• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg to je na prd no :frowning2: ona někdy má taky trápení že nechce jíst a vzteká se u prsa, tak ji holt chcíli nechám a ona má takovej hlad, páč je jedlik, tak ji to domutí , pak si párkrát cucne a je tuhá. A nebo dobře usíná u televize :grinning: když fakt potřebuju něco udělat tak ji natočim na ni, když ji dámna hrací seku, hrečky ji nezajimaj, čučí na telku , je to velký a barevný no....
holky lepší, Maru dnes konečně bez teploty , jsem se po 3 dnech probdělých vyspala, to byl tentokrát mazec. Ted už jen mega rýmu a Lucík kašel. Akorát je po tátovi mrška . Pomalu do ni nasoukám v klidu sirup a ona ho pak vystnadí ven, vykucká, vydáví, vytlačí, já už nevím co s ní ale chrastí v ní ja k v pentlovkách.
8. led 2012 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz : když máme rýmu a kašel jen tak trochu a jsme bez teplot - naštěstí, můžeme s malou chodit normálně ven na procházky?
8. led 2012 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no vidíš to, u nás televize má opačný účinek :slight_smile: Když na ní kouká, má vykulený očička a je hned po spánku, proto zabraňuju, aby na ní koukala. A když jsme u tchánovců, tak jediný co je, tak si s ní sednou před televizi a nechají jí a by koukala a ještě z docela zblízka. To bych vážně střílela :grinning: A když namítnu, aby buď televizi vypnuli, nebo něco takového, je hned zle, chjo .....
8. led 2012 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jsem tu psala o té vodě, tak přidám 2 fotečky. Ta první je z plavča, ale není nás moc vidět. Jsme hned naproti a druhá je z domácího :grinning: koupání
8. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@allye1 ja myslím, že pokud ta rýma není moc silná a jinak jste OK, že jo :wink:
8. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa - u nás se vaničky platí 200,-Kč ale za jednu lekci a ta je 1/4hodinová - takže jste na tom líp a ve vaničkách může být 10 lekcí,nebo kolik si kdo zvolí.Nějakou určitě dáme,ať se naučíme reflexy.
Tys chodila s Maruškou taky?
No panečku,jen se zeptám a co chodí maminek s dětičkama a ta naše dr. nevím co má :confounded:
8. led 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - super fotečka :slight_smile: A vůbec se nebojí voda,to je bomba.
Když vidím neteře,jak ječej aby je někdo nenamočil a když myjou vlásky,tak
to je u nich taky jekot :grinning: A to právě nechci....Takže určo půjdem
8. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - z jednoho pije asi 3 minuty a z druhýho asi tak 6minut a to pila vždy přes půl hodiny od narození...A já když pak někdy odstříkávám tak toho už moc neodstříkám :cry:
Včerejší noc hrůza - vzbudila se,že má hlad,tak jsem jí chtěla dát flašku a začala se vztekat,že chce prso,tak pila chvilinku a začala se vztekat,že mlíčko není,tak jsem zkusila zase flašku a zase řev - tak jsme takhle bojovlai asi hodinu a pak si teda dala říct a dala si Nutrilonek a pak jsem ji dala za odměnu podudat prso,ale taky jsem z ní někdy KO :frowning2: Pokud jsem jí dávala jen 1x a někdy 2x Nutrilon,tak to bylo ok,ale te´d jak nemá co pít,tak jí dávám častějc a ona to pak prská,že to enchce,že che flašku - je to u nás někdy zajímavý :slight_smile: Ta má takovej ječák a doma taky moc nespí.V noci teda jo ťuk ťuk ťuk,ale
přes den si dá 30 minut,tak musíme za každýho počasí do kočárku a jezdit a jezdit a pak chrní,ale nesmím zastavit .- jinak zase řev. Někdy jsem pořádně z ní vysátá.Manža si vždy dělal srandu,že mateřská je dovolená :slight_smile: a teď sám říká,že na něj by to nebylo,že by hned utekl do práce :grinning:
A Tedík jsi kojila jak dlouho?a pak se ti taky mlíko vytratilo?
8. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa - to musíš být taky vyřízená.....

U nás taky,pokud běží televize,tak Vikča má vykulený kukadla a kouká.
Proto se snažím jí mít vypnutou,pak jí nic nezajímá - hračky,ani nepovídá,...nic
8. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tedík byl kojený chvíli, asi 6 týdnu a přikrmovaný už z porodnice. Bohužel personál moc dobrý nebyl,protože jsme domu šli s tím, že když jsme se tam nerozkojili, tak už to nepůjde. Měla jsem vůbec plno špatných a nepřesných info a asi kdybych věděla to, co vím teď, tak jsme to mohli mít jak s Dorotkou a kojit dál s přikrmováním. Protože zpočátku mlíčko bylo, aspoň podle toho, jak přibíral. Dokrmovali jsme ale běžnou lahví právě tou Tomme Tippe a časem přestal efektivně sát a mlíčko se ztrácelo.
8. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg mám v archivu podobný :slight_smile: teda doted na plavču porád fotím ale i jako mímo ji mám se šplouchancem přes hlavu nejednou.

@dasty79 tady je vanička teda skoro hodinu, jsou tam i nějaký masáže v tom, ono na ni se asi nejdražší na plná obr vana vody pro každýho. Já s Maruškou chodila od 9 m, tenkrát jsme byli podruhý jako náhradníci, oni už měli odplavaný měsíc a Maruška šla pod vodu rovnou s nima a uplně v pohodě, onaje prostě žába. S Lucíkem to bude asi jiný. Ona je větší cíťa.
@allye1 konkrétně na kašel je vlhčí studenej vzduch lepší a pokud není mega rýma tak uplně v pohodě.

já ji na tu televizi taky nechci nechat schválně čučet ale je to lepší než řev když fakt někdy potřebuju něco udělat. Tatínek se fakt zatím moc nezatatínkoval. PO chvilce ji vrací, čím je neklidnější tím dřív. Takže po dobu nezbytně nutnou ji zneužiju
8. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak to u nás se tatínkuje o 106, vůbec ze začátku, kdyby mohl kojit, tak mě doma ani nepotřebují a můžu byýt v práci. Teď to trochu ustalo, ale i tak se stará, od přebalení, po hraní, je krásný bna ně koukat. ale stejnak se nejvíc těší na to, až vyroste a bude si s ní moct hrát jako už s velkou, Takže já si stěžovat ZATÍM nemůžu ..... ale kdo ví ...... :grinning:
8. led 2012 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 bleda zavist, já doufám že se to aspon trochu zlepší
8. led 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa musíš nenápadně taťku zatěžovat :slight_smile:

Ja si taky stěžovat nemůžu, taťka se snaží kolem dětí udělat vše. Ale z práce chodí až v sedm večer, dělá většinou 12ky a obě moje děti jsou nějaci závisláci na mne. I Dorotka a to má 4 měsíce :unamused: Fakt kolikrát taťkovi naprosto bojkotuje krmení, musím přijít a dát ji to, jinak řve a řve. Nebo stačí, když nejsem v místnosti a je zle. :unamused: Tedík je to samé, všechno musí MÁMA MÁMA :confounded: , i když on už je teda dost velká na to, aby si vše udělal sám. Ale je to pohodlný chlap :grinning:
9. led 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg souhlasím s tebou, nenápadně zařazovat do "pracovního" prosecu :grinning:
9. led 2012 v 00:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg dneska máš "noční" :grinning: ?
9. led 2012 v 00:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Ne, už mizím, ale dětičky dneska ponocovaly, usnuly skoro o půlnoci, tak jsem ještě sedla k fotkám. Ale už jdu, malá se kolem třetí budí na jídlo, tak ať nejsem jak mátoha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2012 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1
@lennetfrigg
no to jsem udělala tuhle, po 3 dnech nevyspání, když ještě vařil špagety v červeným kabátku ( s kečupem) přidala jsme mu Lucinku a šla spát , mormálně jsme padala k zemi . za hodinu měl toho plný brejle, a já pak přes hodinu uklízela kuchyň, bych mu to nechala , když si nadělal bordel, jenže on něco jakš takš najde, ale zpátky to dá tam kde najde nějaký místo, takže bych to pak hledala a v lince by byl akorát chaos.
9. led 2012 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my taky teď bojujeme s rýmou a kašlem, tak jsem dnes už s malým zajela radši k dr. tak dostal kapičky a sirup...je to stejně taková bezmoc, když nemůžu malýmu jinak pomoct :unamused: Ale snad to zabere!!!! :wink:

@allye1 Já se na to taky dnes ptala dr. protože jinak chodíme každý den ven a ona říkala, že když nemá teploty, tak můžeme v pohodě ven.
9. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa otázka úplně odjinud, ale přišla ti už mateřská? jiný měsíce mi chodí kolem 6. a teď zatím ještě nic, moc se mi na OSSZ volat nechce, ale budu muset.
9. led 2012 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 příšla mě dnes , taky jsem čekala , je to ta za prosinec , ted dumám kdy došla přes tim, na uště už nezaroluju, musim k nasim pro výpis

@jajapaja23 no u nás sirup problém, ona proste vydrží co ji ho dávám, trochu i polyká, ale jak odendám lžičku udělá všechno proto aby to dostala ven, včrera ho se vztekem vykuckala, vydávila a ještě pro jistotu trochu ublinkla. Celej táta, neléčí kašel jen proto že mi Mukosolvan nechutná :grinning: to bude boj
9. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Tak to máme ještě štěstí...mně většinou lžičku vezme, i když se tváří dost kysele, ale dobrý!!!!!!! Dnes je mu konečně líp, tak to doufám bude lepší a lepší :wink:
9. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 no ona ji nezme, ale jen co ji přestanu otravovat tak to ze sebe jakýmkoliv způsobem dostane
10. led 2012 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 a kolikátého Vám chodí mateřská normálně? Nám chodívá nejpozději devátého a taky pořád nic. :unamused:
10. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě holky mateřská dorazí nejpozději 6. a už taky dorazila i tento měsíc :wink:
10. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 já jen s malým nechodím ven, když je vítr, to má pak rýmu :unamused: Ale jinak taky každý den ven :wink:
10. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak zvládáte takové počasí? U nás je sníh, ale hrozně mokrý, tak je to o ničem. Včera jsem dostala autem smyk, tak jsem zajela do příkopu. Naštěstí nic vážného, jezdím pomalinku a byla jsem bez dětí, tak sousedi pomohli a auto jsme vytáhli. Dneska jsem měla jet do poradny s malou, ale autem jsem si do toho zas netroufla. Tak nakonec jsme fičeli autobusem. :wink:

Malý cvalíček dostal 3. dávku hexy, tak snad to bude OK. Dorotka už má 7120g a moc ji chválila dr. že je šikovná. Tedík oslavil včera 4 ročky, ale oslava bude až v sobotu. Musím udělat dortík a nějaký dobrý obídek, příjdou prarodiče, tak bude snad rád. Nějaké dárky dostal už včera, ale v sobotu ho taky ještě něco čeká.
10. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg normálně doteď chodila kolem 6. v měsíci. Dneska jsem na OSSZ a tam mi paní řekla, že vždy po novém roce se nějak u nich párují data a proto jsou dávky posíláný se zpožděním. (což tak trochu i chápu, dělala jsem v podobném podniku a lidi taky volali, co se děje, že se nic neděje :grinning:) Ale prý ko konce týdne by to mělo být v pořádku, jinak budu zase volat.
10. led 2012 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 děkuju:slight_smile: No, my míváme až devátého, ale snad do konce týdne dojde i k nám :slight_smile:
10. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Teď, co je nastydlý, tak jedu max. tady uspat po cestě kousek od baráku a šoupnu ho spát do předsíně, takže dobrý...sice dr. říkala, že ven můžeme, ale dnes zrovna foukalo, tak ho venku radši nenechávám :wink: Jen jsem to nachlazení chytla od manžela, od kt. to chytil asi i malej, takže si "užívám" super dny!! :frowning2: Mateřská mi už taky dorazila :wink:

@lennetfrigg Tak to jsi měla s tím autem ještě vcelku štěstí, že? Hlavně, že se ti nic ale nestalo!!! U nás sníh vůbec není a to jsme v podhůří Orl. hor, vždycky jsem si myslela, že nejsme až v takový "nížině", že by tu sníh vůbec nebyl a ouvej, letos to tak je...skoro bych ho radši už měla, protože tohle deštivý počasí stojí za prd :unamused:

@barbarkaaa Hmm, tak dneska mi to malej taky ukázkově vyplivnul...takže dopo neměl žádnou dávku...odpo už to bylo lepší. :wink:
10. led 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek