• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@leryl To je fakt originální, o tom jsem nikde jinde ještě neslyšela...no, uvidíme, jaké vítání bude tady u nás, pokud nějaké teda vůbec bude :unamused: Jsem zvědavá. :wink:
7. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je za mnou kontrola po 6-ti N a vše OK, tak trochu mi spadl kámen ze srdce, i když porod proběhl relativně rychle a v pořádku, nikdo nikdy neví, JUPÍ ! :slight_smile:
8. lis 2011 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 super, já se chystám někdy po neděli
8. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa měla jsem z toho sice trochu hrůzu,ale šlo to rychle.Nechala jsem si napsat HA, tak uvidíme, jak si s taťkou uděláme hezký večer :wink:
8. lis 2011 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@allye1 nevím co je HA :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa to jsou jen takové "bombonky" :wink: , aby neměla Kristýnka brzo sourozence a já to vše nemusela absolvovat v nejbližšší době :grinning:
10. lis 2011 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@allye1 jooo to vím,jen neznám zádný bonbonky na 2 písmenka :D
10. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já HA zatím neřešila...asi pojedu zatím bez ní, chtěli bychom pak druhé mimi, tak aby se mi tělo zase z těch prášků nezblblo...uvidíme :wink: Jak to budete řešit vy?
11. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhé mimčo bych chtěla až tak po 2 letech, až nám malá trochu odroste. Takže nechci riskovat a HA už beru. No uvidíme, třeba po roce vynechám :wink:
11. lis 2011 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ráda třetí ale asi to neukecám no :( ale když bylonapllánované druhé tak jsme vysadila a za necelé 3 měsíce už jsem byla v tom. tak se
@jajapaja23 neboj
11. lis 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak to máš dobrý, to je rychlost za 3 měsíce :grinning: Ale bohužel každý tělo na HA reaguje jinak, takže @jajapaja23 chápu.
12. lis 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 já bych taky chtěla ten rozdíl mězi dětma aspoň 2 roky, nebo jestli bude druhý taky tak uplakaný a nespavý, tak to nezvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa fakt rychlost, po 3 měsících, to my jsme čekali skoro 11 měsíců, než se po vysazení "zadaří", ale prý se říká, když se to už povede, tak s dalším je to rychlejší :grinning: , ale sázet na to nebudu :wink:
12. lis 2011 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ zvládli to jiný, tak proč ne ty, už budeš matka zkušená :grinning:
12. lis 2011 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě jsem se chtěla zeptat, pořád dodržujete kojení po 3 hodinách, nebo se to změnilo? My to máme právě že na střídačku, jednou za 4 hod, pak po 2 hod, ale 8x denně to už nebývá, máme to tak 6x-7x, ale prospívá dobře, tak mi je jí líto budit :unamused:
12. lis 2011 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 to první bylo taky necelý 3 měsíce. jsem v práci dodělala rok abych měla nárok na 13 a 14 plat, ono tech pár tísícovek navrch bodne a prijít o ně kvůli pár dnům je škoda. Proto mám obě děti podzímní :D
12. lis 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa jak chytrý panečku !
12. lis 2011 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 @barbarkaaa @nelina_ Právě proto ani zatím HA neplánuju, nám mimčo trvalo přibližně půl roku...pak jsem otěhotněla v době, kdy jsem brala antibiotika a penicilin, fakt celkem paradox, ale hlavně, že se zadařilo a máme Vojtíška! :grinning:
12. lis 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 My "dodržujeme" vcelku pravidelně přes den, někdy to je ale na střídačku, tak to neřeším...když mi usne v kočárku a spí dýl, tak ho budím výjimečně! Krmíme tak 5x-6krát, přibírá, tak to nijak neřeším :wink: Snad to je ok.
12. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím při neděli:slight_smile: Dětičky ještě spinkají, tak užívám klidu, včera jsem napekla borůvkové koláče, tak si za chvilku dáme s kávičkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my měli v pátek vítání občanků, bylo to moc hezké, měli tak i děti ze školy a školky program, tak super. Byli jsme tam skoro nejmenší, protože se u nás dělá vítání jednou za rok, tak většina prcků už byla odrostlá. Taky jsme tak jako první plakali, potom se k nám přidal jeden chlapeček, tak jsme v tom aspoň nebyli sami:slight_smile: Dostali jsme kytku, budeme mít udělané fotky v kolíbce, no a pak ještě děti dostali takovou velkou plyšovou kočku a takové mimčo udělané z keramiky, kde je datum narození a jméno. Je to fakt moc hezké. :wink:

Co se týká kojení, tak tím, že přikrmujem, jsme na tom jinak, navíc malá vyžaduje být u prsa kdykoli je vzhůru. Takže kolikrát sednu a malá chvilku jí, chvilku spí a takhle to dokáže i dvě hodiny. Pokud jí bolí bříško, tak není jiná možnost než jí to umožnit, jinak by pořád plakala. Jen by se nám hodilo, kdyby konečně vzala na milost ten dudlík, protože třeba v kočárku pak špatně usíná. Ale v noci "klep klep" si nemůžu stěžovat. Pokud nic nebolí, tak se nají a spí. :wink:

Příští týden máme mít první očkování, tak se na to moc netěším. Pak chci konečně po 10 týdnech zajít na kontrolu po šestinedělí :angry: , a ještě bych měla jít kontrolu štítné žlázy. Jenže s dvěma dětma se mí tam jít nechce, tak je to fakt problém. Manžel si nemůže brát volno jen tak a mamka mi taky ještě pracuje. No, asi se tomu nevyhnu a budou muset malí se mnou. :slight_smile:
13. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg fííha, si nedokážu představit, že bych ještě pekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám jen jedno dítě, jak ty to děláš? :angry:
13. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 já kojím a krmím, jak malý potřebuje, někdy má hlad po 2 hodinách, někdy po 4. Už to tak neřeším, když přibírá :wink:
13. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg taky nechápu, jak můžeš s 2 dětmi píct koláčky :slight_smile: , ale že bych si dala taky :slight_smile: . Já ani někdy neudělám ani oběd, natož něco upíct! Tak maximálně zakysaňák s piškotama :grinning:
13. lis 2011 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Vydržíme toho hodně, protože jsme ženský, že? :grinning: Já taky občas peču, ale to mám zatím jedno dítko...celkem mi to umožňuje, když zrovna spí,t ak doháním, co se dá! :wink:
13. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 no já taky tak, dnes jsem teda domotávala 5 šišek strůdlu i za breku, protože to jednou rukou nejde. A čekat do večera a nehnout se z baráku se mi nechtělo. Všechno se mi povedlo stihnout, těsto i jabka, ale motání stálo hot trochu pláče.

@allye1 ani ne chyttý ale praktický, když už jsem zvládla do práce chodit bez vypadků tak kvůli pár dmům si nechat utéct pár tisícovek je škoda.
Lucinka taky pořád jede po 2 hodinách , v noci má teda jeden interval delší, aletn prosedím tady, jenže někdy ty fotky a kalendáře udělat musím.
14. lis 2011 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neříkejte mi, že mám tak uplakaný dítě jen já :cry: @jajapaja23 Když spí, tak letím na wc, najíst se, vyčistit zuby, přiložit do kotle apod. a protože přes den vydrží spát tak 20 minut v kuse, stihnu vždycky z toho tak jednu dvě věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak zas dvě hodiny pláče nebo kňourá, @barbarkaaa plakat ho nemůžu nechat, hodně ho bolí bříško a je za chvilku rudej, horkej a spocenej :unamused:
14. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ chudák malej. No u mě ty štrůdky byly otázkou tak 10 minut ale to už ubírala a pak usnula . Někdy fakt nevím čím to je, jíst by chtěla pořád, občas je to bříško, občas neví jak usnout, někdy z toho utěšobání skr prdíky je už naučená a vyžaduje nosit. Když ji viditelně nic není taj ji i chvíli nechám , pokud jen tak nadává a není to histerák , protože pak by chtěli nosit pokaždý když jsou vzhuru a jelikož za chvíli bufou vzhůru většinu dne tak se to nedá.Prostě přiměřeně, u nás :slight_smile:
14. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelina_ Ještě mě napadá...jaké jsi měla těhotenství, byla jsi v klidu? Přijde mi, že Vojta je fakt kromě prdíků hodně klidný, spokojený a je to možná tím, že jsem byla od 5. měsíce na PN, žádný stres v práci jako dřív, prostě jsem si to užívala...ale nechci si fandit, časem se to prý může změnit o 180 stupňů...ale když pláče nebo kňourá a poznám, že to nejsou prdíky, tak ho fakt většinou necháváme...mám problémy se zádama, tak ho nosit nemůžu, hodně dobře se uklidní u manžela na ruce na tygříka, to dokáže i usnout a kočárek fakt miluje! Ale vztekat se umí taky, dneska ráno třeba zrudnul jaký měl hlad :wink:

@barbarkaaa To jsi teda dobrá štrůdl jednou rukou! :wink: To uklidňování dětí je stejně teď když je dřív tam o dost horší než když bylo hezky, ale jak píšeš, nejde to je nosit pořád!!
14. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ba ne jednou rukou jen těsto, jabka jsem donutila oloupat chlapa, strouhala jsem já, protože nutně potřeboval na wc a to je na půl hodiny a pak ve 2 na hokej co byl od pěti na druhým konci města , takže už jsem válela s brekem. ale dá se to, holt to musime zmáknout
14. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 já byla na PN od 4 týdne :grinning: Těhu bylo naprosto pohodový, strašně jsem si to užívala a moc jsme se těšily, naprosto žádný problémy, žádný stres ... pohoda a užívala jsem si doma léta :wink: Proto jsem si taky myslela, že takový bude i mimčo, no prostě pohoda ...
14. lis 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek