• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg tak asi bude i klidná noc :slight_smile: pomalinku začíná zavírat svá sladká očka, i když takové zajímavé zvuky se z pelíšku linou, já si dopiju čajík a půjdu to taky zkusit, lae překonala jsem spací krizi a teď se mi nějak spát nechce, chjo, to je tak, když můžu, tak se nechce :wink:
10. bře 2012 v 00:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ste se nějak rozjeli :slight_smile: dnes ukázková noc šel spinkat jako vždy v 20 h. kojení v 21,30 h. sem si říkala co je po 150ml kaše se probral s řevem po hodině a půl :( tak jsem nakojila a spinkal až do 7h pak si ještě povídal s hračkama do 8,30 no paráda sem se dnes krásně vyspinkala.. dokonce jsem se koukala do 2 na tv :slight_smile:
Přeji všem krásný a slunečný víkend.. :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 - to my taky chodíme každej den na procházku.Vikča už si zvykla - sice už nespí tolik,ale v kočárku se jí líbí a až bude sedět,tak to bude úplně paráda.
Tak byla noční šichta???? :grinning:
Mě usnula včera kolem půl sedmé - ve 23.45 se nadlábla a spinkala do půl osmé.
Za to přes den to je nespavec.Ale co bych chtěla,když krásně spinká v noci,že?
10. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 nene, nebyla, od půlnoci byla vzhůru tak asi hodinku a pak sladký spánek až do rána bílého :grinning: obě :grinning:
10. bře 2012 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg uvidíme, jak se bude vše vyvíjet a podle toho budeme mlíčko dávat nebo ne ..ale díky za info :slight_smile:
10. bře 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ! tak jsem se sem konecne dostala... chci vas pozdravit po dlouhe dobe. U nas vsecko dobre, jen trosku kolotoc. Malej papa jak divej, miluje zeleninku a nestacim nabirat lzicky :slight_smile:. nejvic mu jede dýně a brokolice :slight_smile: ted jsme prijeli z hor a myslim, ze mu slunicko prospelo. meli jsme krasny pocasi, jen snih byl mokrej... nicmene jsme se vratili bez zlomených nohou či lyží. malej spal v kocarku pod sjezdovkou a my se u nej stridali. bylo to fajn
.Počtu si zpetne, co jste napsaly, abych mela prehled, co je u vas noveho, a jak vam drobečci rostou.
10. bře 2012 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá dostala svou první kaši, nakonec jsme vybrali od nestlé, ta je bez přidaného cukru, baštila dobře, ale nesnědla ji celou a jak jsem se obávala, začala u toho trochu podřimovat, ještě jsem ji musela převlíknout jiné pyžámko, protože kaše byla všude :grinning: tak jsem zvědavá, jestli vydrží celou noc, nebo jestli se vzbudí na jídlo dřív než obvykle
10. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat?? Náš prďolka se narodil 18.9. a jmenuje se Štepán Josef. :dizzy_face:
10. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stistko98 určitě se přidej:slight_smile: vítám Tě :grinning:

Holky, tak se nám konečně proříznul první zoubeček :slight_smile: Byla bobánek 3 dny dost nevrlá, ze spaní plakala a dokonce se jí ani v kočárku moc spát nechtělo. Teď ještě ten druhý - už je taky skoro venku:slight_smile:

@kacikaci pak napiš, jak jste spinkali :slight_smile: u nás to nemá na délku spánku vliv :wink:

@mimys nedivím se, že jsi v jednom kole, mně stačí dva a kolikrát nevím, co dřív:slight_smile:
11. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg dobré ránko, jé, vy už máte zoubek? No u ns zatím nic, se zoubkama rychlíci nejsme, ale kolikrát mi přijde, že tam musí být zkované, protože máme věčně slintu od pusinny :slight_smile:
11. bře 2012 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stistko98 a´hojky a vítej :slight_smile:

@lennetfrigg jeeee vy už máte zoubek?to my pořád nic
a jen 3 dny nevrlá,tak to ještě šlo
11. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tak malá spala až do půl osmé, takže super :slight_smile: tak uvidíme v dalších dnech, jeslti to nebyla náhoda...a jen tři dny nevrlosti, tak to jste to měli celkem v pohodě, tak hlavně, aby i ty další byly takhle ok
nám teď rosotu ty horní a ne ne se vyklubat a malá to moc dobře nebere :( tak snad už budou brzy venku

chci se zeptat, zda cuketu loupat nebo není třeba? a špenát koupit listový nebo ten mražený??
11. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, omlouvám se, že vám tady tak lezu, ale potřebuju radu... čekám miminko září 2012 a už se ohlížím po kočárkách. potřebovala bych vědět, jak velké jsou vaše miminka teď v březnu a jestli se vejdete ještě do hluboké korbičky i s fusakem, nebo už používáte sporťák... líbí se mi kočárek s délkou korbičky 76cm a bojím se, že v březnu se mi mimčo už do hluboké korbčky s fusakem nevleze. budu vám moc vděčná za odpovědi, moc mi tím pomůžete:slight_smile: děkuji!!
11. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina ahojky, my stále používáme hluboký kočárek, a malá se tam vleze už jen tak tak, ale myslím, že do doby než začne sedět a bude používat sporťák to zvládneme..takže myslím, že byste neměli mít problém..při čtyřměsíční prohlídce měla malá 66cm
11. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se Vás zeptat, jak čistíte Vašim miminkům uši? :slight_smile:
11. bře 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla!!! :wink: Nějak mi to sem teď nevycházelo...Vojtovi začaly růst zoubky, tak má od pátka horečky! :unamused: ALe venku není zatím nic. Snad to bude brzy za námi, je nám ho líto, když ho chytí ten hysterický řev :frowning2: Zatím se mějte.
11. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina ahoj, prosím tě, za co se omlouváš, přeci :grinning: . My máme hlubokou korbu stále a se zimním fusakem a v klidu se mi tam malá vejde. Zrovna zítra ho chci už vyndat, dát jarní a když jsem to dneska zkoušela, jak tam bude mít prostoru, tak hodně. :grinning: Bude záležet taky hodně na tom, jak ti miminko poroste :wink: u nás to na sporťák vidím až na tuhle zimu, léto budeme určitě ještě v hlubokém :wink:
11. bře 2012 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina Taky vlezem i s fusákem a dekou :wink:

@kacikaci čistím, když mi usne při kojení, to většinou i střihám nehtíky. Malá je fakt neposeda, takže to jinak neriskuju. Tedíka jsem zvládala vše normálně, jen jsem mu třeba zpívala. U Dorotky to nehrozí. :wink:

No a u nás nový pokrok, Dorotce se občas už povede dostat do kleku :grinning:
11. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg
@allye1
@kacikaci holky děkuju moc!... jste zlaté a moc jste mi pomohly:slight_smile:
11. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina no nemáš zač :slight_smile: už jsme jen, přeci jen "zkušené matky" :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2012 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Můžeš mi, prosím, poradit...jaký zoubek leze přibližně první? Vojta má od pátku horečky, ale v pusince pořád nic...i když dásna nateklá, díky. Jinak teď i tři dny odmítá jíst ze lžičky, kaši nevypije ani z lahvičky, tak má je mlíko, snad nebude problém s váhou... :unamused:

Jinak s kočárkem to je zatím ok, máme zimní fusak, vejde se tam malej úplně tak akorát! :wink:

@kacikaci My čistíme, když je vzhůru, i tak stříháme nehtíky...vcelku v pohodě :grinning:
@stistko98 ahojky, vítej :wink:
@mimys Ahojky, jsme rádi, že se vám daří!! :wink: My byli nedávno lyžovat a byl to moc fajn relax, aspoň na tu chvilku :grinning:
@allye1 Naštěstí máme taky spáče, včera od 21 do 6 :wink: A pak jsme vytuhli všichni ještě do 10.15, ale to je možná i tím, že mu není dobře :wink:
11. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 no, může to být různé, ale mně u obou dětí vylezly první jedničky dole. Tedíkovi téměř současně a Dorotce zatím ten jeden, druhý ale čekám každým dnem. A co dáváš? Panadol? Nám spíš zabíral na teploty a bolest Nurofen. Jinak mažem mastičkou a máme koupené i homeo - chamomilu. Ta celkově zklidňuje:slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Díky, uvidíme, co teda vyleze...ale právě trochu nateklý to má i na místě trojek a čtyřek, což mi právě přijde divný...dáváme nurofen, ten naštěstí zabírá dobře! Dneska malej i dost špatně usínal, snad bude v noci ale jakž takž spát a my taky :wink:
11. bře 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 klidně mu může růst i více zoubku najednou, je to vyjímečné, ale stává se to:slight_smile:
11. bře 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 nám vylezli první dolní zoubky oba dva najednou, teď rosotu ty horní, a taky už to trvá hrooozně dlouho, ty první byly rychlejší, aůle jeslti už je dáeň nateklá, tak už je to každou chivlku..
@lennetfrigg a jak často uši čistíte a čím? :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Hmm, tak to jsem nakonec opravdu zvědavá, kdy a kolik to bude :grinning:

@kacikaci My čistíme těma vatovýma tyčinkama, ale jen na okraji ouška...když je špinavý, pravidelný to nemáme :wink:
12. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci čistím normálně vatovýma tyčinkama, jak jsem psala většinou u kojení po koupání. Nečistím ale každý den, tak co druhý. :wink: Nebo jak se mi to zdá, když jsou čisté, tak jí netrápím. :wink: Jinak i po koupání vytřu ručníkem, malá je vodníček, tak má vodičku jak cáká i v ouškách :grinning:
12. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrazíte příkrmy nebo je děláte každý den čerstvé? Díky :wink:
12. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 já je dělám vždy čersvté, snažím se udělat tolik, aby to vyšlo akorát a nemuselo mrazit či vyhazovat

u nás to dneska po obědě vypadalo jako po výbuchu,. malá si snad ze mě dělala srandu nebo co :slight_smile: nejdřív mi začala zfoukávat jídlo ze lžičky a potom mi lžičku třikrát vyrazila z ruky, takže jídlo skončilo oběma na hlavě, koupel po obědě nás obě neminula :grinning: ale přitom snědla všechno, akorát měla nějakou řádivou :sunglasses:
12. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 já mám čerstv. zeleninu napytlíkovanou a pokrájenou v mrazáku a jen vyndávám do hrnce :slight_smile: hotové jídlo nemrazím ... udělám vždy dva obědy jako dnes a v lednici má na zítra a takhle dokola :slight_smile:
12. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek