennetfrigg @dasty79 My jsme už dudlík zkusili, protože jsem měla stejný problém jako vy, i když malej dost pil, chtěl stále a pak mě rozkousal bradavky...všechny značkový dudlíky, kt. jsme dostali nám vyplivnul, ale známí nám poradili jednu vychytávku z jejich zkušenosti a ta se zatím ujala...koupili nám úplně ten obyčejný dudlík z Tesca, latexový, cca za 20-30 Kč a ten Vojtíšek vzal, takže dudáme s ním :grinning:
27. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelina_ moc gratuluju, Stepanek nadherny. Tak hlavne at se Vam dari a Stepanek Vam dela jen a jen radost.

@dasty79
@jajapaja23 my zatim vyzkouseli jen tri druhy. Jeste uvazuju, ze zkusim znacku, co mame lahvicky. Ja jsem na jednu stranu rada, ze chce u prsa byt, protoze fakt i papa, ale v noci mi to vadi. Klidne bych ji nechala dudlat, mam ale velka prsa a bojim se, ze u toho usnu a abych ji neudusila. Musim ji prso vzdy pridrzet, aby nemela zakryty nosanek. A tak v noci radeji kojim v sede a jen tak se nechat dve hodiny cumlat neni nic moc.
27. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, nové miminka, moc gratuluju k Anetce a Štěpánkovi.... :slight_smile: Jsou moc krásní, tak ať jsou v životě moc šťastní... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nelina: Doufám, že náš Štěpánek bude stejně krásný jako ten tvůj.... :wink:
28. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem gratuluji za narozená miminka :slight_smile: pěkně se to tu začíná rozrustat :slight_smile: a tem co ještě neporodily, přeji hodně uspěchu a rychlý porod :slight_smile:
28. zář 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Ahoj, máme právě NUK, měli ho na lekarna.cz v akci asi jen za 30 Kč, tak jsme vzali růžový a světle modrý...
28. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelina_ velká gratulace ke Štěpánkovi :slight_smile: ten je krásnej!!!!a super,že jsi měla rychlý a krásný porod!!!
Tak ať vám pěkně roste a jste zdravíííí :slight_smile:

@jajapaja23 - díky za tip! :slight_smile:

@luckacr - děkuju - naše Viki ty značkový nechce,tak zkusím latexový a nebo ten NUK :slight_smile:
28. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat na jednu věc a možná mi některá poradíte...dneska se mi hrozně nalila prsa, problém s tím jinak nemám, ale dost to bolí a nevím, co s tím...volala jsem na horkou linku kojení (co nám doporučili v porodnici pro stav nouze) a tam mi řekli, že je mám masírovat ve sprše pod teplou vodou a dát si pak studený obklad. Moc to ale nezabírá. Máte někdo podobnou zkušenost nebo víte co s tím? :unamused: Díky
29. zář 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že jsem tu ještě nebyla, ale nakukuji pravidelně.
jajapaja23:co se týká kojení i dalšího, tak já využívala dost stránky kojeni.net :slight_smile:
29. zář 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky odesilani porad blbne, sleduju vas pravidelne ale sepsana reakce zmizi v nenavratnu.
Hlasim se s Lucinkou 3800, 50 cm v 11.48 h 29.9.11
Porod nebyl zadnej med u nas holt druhej horsi,ále je to za nama a slunicko na svete
29. zář 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbarkaaa obrovská gratulace! Tak at jste s Lucinkou brzy doma!
30. zář 2011 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek