• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@nelina_ Tak snad to bude časem lepší...každé miminko je jiné a třeba ho prostě jen něco trápí! Jojo, léto bylo úžasný, že? Tak akorát, žádná vedra, až pak na konci pár dní, ale to se dalo vydržet...tak přeju ať je malému líp a klidnou noc! :wink:
14. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Fakt klobouk dolů...myslím, že málokdo by vydržel to, co ty!!! :wink:
14. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 přesně tak, těhotný jsme byly, teda aspoň z hlediska počasí, úplně ideálně, byla to paráááda :grinning:
14. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 to já vím přesně, co ho trápí, je to nadýmání :angry: Jen nevím, jak mu ulevit, nic nepomáhá. Teď jsem objevila Gripe Water pro miminka, ale v čechách se to vůbec neprodává, ale v Anglii to mají běžně, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže .... není to ani drahí, tak nevím, proč to není k dostání i tady :unamused:
14. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
@nelina_ na tom vůbec nezáleží , já měla první těho příšerný, myslím co se týče nervů. Do tý doby pohoda, jak nabyl zjištění že bude tátou a že mi to nikdo neveme, trochu to začalo. Pak jak se v mým 6-7 měsíci provalila ta jeho exekuce na plat 300 000 o který mi zapoměl nějak říct, žemě nechtěl zatěžovat , tak nabyl pocitu, že už nemá co skrývat a jel si ve svých kolejích už úplně prostě obrat o 180stupňu. Já nervama vyla obtočená okolo záchoda a blila z nervů.Chlast, zlo , psychickej nátlak. Maruška byla a je sluníčko, věčně vysmáty, neskutečný zářící. Za Lucinky to vylo relativně v pohodě, taky něco ale prto tomu co bylo tak to byl čajíček a Lucík je nervák, když má jen trochu hlad tak někdy stačí aby ji Maruška nebo nekdo jen pohladil a začne normálně ječet :stuck_out_tongue_closed_eyes: takovej ten histerckej brek. Říkám ji naše ciťa :grinning: takže na tom to fakt nezáleží.
Dneska jsem dodělala kalendáře, ještě musím týdenní . myslím že se bude ještě měnit. zas dilema s fotkama :grinning: http://barbarkaaa.rajce.idnes.cz/mesicni_2012/
15. lis 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa kalendáře nádherné!!!!!!!! :grinning:

@nelina_ neboj, to se zlepší, i když to musí být náročné. Možná, že se to právě otočí a budeš mít klidné sluníčko. Sestřenka zažívala asi něco podobného, malý jí neustále plakal, pomáhalo trochu jen doporučení z knihy Nejšťastnější miminko v okolí. Ale to jsem se tu už asi zmiňovala. No a teď je mu 3,5 a je to hrozný kliďas a pohodář. Tak neboj, bude lííííp. :wink:

Malá třeba nekřičí, ale to jen proto, že je většinu dne přicucnutá k prsu. Přes den spinká jen v kočárku, jinak fakt půlhodiny a to sní ještě musí vibrovat lehátko. U prsu je fakt štastná, chvíli pije, chvíli žužlá, chvíli spí, asi by tak dokázala trávit celé hodiny. Dokonce nepomáhá nošení, vřeští i tak, když jí má třeba manžel než uspím Tedíka, tak s ní musí chodit a stejně mu tu prozpěvuje. Ale jen zaslechne můj hlas, tak je v klidu, nahodí hypnotický pohled, a je klid. Někdy se ji smějeme, jak ji prso vezmu, tak dělá, jak by to byl konec světa. No, hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra jdem na očkování, bobek malý, to se asi bude hodně plakal. No a taky jsem se domluvila konečně s manželem a příjde dřív z práce a půjdu na tu kontrolu v šestinedělí. No, v 10 týdnech, tak to je celkem úspěch :grinning: :grinning:

Jinak doma taky toho až tolik nestíhám, spíš jen o víkendech, že taťka vezme malou do kočárku a jdou i s Tedíkem na hřiště. Tak to mám šanci něco udělat - třeba upéct koláče :slight_smile: , ale přes týden, to taky jen uvařim oběd a tím to končí. Dokonce prvních 14 dnů jsem nestihala absolutně polívky a když už bylo nejhůř, byly na oběd nudle s mákem, což naštěstí Tedík i já milujem:slight_smile: Takže holky nebojte, taky jsem na tom podobně. :sunglasses:
15. lis 2011 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ @lennetfrigg @barbarkaaa Koukám, že jsme na tom hodně podobně! Na druhou stranu to ale musíme brát tak, že dřív bylo hůř...co se týče práce na poli a celkově sehnání věcí na sebe nebo k jídlu, aspod. Myslím, že v tomhle si můžeme pískat...jak píše @lennetfrigg, taky někdy něco občas nestihnu, ale naučila jsem se nehrotit to a udělat to prostě až když je trocha času, většinou když třeba malej usne. Dneska ho vzala na projížďku švagrová, tak jsem si zatím uvařila oběd :wink: A s tou hysterií...malej když má hlad a odtrhnu mu jedno prso, tak než dám druhý, dokáže pěkně ječet až zčervená, ale to je naštěstí jedna zmála chvil, kdy "řve"! Už mu říkám zpěváček...někdy mě tím dokáže i rozesmát, i když to asi zrovna k smíchu není :grinning: Přes den teď spí taky hůř...už je dřív tma a v tý ho ven v kočárku prostě už nedám, v postýlce se mu přes den moc nelíbí...ale říkám si, že pořád lepší než kdyby nespal v noci...dnes se probral až ve čtvrt na 6, až jsem se už budila, jestli dýchá...přes den to sosání ale pěkně dohnal, teď mi pije třeba i hodinu,...si říkám, jestli to už není moc :sweat_smile: Jak dlouho vlastně krmíte vy?
15. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jojo, všude stejný scénář s mimčama a časem něco udělat :grinning: U nás je "histerie", když má hlad a to se ozývá velice hlasitě, další "histerie" následuje, když má plno v plínce a to jí vadí, i když tam je mini bobik :grinning: Jinak tolik ubrrčená zas tak není :wink: Doba kojení si Týnka udává sama, někdy to je půl hodiny, někdy jí stačí 10 minut :wink:
15. lis 2011 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
novinky od nás : včera jsem na Krystýnce našla malý červený flíčky, měla je okolo uší a trochu na tělíčku, tak jsem to nechala být a do dnešního rána byla komplet osypaná, flíčky všude a o i na hlavičce. Mazali jsme rychle k doktorovi a ten mi s klidným hlasem řekl, že mimča kolem 2 měsíce to můžou mít :unamused: Vypadá to jako vyrážka, ale nejsem si vědoma, že bych snědla něčeho víc, nebo nějaký citrusy. Tak uvidíme, máme to hlídat a kdyžtak jít opět k mudr. Chjo, když nevím, jestli jí to svědí a jak jí pomoct. Je pravdou, že je od včerejška pěkně neklidná :frowning2:
15. lis 2011 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg díky baví me to , u tydenního už mám 8 týdnů . zjistuju že vic udělámkoulkát s lucíkem na ruce u pc večerm ted tu jsme taky spolu. jednim prstem se teda píše blbe :grinning:
tady máte jednu rychlovku, já jsem teda za troubz normální ale někdy se muze hodit
http://baraluky.blogspot.com/2011/11/cokoladovy-kolac-aneb-rychlobabovka.html
15. lis 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem já to ale matka nevzdělaná :slight_smile: V předchozím příspěvku zásadní chyba : Krystýnka=špatně, Kristýnka=dobře :grinning:
15. lis 2011 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 at jste brzo odpupínkovaný
15. lis 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa taky ti musím pochválit tvojí práci, jsi šikovná !
15. lis 2011 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 díky, mě tohle strašně baví, máme super designérku (od mí jsou ty elementy s kterých se to skládá) takze máme povoleno i prodávat a v domách nejtěžších díky tomu byly aspon nějaký vánoce pro Marušku. Tech pár stovek se před vánocema fakt hodí- A moje mamča od jezíška nic jinýho nechce, prostě se muže koukat na holky každej den a tom týdenním se to vůbec mění co týden
15. lis 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Taky přeju, ať vás to brzy přejde, tyhle vyrážky jsou nepříjemný...mně stačilo když měl malej potničky...vypadal šíleně a to to neměl po celým tělíčku! Držte se!!! :slight_smile:
16. lis 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A naše vyrážka je pryč! Bylo to jak mávnutím kouzelným proutkem a zmizela do dne :slight_smile: . Dneska u nás byla kamarádka se svým synkem Mikuláškem, který je o měsíc a 14 dní starší a když jsme je položili vedle sebe, byl to viditelný rozdíl (mám to ve fotoblogu Kristýnka). A to jsem si myslela, jak mi moc vyrostla a oproti Mikuláškovi je to pořád moje malý miminečko!
17. lis 2011 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.hvezdyeuronics.cz/user/1634?registration=ok ahojky holky, muzu vás poproit o hlásek :slight_smile:
18. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 tak to je super

@klarisak klik

tentokrát kopíruju už nemám sil
Ahojky Víkend byl náročnej ale krásnej, v pátek a sobotu jsem pekla , dort (4,30kg) , makový záviny a slaný záviny, jsme slavili předčasně Marušky 5té narozeniny. Mamča natupuje ve st. na dýl do Motola na léčbu a tak aby se mohla účastnit a bylo to u načich doma, tam se líp vlezem a nemuseli jsme přemistovat málomohoucí babičku. Ten Dort jsme si fakt užili , Maruška nadšeně pomáhala a Lucinka zázrakem spala přes poledne 3,5hodiny normálně nevydrží 2 bez jídla :D a v neděli ráno jsem zmákla plavání s obouma holkama, Lucík to akorát prospala a vzbudila se akorát až na šatně. Jsem Ko, dnes jdu spát dřív.
Dítě štasný, dort na kusy, Maruška sama hostila, já dostala kopyto a parůžek <3
21. lis 2011 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no téda, to sis v kuchyni musela užít :slight_smile: , ale dort vypadá úžasně a musel určitě chutnat, holky šikovný !!!!
21. lis 2011 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myšlenka

Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc a daruje
nazpátek něco většího
....
... dejte jí semeno, bude mít dítě,
dejte jí dům a udělá vám domov,
dejte jí potraviny a udělá vám jídlo,
dejte jí úsměv a ona vám dá svoje srdce.
Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané a vrací muži v
mnohem větší formě.
Takže pánové pozor - pokud dáte vaší ženě hovno, buďte
připraveni přijmout tunu sraček.....

A poznámka pod čarou pro ženy:
My ženy jsme andělé....
A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání
pokračujeme na koštěti!
Jsme zkrátka flexibilní! Hezký den všem ženám :slight_smile:)
21. lis 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera se známým narodil Filípek a s mírama, co má naše Kristýnka skoro ve 2 měsících :slight_smile: No. jsem ráda, že se nám narodila tak drobounká. Vždyť i teď nosíme ještě oblečení ve velikosti 50 :slight_smile: Jsme prostě obři :grinning:
22. lis 2011 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 tak to my už nosíme velikost 68, máme 6027 g a 58 cm :grinning: , ale malá se narodila celkem veliká :wink:
22. lis 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 @lennetfrigg My máme teď velikost 62 a to nosí spoustu věcí ještě stále co má od narození :grinning: Ale aspoň to nemusím tak často přebírat a měnit :wink: Zato roste do dýlky, ale dlouho jsme ho nevážili, tak váhu nevím
22. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak to my fakt nemáme od narození nic, ale je tu teď sbírka na charitu, tak to tam aspoň můžu dát, jen zimní bundičky mi je líto, myslela jsem, že nám přes zimu vydrží. Ale má ji malou v ramínkách, tak jí to už neobleču, i když rukávky má dobré. Je to cvalíček. Nechtěly by jste holky některá tu bundičku? Je nádherná.... dám fotku :wink:

Ale jsem ráda, že roste, většinu stále ukojím, z čehož mám fakt radost. Bála jsem se, že to dopadne jak u Tedíka. Jedno mínus to ale má, Dorotka je úplný závislák, dudliky nevzala na milost, takže jakmile není prso, tak je kravál :unamused:
22. lis 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady je líp vidět :slight_smile:
22. lis 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg my zatím taky příkrm vynecháváme, i když večer mi přijde, že jí to snad ani stačit nemůže. Pořád by sála a já mám pocit, že už ani snad nemá co :grinning: . a bunda je úžasná, jaká že to je velikost? Koupila bych jí od tebe.
23. lis 2011 v 06:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg No ono to dlouho nepotrvá a budu muset taky vyřazovat...bundičku jsme ani nekupovali, dala nám ji známá po synovi, je nádherná a ještě jsme ji neměli na sobě, nedávno jsem ji vytáhla a zjistila, že mu bude asi už malá :unamused: Ale my si převážně vystačíme s kombinézou, tak si ji leda nechám pak až na druhý dítko...zatím k tomu totiž nemáme vhodný teplý kalhoty :unamused: Ale je suprová. Stejně mi přijde, že těm našim prckům sluší fakt všechno!!!!!!!! :grinning:
23. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
to máš pravdu, dětem sluší i pytel po bramborách :grinning:
dneska mě dostala Maruška
Pořád mě zaráží jak moc dospěle uvažuje, při foukání svíček jsem jí řekla ať si přeje to co její srdíčko chce nejvíc a ona místo hmotných věcí, hraček a kola si přála aby se babičky vrátily z nemocnice (aktuálně tam máme její babičku a prababičku) :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
jsem ji dnes jen uplácla malel pařížák aby mohla foukat
25. lis 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbarkaaa krásnou a šikovnou dcerunku máš :slight_smile: Lucinka ji jistě brzy dohoní a za chvíli budou sfoukávat spolu. Přeju rychlé uzdravení babičky a prababičky, ono to teď půjde rychle, když si to maličká přála, to je moc hezký ! :slight_smile:
28. lis 2011 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no to je moc pěkný, že Maruška tak pěkně myslí na svoje babičky. To je od tebe moc dobrá práce, myslím tím výchovu :grinning: Takovýho dne bych se u našeho Štěpána taky chtěla dočkat :wink:
29. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek