Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

Kdo máte termín taky v Září?
allye1
9. bře 2012
@lennetfrigg tak asi bude i klidná noc 🙂 pomalinku začíná zavírat svá sladká očka, i když takové zajímavé zvuky se z pelíšku linou, já si dopiju čajík a půjdu to taky zkusit, lae překonala jsem spací krizi a teď se mi nějak spát nechce, chjo, to je tak, když můžu, tak se nechce 😉
dzajnach
10. bře 2012
teda holky ste se nějak rozjeli 🙂 dnes ukázková noc šel spinkat jako vždy v 20 h. kojení v 21,30 h. sem si říkala co je po 150ml kaše se probral s řevem po hodině a půl 😞 tak jsem nakojila a spinkal až do 7h pak si ještě povídal s hračkama do 8,30 no paráda sem se dnes krásně vyspinkala.. dokonce jsem se koukala do 2 na tv 🙂
Přeji všem krásný a slunečný víkend.. :-N :-N
dasty79
10. bře 2012
@allye1 - to my taky chodíme každej den na procházku.Vikča už si zvykla - sice už nespí tolik,ale v kočárku se jí líbí a až bude sedět,tak to bude úplně paráda.
Tak byla noční šichta???? 😃
Mě usnula včera kolem půl sedmé - ve 23.45 se nadlábla a spinkala do půl osmé.
Za to přes den to je nespavec.Ale co bych chtěla,když krásně spinká v noci,že?
allye1
10. bře 2012
@dasty79 nene, nebyla, od půlnoci byla vzhůru tak asi hodinku a pak sladký spánek až do rána bílého 😃 obě 😃
kacikaci
10. bře 2012
@lennetfrigg uvidíme, jak se bude vše vyvíjet a podle toho budeme mlíčko dávat nebo ne ..ale díky za info 🙂
mimys
10. bře 2012
ahoj holky ! tak jsem se sem konecne dostala... chci vas pozdravit po dlouhe dobe. U nas vsecko dobre, jen trosku kolotoc. Malej papa jak divej, miluje zeleninku a nestacim nabirat lzicky 🙂. nejvic mu jede dýně a brokolice 🙂 ted jsme prijeli z hor a myslim, ze mu slunicko prospelo. meli jsme krasny pocasi, jen snih byl mokrej... nicmene jsme se vratili bez zlomených nohou či lyží. malej spal v kocarku pod sjezdovkou a my se u nej stridali. bylo to fajn
.Počtu si zpetne, co jste napsaly, abych mela prehled, co je u vas noveho, a jak vam drobečci rostou.
kacikaci
10. bře 2012
tak malá dostala svou první kaši, nakonec jsme vybrali od nestlé, ta je bez přidaného cukru, baštila dobře, ale nesnědla ji celou a jak jsem se obávala, začala u toho trochu podřimovat, ještě jsem ji musela převlíknout jiné pyžámko, protože kaše byla všude 😃 tak jsem zvědavá, jestli vydrží celou noc, nebo jestli se vzbudí na jídlo dřív než obvykle
stistko98
10. bře 2012
Ahoj holky, můžu se taky přidat?? Náš prďolka se narodil 18.9. a jmenuje se Štepán Josef. x-)
lennetfrigg
11. bře 2012
@stistko98 určitě se přidej🙂 vítám Tě 😃

Holky, tak se nám konečně proříznul první zoubeček 🙂 Byla bobánek 3 dny dost nevrlá, ze spaní plakala a dokonce se jí ani v kočárku moc spát nechtělo. Teď ještě ten druhý - už je taky skoro venku🙂

@kacikaci pak napiš, jak jste spinkali 🙂 u nás to nemá na délku spánku vliv 😉

@mimys nedivím se, že jsi v jednom kole, mně stačí dva a kolikrát nevím, co dřív🙂
allye1
11. bře 2012
@lennetfrigg dobré ránko, jé, vy už máte zoubek? No u ns zatím nic, se zoubkama rychlíci nejsme, ale kolikrát mi přijde, že tam musí být zkované, protože máme věčně slintu od pusinny 🙂
dasty79
11. bře 2012
@stistko98 a´hojky a vítej 🙂

@lennetfrigg jeeee vy už máte zoubek?to my pořád nic
a jen 3 dny nevrlá,tak to ještě šlo
kacikaci
11. bře 2012
@lennetfrigg tak malá spala až do půl osmé, takže super 🙂 tak uvidíme v dalších dnech, jeslti to nebyla náhoda...a jen tři dny nevrlosti, tak to jste to měli celkem v pohodě, tak hlavně, aby i ty další byly takhle ok
nám teď rosotu ty horní a ne ne se vyklubat a malá to moc dobře nebere 😞 tak snad už budou brzy venku

chci se zeptat, zda cuketu loupat nebo není třeba? a špenát koupit listový nebo ten mražený??
batukina
11. bře 2012
Ahojte holky, omlouvám se, že vám tady tak lezu, ale potřebuju radu... čekám miminko září 2012 a už se ohlížím po kočárkách. potřebovala bych vědět, jak velké jsou vaše miminka teď v březnu a jestli se vejdete ještě do hluboké korbičky i s fusakem, nebo už používáte sporťák... líbí se mi kočárek s délkou korbičky 76cm a bojím se, že v březnu se mi mimčo už do hluboké korbčky s fusakem nevleze. budu vám moc vděčná za odpovědi, moc mi tím pomůžete🙂 děkuji!!
kacikaci
11. bře 2012
@batukina ahojky, my stále používáme hluboký kočárek, a malá se tam vleze už jen tak tak, ale myslím, že do doby než začne sedět a bude používat sporťák to zvládneme..takže myslím, že byste neměli mít problém..při čtyřměsíční prohlídce měla malá 66cm
kacikaci
11. bře 2012
chtěla jsem se Vás zeptat, jak čistíte Vašim miminkům uši? 🙂
jajapaja23
11. bře 2012
Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla!!! 😉 Nějak mi to sem teď nevycházelo...Vojtovi začaly růst zoubky, tak má od pátka horečky! :-| ALe venku není zatím nic. Snad to bude brzy za námi, je nám ho líto, když ho chytí ten hysterický řev 😞 Zatím se mějte.
allye1
11. bře 2012
@batukina ahoj, prosím tě, za co se omlouváš, přeci 😃 . My máme hlubokou korbu stále a se zimním fusakem a v klidu se mi tam malá vejde. Zrovna zítra ho chci už vyndat, dát jarní a když jsem to dneska zkoušela, jak tam bude mít prostoru, tak hodně. 😃 Bude záležet taky hodně na tom, jak ti miminko poroste 😉 u nás to na sporťák vidím až na tuhle zimu, léto budeme určitě ještě v hlubokém 😉
lennetfrigg
11. bře 2012
@batukina Taky vlezem i s fusákem a dekou 😉

@kacikaci čistím, když mi usne při kojení, to většinou i střihám nehtíky. Malá je fakt neposeda, takže to jinak neriskuju. Tedíka jsem zvládala vše normálně, jen jsem mu třeba zpívala. U Dorotky to nehrozí. 😉

No a u nás nový pokrok, Dorotce se občas už povede dostat do kleku 😃
batukina
11. bře 2012
@lennetfrigg
@allye1
@kacikaci holky děkuju moc!... jste zlaté a moc jste mi pomohly🙂
allye1
11. bře 2012
@batukina no nemáš zač 🙂 už jsme jen, přeci jen "zkušené matky" 😃 😃 😃
jajapaja23
11. bře 2012
@lennetfrigg Můžeš mi, prosím, poradit...jaký zoubek leze přibližně první? Vojta má od pátku horečky, ale v pusince pořád nic...i když dásna nateklá, díky. Jinak teď i tři dny odmítá jíst ze lžičky, kaši nevypije ani z lahvičky, tak má je mlíko, snad nebude problém s váhou... :-|

Jinak s kočárkem to je zatím ok, máme zimní fusak, vejde se tam malej úplně tak akorát! 😉

@kacikaci My čistíme, když je vzhůru, i tak stříháme nehtíky...vcelku v pohodě 😃
@stistko98 ahojky, vítej 😉
@mimys Ahojky, jsme rádi, že se vám daří!! 😉 My byli nedávno lyžovat a byl to moc fajn relax, aspoň na tu chvilku 😃
@allye1 Naštěstí máme taky spáče, včera od 21 do 6 😉 A pak jsme vytuhli všichni ještě do 10.15, ale to je možná i tím, že mu není dobře 😉
lennetfrigg
11. bře 2012
@jajapaja23 no, může to být různé, ale mně u obou dětí vylezly první jedničky dole. Tedíkovi téměř současně a Dorotce zatím ten jeden, druhý ale čekám každým dnem. A co dáváš? Panadol? Nám spíš zabíral na teploty a bolest Nurofen. Jinak mažem mastičkou a máme koupené i homeo - chamomilu. Ta celkově zklidňuje🙂
jajapaja23
11. bře 2012
@lennetfrigg Díky, uvidíme, co teda vyleze...ale právě trochu nateklý to má i na místě trojek a čtyřek, což mi právě přijde divný...dáváme nurofen, ten naštěstí zabírá dobře! Dneska malej i dost špatně usínal, snad bude v noci ale jakž takž spát a my taky 😉
lennetfrigg
11. bře 2012
@jajapaja23 klidně mu může růst i více zoubku najednou, je to vyjímečné, ale stává se to:-)
kacikaci
12. bře 2012
@jajapaja23 nám vylezli první dolní zoubky oba dva najednou, teď rosotu ty horní, a taky už to trvá hrooozně dlouho, ty první byly rychlejší, aůle jeslti už je dáeň nateklá, tak už je to každou chivlku..
@lennetfrigg a jak často uši čistíte a čím? 🙂
jajapaja23
12. bře 2012
@lennetfrigg Hmm, tak to jsem nakonec opravdu zvědavá, kdy a kolik to bude 😃

@kacikaci My čistíme těma vatovýma tyčinkama, ale jen na okraji ouška...když je špinavý, pravidelný to nemáme 😉
lennetfrigg
12. bře 2012
@kacikaci čistím normálně vatovýma tyčinkama, jak jsem psala většinou u kojení po koupání. Nečistím ale každý den, tak co druhý. 😉 Nebo jak se mi to zdá, když jsou čisté, tak jí netrápím. 😉 Jinak i po koupání vytřu ručníkem, malá je vodníček, tak má vodičku jak cáká i v ouškách 😃
jajapaja23
12. bře 2012
Holky, mrazíte příkrmy nebo je děláte každý den čerstvé? Díky 😉
kacikaci
12. bře 2012
@jajapaja23 já je dělám vždy čersvté, snažím se udělat tolik, aby to vyšlo akorát a nemuselo mrazit či vyhazovat

u nás to dneska po obědě vypadalo jako po výbuchu,. malá si snad ze mě dělala srandu nebo co 🙂 nejdřív mi začala zfoukávat jídlo ze lžičky a potom mi lžičku třikrát vyrazila z ruky, takže jídlo skončilo oběma na hlavě, koupel po obědě nás obě neminula 😃 ale přitom snědla všechno, akorát měla nějakou řádivou 😎
dzajnach
12. bře 2012
@jajapaja23 já mám čerstv. zeleninu napytlíkovanou a pokrájenou v mrazáku a jen vyndávám do hrnce 🙂 hotové jídlo nemrazím ... udělám vždy dva obědy jako dnes a v lednici má na zítra a takhle dokola 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli