• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@barbarkaaa dneska jsem koukala na jičínský deník a nemáš tam Lucinku? Moc povedené fotečky tam máte jo a gratulujeme k 1.měsíci!
29. říj 2011 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 jo dnes bykla v deníku i v papírovým. Já pořád nestíhala dodat fotky a pak měla redaktorka dovolenou , nebo už měla hotovou stránku ale jelikož je to známá a já ji občas pomáhám s fotkama z akcí, když tam jsem , tak tam nemusí, tak tam jsme si se zpožděním :grinning:
29. říj 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 no neřekla bych,že to tím kafem, ale aspon jí to spánek nenarušuje :wink:
30. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Taky gratuluju k 1. měsíci života Lucinky :wink: Vojtíkovi bylo v sobotu 8 týdnů...neuvěřitelně to utíká. V úterý jdeme na kontrolu k dr. tak jsem zvědavá jak přibral a vyrostl :grinning:

@allye1 Ten čaj by měl pomoct proti nadýmání, takže si ho musím znovu brzy koupit... :wink:
30. říj 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
jak chodíte často? Já si vybavuju jen týden po návratu z porodnice, pak až 6 medělí, pak 3 měsíce , půl roku a tak
letí to strašně
30. říj 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musela zase ten fenyklovej čaj vynechat, mě i prcka naopak nadýmal :unamused: prostě u každýho funguje něco jinýho, takže nám holky nezbývá nic jiného než zkoušet a zkoušet :wink:
31. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Teď chodíme každých 14 dní...hmm, myslím že se ani nenadějeme a našim prckům bude rok...je to fakt síla, jak to utíká, přijde mi to čím dál rychlejší, přitom je to blbost :grinning:
31. říj 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 blbost to je a zdá se to. Maruška tuhle byly miminko a ted už je to velká segra a tak rozumná
31. říj 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skoro domluvené Vítání občanků. Je to až příští rok v dubnu, sice už budeme celkem veliký :slight_smile: , ale to vůbec neva :grinning:
2. lis 2011 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - vítání občánků 26.11. v 10.30 h. a dar od města 5.000,- už se nemůžeme dočkat :slight_smile:
2. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 @dzajnach Vy si vítání nějak domlouváte? Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne u nás :slight_smile: Ten dar...to je paráda!! To máte místo porodnýho :grinning:
2. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahojky s manžou máme trvalé bydliště v Žamberku, ale jinak bydlíme v Praze takže vítání bude v Riu :slight_smile: brácha mi pracuje na MěÚ tak mi to domluvil a dar od města je poslední rok tak alespoň nějaká útěcha když není to porodný :slight_smile: jo a taky Mikouškovi přišla složenka na zaplacení popelnice :slight_smile:
@jajapaja23 Jani nevím zda budeš vědět kdo jsem, ale tebe já poznala hned :slight_smile: ---- základní škola, tanečák, taneční + oddával nás stejný pan farář :slight_smile::slight_smile: jsem zvědavá zda mě poznáš jo a pozdravuj sestru L. :grinning: :grinning:
2. lis 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nás za Marušky nějak s vítaním zapoměli. Ted nevim a když nezapomenou o darku pochybuju. Loni dobudovali koupaliště za 130 milionů, letos zastresili zimák za nějakejch 85 mega, už mám zvedli školkovný a očesali vánoční vyzdobu aby ušetšili na elekrice páč město na to nemá. Takže asi nebude nic.
2. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Jéééé, Jani...to je náhodička, koukám, že máš syna jen o dva týdny mladšího...moc gratuluju!! :slight_smile: Tak si to pěkně užívejte a mějte se krásně. PS: Jak víš, kdo nás oddával? :grinning:
2. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 máš fotky na beremku :grinning: :grinning: moc vám to slušelo... i nás oddával, ale v kostele v Riu :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Díky! :slight_smile: Jo takhle, no jo, tam už nechodím :wink: V kostele v Riu?
3. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 v Riu de Žambéru :grinning: :grinning: kostel sv. Václava :grinning: :grinning:
3. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Jo takhle, to je pěkněj název Žbka. :grinning: Dík za vysvětlení :grinning: :grinning:
3. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se taky vítání občánků dočkáme, jsme totiž letos třetí mimčo, jinak by se kvůli dvěma nedělalo :frowning2: Jen to asi bude skromné vítání, ale to neva, si to i tak užijeme :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak koukám, že jsme všichni zaneprázdněni našima sluníčkama. No, Dorotce se trošku upravuje režim, doufejme. Normálně mi usínala na noc až kolem půlnoci, dnes - druhá noc, co zaspala v deset hodin. Tak snad jí to vydrží. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Byli jsme na preventivce, tak máme ve dvou měsících 57 cm a 5,7 kg. Pořád i kojíme i dokrmujeme, koupila jsem si teď jinou lahvičku určenou kojeným dětem, tak snad budem kojit, co nejdéle. :wink:

Taky nás čeká vitání občánku, už tenhle měsíc, 11.11. :slight_smile: Už jsem Dorotce pořídila šatičky, ale co si obleču já, to netuším. U Tedíka jsme vítáni neměli, nevím, co tady dostanem. Asi nic moc, ale to nevadí. Taky jsem se pustila do úklidu, už se nám začínají hlasit návštěvy. Minule jsem do dvou do noci prala koberce, ale byla to sranda, dokud jel vysavač na praní koberců, tak Doris spala, jakmile se vypnul, už byla vzhůru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ užijte si to, já jsem napnutá zda na nás vzpomenou vůbec
4. lis 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Tak to jsme na tom stejně! :grinning:
5. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ty jsi koupila tu lahvičku pro kojený děti od Medela Calma? A to kvůli tomu, že ti mimřo nepije z normální lahvičky? Já jsem na tom jako ty, kojím, ale pořád je občas potřeba dokrmit, prostě malej chce pořád víc mlíka než vyrobím, ale mám lahvičku od Aventu a malej nedokáže pochopit, jakse z ní saje :slight_smile: Takže nakonec dokrmuju přes stříkačku a prst. Napiš ještě, jestli je poznat rozdíl, když dokrmuješ s tou novou lahvičkou :o)) Díky moc :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ na dokrmování jsem používala tuhle lahvičku
http://www.mamitati.cz/produkty-439//&prod=11329&usrCmd=details/lahev-0m-tommee-tippee-150-ml
a nebyl problém, spíše naopak a proto jsem koupila tu calmu. Malá mi totiž už zjistila, že z lahvičky to teče samo a začala se občas u prsa vztekat, chtěla jíst, ale k prsu odmítala. Což by asi vedlo brzo k tomu, že bych dokojila a to nechci. Z té calmy musí sát, tak jak z prsa, nic ji samo nepoteče. Líp jí to nejde, musí se snažit, ale malý by ti možná z toho pil, je to fakt stejná technika, jako z prsa. Ja o téhle lahvičce nevěděla, až tady na koníkovi jsem se dočetla, :wink: radí ji tady paní z laktační ligy.

Jinak mlíčka taky nemám tolik, i když jsem se snažila zvýšit produkci, ale nebylo dost. Byla jsem z toho už pak KO, pořád jsem se snažila odstříkávat po kojení i v noci jsem stávala. Po týdnu jsem si řekla, že budem kojit kolik půjde a zbytek dokrmíme a je klid, jen z toho pak bohužel bolívá bobky bříško, ale malá má toho příkrmu málo, tak jsem teď koupila Nutrilon Comfort. Je dost drahý, ale super na bolavá bříška. :grinning:
5. lis 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg díky moc za zkušenost, tak to já lahvičku pořídím, mám totiž podezření, že při tom dokrmování přes stříkačku dost polyká vzduch :unamused: Nám Nutrilon nedělal dobře, tak jsme přešli na Bebu a je to o hodně lepší :wink: Já právě taky pořád odsávám, ale v noci je to otrava, už bych mohla půl hoďky chrupkat a já odsávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šikovný, dávám do záložek , mám obavy že tomuhle žroutkovi brzo nebudu stačit . Marušce jsme pokryla dávky mléka pořebné do dvou let ale u tohodle vysavače tada nevím :grinning:
6. lis 2011 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, koukám že tu řešíte vítání občánků.Tady u nás na vesnici dávají nějaké drobné dárky, ale stylem, že to přinese paní a dá ti to v igelitce u domu.
Ve městě, odkud pocházím mají krásné vítání i s fotkou v krásné kolébce a ted zavedli ještě sázení lípy, takže každé miminko má svoji lípu, co mu zasadí tatínek :slight_smile: .
6. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leryl je to je boží, jsme dfnes koukala že mám prořezávaj slavnou lípovou alej naši. Určitě budou dosazovat, tak že bychom se vetřeli :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl no tak to je úžasnej nápad s tou lípou. Taky bych chtěla malýmu říct "Tuhle lípu sázel tatina, když si se narodil" :slight_smile:
7. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak od včera zkoušíme tu lahvičku pro kojené děti a musím ti moc poděkovat. Malej z ní pije naprosto bez problémů, tak jsem moc zvědavá, jestli snížíme spolykanej vzduch a to kroucení trochu ustoupí :wink:
7. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek