• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
Osobni zkusenost nemam, ale vim, ze sestrenka to taky tak resila, tepla voda a prsa rozmasirovat, po kojeni tusim vzdy odsavala a pri kojeni davala studene obklady a tvaroh. Ten vytahu horkost.
30. zář 2011 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc a moc gratuluju k Lucince, hlavně at jste obě zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já asi až v říjnu.... :frowning2: Dneska jsem byla u doktora, CS 3, hlavička naléhá, otevřená na cca 2cm, říkal, že možná o víkendu, tak uvidíme....Už týden je mě šoufl, tak mě ještě pro jistotu bral krev na kys.močovou, sice nevím proč, ale nevadí.... Termín mám dneska, tak už by to pomalu chtělo....
30. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Ahojky, taky moc gratulujeme, vybrali jste si krásné datum i jméno!!! Užívejte si toho malého sluníčka a přejeme, ať jste brzy v pořádku doma!!! :wink:
30. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Uvidíš, třeba si mimi vzpomene na termín :wink: U nás to taky tak bylo, otevřená na 1-2 cm, prý pěkný nález, pak mi dr. v porodnici v poradně řekl, že to vypadá na dýl než na termín a můj gynekolog mi řekl, že porodím okolo termínu a malej se "sekl" jen o dvě hodiny :wink: Takže tě to třeba chytne a bude na světě :grinning:
30. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz tady dlouho nebyla @allye porad ji vyhlizim ma rodit taky tady uz dlouho nepsala a nazivo nevim zda ji poznam
@janinka.p neboj to prijde, drzim pesti dyt je to fuk, bude mit krasny rodny cislo, samy jednicky
@jajapaja23 jmeno jsem vybrala ja,chlap to porad nebral vazne a jeho varianty byly priserny xenii jsem fakt nechtela a na prijmu to chteli vedet,datum vybral pan primar. My bychom i vydrzeli,tlak uz se docela hnul dolů ale bylo nas tu 6 tehuli na 4 tehu luzka 21 6nedelek na 22posteli tak to rozjeli, do toho prijizdeli normalni,vcera tu museli zastavit prijem jakej to byl masakr. Teda to je dlouhy. Snad se to odesle.
A dekujem
30. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám ještě dotaz - měli jste vůbec v porodnici (myslím na sále) hlad? A co jste jedli? Vůbec nevím, co si s sebou mám ev.nabalit za jídlo, jestli vůbec něco.... Díky :wink:
30. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p ahoj, jíst se nesmí, jen pít, kvůli případné anestezi. ¨Když je rozjetý porod , hlad ani není, naopak jsem při prvním porodu zvracela to, co jsem snědla před odjezdem do porodnice
30. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa gratuluju k Lucince :slight_smile:
30. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Gratulujůůůůůůů :grinning:
30. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Přesně tak, jíst se nesmí...nám říkali, že nemáme jíst ani pít ani před odjezdem do porodnice! Protože pak ti stejně musí dát klystýr, aby ses vyprázdnila. Přímo na sále jsem měla povoleno usrkávat skleničku vodu asi na hodinu, ale moc jsem toho nakonec nevypila...já jsem měla hrozný hlad přímo po porodu...dali mi připravenou svačinu, tak jsem to hned zhltla :wink:
30. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase mi zmizel roman :0(
30. zář 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je pech. Jak to sepisu tak se to neodesle a jak se jen nastvu a postezuju a zkusim poslat, tak to tady pristane
30. zář 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa ta technika je "sviňa" viď? :angry:
@jajinka.p přesně jak píše @leryl, já taky zvracela a byla jsem ráda, že jsem nestihla snídani, jinak by toho bylo daleko víc :grinning: Tělo se chce vyprázdnit, aby mělo mimčo co nejvíc místa, takže hla mít určo nebudeš. Já sbalila do tašky jídlo pro manžu a ten si na něj taky ani nevzpoměl :wink:
1. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas pokus,ja nemela cas ani se nadechnout, natoz jist. Dali mi i petku 1,5l vody se mi povedlo k tomu straaaasne vzdalenemu stolu (tak 1,5m) doplazit jen jednou a jednou jsem poprosila sestru.
1. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zářijky, jdu k vám s prosbou o hlásek našim sourozencům :slight_smile: stačí dát líbko http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=216873375042599&set=a.216873021709301.55120.143244692405468&type=1&theater
1. říj 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaa - velká gratulace k Lucince :slight_smile: Oběma vám přeju hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
Ať vám pěkně roste :slight_smile: 3800g - to je pěkná :slight_smile: Porod nic moc?No ještě,že už to máš za sebou....
Tak ať vás brzo pustí domů :slight_smile:
1. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
25.9.2011 v 2:25 se nám narodila Kristýnka, měli jsme 47cm a 2925g, měli jsme silnou žloutenku, tak malá musela mít 24 hodin fototerapii a dneska nás pustili domů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fotečku časem dodám :wink:
2. říj 2011 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 Moc gratulujeme ke Kristýnce, už jsme si říkali, že jsi tu dlouho nebyla :wink: Tak si hezky užívejte toho, že jste doma :slight_smile:
2. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allyë1 - velká gratualce ke Kristýnce :slight_smile: Je malinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přeju oboum hodně zdravíčka :slight_smile: a užívejte si to :slight_smile:
3. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdopak je ještě 2v 1????Kolik nám ještě chybí miminek v této diskusi?
3. říj 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zbývám už jenom já.... Dneska monitor a kontrola a zítra do nemocnice na vyvolávačku.... Teda pokud se nepovede dneska.... Začínám mít strach.... :confounded:
@allye1 Moc gratuluju k holčičce, těším se na fotečky.... :slight_smile:
3. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Moc gratuluju, tak super, že už jste doma. Dobře že jste žloutenku zvládly, my byli na světlech 3 dny, ale je to lepší, doma už nebylo po žloutence ani památky. :grinning: :grinning:
3. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my už oslavili první měsíc, utíká to šíleně.
3. říj 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 gatulujeme ke Kristynce
3. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Budeme na tebe myslet, zvládneš to a za pár hodin už budeš mít uzlíček u sebe :wink: Drž se!! :slight_smile:
3. říj 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p neměj strach, jen se zbytečně vystresuješ a ten porod si pak neužiješ tak, jak máš ... čím budeš klidnější, tím se ti běhěm porodu líp povede a neboj příroda nás k tomu přizpůsobila :wink: Tolik ženských rodilo a kdyby to byla taková hrůza, tak do toho nepůjdou podruhý, potřetí. A ta odměna potom :wink: :grinning:
3. říj 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 gratuluju :grinning:
3. říj 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p taky držím palečky, ať vše proběhne podle Tvých představ

. A jak jinak holky válčiti. Malou hodně bolí bříško, tak přes den moc nenaspí, leda v kočárku nebo na rukách. Což je pak časově náročné, případně přisátá k prsu, což taky není nic moc. Dudlík odmítá, tak hold se žužlá mamka. Ve čtvrtek mířím poprvé od porodu do školy, tak jsem zvědavá, jak to doma zvládnou.

Zítra máme poradnu, malá je teda pořádný cvalda, tak jsem zvědavá, kolik bude mít váhu. Má pořádné faldíky a už vyrostla z pár oblečků. Ale ona se taky pěkně o jídlo hlásí, navíc tím, že je kojená a dokrmovaná, je těžké odhadnout, kolik toho zbaští. Tak uvidíme, co nám řekne dr.
3. říj 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg nás taky trápí prdíky. Malej taky usne jen v kočárku nebo při chování a když zabere, tak ho to bolení lehce vzbudí. Ikdyž dneska jsme měly v noci spaní v pohodě a vstávaly jen na krmení, ale bojím, bojím, že to byla jen výjimka.
TAK BOJI S BOLENÍM ZDAR! :wink:
4. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je to naše zlatíčko
4. říj 2011 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek