• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@leryl to tady holky probiraly.. to je takovy jako dudlik, ale misto te savicky je tam takova síťka, kam se davaj kousky ovoce... a dite do žužlá a vlastne papa ovoce,ale nemuze se udusit uzadnejma kouskama... nekdo do toho strka i kousek rohliku, treba.
27. bře 2012 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2012 ve 23:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci @lennetfrigg Díky holky, já jsem ráda i za to málo, co si vysosne...zkuším ho zase převážit, kolik si ode mě vlastně bere, protože teď si po tom slušně říhne, tak to nemůže být zase tak málo jak jsem myslela :unamused: Ale hlavně, že to jde aspoň takhle :wink:
28. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci -to je hezký s tím pomerančem :grinning:
včera si v poledne zeleninku dala
tak budu místo ovoce a kaše kojit a uvidíme :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys - no nevím, u nás to na zoubky nevypadá,neslintá ani dásinka nemá napuchlý´,tak nevím proč chce jen prso....
28. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 a jak to máš v noci? Dáváš ke kojení UM? Ja se teda od začátku zasekla a v noci jen kojila a nějak to tak pořad táhnem. Někdy si taky myslím, že toho moc nevypije, ale taky pak kolikrát blinkne až se divím, kolik toho vylítne. Nemám váhu, takže se fakt řídím jen pocitem, ale přibírá dost, tak si myslím, že to jde. :wink: Může to fakt byt jen spurt nebo nějaké trápení. Když jsi to vydržela tak dlouho, tak to teď nevzdávej :grinning:

@mimys to tak bývá, že když člověk se na to tolik nesoustředí, tak to jde samo, jak po másle:slight_smile: Nějak jsem nestihla reagovat, jak jsi psala. Ale vím, že kamarádka hodně pila mátový čaj, že tem mlíčko zastavuje. No a snížila poptávku a mlíčka ubylo. Ale zas asi dokud nevyřešíš to podávání nápojů, tak asi budeš kojit, co? Tak držím palečky, ať to vyřešíte. :wink:
28. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte pořád tu miminkovskou autosedačku to vajíčko?
my ano,ale už se tam tak tak vejde - budem muset koupit novou-
máte nějaký typy?
28. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 třeba má nějaké trápení, no je to těžké, když se člověk může jen dohadovat. Ale u prsa je mu asi dobře a uvidíš, že zase chuť na baštění dostane.
28. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 tak sedačka mně taky zajímá, taky ji tam jen tak tak zapnu. :wink:
28. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše Dorotka :wink:
28. bře 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lennetfrigg ahoj
no ja mam prave problem snizit tu poptavku :slight_smile: mlika zase tolik nemam, takze nepotrebuju ho nijak moc zastavovat... ale nas prsomil proste nic jineho nechce .. :slight_smile: snad nebudu kojit do 6 let :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ta je krásná ! :slight_smile: jako nejaka malá víla :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no my maje jeste vajicko a jeste ma v ni spoustu mitsta... asi jsme jeste malicky :slight_smile: nebo mame velky vajicko...
28. bře 2012 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Dorotka je kouzelná!
28. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 taky máme ještě vajíčko, sice už jí trochu čouhají nohy, ale hlava je ještě v sedačce, takže nám ještě nějakou chvíli vydrží, co se používá po vajíčku? to už je normání sedačka, ale do té musí dítě sedět ne?
28. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg nádherná panenka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nevím co jí trápí - no uvidíme jak to bude dál...
28. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - taky Vikče čouhaj nohy - jo pak už je normální sedačka ...ale nevím přesně jak to je s kilama
a asi by měl prcek sedět.No ale naše mímo samo ještě dlouho sedět asi nebude a do sedačky se dlouho nevejde :unamused:
28. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem,že mají třeba 9-18kg a nebo 9-25kg = tak to nevím kterou.....?
28. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je možné, aby mělo po banánu miminko zácpu? Amálka chudák celé dopoledne tlačí a nic, už mi tady vříská, chudák nešťastná.. včera snědla banán, měla ho poprvé, tak jeslti to není po něm, to by ho asi nemohla jíst teda :(
28. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 vůbec netuším, která je lepší :confounded:
28. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy přeji krásný a slunečný den :slight_smile: my budeme kupovat autosedačku 9 - 36 kg je do 12 let pak už je jen bobek na sezení :slight_smile: ta sedačka roste s dítkem takže jasná volba ať nekupuji pořád sedačku to se mi nevyplatí...
28. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, strašně děkuju za pochvalu Dorotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@kacikaci banán staví a dává se třeba při průjmech, takže to může být tím. :unamused:
28. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci ahoj, je to možné, banán staví
28. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys díky, to jsou mi novinky
28. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Dorotka je nádherná!!! V noci už téměř nevstáváme, dřív to bylo tak, že jsem neměla podle dr. dávat UM, jenže mu to nestačilo...tak jsem ho dávala, teď už cca 14 dní spíme od noci do rána, takže krmíme až ráno :wink: Nechci to vzdávat, to vůbec ne, nějak to zvládneme, nerada bych kvůli jeho momentální lenosti přestala :grinning: VYDRŽÍM!!! :wink:

@dasty79 My ještě máme, ale asi dlouho mít nebudeme, Vojta je hrozně dlouhej a koukají mu ven nohy, to by tak nevadilo, ale občas je tam fakt už dost nahečmanej a nerada bych ho v tom měla za každou cenu...musíme se po něčem podívat, já slyšela chválu na sedačky Romer (s přehláskovaným o)...ale víc jsem to nestudovala...

@dzajnach Jakou jste si teda vybrali? :wink:

Krásný den všem, je nádherně!!! :slight_smile:
28. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 zatím jen pokukuji, ale na sedačky Romer jak píšeš jsem slyšela dost chváli tak taky ještě uvidíme :wink:
28. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach - 9-36kg - to je vůbec super!!!!taky jsem slyšela chválu na Romer :slight_smile:
ale to už musí prcek sedět,ne?
28. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak to je super,že ti vydrží celou noc :slight_smile:
taky jsem slyšela chválu na romer :slight_smile:
28. bře 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tiše závidím to spinkání :slight_smile: my se budíme 2x takže to zase tak hrozný není :slight_smile:
28. bře 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach @dasty79 Romer prý patří mezi jedny z nejlepších, tak uvidíme, co si vybereme...myslím, že stejně ještě malej musí začít sedět...bez opory sedí už ukázkově, tak to přijde třeba brzy :wink:
@dzajnach To taky není špatný, hlavně jestli nemáte nějak moc dlouhý noční krmení, my to měli zhruba na půl až hodinu, tak to bylo někdy unavující, ale zvládli jsme to :wink: Teď si ty celý noci fakt už užívám :grinning:
29. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek