• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@klarisak těch hracích dek je v nabídce hodně, fakt i v obchodech jsem toho dost viděla. Nádherná je třeba tady:
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=034562K&kategoria=69
ale je i dost drahá. Nevím, zda třeba nemáš možnost jet do Polska, tak se dají pěkné deky koupit do 500 kč.

Je to fakt, že ty naše sluníčka to moc vnímat nebudou, ale jsou to první Vánoce, tak určitě nějaké dárky pořídíme. Ale spíš uvažujem o jedné pořádné a pak dvě tři maličkosti, co jsem dávala ten odkaz.
Líbí se mi třeba i tohle:
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=039875K&kategoria=69,
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=681617&kategoria=69
to je fakt využitelné na delší dobu, takže možná už máme favorita. :grinning:
22. říj 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hlasim se u odpoledního latté
lucik je neakčnější zrovna v hodinu kdy uložím marusku a nez jdu normálně spát, takže v hodině kdy jsem normálně něco udělala neudělam nic. kdyby jen koukala ale ona vejská :grinning:
a už jsem se vrhla na fotky páč mám příšerný resty a z tydenního kalendáře ani stránku a fotky ano nemám ani v top vyberu v pc, pri budovaní jsem nestihala. Takže vcera jsem misto docitaní stavěla měsíční kalendář.
s mensinama je to potíž, prý jim je rodina vsim, no nevím někdy....
super že máte kyčle ok
omlouvam se za překlepy zas to datluju jednou rukou
22. říj 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě vkládám tip na masáže bříška, teď používáme :grinning:
http://www.ukyticky.cz/detail.php?zbozi=1228074
22. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme hrací deku - kupovala jsem novou na mmb.
Ale co k vánocům,to taky nevím????
22. říj 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás dočítám, nějak jsem byla teď pár dní mimo net...já jsem o Vánocích ani ještě neuvažovala, letos to celkově nechci nijak hrotit, hlavně s malým si neumím ani nákupy představit :unamused: A pro něj? Těžko říct, co vybrat...hrací deku ještě nemáma, tak leda tu...jinak toho hodně dostal i po narození, tak nechci nic moc dopředu kupovat. Uvidíme, co mu Ježíšek nakonec přinese :wink:
22. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si rikam ze s lucinky intervalem jidla budu rada kdyz letos upecu :grinning:
22. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stim pečením si taky říkám jestli to vubec zvladnem. přes den nevydrži byt vklidu ani hodinu. kolikrat nestacim ani v klidu uvařit.... takže už mam domluveny segry, budou mi pomahat pect a hlidat Adélku jelikož budu pect pro mamku jako kazdy rok :slight_smile:
na dnešek rekord : adélka v noci v 22:30 usla a spala do 6:15 :slight_smile:
22. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ jojojo, ale kde je ta záruka :grinning:
22. říj 2011 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak páni, závidím ten rekord ve spaní, jaký je prosím recept? :slight_smile:
22. říj 2011 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 jo to sama nevím jak se nám to povedlo :slight_smile: jenom vim že jsme měli asi hodinovy řev a nešla utišit. tak možná to bylo tím že se tím utahala :slight_smile:
22. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak gratuluju k rekordu, doufám, že vám to vydrží dlouho....-)))) My usínáme skoro přesně kolem půl jedné a budíme se v pět, což se taky relativně dá, musím to zaklepat, snad nám to vydrží... :wink: :sunglasses: :wink:
jinak se musíme pochlubit, včera jsme měli vítání občánků a byli jsme naprosto vzorní, vůbec jsme neplakali ani nekńourali :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p gratuluji k uvítání :slight_smile: . Dala ti matrika vědět, kdy je vítání, nebo sis to musela zjistit sama? Mě říkají, že si to mám hlídat a zjistit sama, ach ty slavný úřady :unamused:
23. říj 2011 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Taky gratuluji k rekordu, to je paráda! Náš malej někdy vydrží přes noc třeba 6 hodin, takže si ani tak nestěžuju, dnes byla teda zase horší noc, je to jak na houpačce! :slight_smile: Ale už si nedělám hlavu a když usne spíš k ránu, prostě spím s ním a neřeším hodiny, že bych jako měla mít uvařeno, atd...prostě jak mě nechá spát, tak toho využívám :grinning: Dneska jsem po týdnu aspon trochu pouklidila a taky to jde :grinning:

@jajinka.p Tak to je paráda...nás ještě nikdo nevítal ani teda nepozval...v obci je vítání prý tak dvakrát do roka...podle dětí a ted je momentálně náš malej jedinej, takže si asi ještě počkáme :unamused:

@allye1 Já myslím, že by vám měla přijít pozvánka...známá bydlí v Ústí nad Orlicí a z úřadu jim přišla... :slight_smile:
23. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tudle panenku jsem kupovala Barče, dá se dát třeba na kočárek
23. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak super rekord, Maruška mi spala celou noc od 6 týdnů. ted očekávám změnu

@allye1 krásná profilovka

@jajinka.p vítáme občana,maruška občan ani néjni, nějak na nás zapoměli :D
23. říj 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa když jsem se byla s malou podívat v práci, tak mi taky říkali, že holčičky po šestinedělí pěkně chrní a že se spánek ustálí, no máme na to ještě 14 dní, tak uvidíme :wink: . Jo a děkuji :wink:
24. říj 2011 v 00:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 uvidíme , ona jak kdy. vetšinou vejská zrovna v hodinu, kdy potřebuju aspon chivli makat na pc. kalendáře už hořej, snad je letos stihnu
24. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 poslali nám pozvánku, očividně čekali akorát na nás, protože přišla hned myslím třetí den, co jsme byli doma...:slight_smile:)))) U nás se to dělá asi taky až je toho trochu víc, my jsme tam byli tři - a samí kluci, s tím, že ten nejstarší už měl přes tři měsíce, takže se taky může stát, že budete chvilku čekat, až se to naskládá. Jinak mě potěšili, dostali jsme 2500,- na ruku plus 500 jako vklad na spořící účet, knížku, malý dostal plyšáka, hakisák (to teda opravdu netuším, k čemu je novorozeněti.... :sunglasses: ) a já jsem dostala kytku. doufám, že budou brzo fotečky, abych je sem mohla dát....:slight_smile:)))
24. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vkládám odkázek na naše sluníčko:slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=QAlbpwUP_Ng
24. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Ty jo, tak to je parádní s tím finančním darem, to slyším fakt poprvé...no, nechám se překvapit, ale určitě si ještě chvilku počkáme. :wink: Ta kytka by mě potěšila :wink:
24. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Hezky se už usmíváte! Vojtík měl v sobotu 7 týdnů a spíš ještě tak zatím jen pozoruje :wink:
24. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím čím to, že vám ty mimča tak chrněj :slight_smile: a ten můj prcek ne, no asi mu ty prdíky dávaj fakt zabrat :unamused: Dneska se probudil v šest ráno a teprve teď trochu přivírá oči, ale pořád do toho tlačí :frowning2:
Já letos Vánoce vynechávám, o pečení nemůže být ani řeč a dárky pro rodinu zkusím ulovit na internetu :wink:
24. říj 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ prdíky řešímě asi kokám teda všichni, i když se říká, že kluci na to trpí o něco víc jak holky. My teď nakrmili, tak jsem si vlezla do vany a přijdu a manža má malou na rameni a maličká chrní na bříšku a je naprosto spokojený miminko. Tak nevím, ale najedená a na bříšku, no spí, to je hlavní, ale i tak ji kontrolujeme, i když cítí její dech na sobě. Zkus to, třeba se zadaří. :wink:
24. říj 2011 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg je kouzelná

@allye1 já ji takyavam spát na bříško, když to nejde jinak, nejvíc se tam uklidní jak slysí srdce a jelikož spí na mě , tak mám nad ní kontrolu.
dnes toho moc nepospala a plína se nafukuje , to bude asi dlouhá noc jestě
24. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ @allye1 Nám malej spinká jak kdy! Dneska jsem zrovna několikrát v noci slyšela jak tlačí, že mě to dokonce vzbudilo! Přes den to pěkně zaspí, hlavně v kočárku, to vydrží třeba 4 hodiny v kuse! :slight_smile: Jakmile se ale probudí, brečí a tlačí prdy! :frowning2: Taky Vánoce letos nechci moc řešit, jak dárky, tak pečení, to je to poslední, co budu asi plánovat :slight_smile:
24. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže taky pořád válčíte s prdíkama. Aspoň nejsem sama a nepřipadám si tak neschopná :unamused: Malýmu to na břichu moc nevyhovuje, nějak ho to víc bolí :frowning2:
25. říj 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ To nám se malej na bříšku zatím jen chudáček vzteká, tak ho tam moc nenechávám :unamused:
25. říj 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ jajapaja23 mě zase přijde, že si na bříšku "uleví" a pak to teda v plínce hezky hraje :grinning: a je po breku, aspoň na chvíli, ale i stojí za to :wink:
25. říj 2011 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Já si ho hodně často dávám na kolena, jakoby do klína, to je vidět, že se mu líbí...zároveň na mě vidí a pěkně se uklidní a přitom se vyprdí jak starej chlap :grinning: :grinning:
25. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakrmená, přebalená, v suchu a břečí, brečí, břečí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. říj 2011 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek