• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dasty79 kašli na to, co kdo říká:slight_smile: Lidi toho namluví. :wink:

Se stínitkami moc neporadím, letos budu jezdit první rok:slight_smile: Koupila jsem takové obyčejné s Medvídkem Pů, ale zatím jsme je ještě nepoužili.
18. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale někdy mě ty lidi s tím fakt štvou....
Přitom každý dítě je jiný.Ale jsou určitý lidi,který k nám přijedou a hned nám řeknou,
co ty jejich prkové už uměli.... :frowning2:
18. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Taky se včera náš Vojta začal pohupovat na kolínkách, pak jakoby přitáhne prdelku s nožkama kupředu, pak se začne vztekat, že mu to nejde, ale on na to přijde :wink: Není kam spěchat, snažím se neposlouchat ty řeči okolo, že náš malej už lozil, atd...to je děs, každý dítko je jiný a to k tomu patří. Však až to začne, tak se nezastavíme :grinning: O stínítkách jsem taky uvažovala, ale taky nevím, kde ho koupit, tak snad někdo poradí :wink:

@lennetfrigg Malej začal akorát slabiky tatata, bababa a teď už i mamama :wink: JE to sranda, jak brblá :grinning:
@kacikaci Taky mě pozoruje takhle zblízka, i když teda nevím, co může vidět, když je nalepenej na mém nose :grinning:
18. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 -tak to naše Vikča ta zatím jen zvedla prdelku a začala se jen tak z lehka pohybovat.....tak daleko jako vy,to my nejsme,že by se přitáhla nožkama :grinning:
Já vím,máš pravdu,ale někdy ty kecy jsou fakt unavující....
Vždycky si říkám,že to nebudu vnímat,ale já jsem člověk,kterej si všechno hned bere :unamused:
Jo to pak bude záhul :grinning: to bude ty ty ty na kyti ne apod. :grinning:
18. dub 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 však my taky nelezem:slight_smile: Koukala jsem dneska, kdy začal lézt Tedík, tak v 9. měsících. Ale během toho jedno měsíce si sám i sednul a stoupnul, v 11. měsících sám chodil. Takže to pak nabralo rychlost. Opravdu se tím vůbec netrap. Víš jak to je: jedna paní povídala.... :wink:

@jajapaja23 ja je kupovala na MMB:slight_smile: Možná jsou dobré i shrnovací, že nezakrývají to okno pořád. :wink:
19. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a krásné slunné ránko konečně jsem přestala kojit to je pohodaaaa dnes první noc bez prsa, ale proč se tak stalo předevčírem v noci mě malej tak kousnul, že mi tekla i krev a bolelo to jako čert tak jsem včera koupila sunar a bylo sem mu říkala jestli budeš řvát tak máš problém a jak jsem si myslela, že neumí pít z flaši tak za celou noc vypil 240 ml a vždy usnul tak problém byl vyřešen už bych se fakt bála přiložit ho to klidně by mohl řvát celou noc, ale já bych ho nepřiložila však až by měl opravdu hlad nebo žížu tak by si vzal flašu... ještě aby spal celou noc to by byla paráda
19. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - fakt v 9.měsících?no to teda byl pořádnej rychlík,když za měsíce tohle všechno zvládnul!!!
Dorotka bude rychlejší,to se říká,že ty mladší to odkoukaj od starších sourozenců....
Jo jo vím jak to je.

Moc díky holky všem za podporu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach - no já jsem ráda,že ještě kojím :slight_smile: Ale kdyby mě kousla do krve,tak to by se mě taky nelíbilo :unamused:
Kolik už máte zoubků?A prsa nemáš nateklý?Mě by pak zajímalo,jak se to pak dělá,přece nemůžeš si říct že odstavíš a je to,ne?to ti prsa prasknou mlíkem,ne?Já vůbec nevím jak to je s odstavováním.....
19. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no já kojila max 2 - 3 x za den a to jen v noci... a prsa nalitá nemám už dlouho vždy se v noci napil a bylo a stačilo a teď taky nepociťuji žeby jsem měla prsa nalitá nebo nateklá a nic mě nebolí jen ta bradavka málem mi ji celou ukousl to byla hrozná bolest on si pak pěkně usnul a já bolestí nemohla spát... tak proto tak radikální řešení, ale zvládl to na jedničku a je vidět, že mě už nepotřebuje bude stačit flaša se sunarem :slight_smile: má spodní dva zoubky již zcela vyrostlé a když se zakousl tak nepustil... tuhle bolest už zažít nechci :frowning2:
19. dub 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 taky bych si z toho nic nedělala, lidi toho napovídaj a vědí prd. :slight_smile: co dítě, to originál, každý si to dělá po svém, takže se tím netrap

@dzajnach ty jo to muselo bolet, au au, to mě mrzí..
u mě to trvalo asi 14 dní až tři týdny než se mi přestalo dělat mlíko, dávala jsem si studené obklady přes prsa, ze začátku, když to hodně bolelo jsem jednou až dvakrát malinko odstříkla, ale pak už ne..a pak to najednou bylo dobrý a mlíko bylo pryč
19. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach jejda, tak to Tě plně chápu, Dorotka mně sice kouše, ale jen sranduje, ale občas mně už taky pořádně rafla, naštěstí pro kojení ty tendence nemá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My měli hroznou noc, no, vždy může být hůř. Ale malá nespala od tří do šesti. Asi jí lezou ty horní zoubky, hodně si ty dásnička na hoře tře, ale noci děs. I tak je celkově nespokojená, nebaví ji nic. :unamused:
19. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Dneska to dovršil...přitáhl nožky tak jak potřeboval a dostal se několik cm ke hračce, sranda ho pozorovat :wink: S těma řečma tě chápu, jsem totiž stejný typ, někdy si to moc beru a pak mě neustále bolí hlava, přistihnu se často, že pořád na něco myslím, i na to co se povídá a pak mi z toho není dobře :unamused: Ale povahu asi nezměním :frowning2:
@lennetfrigg Tak to je pěkný, to se máme na co těšit během pár měsíců, ale každý období je krásný a jak říkáme, ono to všechno přijde, doženou to :wink: Není kam spěchat. Díky za stínítka, zkusím mrknout.
@dzajnach Ani se ti nedivím...mně občas malej jakoby stiskne prso když končí pít a to taky stojí za to :unamused: Tak hlavně, že ti bez problému přijal lahvičku :wink:

Holky, prosím vás, máte někdo zkušenost s obchoďákem v Kudowa Zdroj? Díky
19. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spletla jsem to, myslela jsem v KLODZKU! :wink:
19. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - takovouhle noc my jsme měli z ne na po a od té doby má rýmu :unamused:

@jajapaja23 - tak to je šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jo jo přesně tak,mě to pak leží v hlavě až mě z toho ta hlava pak bolí a pak to musím říct třeba kámošce,nebo manžílkovi a nebo tady vám a hned mě je líp :slight_smile:
Jakej myslíš obchoďák - my tam byli v .....teď si nevzpomenu,zeptám se manži...
Copak scháníte?

No uvidíme,jak my budem pak odstavovat kojení......
19. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Myslím Klodzko, prý je tam obchoďák něco jako OBI, a cestou od nás prý i velké zahradnictví, tak bychom tam chtěli něco nakoupit na zahradu, zeptej se, prosím, jestli můžeš a byli jste tam...vcelku to spěchá. DÍKY, snad pořídíme :wink: JOjo, Vojťulka dneska lezl o sto šest, jak indián :grinning:
19. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - jo to bude ono Castorama,je to hodně podobný našemu OBI a je to i levnější.
Určitě se tam jeďte podívat,maj tam hezký věcičky.Ale zas až tak velký zahradnictví se mě tam nezdálo...
Ale taky jsme tam utratili dost - zahradní nábytek dřevěný,taky nějaký rostlinky,apod.
A pak tam je taky někde poblíž prej Ikea a tam maj prej super ceny,oproti naší celkem levný Ikee.
Tak pak písni,jak jste pořídili.....
20. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - prosímtě mi jsme byli v tom obchoďáku ve Walbrzychu :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Aha, tak to je úplně jinde, ale to nevadí :slight_smile: My jsme byli v Klodzku nakonec včera a pořídili jsme téměř vše, co jsme chtěli. V Carefouru hlavně Bebilon a kaše a rostliny na zahradu, ty tam mají o hodně levnější než v ČR, tak jsme snad i ušetřili, i když...ty peníze jen utíkaly, to teda jo!!! :unamused: Ten Leroy Merlin (něco jako naše Obi) nás ale zklamal, lepší ceny tam moc neměli, mnohdy to bylo dražší než u nás, vcelku výjimečný :wink: Tržnici jsme bohužel nestihli, prot. jsme ráno docela bloudili a byli jsme rádi, že jsme našli aspoň obchoďák a pak už bylo okolo 14.hod na tržnici pozdě...už před druhou měli vše zavřený, škoda...ale i tak jsme měli úplně nacpaný auto. Vojta zvládl hlídání u babičky skvěle, tak jsme byli rádi. :slight_smile:

Jakpak se máte? Tu bylo odpo až do večera úplně nádherně! :slight_smile:
21. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak hlavně,že jste pořídili :slight_smile: V Polsku se vyplatí i benzín a další věci..

Tady je nějak mrtvo.... :confused:
Jakpak se máte?Asi jste všichni pořád venku,když tam je konečně sluníčko a hlásej 27 - to bude teplíčko!
23. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, my si užili slunečný víkend výletováním, miluju jaro a léto :slight_smile: konečně nemusíme být zavření doma :sunglasses:
dneska se stala moje kamrádka maminkou, tak jsem ráda, že konečně budu mít někoho k sobě :slight_smile: z mých známých a přátel jsou ještě skoro všichni svobodní a bezdětní..
doufám, že si taky všichni užíváte sluníčka :slight_smile:
23. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Jojo, pořídili, ale benzín je tam na některých benzinkách dokonce už dražší, tak jsme nakonec koupili pak v ČR :wink:
My jsme dnes od rána venku, makám o sto šest, malej spinká, tak se toho musí využít :wink: Včera se mu vyklubal první zoubeček!!! :grinning:

@kacikaci jééé, tak to se máš, já tu nikoho k sobě nemám a asi jen tak mít nebudu. Tu jsou všichni většinou vdaní, ale s většími dětmi nebo pak svobodní a bezdětní, tak mám smůlu :unamused: Ale přátel dál máme dost i s dětma, tak to je fajn, jen musíme většinou někam dojet, no :wink:

Krásný den všem, je nádherně!!!!! :slight_smile:
23. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 no u nás právě ani žádné větší děti, mezi mými vrstevníky 26 - 30 let prostě nikdo zatím nic..a ani to nevypadá, že by nějaké děti přibyly..dneska s tím nikdo nespěchá, spíš naopak..připadám si pak trochu jako exot :slight_smile:
gratuluju k zoubečku :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Tak to u nás zase jo, ale tím pádem jsem tak trochu mimo, chápeš :wink: Ještě k tomu jsem se sem přivdala, tak si tak nějak ti místní zůstávají ve svý "komunitě" :wink: Ale i tak se mi tu líbí a přátel mám okolo dost, tak jsem tu i tak ráda :grinning: Nakonec to vypadá, že letos dvě dítka přibudou, jedno už teď v dubnu, další (co vím) v listopadu, tak aspoň něco :slight_smile:
24. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - to tady u nás je hoooodně maminek a jsem za to ráda.Každej den vyrážíme společně na prochajdy a je to supeeeer - pokecat si a probrat stejný problémy!!!!
To spíš spolužačky a naši známý už mají všichni děti větší.
Ale tady u nás ve vesnici,to je teď mimísků :slight_smile:
24. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - gratuluju k zoubečku :slight_smile: a tak už Vojtíšek leze ?
24. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
@dasty79 to se máte, ža máte někoho se stejnou životní situací, když to nazvu takhle blbě :slight_smile: já jsem tady jak kůl v plotě :slight_smile:
24. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 To máš teda super s těma maminama :wink: Já to řeším tak, že buď za kámoškama dojedu nebo ony dojedou za mnou :grinning: Ale aspoň, že je mám :wink: Vojťulka začal tento týden lézt po bříšku, tj. ne ještě po kolínkách, ale pohybuje se už po celém bytě, opře se o lokty a přitahuje vpřed nožky a prdelku, je to taková naše píďalka :wink: Ale fakt doleze všude, kam potřebuje :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 - tak to je šikulka šikovnej Vojtíšek.To Viki je zatím na místě :grinning:
25. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak na vas po delsi dobe koukám... jak všichni děláte pokroky :slight_smile: U nás nic noveho neni... v utery nam bylo 7 mesicu, ale zoubek jeste zadny nevykoukl. Máme lenocha i co se týče pohybu. žádné pokusy o lezení, ani náznakem. Na bříško se neotočí pořád, to se se mnou pere, abych ho neotočila. žádná změna... když ho na bříško dám, ve vteřině se otočí zpět :slight_smile:
Už jsem z toho nervák, docela... za žádnýma hračkama se neposouvá, natáhne ruku... zjisti ze nedosáhne .. tak je mu to už jedno... normální pecka. :-/ Doktorka ho zkousela vselijak prevracet, delat s nim trakare... rikala, ze co se tyka svalu a pohyblivosti, nikde problem nevidi, ze naopak v rucickach ma silu, jako 9 mesicni... ale ze je neskonale línej ... takový nezvyk po mých predeslých dvou hyperaktivních klucích.... asi chce mamince doprát klid :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky maminy :slight_smile: před námi jsou krásně slunné dny už se nemůžeme dočkat :slight_smile: od neděle má Miky svůj pokojíček a musím říct, že spí asi je to tím klidem jde spinkat normoš ve 20 h. a probudí se mezi 2 - 3 h. dostane flašku sunaru vypije na ex 200ml a zavrtí se v pelíšku a spinká do 8.30 h. prostě paráda dnes dokonce první buzení na sunar až v 6h. ráno... až stáhnu z foťáku fotky dám sem moji kresbičku kterou jsem mu tam celý víkend krestlila je to méďa pů s kamarády :slight_smile: veliká 120 - 125cm byla to makačka, ale stála za to... u nás pokroky jinak žádný pořád péruje na všech čtyrech a když posune ručičku tak se rozplácne :slight_smile: ale kutálí se do všech světových stran je to sranda jo a asi už nechce být v hluboký korbičce chce vidět a rozčiluje se... tak jí půjdu teď vyndat a uvidím ... Konečně jsem se tu seznámila s maminkou měsíčního Matyáška takže tu drandíme a chodíme na kafíčko je to už lepší.. přištěhovali jsme se do Brandýsa v prosinci a nikoho jsme tu neznali a teď je to už lepší :slight_smile: holky mějte se a smějte se :grinning: :grinning:
26. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek