• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajapaja23 taky si dělám na dva dny, nemrazím :slight_smile: ale používám třeba mraženou zeleninu:slight_smile:
12. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... koukam, ze rešíte zoubky .. u nas porad nic... slinta jako kdyz ma slintavku, vsecko zurive hloda... ale nic :slight_smile: tak snad se dockame taky :slight_smile: prvni lezou vzdycky dolni jednicky...

jakpak vam decka pribyvaji? My porad ne a ne dosahnout na sedm kilo.. leze to pomalinku, ikdyz jsme zacali zeleninku a na noc davam hami kasi... Kolik vazi vase decka? Filipovi bude 24.3 půl roku a ted vazi 6810g
Koukala jsem se do papiru co mam po strasim klukovi, a ten mel na půl roce skoro 9 :slight_smile: tak mi prijde takovej drobecek...
13. bře 2012 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys ahojky my zoubky taky nemáme, ale jak říkáš slintáme už skoro 2m a nic tak uvidíme kdy nám vylezou :slight_smile: my měli v 5m 7,33 a 67cm a teď v pátek 16.3. jdeme na 6m prohlídku tak jsem zvědavá myslím, že pokoříme 8kg :slight_smile: papáme vše od veškeré zeleniny a masa po ovoce :slight_smile: a v neděli od ukjončeného 6m chci zkusit sušenky a lepek takže žužlat kůrku chleba nebo rohlík i piškoty ty zkusím dát do přesnídávky tak uvidíme :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys my jsme baculatí, máme 8240 g na pouhých 64 cm :grinning:

No a už máme naušničky:slight_smile: Bylo to celkem v pohodě a myslím, že jí to fakt ani nebolí. Nejhorší bylo pro to naše vrtidlo, že jsem jí musela držet tak, aby se nepohnula :confounded: , ale příjde mi, že to samotné nastřelení ani necítila :wink:
13. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dzajnach nam rekla doktorka ze piskoty mame davat uz od 4 mesice, ale ja davala az od 5 do presnidavky,
@lennetfrigg tak to jste baculky :slight_smile: n.. no filipek byl ale malickej pri narozeni, tak jsme to asi jeste nedohnali :slight_smile:
13. bře 2012 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach ja jsem už lepek dávala, co jsem vyčetla, tak je dobré ho dávat už od ukončeného 4.měsíce. Jasně že jen trošku - ale dala jsem třeba kousek sušenky nebo piškotu k ovoci. Na večer jsem ale ještě koupila obiloviny bezlepkové - pohanku a jáhlové vločky :wink: Jinak co je výborné a lepší než klasické piškoty - jsou amarantové. :wink:
13. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimys však to doženete :wink: ja taky ale pořád srovnávám s prvním - i když se to nemá :slight_smile: Tedík byl dlouhý, ale né tak baculatý:slight_smile: Bohužel Dorotka je asi po mně i v tom - pořádná dupka a stehna :wink:
13. bře 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jsme pěkní bříci :grinning: v 5-ti měsících měl Štěpánek 8840g a 66,5cm. Do poradny v 6-ti měsících jdeme příští úterý. Ale já ještě jenom kojím takže to neřeším. Myslím si ale, že teď už jsme tolik nepřibrali. Malý chvilku nepoleží pořád se točí a převaluje. :sweat_smile: :grinning:. Starší syn byl taky takový cvalík a byl taky jenom kojený a v roce měl 9900g a 77,5cm. Tak uvídíme :wink:
13. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mu zkusím dnes už dát do přesnídávky ty piškoty a ztrouháte je nebo jak je připravujete vy ???
13. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady přidávám foto malýho :slight_smile:
13. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dzajnach malý je krásný - super fotečky. Ty piškoty nebo i ty sušenky se v pohodě rozmočí. Není třeba to nijak strouhat. Jenom to tam dám a rozmíchám :wink:

@stistko98 téda, taky pěkné míry:slight_smile:
13. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, po jak dlouhé době po prvním příkrmu začali Vaše mimča baštit jen ten příkrm už bez mlíčka? malá dneska snědla 150 g zeleniny, už potom nechtěla, ale za 20 minut ani ne se přihlásila o mlíčko a vypila 120 ml, není to přehnané?
@dzajnach krásný fotky, malej je skvělej
13. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Krásný fotky, Jani!!! :wink:

Jinak malýho radši s ostatníma dětma neporovnávám, prostě některý je větší, jiný menší... :wink:
13. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys - my v půl roce měli 7880g a 67cm :slight_smile:
13. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky slintáme už asi tak 2měsíce a zoubek pořád nic,ani dásinka nemá napuchlý - tak my budem mít asi Viktorku bezzubou ještě dlouho.
13. bře 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - Dorotce slušej naušničky :slight_smile: máme stejný,akorát v modrým.
Dnes to je 6týdnů co je má,tak už je každým dnem vyměníme za zlatý :slight_smile:
A jsem ráda,že jí to nehnisalo a byla statečná při nastřelení.Propíchnout bych nedala :unamused:
13. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - já dávám Viktorce v poledne zeleninku a pak ještě dopít ode mě....
13. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach - krásnej Mikulášek - moc hezký fotečky :slight_smile:
13. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jo jo, taky jsme nastřelovali:slight_smile: píchat bych taky nešla :wink:
13. bře 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Taky to tak máme, tento týden bych chtěla zkusit i první ovoce, tak uvidíme :wink:

My jsme měli minulý týden na půlroční prohlídce 7100g a 70cm, je to pěknej dlouhán. Taky když kupuju nějaký věcičky, vůbec to nemůžu brát podle jejich označení, to by mu bylo všechno malý :grinning:
13. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci mlíčko musí pořád. Ty prikrmy jsou porad jen prikrmy... spis takovy zvykání na jinou stravu... mliko je porad hlavní az skoro do roka. To bys mrnouse pekne sidila, bez mlicka :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Náš dlabe pěkně obojí :grinning: Dneska poprvé zkusím cuketu, tak uvidíme co na to řekne, jinak mělo zatím vše úspěch :wink:
14. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Jani já mu dnes taky zkouším dát poprvé cuketu :slight_smile: + brabor + krůtí masínko tak jsem zvědavá už mi dochází inspirace.. Nezkoušel jste někdo lilek ???
14. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás měla cuketa s bramborem a krůtím masem veliký úspěch :wink: :grinning:
14. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach já osobně se ještě k lilku nedostala, ale kamarádka, maminka 3 kluků. si jí moc chválí :wink:
15. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska poprvé květák a svelkým Neúspěchem, Amálka se tak křenila u toho, a pak se i začla trochu jako kdyby dusit, o květáku jsem si teda myslela, že ho bude mít ráda, když snědla s chutí i celer :slight_smile:
15. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec nevím co mám vařit - já pořád točím dokola mrkev,brokolici,cuketu a brambory a rlzně to kombinuju.....

Co ještě vaříte za zeleninku?Vikče teda šmakuje čímdál tím víc, teď nám nějak nejedou dopolední svačinky - přesnídávky :unamused: Přitom ty jsou slaďoučký a nechce je.Nejvíc jí asi šmakovali jablíčka,když jsem je uvařila a byli trošku vlahý.Ale přesnídávky moc nechce,to sní pár lžiček.....
15. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Tak cuketa dopadla výborně, včera i dnes...snědl úplně všechno, co jsem uvařila :wink: Až jsem se divila, dokonce zatím samotnou :wink: Příště to s něčím namíchám, tak uvidíme, co na to řekne :wink: Lilek jsem nezkoušela ani pro sebe, tak mu ho zatím dávat nebudu, ani nevím jak chutná :grinning:

@kacikaci Nám malej květák vzal v pohodě, ani jsem to nečekala, ale v pohodě :wink: Zkus to namíchat třeba s trochou mrkve, to mu jelo víc. :wink:

@dasty79 Taky točíme dokola - mrkev, brokolici, teď už i cuketu, brambory, květák a maso. Dneska se mi poštěstilo i telecí, tak snad bude chutnat :wink: Poprvé jsme dnes a včera zkusili jablíčko a banán a s úspěchem :grinning:

Holky, ještě mám jednu otázku...když už mám vyzkoušené, že není Vojta na žádnou potravinu alergický...tak to můžu už vždycky kombinovat...není potřeba už dávat každou zeleninku zvlášť? DÍKY
15. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 taky nevím jak lilek chutná nikdy jsem ho něměla :sweat_smile: ale zkusím ho a podám zprávu :slight_smile: Klidně už Vojtovi kombinuj různé zeleniny i masa už nemusíš dávat zel. samostatně já to držela asi tak 14 dní a pak už jsem kombinovala a papá vše :slight_smile:
Dnes jdu na půlroční prohlídku jsem zvědavá kolik váží a měří :grinning: :grinning: konečně přišlo jaro svítí sluníčko a je teplíčko - tak už konečně můžu dát na dveře velikonoční věnec - dělám si je vždy sama pak přijde jarní a letní a pak už zase podzim a zima :angry:
16. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jo jo, určitě jak píše @dzajnach už to můžeš různě kombinovat. Ja už přidala i ovoce a měli jsme meruňkovou a švestkovou přesnídávku - dělá Hipp bez přidaného cukru. :wink: Zatím marně sháním pohankové piškoty - kdysi se daly koupit v Koruně. Byli super, že se v pusince krásně rozpouštěli. Malá se strašně hlásí o jídlo a ja nevím, co ji už dát, protože všechno se jí daří ukousnout. Dneska jsem i dala kůrku chleba a stejně to užužlala. Pak jí to vezmu a to se zas vzteká. :unamused:

Krásně je i u nás, už druhý den. Tak peru už druhou pračku ať mi to venku proschne.

Zoubečky už máme dva :grinning:
16. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek