• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajapaja23 mám zařízeno, bylo tam sice mraky lidí, ale měla jsem štěstí, že jsem asi po čtvrt hodince čekání přišla na řadu, paní celkem i příjemná, na to potvrzení napsal 2 částky, datum, podpis a dala razítko a vesele jsem mohla jít, takže teď už jen na pracák, ale to až příští týden, tenhle to už teda "nedám" :slight_smile:
25. led 2012 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
@allye1 děkujeme za pochvalu :wink:

Teda holky, to vyřizování Vám nezavídím, jsem ráda, že jsem to už nemusela řešit. :wink:
25. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já byla na OSSZ dneska a prý mi to pošlou poštou takže zas musím čekat než to příjde a pak zas znovu na pracák.
25. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Tak to je supr, že jsi pochodila dobře! :wink: Já taky, nikdo tam ani nebyl přede mnou, tak jsem byla za pět minut venku :wink: Proč ještě jdeš na pracák? Mně nic takovýho neřekli, doufám, že takhle už to mám vyřízený :wink:

@lennetfrigg A jak to máš ty? Ty jsi rovnou přecházela na další RD?

@ada80 To je zvláštní, to ti mohli dát rovnou do ruky, ne?
25. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 na pracák musím s žádostí o rodičák a právě s tou vyplněnou přílohou, no, jsem zvědavá, jak dopadnem, právě proto se mi tam nechce :slight_smile:
25. led 2012 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajapaja23.na OSSZ mi řekla,že mi mateřská končí v únoru takže až mi vyplatí poslední mateřskou,že mi tam vyplní ten denní vyměřovácí základ a pak mi to teprve pošlou.A pak půjdu s tím vyplněným papírem a s žádostí o rodičák zas na úřad ppráce jako allye1.
26. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 mě PPM končí 1.3., ale všechny kolonky mě dokázala vyplnit už teď :slight_smile: Nevím, proč to jde na každém OSSZ jinak, no, taky asi záleží na "personálu", bych řekla :slight_smile:
26. led 2012 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1:to máš teda pravdu
26. led 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 @ada80 Aha, tak to v tom mám zmatek, já to vše odevzdala na OSSZ a v pohodě :wink:
26. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jo, ja jsem byla chvíli na ÚP, když mi zkončila mateřská, takže jsem hned od porodu nastupovala na čtyřletou, rodičovskou. :wink:

Holky, kratičké video, jak Dorce jde přetáčení, jen mi stihla poblit dečku obědem, tak toho si nevšímejte. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=pQ9sw-Ne6C4
27. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Tak to na té čtyřleté je vcelku na nic s penězi, ne? :unamused: Ale co člověk nadělá, že? Máte krásné dětičky, žádnýho pob.... jsem si nevšimla, Dorotka je moc krásná a šikovná!!! :wink:
27. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach bože to je papírů já už ro chtěla mít vyřízený mám mateřskou do 10.3. a já tam byla sa řekli mi ať přijdu až začátkem března :frowning2: sem to už chtěla mít zařízený vůbec nemám tušení jak vypočítám tu dávku na 3 roky, jak se píše financ, aby to sedělo.

@lennetfrigg pořád vás sleduju :slight_smile:
27. led 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg já video neotvírám, nevím proč mě to ted blbně ale youtoube mi vždycky sekne celej prohlížeč
27. led 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jde si napsat částku rodičáku třeba na 8.000,- měs. chceme druhý mimi - snažit se chceme tak až bude Mikymu 1,5 r. a kdyby se nedařilo tak bych si jí zase snížila třeba na 7.000,- to přeci jde teď po novu nebo se pletu?
28. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg parádní video :slight_smile: Dorka je šikovná holčička :slight_smile:
28. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach mělo by to jít, teď po novu je možná změna po 3 měsících pobírání jedné částky :slight_smile:
29. led 2012 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach jde to měnit po 3 měsících
dnešní přesně 4 měsíční
29. led 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa krásná fotečka :slight_smile:
30. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa na fotečky jsem koukala, jsou super:slight_smile:

Holky, moc děkuju za pochvalu videa :wink: Skoro jsem ji nestihla nahrát, vždycky čekám čekám a když si myslím, že už nic, tak se přetočí. Teď už jí to teda jde jako na bežícím pásu. :sunglasses: Koukala jsem do deníčku, tak Tedík se začal přetáčet v šesti měsících. No, nemá se srovnávat, ale tak nějak s Tedíkem pořád hodnotím. Ona je proti němu hrozně aktivní - takový malý pytlík blech. :wink:
30. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg já mám taky pořád tendence srovnávat až je každý jiný, Maruška se mi začala přetáčet na 2měcících a tahle lenorka ne. Ale jak dojde v noci na kojení tak se na bok překulí předpisově, ale jen na bok a je přípravená , ach ty geny :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa že tobě se tak ty fotky vydaří :slight_smile: super !
30. led 2012 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčátka, dneska jsem byla na UP a pozdárném vyplnění formuláře a potvrzené žádosti mám vše hotovo a zařízeno !!! A bylo mi sděleno, že kdybychom měli druhé mimčo do té doby, než vyčerpám těch 220tis, tak bych zase měla nárok na PPM, který by se počítal stejně, jako teď u prvního mimča :slight_smile:
30. led 2012 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa souhlasím s @allye1 , fotky máš prostě nádhernééééé. A to že se malá už tak čile přetáčí má i své nevýhody, dneska se pokadila tak, že to měla až pod bodyčkem a jak se pořád snažila přetočit, tak to pak měla fakt všude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@allye1 tak super, že už máš úřady za sebou, nám se konečně podařilo od října doložit žádost o přídavky na dítě. Manželovi nebyli 3 měsíce schopni poslat potvrzení z práce o výši příjmu. :angry:

No a nás čeká dnes návštěva, tak jsem včera rychle upekla roládu z MMB, tak jsem na ní zvědavá. Tedík se už těší, dorazí kluci jeho věku. :slight_smile:
31. led 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tak to bude pánská jízda :slight_smile: a byt (barák) vzhůru nohama :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg vy žádáte o přídavky na dítě? Já ani nepočítala, že bychom něco takového dostaly, když to všechno zkrouhly a dávají jen lidem s opravdu minimálním příjmem.. Tak to se raději poptám ....
31. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ na přídavky se doklada příjem z roku 2010 a to jsme fakt měli minimum. Ja byla bez práce a manžel měl minimální mzdu, takže na to dosáhnem. Příští rok už ale žádat nebudem, manža má jinou práci - naštěstí lépe placenou a já už mám rodičovskou, takže to už se taky nevlezem.
31. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Určitě to jde...jak píšou holky, po 3 měsících to můžeš buď zvýšit nebo navýšit...s tím druhým mimi bychom to chtěli přibližně stejně, ale těžko říct, jak to nakonec bude, přeci jen když člověk chce, tak to jak na potvoru "nejde"...snad budeme mít štěstí :wink:

@allye1 Tak to máš super!!!! Jsem taky ráda, že už to mám z krku...a jak jsem se ptala posledně, že jsi byla na UP, tak v Ústí je to taky tak, jen je to teď převelený na sociálku, takže pohoda :wink: Překvapilo mě, že ti řekli to s tím nárokem na PPM, to by bylo super! Mně totiž řekli, že nárok mít nebudu, když mezitím nebudu pracovat :unamused:
31. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tu výši dávky na 3 roky ti řeknou na úřadě
31. led 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa nebo si to vypočítej na www.idnes.cz/rodicovska, tam si nastavíš počet měsíců a vyjede ti částka :wink:
31. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1
@lennetfrigg
@jajapaja23 Díky, baví mě to
škoda že nebydlíte blíž takový2-3děti postejně velké pasoucí hříbátka třeba v sedmikrásách by byly luxuuus
já předevčírem odpadla v 9 historicky to zas dlouho nebude, všera mě odrovnal chlap tak jsem se plácla od ničeho k ničemu a usnout stejně nemohla a na čtení se nemohla soustředit

Lucík má brutus kašel, lítají z ní hleny . chlap mi slehnul že ho bolí dutiny tak má neschopenku. Tak do toho spadnul natvrdo, nemocnýho Lucíka jsem nechtěla tahat vem,když je stejně doma , a tak hlídal 3krát po hodině, odvedení do školky, nákup a přivedení ze školky. Zítra valíme k mudře oložila očkováni ale myslím že to na něj zítra ještě nebude.

Jinak na 4 měsících 60,5cm a 6 620g
2. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek