• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@allye1 moc gratuluji, je překrásná
4. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně doma , už od včera, jenže Maruška tak Našesala LUcinku na cestu domů že jsem se musela smát, páč vypadala jak Hitler, s tou pěšinkou na boku a patkou, že jsem se zasmála a ted sotva chodim, booej mě stehy a vevnitř v jednom míste příšerně píchá ale dnes už je to o chloupek lepší, ale chodim huř jak po porodu.
@allye1 gratulace ke Kristýnce, přejen život plnej zdraví a pohody. Já te pořád vyhlížela , jenze z týhle pidi fotky ještě na pidi teefonu jsem tě holt nepoznala :( ač jsme okolo sebe museli pár dní chodit ...
nádhernou princeznu máš

@jajinka.p drzim pěsti at nemusej vyvolávat...uffff zlatej přirozenej popíšu až se trošku zmužu a budu mít volný ruce

@lennetfrigg teda letí to krásná

Tak konečně házím i já fotku, cvak z přebalování
a j tomu jen link na srdcovku ze stejné serky, nahraju je pak i sem do alba http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310590_2438146442558_1518670780_32613903_1418062068_n.jpg
4. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbarkaaa Krásná. Gratuluji!! Pojď kecat do uzamčených říjňátek. Tady jsme to "zabalily".
5. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa ahojky je krásná :slight_smile:
5. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa jj já to pak dohledám a dočtu ten skřítek mě zatím nenechal, vcera jsem napsala tady a řijen začala dočítat a Lucík mě nenechala, takže buď mě hod link, nebo musím dohledat až mě necha :slight_smile:
Taťka mi ted prines bramboračku aby mě pomohli v zotavování Maruška s ním nechtěla ani jit, a to ji sliboval cestu do města na zmrzlinu. Prý nemůže že se musí starat o sestřičku :hearts:
5. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no to jsme museli být fakt kousek u sebe, byl volný nadstandart, tak jsme ho využila. No, taky jsem tě vyhlížela, ale nebyla jsem si jistá. Bylo nás tam nějak moc :grinning: Sestry měli celkem dost lítání, co :slight_smile: ? Ale nemůžu si absolutně stěžovat na nic. Nám se pobyt prodloužil o tu žloutenku, ale po včerejší kontrole se mi ulevilo, protože zmizela.
5. říj 2011 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, mám dotaz. I když kontrola kyčlí dopadla na výbornou, i tak mi mudr doporučila široké balení (2 plínek). Asi hloupá otázka, ale mám ho používat celý den, nebo třeba jen půl dne. Přijde mi to takový "humpolácký" a mám pocit, že se to malý moc nelíbí. :unamused:
5. říj 2011 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a všem děkuji za gratulace, jste hodný :wink: Kristýnce to vše vyřídím :slight_smile:
5. říj 2011 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1
to je fakt skoda, asi jsi moc nechodila do jidelny ne? na to co nas tam bylo tam vždy stály všehovšudy 2-3 deti , za nás tam bylo parkoviště a v jidelně nebylo k hnutí, byla to taková kultůra.
no já potom co jsem potkala na pokoji jsem o nadstandartu taky uvažovala abych se ji zbavila, naštěstí šla fakt ráno domů.
První veta na uvítanou, já ráno podepíšu revers a půjdu domů, pro kluka si prijdu v pondělí. Příšla, odrodila a šla by,a le když ji sestra sundávala kanylu tak hulákala, že ji to bolííí, jak ji to tahá za chlupy. Chudák Pepíček :frowning2:
co se týče kyčlí tak my taky dopadli dobře. Buď ráda, s Maru jsme to meli povinny až do 6 týdnů. Teď řikali radši dávat do UTZ, sama ještě nevím frekvenci, ale asi fakt lepší preventivne ted, než pak neprojit na UTZ a dávat pak do 5 mesíců povinně, nebo kdy je pak ta druhá kontrola.
5. říj 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 taky mame kyčle v pořadku :slight_smile: ale bylo nám řečeno občas davat preventivně, takže si myslim že nemusis avat cely den. ja vetšinou dávam na noc :slight_smile:
5. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa do jídelny jsem moc nechodila, to je pravda. Většinu tam bylo narváno, tak jsem to vzdala a šla na pokoj. Jo a nebyla ta dotyčná náhodou taková více "opálená"? Něco takovýho, když jsem si šla dělat čaj, slyšela v tý návštěvní místnosti. Doktor, co jí revers na ní celkem i řval, fakt blbka! A to jako dala dítě jako do úschovny? A to jí jako dítě pak normálně dají? Tak tohle fakt nechápu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. říj 2011 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak děkuju za radu, a ještě, když jsem měla malou na fototerapii, nechávali jí spinkat na bříšku. Ale doma se toho nějak bojím.....
5. říj 2011 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 presne tak, vypadala jak ze základky a byla dlouho na sluníčku. Prostě další dávkový dítě :( má prý už doma roční a čtyřletý , chuďata. Na pokoji k večeri ládovala do sebe vysošinu s rohlíkama a zapíjela tou nejlevnější limonádou (chemie a moře bublin) chudák Pepča :(
fakt škoda že jsem ti to zprrávu s mým telefonem neposla o den dřív, asi se míjela s tvým odjezdem tam, skoda
5. říj 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 tak stím ti bohužel nepomužu. taky mam strach ji nechávat spat na bříšku, takže spis ji davam tak na pul hodky a to u ni celou dobu sedim a nebo sedí manžel :slight_smile:
6. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak to ditě předem lituji, a to ji to ditě jako pak daj spatky? tak to fakt nchápu :frowning2:
6. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak já dávám spát na bříško, když ji potřebuju zklidnit. Kolikrát jen v plínce, tělo na tělo. Oni cítí tu mámu a vnímají tlukot srdce jako v bříšku, tak to casto zabere. Kolikrát takhle usnem. Citím její dech a mám nad ní kontrolu
no asi ji ho zpátky daj, však se ve mě příčilo všechno
6. říj 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem zapoměla. pro nás táta dojel do porodnice jen s autosedačkou , oblečení z ní vyložil, prtože si mysle, že dostane to co má na sobě.. ehm m :grinning:
6. říj 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky mamči - jak se máte?Jak si užíváte mimísků?Jsou hodňoučký???

Budete nechávat miminko očkovat očkováním Rotavix???? :confused: :confused: :confused:
7. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no u nás je to jak kdy, malá přes den hrozně špatně spinká, je pořád uplakaná, ale hlavně "klep klep", že spí jakž takž v noci. V kočárku ale spí dobře, i třeba 3 hodiny. Takže počasí nepočasí, jsem je oba dneska navlíkal do deště, abych mohla aspoň pak uvařit oběd. Nechávam si malou pak u baráku v zahradě, mám ji rovnou pod oknem, takže pořád pod kontrolou a tak spí. Jinak bych doma neudělala fakt nic.

Co se týče očkování, tak dávám jen ta "povinná". I tak si myslím, že je toho na to malé tělíčko víc než dost. :wink:
7. říj 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 souhlasim s
@lennetfrigg u nás teda má představu že být vzhůru znamená být přicuclá u prsa, ale to bude geny, jinak spí celou noc nastěsti. Jen jsme tak zřízená a bolavá že po prvním koju už ji vetšinou do postýlky nevrátím a jen přesunu na druhou stranu na další kojo.
7. říj 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa jo jo, tak u prsu by se jí taky líbilo. Kolikrát pocucá, pak jen žužlá, napůl spí a jen jí člověk dá do postýlky, tak kravál. V noci jí mám v košíku, většinou. Takže nemusím vstávat, mám ji hned u sebe. K ránu už rezignuji a spí kolikrát přímo u mne. Jen s tím rozdílem, že nepřesouvám na druhou stranu, tam spí Tedík, tak aby nedošlo k úhoně. Ale košík bude asi za chvilku, s tím jak rosteme, malý. Stejně to skončí tak, že i druhé dítko budu mít nastěhované v posteli. Ale nějak mi to nevadí, do puberty snad se mnou spát nebudou:slight_smile:
7. říj 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle pak k ránu spíme, já uprostřed :wink:
7. říj 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, dáváme malé tyhle kapičky:
http://www.online-lekarna.cz/?cmd=product&catid=22&id=4207

a konečně zlepšení. U nás jsou ale hrozně drahé, tak jsem je koupila v Polsku za 214 kč, tak kdyby jste některá chtěla, můžu Vám je příští měsíc koupit, tenhle měsíc už to nejde a pak poslat. I s poštou to vyjde o do 300 kč.
8. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tak ty jsme teď zrovna taky koupily, teda jak píšeš "za draho" u nás. A za jak dlouho to pomohlo? U nás zatím žádný výsledek :unamused:
@dasty79 očkovat na budeme, VZP má teď slevu a ještě jsme si byly říst o kupón na slevu 500,-- takže by to mělo být za 2tis.
8. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ mně se zdá lepší už teď, baští je třetí den, ale dr. říkal, že každému děTátku zaberou jinak, bežné je, že až za 14 dnů. Tak příště Ti můžu přibrat, ten rozdíl je fakt šílený. I Nutrilon vychází o 100 kč na krabici :wink:
8. říj 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa Nádherné foto Lucinky!!!!!!!!!! :slight_smile:

@dasty79 My uvažujeme o těch pneumokokách, ostatní zatím ne. Ani nevím, kdy se to přibližně očkuje... :frowning2:

@lennetfrigg Nás ty prdíky teda pořád trápěj o 106 :unamused: Máme příbuzné na Slovensku, tak to zkusíme asi přes ně, tam by prý měly být taky levnější
8. říj 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jo, taky je to tam levnější, prý taky kolem 200 kč. U nás je to jedno, jsme přesně na hranicích, takže vím, že kamarádka to jezdila kupovat do Čadce. :wink:
8. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - koukám,že to máme podobně.V kočárku spí malá krásně 3h a v noci se budí po 4,5 hodinách na kojení.Horší to je dopolko - to brečí a nebo chce být pořád přisátá.ALe jinak to je zlatíčko.
Pěkná fotečka - takhle bych se bála,že malou zalehnu....
Na co jsou ty kapičky???
Taky jsem slyšela,že v Polsku vyjde dětská výživa o dost levněji!!!!
My taky asi nebudem nechávat očkovat Rotavix.
Čím míň do tělíčka toho dostane,tím asi líp.
Vy už máte 5,2kg???Ty brďo - to teda Dorotka baští :slight_smile:
8. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg no to bys byla zlatá, je to fakt velikej rozdíl. Takže kapky můžou zabrat až za 14 dní ju? Tak už aby to bylo :wink:
8. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme konečně doma :wink: :wink: :wink: Štěpánek se narodil 5.10. v 16:05 s 50cm a 3,7kg.... :slight_smile:
Jinak v úterý jsem nastoupila, dostala jsem tabletu, za dvě hodiony další, bolesti byly, ale ve tři přestali,m za tu dobu to neudělalo vůbec žádný pokrok :frowning2: , takže pokračování ve středu, kdy jsem dostala další dvě. To už se to teda rozběhlo, o půl druhé to vypadalo, že už to bude hodně brzo, ovšem malý tam skřípnul při vchodu kousek sliznice, nateklo to a vůbec nepokračovalo, takže po dvou hodinách a bolestech po dvou minutách byl nález stále stejný.... :confounded: Nevím jak, ale každopádně malý byl potom ve čtyři na světě..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsme moc a moc šťastní rodiče, fotečky až je stáhnu z foťáku.... :wink:
9. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek