• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
29. led 2011 v 18:17 • aknel2002
Ahojky, taky bych se k vám "zářijkám" ráda přidala... ještě jsem nebyla na prohlídce, v prvním těhotenství jsem šla moc brzy, strašili mě, že to nemusí vyjít a byla jsem z toho jen špatná já, no a jaký je z toho ďábel... :o) jinak jsem měla poslední MS 16.12.2010, takže podle netu mi vychází TP na 22.9.2011. Přeji všem hezký den :o)
31. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkatw Ahoj vítám tě :slight_smile:
31. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkatw ahojík, vítám tě :slight_smile: napsala jsem vikule, ať tě přidá k nám do uzamčené diskuze :wink:
31. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta děkuji :slight_smile:
31. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,včera mě začala pěkně bolet záda v kříži,zdá se mi to teda brzy jěště jsem zas tak nepřibrala :rolling_eyes: Volala jsem pro jistotu do nemocnice o radu jestli se mám přijít ukázat,že jsem na ryzikovém těhu a má dr už nená ordinační hodiny.Natrefila jsem sprominutim na takovou slepici (sestru) že jsem se akorád vynervovala a nic se nedozvěděla!Manža se naštval zavolaj jí obratem spět že jestli jí ta práce nebaví at jí nedělá.Mluvila se mnou fakt jak z blbcem a ta neochota! :angry: Tak zítra vyrazim ke své dr.Snad to nic nebude :frowning2:
2. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka No to je teda dobrý, to ti jako vynadala nebo tě odpálkovala? Jak si něco takovýho mohla dovolit?
3. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Těhulky chci se připojit k vám. Mě termín vychazí na 29.9. jsem v 7tt a řeknu vam že takhle unavena jsem nikdy nebyla :slight_smile: jeste jsem u doktora nebyla jdu tam ted v pondělí tak mi držte palečky :slight_smile:
3. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka ahojík, vítej mezi námi, napiš Vikule, ať tě přidá k nám do uzamčené diskuze :wink:
3. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikula Ahojik Vikule muzu se kvam pridat? taky mam termin v zari a jsem v 7 tt dekuji :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta děkuji :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ráda bych se mezi vás přidala.Mám zářijový termín a měla bych být v necelém 6 týdnu. :slight_smile:
3. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nechtěla byste některá koupit těhu kalhoty? Kdyžtak dejte vědět.
3. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka ahojky tak jsem tě přidala k nám :slight_smile:pa
3. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Jo boužel si to dovolit můžou :angry: Mluvila se mnou vyloženě jak z debilem.Ale mě se prostě nemůže nikdo divit že mám takoví strach,holt když si člověk prožije peklo chce předejít všemu co se dá!Chtěla jsem jen radu místo toho jsem na tom byla hůř.Nechtěla mi dát ani číslo na Doktora,to sem z ní pak dostala ale na další volání jsem neměla..No co už je to pryč.Holky Táborská nemocnice je prostě děsná!
3. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka
@kacenka_82 Vítám Vás mezi nás :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka mám pocit,že si tu naši uzamčenou skupinu nenašla,píšeš pořád sem a to není to uzamčený :wink: najeď si do soukromých skupin,najdi TP září 2011 :slight_smile: a je tam název-tak ať nám drobečci krásně rostou...to je to ono uzamčený :wink:
3. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další holky co chtějí přidat musí žádat zakladatelku--Vikulu :wink:
3. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka dekuji ale vykaní byt nemusi :wink:
3. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikula jj díky :slight_smile:
3. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si na vykání taky nepotrpím :slight_smile:
3. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka Aha tak to jsem trubka,já si říkala že tu nák nikdo nepíše skusím to najít :grinning:
@pettulka
@kacenka_82 To nemělo být vykíání psala jsem to v množném čísle protože jste přibyli dvě :grinning:
3. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka jj promiň mě to pak dlošlo :slight_smile: :slight_smile: takže děkujeme :wink:
3. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka no štěstí, že to přešlo..
4. únor 2011 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka ,stane se :slight_smile: :slight_smile: A přístup sestřičky mě zaráží. :unamused:
4. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sa k vam pridavam, ak mozem:slight_smile:
Cakame nase prve miminko a dufam, ze sa dockame 8.9:slight_smile: Bude to ten najkrajsi darcek k vyrociu svadby aky si clovek moze zelat:slight_smile:
10. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, take bych se rada přidala. Mě vychází TP podle MS 6.9, podle UZ 12.9.
15. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny ..tak já na poslední kontrole myslela že jsem ve 4.týdnu ..to je 3týdny zpět/kontrola/ a dneska mi Dr. řekl že je to podle ultrazvuku 10+3:slight_smile:) uz tam byla velika hlavička, ručičky a nožičky..krása..:slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehuli gratuluji :slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek