• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@nelina_ gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ to je supéér, hele já měla tky už první cykls aspon to tak vypadalo a ted nic, to to chlap nevydržel jednou a ještě si dával bacha. Protože buď byly děti nemocný, já naně sama, je tam sebou nepotáhnu,oak připravy na Vánoce, opět sama , tak jsme pro santi ještě nebyla, tak jsem
taky trochu napnutá :D
25. pro 2011 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nestrašte :grinning: , né že bych Vám to nepřála, ale už si říkám, že by už asi mělo přít co mělo :wink: A u nás další nééé. A jak jste se měly o Vánocích. U nás takové smíšené pocity. Tedík měl s dárečků obrovskou radost, to bylo super. Ale mně zachvátila břišní chřipka, takže jsem den před Vánocemi ležela v horečkách a Tedík s tím bojuje od včerejška. Takže včera rozbalil jen pár dárečků a pak mu bylo tak zle, že už nemohl. Dneska si rozbalil zbytek, ale k večeru mu zas bylo dost mizerně. Tak se jen modlím, ať to nechytne Dorotka.
26. pro 2011 v 00:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa já právě ještě ani menstruaci díky kojení neměla, ale bylo mi tak zvláštně těhotně, tak jsem to jen zkusila testnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ ono to ani nemá vliv, mentruace neměntstuace no, kojeni prostě není antikoincepce a když je neví kdy ovulace přijde, já taky kojim a cosi podobného menstuaci jak v síle tak v délce proběhlo ated nic, ale muže to být i tím kojením, že to prostě došlo, ale nepravidelně
26. pro 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ tak to gratuluju :slight_smile:
Taky jsem si dělala minulý týden test :grinning: Bolelo mě bříško jako na ms (kterou jsem neměla už rok :grinning: )
a bylo mě na blití,ale test naštěstí negativní.Manža si dává bacha,ale víme jak to někdy je,že?
Stačí jedna kapka....Já bych druhý chtěla brzo,ale takhle brzo,to nevím jak bych to zvládla.
Kdy jdeš k dr.????Můžeš mít třeba ještě po porodu nějaký hormony poblázněný po porodu.
Dej vědět,jak jsi dopadla...

Jaké byly holky Vánoce??????????????????????????????????????
27. pro 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 byla báječné , naprosto, pohoda klid, jen ted porád dotloukám, to spaní k ránu mě dabek dorazilo.
27. pro 2011 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaa - u nás taky byly Vánoce nádherný :slight_smile: Sice to Vikča ještě moc nevnímá,ale pro nás to jsou úžasný Vánoce.U nás vyhrávali světýlka na stromečku :slight_smile:
Krásná fotečka tvých princezen :slight_smile:
Ty ještě kojíš?Já přikrmuju a připadne mě,že mám čím dál tím míň toho mléka,takže za chvíli bude asi jen samotný Nutrilon...

Holky sežene s v Polsku Nutrilon?
28. pro 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 no tyhle světýlka se ji taky libily moc a občas když potřebuju něco honem udělat tak zabere ji natočit na stromeček .
Jdu si udělat kotel Latté dokud spí
jinak porák kojim a jen kojim
Marušku jen čiste kojila snad do roka jen sem tam po pul roce nějaka ta polívčička a na noc drtek kaše někdy okolo roku aby zase spala celou noc když už ji to nestačilo na um jsme přečli až ke konci druhého roku a od 2 už jsem ji dávala kravské
28. pro 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ teda gratuluju ! :slight_smile: trochu me ale děsíš !! :slight_smile: já to taky ještě nedostala... 4té děcko už néééé :grinning: to lonske vanocní prekvapení co mi tu ted sosá mlíčko už stačilo :slight_smile:
1. led 2012 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa ahoj taky jeste kojim plne a chtela bych to vydrzet, ikdyž se citím vyšťavená, teda...začínám pokukovat po nejaké kašičce... koukala jsem, že rýžové už jsou od ukonceneho 4 mesíce... tak koncem ledna to možná zkusím, ikdyž říkají, že kojený děti by mely být bez příkrmu do 6 měsíců...
1. led 2012 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimys mě to nevav v noci to neřesim, jen přehazuju ze strany na stranu, jak chodim spát ve 2 tak už nšemám sílu ji vrátit do postýlky, tak spím blbě ale s ní,ale užívám si to
no mě příšlo dle pauzy po vyčištění a pak bylo cosi po šestinedělí co mělao délku a sílu cyklu a ted zas nic, chlap už to dvakrát nevydržel a jelikož mi skoro s nicím nepomuže, ani s kočáren nepojezdí , tak prostě nemám čas tam dojít, mamča byla dlouhopryč, ted je vyštavená chorobama a já se tam se rvounkem nepotáhnu honem. Až tam dojdu tak tam dojdu, 3 děti byl muj sen, v dnešní doběmazec na uživení ale já jsem za to , že se pak navzájem maj a jsou skromnější, prostě uvidíme, mě by to nevadilo a zbatek by se s tim asi musel vyrovnat :D začal si on a já varovala :grinning:
1. led 2012 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ no to koukám, že jste si ale pospíšili :grinning:MOC GRATULUJEME !!!!!!!!!!!!!!!! Bude to asi mazec, ale zase na druhou stranu nebude mezi dětmi věkový rozdíl veliký. Já pořád kojím, prášky beru (doufám, že mají správný účinek) :wink: a menstruace zatím nikde, pravdou je, že se mi po ní ještě tedy vůbec nestýská.
A co doma, bylo aspoň veliké překvápko ?
1. led 2012 ve 23:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, všechny Vás zdravím v novém roce a přeju hlavně zdravíčko.

Dorotka měla včera 4 měsíce, masakr. Utíká to, že se mi nechce ani věřit. Včera dokonce sama usnula, obvykle usíná u kojení a dneska spala doma 2 hodiny. Jsem se na ní pořád chodila koukat, zda je OK, protože tohle doma fakt neznám. Tak jsem si navařila jídla na 3 dny, protože to nejspíš byla jen nějaká vyjímka. Je šikulka, pořád se směje, povídá, už se jí dokonce podařilo přetočit na pravá bok. To ale bylo ve zlosti, nemá ráda oblékání a jak se mi snažila uniknout, tak se otočila.

Ja jsem taky chtěla 3 dětičky, ale dr. mi zakázal, že by to děloha už nevydržela. Takže u nás by to momentálně byla spíš komplikace, musím vyřešit nějakou dlouhodobou antikoncepci. Jenže nebyla jsem ještě schopná zajít ani na kontrolu po šestinedělí. S dětma tam jít nechci, takže to nemám jak vyřešit. Mamka už neměla dovolenou a manža si bral volno, když jsem potřebovala do školy. Menstruace taky zatím nic, ale kojím, tak to bude tím, si myslím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa mě kojení taky nevadí, ale nějak zdravotně se necítím zrovna nejlíp, jako by mne vysával. Potrebuju se dát nějak dohromady. To víš, co taky můžu čekat, no ve třiceti to bylo jiný kafe... ted človeku trvá přecijen dýl, než se ze všeho vylíže. Normálně mě začaly vrzat klouby :slight_smile: a pořád mě bolej ruce a brní mne prsty na prave ruce - asi karpální tunel...to jsem nikdy předtím nezažila.... ráno, než se rozhejbu, pripadám si jak babička, když říkala, že se jí špatně vstává... už vím, co to je... sakra, ještě musím vydržet alespon 20 let v kondici!!!!! taky nehty se mi lámou a všecko, no... pořád bych spala... pořád řeším, jestli by to bez kojení bylo lepší, že by se tělo jaksi trošku vzpamatovalo. Taky Asi se poradím s doktorkou... zase ale nechci malýmu moje mlíčko brát, vím, že je to nejlepší papání... Po porodu měsíc jsem byla v pohodě, ale ted najednou postupne začínám být trošku lazar.... :-/
Ještě jsem to nedostala a nechybí mi to.. :slight_smile: at to ještě vydrží :slight_smile:
2. led 2012 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak prdlačku :unamused: Dostala jsem to a testík sněhobílý :confounded: Nechci bejt nevděčná, vím že někdo nemá ani to jedno, jen jsem se už táák těšila a byl to tak krásnej dárek přesně na vánoce pro manžu :pensive: Je mi to nějak líto :cry:
2. led 2012 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ nesmutni, i když věřím, že to zamrzí, ale určitě se časem podaří, uvidíš, Aspoň si teď pořádně užívej prvního broučka, nemysli na to, a přijde to, ani se nenadáš.
2. led 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimys ahoj, slyšela jsem, že ted je zase trochu jiný názor, že prý se může i kojenému dítěti zavádět příkrm už od 5 měsíce.
2. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ věřím, že je ti líto, že to nevyšlo, ale byl by to dost mazec, mít děti tak po sobě, příště to vyjde :slight_smile:
2. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa teda ty jsi dobrá, že si troufáš na 3 děti, když jsi na ně v podstatě sama :wink: . to mně 2 bohatě stačí, ikdyž manžel by asi rád zkusil toho kluka
2. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimys klouby mi už vzžou dlouho a taky občas lezu , ale oni za to stojej

@leryl hele ono už je to fuk, jestli 2 nebo 3 .mít sourozence je prostě báječný, mě strašně chyběj
@nelina_ to zamrzí ,a le nebooj, pno to vyjde dýl a aspon si to vic užiješ, dva nechodci to by byl táhul. Zato jíá to mám teď a nebo nikdy :grinning:
2. led 2012 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo, holky...teď jsem vás teprve dočetla...nějak mi to sem nevycházelo, tak to teď vezmu postupně! :slight_smile: Ještě dodatečně přeju vám všem krásný vstup do nového roku 2012 a hlavně ať jste všechny zdravé, i s vašimi miminky!!! :sunglasses:

@nelina_ Jak jsem to postupně četla, chtěla jsem gratulovat a pak se dočtu, že to nevyšlo, mrzí mě to za tebe, ale jak píšou ostatní, určitě to vyjde jindy a budete se zase na malé těšit! :wink: Já měla taky cca před 2 měsíci podezření, i když jsme si dávali pozor, ale bylo to negativní, od té doby si dáváme ještě větší bacha :grinning: Manžel by chtěl dítko po 2 letech, ale mně se do toho nějak nechce, líbilo by se mi aspoň po 2 a půl...ani velký ani malý rozdíl mezi dětmi, prostě tak akorát :grinning: Uvidíme, jak se to vyvrbí...teď budeme nejdřív řešit nástup na RD...ještě nejsem pořád rozhodnutá :unamused:

@mimys Buď ráda, že mlíčko máš...i když chápu, že tě malej "šťaví"...Vojta vypil už skoro tři krabice, je to fakt mazec...teď se pěkně rozpil a konečně i přibral, tak máme za sebou první očkování. Doufám, že mu i to moje mlíko ještě něco přináší mezi tím množstvím nutrilonu... :unamused: Prostě si říká někdy už i o 200 ml při jednom krmení, což mi přijde hodně, ale dr. říkala, že je to v pohodě, tak snad ano!! Chtěla bych kojit co nejdýl to půjde, ale asi max. do roka, uvidíme, jestli mlíko mít dál budu. :unamused:

@dasty79 Taky jsme si Vánoce užili...až na virozu :unamused: malej jen na dárečky koulel očka! :grinning: Jen mě mrzí, že jsem toho moc nevyfotila, tak nemám ani ještě pořádnou fotku do knížky, co mu píšu, ale to ještě doženeme...snad! :wink:

@lennetfrigg Taky nás postihla nějaká střevní viróza...mě to chytlo už před Vánocema, zhubla jsem za ty tři dny tři kila, tělo se mi teda pořádně pročistilo...tak jsem neměla ani choutky na cukroví :grinning: Pak to chytil na den manžel, malej se naštěstí držel a vyhlo se mu to, klepu, klepu, jinak si to neumím ani představit..dneska ho teda pěkně asi ale bříško bolelo, protože tu mezi jídlem plakal a tlačil :unamused:
2. led 2012 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My dnes byli na třiměsíčni 6250g 59cm dvoje očkování páč je ciťa po tátovi tak když byla vzhůru tak skoroporád brečela a má 37,4 takže je ještě víc neklidná než jindy.
Maruška 38 a zvrací, tak celej den převlíkám a konejším.

Dnes jsem na to kácela, věnovala se ukňorané Lucince a převlíkala postele a plotna zůstala studená a on už sháněl jesle , najíst se dojel k tátovi , já měla k obedu kakao a dva suchý rohlíky. Buďte fakt rády za jakoukoliv pomoc , musí to být báječný. Ale jsme štastná že ty holky mám :slight_smile:
2. led 2012 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 Ten je božíííí
2. led 2012 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky. Po dlouhé době vás zdravim. stim otehotnenim me docela strasite.... ja mela první menstruaci už pred mesicem, to jsem si myslela že snad vykrvácim jak jsem to mela silny a v prosinci kdyz jsem to dostala na stědry den tak jsem to mela jen 4dny a takový všelijaký.... spis spineni nez menstruce. a navic me zarazi ze za posledni mesic jsem pribrala o 7kg. ale pořad si rikam že to pribiram z antikoncepce. no zitra asi poletim do lekarny. jo a navic se me každy pta, jestli nahodou nejsem znovu těhu. mam břicho velke asi tak jak v 6 mesici když jsem čekala adélku
2. led 2012 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa Díky...my měli po očkování dokonce 38,7, ale Nurofen zabral...náš malej je teď poslední dva dny střídavě mrzutej a vysmátej, už nevím jak mu pomoct a co se mu děje :unamused: SNad to brzy přejde!! To jo, člověk musí být vděčný za jakoukoliv pomoct, hlavně od těch našich chlapů, že? :grinning: Ale na mýho si nemůžu naštěstí stěžovat :wink:
@klarisak Mě se taky pořád ptali, jestli nejsem těhu, když mi bylo na zvracení, pak už mi ty dotazy moc příjemný teda nebyly :unamused:
3. led 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 a @barbarkaa tak po očkování jsme byly naprosto bez reakce, malýmu to bylo úplně jedno, tak aspoň v něčem je v pohodě :slight_smile:
@jajapaja23 fotečka je kouzelná, to jsou kukadla :grinning:
@barbarkaa no vidíš, my měly ve 3 měsících o kilo víc, ale dávám to za vinu příkrmům z umělýho mlíka, myslím, že jen po mateřským by tak nekynul :wink: 2 nebo 3 že není rozdíl? Tak to teda je, já jsem ze tří dětí, manža ze čtyř a zkušenosti čerpám i ze své kamarádky, která má 3 malý děti a rozdíl to fakt je, jasně že měnší než jedno nebo dvě, ale je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leryl jasně, že můžeš dát příkrm dřív, ale asi je to myšlený tak, že pokud je plně kojený, tak je to škoda, protože má všechno v tom mlíku a je to pro něj ideáln a lehce stravitelný. Ikdyž pokud můžu předat zkušenost mojí sestry, tak to u prvního dítka dodržela a malá měla problím přijmout jiní chutě a u druhé dokonce začala od ukončeného 4. měsíce (zlehka) a malá baští všechno ... tak si vyber :wink:
@mimys já stěma kloubama to samý, vyčetla jsem tady, že je to nedostatek vápníku a prý stačí pít ty rozpustný vytamíny vápník a hořčík, tak to zkusím, hrozně mě i bolí šlachy v zápěstí, zvlášť po odpočinku mi to zatuhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa u nás taky očkování celkem v klidu, jen malá byla více uplakaná. :grinning:
@jajapaja23 krásná fotečka :wink:
@leryl s příkrmama je to kolikrát co člověk to jiný názor. U prvního jsem začala od ukončeného 4.měsíce a papal ukázkově. S malou asi taky tak začnu, je sice kojená, ale i na UM a je dost velká. Dokonce i s lepkem je teď jiné doporučení. Dříve se doporučovala co nejpozději a teď právě, co nejdříve, aby si tělíčko zvyklo. Pořád se to mění. :confounded:
3. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli první očkování bez reakce, jen ted první den temer celej prospala. ted nás bude čekat druhe, tak uvidime. Jinak litame po doktorech :frowning2: Adélka má na hlavičce asi tak od jednoho měsice bouličku. puvodně nám DR řekla že to je uzlina, jenže se to zvetšuje, tak nas ted ve trech mesicich poslala na chirurgii, tam ji chudince dělali ultrazvuk, ale k tomu co by to mohlo byt se nevyjadřily. za mesic jdeme na kontrolu.... neboli ji to, jen me trapí že se to zvětšuje :frowning2:
4. led 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg já vím, že za Barčí se říkalo, zavádět lepek při kojení, že to lépe tělíčko přijme
4. led 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek