• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@katka82 No já 16kg ale měla jsem slušnej základ :grinning: Ale já se nechci nák zvlášt omezovat mimi si samo řekne co chce.
25. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem dorazila z kontroli a vše o,k.Srdíčko na mě blikalo tak jsem ted v dobré náladě :grinning: Tp mi vypočítala na 7.9.
25. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka gratuluju k srdíčku :wink: :slight_smile:
25. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,mohu k vám??Já už mám také potvrzené těhu z krve a na první utz jdeme 8.2 a už se nemohu dočkat zda je vše v pořádku a zda srdíčko už bije....Nechápu,že musím čekat tak dlouho :frowning2: Jinak Kolebka gratuluji k úspěšné ko :slight_smile:
25. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mně ráno volala sestřička z ordinace, že doktor zítra neordinuje tak se poradna přesouvá na čtvrtek :unamused: :unamused: ..
25. led 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka gratuluji k srdíčku

@vikula vítej a gratuluji k těhu. Aspoň už na tebe příště bude krásně bít srdíčko :slight_smile:
25. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka též gratuluji k srdíčku :wink:
@vikula ahojky.já byla na krvi i na utz 6tt,ale srdíčko ještě nebylo :frowning2: kontrolu mám až 16.2.,tak budu čekat ještě dýl než ty.to je strašný to čekání,že?? :confounded:
@schimi středa nebo čtvrtek,jeden den už není tak hrozný :wink: tak ať je vše tak jak má být :wink:
25. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem :slight_smile: Další kontrola 15.2.a to mi budou nabýrat krev na genetiku
@marulinka to čekání je vážně na nic :rolling_eyes: tak přeji at ti to utíká co nejrychleji..
@vikula vítám tě :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu k vám? Včera jsem byla na kontrolním UTZ, a byl vidět patrný gest. váček 4,4mm jinak první hodnota HCG před týdnem byla 194 a ze včera 1708 tak rosteme, v pondělí mám dojít na UTZ, už se těším,
všem těhulkám gratuluji :wink:
25. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka no vidíš, to je mega skok v tom hcg :slight_smile: gratuluju k dutince :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka gratuluji k srdíčku

@lifinka tak to je super, že hcg vyrostlo, to už bude možná v pondělí i srdíčko :wink: , já jsem objednaná na úterý, tak se těším, zda už něco uvidím
25. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a děkujeme za krásné přivítání :slight_smile:

@marulinka je to hrůza já se tak těším,ale máte pravdu,že už tam bude určo něco vidět.7.2 bude moje první láska slavit narozeniny tak mi to alespoň uteče.Ale i bublinku bych chtěla vidět :frowning2:

@lifinka krásně rostete :slight_smile:
26. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka vítám tě :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka děkuji :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a zdravím nové těhulky :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: rada by som sa k Vam pripojila. Ku vcerajsku som 5+2 (HCG 7300) a uvidime o tyzden na kontrolnom USG ci bude vsetko ako ma byt. Prajem vam aby ste si vsetky uzivali tehulkovanie v kruhu rodinnej pohody...
26. led 2011 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka velká gratulace, máme opravdu stejný TP :slight_smile: :slight_smile:
@vikula @lifinka @slavska vítejte těhulky a moc vám gratuluju :slight_smile: :slight_smile: To bude zářijových miminek :slight_smile:
26. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram děkuji ti :slight_smile: já jsem se narodila také v září tak se těším, že mohu rodit na svůj den narozenin :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavska teeeda ty jsi měla velké HCG a nečekáš dvě? :slight_smile:
26. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to byste sfoukli 2 oslavy najednou, akorát se asi na svoje narozky neopiješ :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , zítra jdu na kontrolu, držte mi palce. Bojím, bojím :confused: :confused:
26. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram moc děkuji a určitě zítra budeme držet palečky :slight_smile: Já ti tak závidím,že už jdeš zítra...Já si své první miminko dala k svátečku a byl to ten nejhezčí dárek :grinning: Malej už bude ted 7.2 slavit druhé narozky-letí to neuvěřitelně.
26. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka juuj...tak to ja vobec netusim...ale v utorok dam vediet :slight_smile: vcerajsi USG tomu nenasvedcoval, tak fakt neviem...ozaj a termin vychadza na 23.9. tak sa hadam ta nasa mala skvrnka usalasi niekde kde jej bude fajn a bude vsetko ok...a este dodatocne ale predsa, blahozelam kazdej cakajucej prvo, i viacmamine
26. led 2011 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram držet pěsti budem všechny, to je jasný :wink:

Jinak vítám všechny nové těhulky :grinning:
26. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram :grinning: :grinning: :grinning: to máš pravdu :grinning:
27. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Budu držet pěsti určitě bude vše dobré :wink:
27. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak máme za sebou kontrolu, vyfasovali jsme těhu průkazku :grinning: :grinning: , balíček pro miminko a všechno je v pořádku :grinning: :grinning: .. Zítra si budu volat na genetiku :wink: :wink: ..
27. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak jsem doma z kontroly, miminko je tam kde byt ma a srdicko krasne blikalo :slight_smile:
a taky se budu zitra objednavat na genetiku :slight_smile:
27. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi @adelka89 gratuluji k úspěšné kontrole :wink:
@fram a jak dopadla kontrola tobě? doufám že vše v pořádku :slight_smile:
27. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem..i nově přidaným těhulkám :slight_smile:
Skvělé, že kontroly dopadly dobře :wink:
Já jen prolítávám, pořád nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ať se vám všem daří a miminka jsou všechna v pořááádku :dizzy_face:
27. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek