• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
holky máte některá zkušenost s hnědým výtokem? co to znamená,je to pro mimi nebezpečný??? :confused:
27. led 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@schimi @adelka89 gratuluju ke kontrolám :slight_smile:
My dnes taky dopadli na výbornou, mrňousek krásně roste a i to srdíčko jsem viděla. Další kontrola za 14 dní a když to bude v pořádku, dostanem průkazku a objedná nás na NT.
@marulinka já ho mám taky, měla jsem asi 3 dny pokoj a dnes ráno se zase objevil. Mimi je v pořádku a dr. říkala, že se s tím nedá nic dělat, někdy se to stává. Ale beru na to Duphaston.
27. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s většinou z vás jsem si psala pomocí soukromých zpráv. Rozhodla jsem si dát dočasně (než zjistíme, že je opravdu vše OK a vyfasuju těhotenskou průkazku)jinou přezdívku, aby nikdo zeznámých nevěděl... :grinning:
27. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 Moc gratuluji k srdíčku! :dizzy_face:
27. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi Velká gratulacek těhu průkazce!!!! :slight_smile:
27. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram No a tobě jak jinak veliká gratulace! :grinning:

27. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrs_l děkuju, vím, kdo jsi :slight_smile: Asi to tu brzy uzamknem, pokud budou holky souhlasit.
27. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bych byla moc ráda. Jsem zvyklá na své původní "jméno"a ikonku. Tahle jsem to teď četla a říkala si - aha, zase je tady někdo nový :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrs_l já ti zapomněla na zprávu odepsat :grinning: a určitě vítej a fakt chápu :wink:
27. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa Prosím tě, vždyť ani nebylo na co odpovídat :wink: Já jsem se jen "udala", abych vás nešpehovala tajně :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny také moc gratuluji k úspěšným kontrolám a první těhu průkajdě(tedy zda jsem četla dobře..) Moc vám závidím já pořád nic neviděla :frowning2: Ale taky se dočkáme
27. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi @adelka89 gratulace !! :wink:
27. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram taky gratuluji, nějak to nestíhám dočítat...
..s uzamčením souhlasím
@mrs_l ahojík, vítej a doufám, že vše bude ok a za čas se budeš moci odtajnit :wink:
@vikula jasně, že se dočkáš, já už jsem teda taky jak na trní, moc se těším na kontrolu
27. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji k úspěšným kontrolám a první průkazce. A vidím, že už se tu objednává i na genetiku. Nějak rychle to utíká :slight_smile:
27. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm... a tak mě napadá - co udělat pro to, aby diskuzi zamkli :unamused:

Jinak dobrý pěkné ráno holky! Pátečééééék :grinning: Ale na víkend máme naplánovanou rekonstrukci komory - 3 roky jsme tam cpali jen nepotřebné věci, minuolý víkend jsme konečně věci probrali a teď je třeba komoru seškrábat, vymalovat, položit plovoučku, udělat nové poličky :rolling_eyes: Ale snad to za víkend zvládneme.
28. led 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý pěkné ráno :confused:
Píšu jako mongol :grinning:
28. led 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta dočkám,ale vleče se to :slight_smile: Ještě týden a kousíček...
@mrs_l tak přejeme příjemnou rekonstrukci,nás zase na jaře čeká rekonstrukce baráku který jsme na podzim koupili.Okna,koupelny,podlahy,topení atd.Budeme toho mít požehnaně a taky se těším a musíme to stihnout do ráří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak pokud chcete můžeme ji uzamknout....Ale spousta maminek od prvních příspěvků nepsala tak bych nevěděla koho sem napsat.Myslím,že se se prostě uzamkne a napíší se tam niky co sem mohou vztoupit.Tak se mak musíme domluvit koho napsat
28. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem na to koukala a mohu ji uzavřít,ale písněte mi koho tam mám napsat-nebo mi písněte na IP a já tak budu postupně přidávat.Zda souhlasíte :slight_smile:
28. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si napsala všechny a pokud tedy chcete uzamkneme to.Jen nemám tu mamule 3 ta má trmínek v srpnu a už se tu neukázala.....Nechci být teda vtíravá,ale písněte mi ju zatím pá a přeji krásné ránko bez nevolností :slight_smile: My jdeme na cvíčo a zima je tam teda,že ani náš pejsek nechce ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikula já chci, já chci! :grinning: :grinning:
@mrs_l v klidu, kdybych jen občas napala něco, jak tatar, jsem v klidu, já úplně běžné komolím slova :grinning: rychlou rekonstrukci přeji :wink:
a vikuli s rekonstrukcí...přesně takhle s dcerou v bříšku jsme před 3 lety rekonstruovali i my :slight_smile: a stihli :slight_smile: tak přeji, ať to jde jak po másle :wink:
28. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme komplet celý byt rekonstruovali před 3-4 roky, ale do té komory už se nám nějak nechtělo... Zvlášť, když to bylo super místo, kam odklidit věci, které nebyly potřebné :grinning: Tak se na to vrhneme teď no :unamused:
28. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikula Jupí, uzavřít! Uzavří!! A mě tam prodím hoď pod "mým" nickem (poslala jsem ti soukromou zprávu)
28. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ji budu uzavírat-kdyby naco pište do IP :slight_smile:
28. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to uzavřené.Je to pod TP září 2011 :slight_smile: a napsala jsem všechny co tam byli a pokud něco pište.Doufám,že to bude fungovat :wink:
28. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky něco tam každá prosím napište,abych věděla zda je vše v pořádu.......
28. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikula A kam? :frowning2:
28. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi
@adelka89
@fram Všem gratuluji v dobrým výsledkům,to je super :wink:
28. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikula Paráda že je to uzamčené :grinning: Jinak koukám že průkazku dávaj všude jinak já ji dostala hned 2 návštěvu na začátku Ledna,ale tak to jen pro zajímavost :slight_smile:
28. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a 7.2. jedu na genetiku :wink: :wink: ... Na krev, tak jsem docela zvědavá.. Snad to bude v pořádku..
29. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek