• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@maova jsem koukala na ten pidirozdíl mezi dětma , nedovedu si to predstavit
dnes nikdo :slight_smile:
13. říj 2011 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maova máš se doma asi co otáčet, takové dva mrňousky, přesně jak psala @barbarkaaa. Ja občas nevím,kde mi hlava stojí a to má Tedík už tři a půl roku. :wink:
13. říj 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg @barbarkaaa jako náročné to je, to jo, zrovna dneska ráno jsem měla pocit, že ani nevstanu, protože Nelinka je už třetí den protivka a Kačka včera celý den nespala, jen asi půl hodinky a v noci usla až ve tři ráno. Asi jí trápí bříško :frowning2: Pak se trochu vykakala, tak usnula. Ale jinak jsem úplně nejšťastnější, že ty dvě cácorky máme :dizzy_face: Ono to bude jednou fajn, až si spolu budou hrát a tak :slight_smile:
13. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme zatím jen Vojtíška a zatím si neumím další představit, ale rádi bychom určitě víc dětiček, rozhodně bych nerada měla jedináčka! :unamused: Klobouk dolů před vámi, že to zvládáte s více dětmi :wink:
13. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se sem konečně zase dostala, takže sem zkusím dát pár foteček...:slight_smile:))) Jinak my jsme včera měli strašnou noc, malý nespal vůbec, asi ho trápilo bříško a já už jsem pak byla úplně zoufalá, ale možná to bylo i trochu tím, že byl úplněk, já sem taky za úplnku v noci úplně mimo.... Tak uvidíme dneska, snad to bude lepší....
Ale jinak prdíky nás trápí taky, dostali jsme espumisan, tak ho užíváme a uvidíme, jak to půjde dál....
13. říj 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jajinka.p to je zlatíčko
no muj sen je mít tři,a le asi mi to neprojde
já dnes hodinku a půl spánku, slečna měla noční mejdan. Takový decibely, co z ní jednou bude :OD
13. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Máte krásnýho chlapečka a ty vlásky!!! :wink: Koukám, že ty prdíky teda trápí skoro každý miminko...přejeme dnes klidnější noc :wink:

@barbarkaaa Já bych taky chtěla tři, ale už po prvním porodu jsem nechtěla chvíli ani druhý...už mě to přechází, jenže v dnešní době tři uživit není žádná sranda, tak uvidíme :unamused: To teda moc nespíš!!! Přes den to asi těžko jde dohnat, co? Holt, dětičky nás někdy potrápí :unamused:
13. říj 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p ŠTĚPÁNEK je nádherný, super fotečky. :grinning:

Ja ještě nedávno taky chtěla tři, ale už nechci. Shodli jsme se s manžou, že dva stačí. No a stejně už ani další, dle mého dr. mít nesmím. Děloha je po těch dvou císařích ve velmi špatném stavu, už na sále mi doktor řekl, ať si už dalšího prcka neplánuju. :confounded:

Vypadá to, že malá slečna usnula, tak taky jdu do pelechu, hurááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p kouzelný, moc roztomilý miminko !
13. říj 2011 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte náhodou některá tip, jak mimču přehodit den a noc? My přes den chrníme jak dogy a přes noc téměř nezamhouříme oka.... Máte to některá taky tak, nebo jenom my máme "problémové :sunglasses: " mimčo? Nebo se to časem upraví samo? Díky :wink:
14. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p bohužel moc neporadím, jen jsem četla, že přes den by mimi nemělo spinkat v tichu, prostě aby mělo kolem sebe různé vzruchy apod a v noci naopak, klid a přítmí. Ale jak to přehodit nevím. Určitě se to časem upraví, až začne víc koukat a vnímat.

No a my měli dneska ukázkovou noc. Malá usnula vlastně kolem té jedenácté, o půl čtvrté jsem jí nakojila, okamžitě zase usnula, pak papala o půl sedmé a usnula a spinkala do půl deváté. Ale u mamky v posteli :grinning: . Ale spinkala to je důležité a obešli jsme se bez krmení. I celkově je dneska klidnější a není tolik uplakaná. Kěž by už zabíraly ty kapičky, je to dneska 8 dnů, co je bere, tak snad.... :wink:
14. říj 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím bez krmení UM, že jí stačilo jen nakojit :sunglasses:
14. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Slyšela jsem to stejně jako lennetfrigg. Přes noc klid, tma a přes den klasický "provoz", nijak netišit hluk...já dnes pustila digestoř a on v tom momentě malej usnul jak špalek :wink: Taky se prý říká, že když miminko přes den dlouho spí, neplatí, že nebude spát v noci a naopak...

@lennetfrigg My dnes taky fajn...jen ho po nočním krmení (cca 3.-4.hod)trochu trápily prdíky, tak tlačil jak mohl, ale za chvíli usnul :wink: A pak jsme chrupali až do půl 9 :slight_smile: Moje známá je taky po dvou císařích a taky ji už další mimi nedoporučovali, prot. by prý mohlo být v ohrožení! :unamused:
14. říj 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p "problémová" :grinning: mimča jsou asi všechny, jak tak a čtu a slyším kolem mě :slight_smile:
14. říj 2011 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p my to děláme přesně jak říkají holčiny, přes den normální zvuky a světlo okolo mimča, dáváme jen pozor na cinkání skla atd, to nemá rád a večer mám jen tlumené světlo, kdyý usne, tak ho dávám do úplný tmy a snažíme se být potichu a malej fakt večer spí dýl jak přes den :wink:
15. říj 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p my máme taky prdící dítko, Espumisan už jsme dobraly celý a žádná změna, taky jsme zkoušely Lefax, Infacol, Babycalm a Sab Simplex, nakonec nám nejvíc pomohly probiotický kapičky Bio Gala. Taky nám trošku pomáhá cvičení a nahřejvání bříška tím pytlíkem s peckama od třešní, ale to jak kdy :unamused:
Jinak když ho to trápí je to jak píšeš, prostě nezabere a jen kouká a tlačí
15. říj 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli dneska taky docela klidnou noc :slight_smile: Včera jsem při každém přebalování masírovala bříško a cvičila s nožičkama a vypadalo to, že to pomáhá, protože po dlouhé době fakt spala :slight_smile: Tak dneska budu pokračovat a snad to vydrží už napořád :grinning:
15. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maova držím palce :wink:
15. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak u nás naopak dnešní noc hrůza, tlačil jak mohl, ale asi to moc nepomohlo, prot. byl několikrát vzhůru, uvidíme dnes :wink:
15. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás jak kdy . ted jsme měli dvě po sobě, kdy jsem spala 2krát 1h ale dnes zas trhla rekort a spala 5. Ale nevím čím to je, prdíkama mi to nepřijde.Zkoušeno ve stavu nouze rektální rourkou, ze prostě žádnej vzduch neuteče. Kaká skopro porád v každé plínce, je, takže odbyt je, tak ji to snad netlači. prostě je neklidná, zklidní se vetšinou u me na briše.Když už ve řvoucí noci chvíli usne, tak u mě na břiše. Užasně si tu užívám tu blízkost, když už ale ty zádááá pak :grinning: Dnes jsme spolu pekli, co vecí jde jednou rukou, nejspokojenější byla když jsme spolu šlehali :grinning:
nemáte radu na prasklou bradavku? Je to cca 4 dny zpet co mi rupla, zlatej zacatek , tohle sjejzaj nehty. kloubouček na ulevu nepomáhá , bradavka se vcucne do toho spuntu a vyjde to nastejno a jeste je boj, páč ta guma ač měkká je tvrdší než bradavka a dáma to nechce a plive. Snazim se kolit spíš na to druhý, ale to zas bolí od přeplnění. Snažim se udržovat v suchu (no ono to ani v podprsence vydržet nejde. Zvláštní je, že když Lucinka začne brečet a mám ji vedle sebe , tak mě začne bolet celý prso, přesně s tím tonem, a čím hlasitěji zabrečí, tím vic bolí . Zvlaštní jak je je to napojený.
16. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa dneska jsme byli v Jičíně a kočárkovali jsme. Shodou okolností jsme potkali "tvoji spolunocležnici" z porodnice, myslím tím tu "opálenou" :grinning:. Měla kolem sebe kupu "přídavků" :grinning: a kočárek a jak na to malinkatý v kočárku řvala a nadávala mu, si nedokážeš představit. Toho si fakt nešlo nevšimnout a hlavně přeslechnout.No prostě kr.va na kopnutí !!!! A to minimálně..... :angry:
16. říj 2011 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme problém :frowning2: . Malá je plně kojená, ale stává se nám, že po jídle, i když si pěkně odříhne, tak Týnka ublinkává mlíčko. Není to pokaždý, ale přijde mi, že dost často. Nejsem si vědomá, že bych jedla něco špatnýho, ale dost mě to trápí. I když přibíráme ukázkově, takže nestrádá. Můžete mi prosím poradit? Děkuji
16. říj 2011 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 chudák Pepíček je mi ho děsně líto, asi všech dětí :( sakra
myslím si že pokud prospívá tak není problém. Někdy ublinkávaj i z toho že jsou přejedený, jsou děti co její a jedí, dokud teče i za cenu, že to potom vyhodí.
16. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa jojo, chudáci děti, za takovou matku vážně nemůžou. Známí mít děti nemůžou, jsou z toho na nervy, pro dítě by se rozkrájeli a oni to mají jak na běžícím pásu. :confounded:
Nemáme doma váhu na víc desetiných míst, tak nemám přehled, jak rosteme. Vždycky jen na kontrole a na tu jdeme ve čtvrtek, chjo, kdybysme viděli do těch našich drobečků.... :slight_smile:
16. říj 2011 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 jo přesně tak nejvíc mě dostalo, že přijdeodrodí a jde domů.kluka tam nechá, ale když ji sestra tahala kamylu tak tam skoro vyváděla jajk ji to boolí páč má dlouhý chlupy :rolling_eyes:
16. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no vidíš, to jsem se tě chtěl zeptat, jak vlastně reagovali sestry na to, když jim tam to děcko nechala a řekla jim, že si pro něj pak přijde.
16. říj 2011 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 když ji to říkala na pokoji ani to s ní nehnulo, no asi jsou bohužel zvyklý a neovlivněj to, je to bohužel jen její rozhodnutí :confounded:
16. říj 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, kdo máte první dítě jak jste na tom s porodným ?
18. říj 2011 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak já mám první dítě a určitě bez nároku na porodné, ani to nebudu zkoušet :unamused: To bych musela být samoživitelka a ještě s hooodně nízkým příjmem, podle mě na to jentak někdo nedosáhne :angry:
18. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - na to určitě nárok nemáme :confounded: To nemá cenu ani žádat....

Do kdy se musí nahlásit jak dlouho budu s prckem doma?????Jestli chci být 2roky,3roky a nebo 4roky?
18. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek