• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajapaja23 týýjo hodinovky jo no to mi neeee my se budíme tak na 5 max. 10 min. a hned spinká takže pohoda :slight_smile: dnes dokonce kojení jen 1x a to ve 3h. :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 malej už ti sedí jo bez opory? to je šikulka teda, my zatím vůbec..vypadá to, že by ráda, ale vůbec jí to nejde..

dneska jdu na první jízdu do autoškoly, tak mi držte palce, abych nikoho nezranila :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zápisu byli samí 17telití, tak jsem tam byla jak stará babka mezi nima :grinning:

jinak Amálka dnes už druhou nco spala u sebe v pokojíčku, a spala celou noc snad ještě klidněji než v ložnici, ale už to vypadá, že torchu tyhle změny vnímá..divila se hrozně, že se v pokojíčku, kde měla zatím jen šatní skříň a přebalovák a křeslo, objevila postýlka..a když jsme večer zahli o jedny dveře dříve, tak to byla taky dost vyjukaná, takže myslím, že to bylo za pět minut dvanáct.. :wink:
29. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Jsem to napsala špatně, myslela jsem s oporou a apk že přijde podle toho sezení bez opory třeba už brzy :wink: Tak držíme pěsti v autoškole! :slight_smile: To je supr s tím pokojíčkem...my to zatím neplánujeme, máme ložnici dole a další pokojíky nahoře, takže pak se přesuneme asi časem všichni nahoru :grinning:
29. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte. To je zase počasí, u nás od včerejška sněží:frowning2: takže počasí na prd. Ale Tedík chce pořád ven, jezdí pak po kalužích, bláto až za ušima, no a ja se pak divím, že pořád peru:frowning2:

Dorotka měla chudák dneska uplakané probuzení, nějak nám vypověděla chůvička - slabá baterka a tak jsme jí neslyšeli. Se plakalo a plakalo. Už máme sportovní korbičku, abych jí mohla připínat, protože se snaží pořád zvedat a už jsem se bála, aby nám nespadla. Dali jsme už i postýlku níž, protože se zvedá tak, že se chytne těch šprušlí a až sedí. Sama vydrží chviličku, pak se přes bok většinou překulí na bříško. :wink:

Jinak nám začínají sourozenecké boje:slight_smile: :slight_smile: Zatím naštěstí teda jen náhodné, protože Tedík se k malé přiblížil nosíkem a ona ho těma svýma ostrýma zoubečkama kousla. Tak sranda. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg znáš to, špinavé dítě - šťastné dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže Dorotka už chvilku sedí sama, to je šikulka :wink: ale jak čtu, tak ti tím nastávají další možnosti pro Dorotku, jak e někam dostat :slight_smile:
Zrovna jsem si říkala, jak dlouho ještě nechám Štěpu spát v tý poloze nahoře a teď tady u tebe čtu, že za chvilku to už nepůjde :grinning:
Taky už mám sportovní krobičku, ale dokud nesedí, tak asi ještě nepoužiju, viď?
Ta technika je úžasná, ale blbý baterky a Dorotka volá a volá a nic :unamused: Mě zase došly baterky v monitoru dechu, v noci jsem se probudila, viděla blikat červený světlo, nedošlo mi, že by to řvalo, kdyby něco, ale i ta červená mi nahnala adrenalin do žil, než jsem se pořádně probudila a došlo mi to :sweat_smile:
Tedík už okusil Dorotky zoubky ju? Ten asi koukal, co?
2. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jéé Dorotka si už takhle sedá? u nás stále nic :frowning2: jsem zvědavá, kdy to přijde
ale začala při lezení používat ruce, takže teď už je opravdu úplně všude :slight_smile:
o velikonocích si jedeme pro sporťáček, tak už vyletníme, malá už absolutně nechce být v hluboké korbičce, jakmile ji do ní dám, začne plakat a je k neutišení..tak se na sporťáček těšíme
a počasí? úplně na nic..jaro nás nechalo nabažit se na chvilku, a dokonce i u nás sněžilo, sice jen chvilku, ale i tak to bylo fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky mám dotázek dáváte dětičkám do postýlky již polštář nebo spí bez !!!!! děkuji za odpovědi :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach na to už jem se tady taky ptala :slight_smile: Ale já osobně polštář do pelíšku nedala, i když máte takový ten slabounký, stejnak ještě ne. Někde jsem vyčetla, že až kolem roku klidně :slight_smile: Tak nevím, asi co maminka, to názor :grinning:
2. dub 2012 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach tak já polštář dala a malej se docela v noci uklidnil, mám ale péřový, takže když si na něj lehne, nemá vlastně pod hlavou nic, ale je tam trošku zabořený a jemu se líbí, jak to má okolo ... polštář jsem koupila po shlédnutí pořadu Sama doma, kde doktorka vysvětlovala, proč a jakej polštář pořídit miminkům :wink: Nevýhoda je pořizovací cena, takže pokud ho nepotřebuje, nedávala bych ho
2. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach nedávám, a ještě nějakou dobu dávat určitě nebudu, myslím, že do roka se ani nemá, já osobně na polštáři nespím, takže nebudu nutit ani dítě, nabídnu a uvidím..ale až po tom roce
2. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ jo jo, Dorotka si sedá i vydřží chvilku sedět. Ono je to tím, že je strašně zvědavá :wink: , tak se pořád snaží zvednout, aby viděla. :grinning: S kočárkem to určitě záleží na tom, co Ti víc vyhovuje:slight_smile: Dorča v něm většinou leží a spinká. Sedí většinou jen chvilku a spíš jen, než obkléknu Tedíka, jinak totiž hrozně řve. :sunglasses: Pak ji třeba na chvilku nechám sedět, ať kouká kolem. Hlavně jsem to dala kvůli pásům, protože jí nechávám přes den spinkat v síni nebo venku a fakt jsem se už bála, že mi vypadne. :unamused:

@kacikaci Tak je Amálka šikulka, Dorotka zatím ruce nijak nezapojuje, zvedá jen zadek :sweat_smile:

@dzajnach my to máme dané tím, že malá spí se mnou v posteli, takže spíme na polštáři. Mám teda tenký - nemám ráda vysoko pod hlavou :wink: Spával mi tak i Tedík a rozhodně nemá nějaké problémy s páteří. Když jsem se kdysi na to ptala dr. , tak říkala, že je to v pohodě, že jde o to, aby neměl ohnutou hlavičku a nekazila se tak krční páteř. Ale malá vlastně leží na polštáři celými zády, tak prý OK. V postýlce mi nespí, tak 15 minut. Takže v noci se mnou a přes den v kočárku. Tam polštář nemá.
2. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg přesně, nesmí mít ohnutou hlavičku :wink:
2. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte mi, jakej používáte termoobal? Jak dlouho v tom voda vydrží teplá? Nemám radši koupit malou termosku? Co?
2. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za názor... asi teda ještě vyčkám do roka... spíme hezky tak ho asi nepotřebuje :wink: pod hlavičkou má plínku on se jí rád před spaním šmrdlá a asi se tím uklidňuje :slight_smile: povídá si sní je to roztomilí :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dzajnach mi se taky ňuchňáme buď s plínkou nebo s dekou :grinning: Přesně tak, pokud spí pěkně, tak nic neměň, ten polštář fakt není nic nezbytného :grinning:
2. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ já používám termoobal babylove a voda v něm vydrží teplá v zimě 4 hoďky, když je tepleji, tak déle..jsem s ním spokojená
2. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Amálce rostou zřejmě horní zoubky, už od soboty je totálně nevrlá, pořád jen pláče, nebo kňourá, má nateklou dáseň, nechce jíst ..zatím bez teploty, ale hodně se potí, tak se zub/y brzy vyklubou a bude mít koblížek na chvilku zase klid
2. dub 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci díky, tak 4 hoďky stačí, viď?
2. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ určitě, když je teď už hezky, tak to bude i delší dobu, my když jedeme na celodenní výlet, tak s sebou beru i termosku s teplou vodou, a v mističce nutrilon zvlášť, abych si mlíko přidělala
3. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,nabízím kočárek své kamarádky po jednom dítěti,velmi hezký a zachovalý.Je to trojkombinace plus autosedačka a taška.Cena je 4500kč a poštovné 300kč
3. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovice my už asi všechny kočárkujem:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.
My taky spíme zatím bez polštáře.A taky usíná s plínkou - ňuchňá si jí :grinning:
3. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Taky jsem slyšela, že do roka ne, tak taky vyčkáme, malej spí ukázkově, tak to zatím neřeším :wink:

@nelina_ Já používám od začátku půllitrovou termosku a jsem moc spokojená. Voda tam vydrží i přes noc teplá, když krmíme k ránu! :wink:

@kacikaci Taky mám podezření na zoubky, ale už nějak dlouho, tak nevím, co ho občas trápí, když najednou začne hyster. brečet a jazykem pořád šmrdlá dásna...ne a ne se zoubek vyklubat :unamused:
3. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 U nás ňuchňá usínáčka :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dnes noc na pikaču :( řev a řev manža se odtěhovat ve 2h. z ložnice a já trpěla až do rána :( a co jsem ráno našla dolní zubiska :slight_smile: pravej už vyčuhuje a levej tam je v dásínku čárka tak tu noc přikláním zoubkům doufám, že dnešní noc bude už O.K. :angry: :angry:
3. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Jani, tak to máte skoro jako my...i když teda zub nevylezl, ale několikrát ze spaní začal malej hlasitě brečet (což se jinak nestává), manža se už trochu divil, co se děje, já taky, ale zub nikde, uvidíme další noci :wink:
3. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se,přehlídla jsem rok :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovice to se tu stává často :slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 díky, pořídím termosku :grinning: :grinning: :grinning:
@jajapaja23 mě takhle začne hlasitě brečet ze spaní kvůli bolení bříška, ale to asi nebude váš případ, tvůj prďolka na to netrpěl viď?
@dzajnach noc na pikaču? :grinning: :grinning: :grinning: Tak já si po těhlech nocích fakt zanadávám, ale tohle mě nenapadlo a přitom je to tak jednoduchý a úderný, asi začnu používat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek