• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dzajnach @lennetfrigg Díky, holky...zkusím to různě teda kombinovat, jen si vždycky říkám, že na druhou stranu opatrně, aby mu to chutnalo :slight_smile: Nejde asi vše se vším, tak podle sebe to zkusím :wink: včera jsem dokonce přišla jak slepá k houslím i k telecímu masu, tak už ho mám pro něj připravený, si pošmákne..snad :wink: z přesnídávek budeme dál zkoušet jablíčko a banán, to přijal bez problémů :grinning:
Tady je taky nádherně, i když byly ráno asi dva stupně pod nulou, tak to teď vypadá fakt už jarně! Odpo půjdu něco dělat už na zahradu, úplně to dnes láká :slight_smile:
Přidávám foto z dnešního rána :wink: Náš "letec" :grinning: :grinning:
16. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jajapaja23 ten je hezoučkej a ty očiska a těch vlásků co už má - to nám teprve rostou :sweat_smile: :sweat_smile: už se taky těším na zahrádku - my ji teprve budeme dělat teď na jaře je v plánu plot a terasa + trávníček a před domem si udělám mini zahrádku s kytičkama už se nemůžu dočkat :slight_smile:
16. bře 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fungujou vám fotoblogy mě už třetí den hlásí, Omluvte výpadek, porucha není na Vašem přijímači.... a nevím zda to není jen u mě dík za info :wink:
16. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Jojo, to já se taky těším a jak...my toho máme letos v plánu zase dost, hlavně venku, tak bude pořád co dělat! :wink: A kde vlastně, Jani, bydlíš? Taky mi to hlásí chybu...
16. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupili jsme si domeček v Brandýse nad Labem :slight_smile: aby to měl manža blízko do Prahy do práce... já už se asi nevrátím budu si jednou hledat něco tady kvůli dětem jinak jsem pracovala v bance v centru.. a manža pracuje jako právník taky v bance :slight_smile: naštěstí ale v jiné než já :slight_smile: pomalu se zařizujeme - užíváme si to každý den ze zařízené garsonky do nezařízeného domu 4 + kk :grinning: :grinning: už máme celý obývák i s jídelnou...pak bude dětský pokoj na ten se už těším to se pořádně vyřádím ... objednala jsem si šablonu na zeď méďu Pů tak budu malovat :grinning: :grinning: až to budu mít hotový tak jsem určo dám foto :wink: a kde bydlíš ty Jani podle foteček bych typovala, že taky máte nový domeček, nebo ne??
16. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Tak to je paráda, v domku je to stejně lepší, hlavně pak kvůli dětem....my jsme v takové malé vesničce V.Skrovnice (cca 10 km od Ústí n.Orl.), odkud pochází manžel, tak jsme si postavili nový domek, práce je stále habaděj, máme vcelku velký pozemek, ale stojí to za to, hlavně fakt do budoucna, užíváme si pak svobody a toho, že nemáme "milion" sousedů, jak to teď bývá třeba v nových vilových čtvrtích...děti budou mít kupu prostoru a my klid :grinning: Moc se těším na to, až budeme moct být s Vojtulou už venku každý den :wink: :wink:
16. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z půlroční prohlídky a máme 7,9 kg a 68 cm :grinning: :grinning: tak jsme 8 kg nepokořili :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - to už takhle hačáte v kočárku???
16. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 -taky musím zkusit květák a nějaký masíčko.
A to taky vaříte ve vodě a taky normálně rozmixovat,že?
16. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - krásná fotečka :slight_smile: ten má ale kukadla!!! :wink:

@dzajnach - to máte skoro jako my v půl roce 7,8 kg a 67cm :grinning:
16. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly na půlroční prohlídce v pátek a malá má 68 cm a 8010 g..doktorka ji chválila, co všechno už dělá, tak máme obrovskou raodst.
včera byl neskutečně krásný jarní den, prďolka byla na svém prvním dlouhém výletíku do přírody, koukala na řeku, divila se, co to je, nechtěla se od ní odtrhnout a tak, bylo to moc fajn :slight_smile:
jinak květák jsem jí zkusila dát znovu ještě jednou, a snědla jen jednu lžičku a potvrdila mi, že jí opravdu nechutná :slight_smile: takže ho teď vynecháme a zkusíme ho později dát třeba v polévce..uvidíme, třeba na něj časem chuť dostane, dneska zkusíme poprvé brokoloci, tak jsem zvědabá, co řekne na ni..
@dasty79 já dělám zeleninu jedině na páře, ve vodě ztratí víc živin, a maso ale asi budu vařit, nevím, zda se dá pořádně na páře udělat..
18. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach @dasty79 Tý jo, my měli v půl roce 7100g a 70 cm a to dr. říkala, že pěkně přibral...no ale teď už má určitě víc :wink: Jen včera ho trápilo, že se nemohl vykadit, nevím po čem, jí pořád téměř to samé ozkoušené, tak byl protivka i s řevem...dnes se naštěstí podařilo :grinning: Díky za pochvalu, oči umí fakt kulit úžasně :wink: Jinak to maso vařím ve vodě, pak ho rozmixuju, je potřeba přidat trochu i té vody, aby to mixér vzal...

Dneska je nádherně, tak si pěkně užívejte!!!!! :wink:
18. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - tak to máte taky podobný míry :grinning:
A co všechno tvoje princezna už umí???
to naše je lenoška - jsem ráda,že se konečně přetáčí :grinning:
Zkus květák s něčím nakombinovat.

Dnes jsem dala Vikča - mrkev+květák+brambor+kuřecí maso a mooooc jí to chutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aha,tak to já zeleninku i maso vařím ve vodě.

18. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak to je Vojtíšek drobnější.Naše Vikča má pořádný faldíky na nožičkách :grinning:
Taky se někdy kroutí a nejde jí to vykadit a pak vytlačí šíšu :grinning: většinou po brokolici,
ta jí dělá docela problémy...
18. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste si užili víkend? Asi venku, co? No, my byli venku, co to šlo, bylo fakt parádně.

@dasty79 malá sama nesedí, i když se snaží. Jenže v kočárku strašně jinak křičí. Pokud leží, tak leda, když se jí chce spinkat. To teda s plakáním, ale za chvilku usne. Jinak jí musím dát tak, aby viděla. Ona to má teda od malička, musí mít přehled o všem, co se děje:slight_smile: Mám zvedací korbičku, takže je v takovém polosedě, tak jak v lehátku. Ale třeba dneska sama chvíli seděla, hlavně, když hledala Tedíka, kde jako je. :wink:

Míry teda máte všichni pěkné :wink: jak tak koukám, tak jsme ze všech asi nejkratší, ale nejpuclatější. Na těch našich 64 cm je celkem 8240g celkem hodně. :wink: :wink:

Zeleninku vařím taky se vším ve vodě a pak mixnu. Někdy dělám v páře, ale to většinou jen, když dělám i pro Tedíka - brokolici nebo květák. Jinak holky můžete zkusit i kedluben.

@jajapaja23 fotky super:slight_smile: očička parádní :slight_smile:
18. bře 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 neboj, malá všechno dožene.
Dorotka je takový rychlík a fakt se snaží už lézt, sedět. Večně tady piští, jak bráška dělá blbinky. To je to takové malé číslo. Ale ze srdce nenávidí oblékání, to je vždycky řev, jak kdyby nevím, co jsme ji dělali. Nepomáhá nic, mluvit, zpívat, půjčuju kolikrát i mobil. :angry: Snad se to teď zlepší, že toho oblékání teď nebude tolik.
18. bře 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jarní:slight_smile:
18. bře 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Byl krásnej víkend,co to šlo,tak jsme byli venku na sluníčku :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg -dík za tip.Kedlubnu zkusím a ta se taky takhle pěkně uvaří doměkka?
Třeba špenát jsem zatím neriskla,ten si myslím že nám šmakovat nebude - je takovej ostrej....
Doufám,že to dožene.Hačat chce taky - když jí přitáhnu za ruce,tak si sedá,ale sama teda ne.
Musím jí pak držet.Ale v kočárku by taky nejradči koukala ven.Včera s náma seděla na terásce,
když jsme pili kafíčko a to byla spokojená :slight_smile: je to zvědavka...
U nás bylo taky oblékání s řevem,ale teď už to je ok.
A venku taky usínáme s řevem. :grinning:
Krásný fotečky Dorotky a Tedíka :slight_smile: Má krásný tvářičky :slight_smile:
Včera jsme měnili Vikče naušničky,tak už má malinkatý kroužky.Naše princeznička :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no včera poprvé bohužel spadla z gauče :( jen na vteřinku jsem se otočila a najednou rána jak z děla a hned řev, chudák ducla na hlavu, chvilku si poplakala a už je dobře, doufám, že to nebude mít žádné následky, takže od té doby už je na zemi nebo v postýlce, leze jak drak, válí sudy, už se přetáčí i ze zad na bříško i obráceně, koukneš na ni jednu vteřinu je někde, druhou vteřinu se otočíš a třetí vteřinu je o tři metry dál :grinning:
sedá si jen, z polelehu, z úplného lehu to zkouší jen když je na boku, tak se jakoby chce postavit na špičky a zlomí se v zádech a našpulí zadek a připne ho k podložce, takže si myslim, že takhle se posadí, ale asi to bude ještě trvat
víkend jsme strávili celý venku, konečně vytoužené jaro, já se tak těšila :slight_smile:
a malá chce už taky dost koukat, takže dávám na kočárek autosedačku, aby mohla pokoukat, hlubokou korbičku máme klasickou..v ní vidí tak akorát nebe, což jí neuspokojuje
@lennetfrigg kedlubnu vyzkoušíme, ale myslím, ýe když nechutná květák a ani na brokolici se moc netvářila, tak kedlubna bude dost podobná; pěkný fotečky
19. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - a nejeli jste k dr.?já bych radči jela,aby jí prohlídli,když spadla na hlavičku :frowning2:
Je krásná!!!!a je to teda šikulka,když takhle krásně válí sudy a přetáčí se -to my teda nic :frowning2:
My se sotva přetočíme na bříško :confused:
19. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
- krásný zoubky :grinning:
taky jí budu po zahradě vozit v autosedačce,ať vidí pěkně na svět :grinning:
19. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci neboj, když není nijak malátná nebo spavá, tak je to ok. Mně jednou upadl Tedík z postele, spinkal s námi v posteli. Už spal a ja se šla koupat, měl tam 3 peřiny jako zabránu a stejně se překulil. Hned jsem volala na pohotovost, tam mi řekli, ať ho jen hlídám. Druhý den jsem ho vzala k dr. pro klid duše. Prostě se to stane, nic si z toho nedělej. Ty pády, co ještě příjdou, až se začnou stavět, jsou proti tomu nic. :wink:

Fotky krásné, zoubky máme taky takové :wink:
19. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci to bude dobrý. Já má taky takovýho neposedu a už mi taky žuchnul z gauče, ale stihla jsem mu chytnout hlavu, takže byl jen tvrdý dopad na zadek :unamused: Ale už je to fakt hlídání ... dneska mi okusoval šňůru u zapnutého vysavače, ani pořádně nevím, kde se tam tak rychle vzal ... je fakt, že tím válením sudů je to už fofr :wink:
19. bře 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 a nám zase špenát šmakuje od začátku a moc, otvírá pusu tak rychle, že nestačím nabírat :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu, že se chová normálně, směje se, hraje si, jí, tak snad to bude dobrý, ale mám teď o ní ještě větší strach než předtím..nechci to vidět v budoucnosti, až se jí opravdu stane třeba nějakej úraz nebo až bude padat z kola, apod...už teď mě polejvá studenej pot z té představy :frowning2:
chci se zeptat, chci dát Amálce ochutnat poprvé maso, musím ho dávat stejně zeleninku pár dní poté nebo můžu jen jednou? jaké maso se má zkoušet jako první? a jakém poměru k zelenině?
a už dáváte i ovoce? kterým jste začaly? a dopolko nebo odpolko? to mám otázek :slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 k doktorovi jsem si říkala, že bychom jeli, až kdyby se něco dělo, ale chvíli byla mrzutá a pak už začala hrát a všechno, tak jsem si říkala, že to není nutné, teď jí ještě sleduju, a kdyby se udál nějaký výkyv, tak jdu hned..
jinak Mel fakt hodně baví jezdit v autosedačce, sleduje vše, co se kolem ní děje, má tak aspoň spoustu podnětů...
@nelina_ tak malá se ještě k okusování šňůr nedostala, no bojím se, co postupně všechno přijde :slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ - no tak ho vyzkoušíme teda taky :grinning: a to dáváš samotný špenát?
to už ti takhle leze????????že doleze k vysavači?
20. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 @lennetfrigg Díky, holky...dneska paní instruktorka na plavču říkala, že je Vojta úplná kukačka :wink: Naštěstí jen jako přirovnání :grinning: :grinning: Plavčo super! Jen musíme trénovat zadržení dechu, moc to zatím nejde.

Holky, chtěla jsem vás poprosit o radu...přijde mi, že se ty zoubky klubou nějak dlouho a že mi malej čím dál víc odmítá prso, chvíli sosá a pak jen kouká okolo a pít prostě nebude, přitom si ještě pak dá třeba 100 ml Sunaru...může to být těma zoubkama nebo prostě mu už moje mlíko prostě nemusí chutnat? Nevím, jestli kvůli tomu mám volat raději dr.? Máte s tím nějaká zkušenost? MOC DÍKY
20. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek