• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu začátek dubna 2014, kdo se mnou?

30. dubna 2014 
autor
tak vse zatim dopadlo dobre, lucinka se narodila 21.3.2014 v 9,54. porod trval 2,5 hodinky. ale v noci jsem citila uz sem tam kontrakce. nejsem ani nastrihnuta... mala je nadherna. mela 2,3 kg a 46 cm. ted je jeste na antibiotikach, ale kdyz vse zitra dobre dopadne, jdeme v patek domu. hura. moc se tesim. je uzasna. uz klokankujeme. jak se mate vy?
24. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaromira85 Tak to posílám obrovskou gratulaci. Tobě i Lucince ať se daří aby jste byly obě brzo doma. Taky už bych to chtěla mít zasebou. Hrozně se na ní těším......Ve čtvrtek jdu na poslech miminka a na kontrolu tak snad se dovím něco nového jak to semnou vypadá. Lucinka má pěknou váhu a uvidíš , že dožene všechny ostatní miminka. Jak ti jde kojení, já u prvního měla trochu problémy ale pak se mi podařilo se rozkojit tak doufám, že i tentokrát. Určitě zase písněte jak se máte a jak rostete, ikdyž už asi nebude tolik tohu času.
25. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
26. bře 2014 ve 21:23 • cimanka
Ahojky holky tak se také hlásím z porodnice. 31.3. Jsem musela byt hospitalizována kvuli bolesti v zádech. No a 2.4. Měla malinká špatné ozvy. Během hodinky jsem byla i na sále. Dominika se narodila s váhou 3460g a 47 cm. Žádný drobeček, ale měla jsem zelenou plodovou vodu ktere se trochu nalokala a musi být v inkubatoru kvuli kysliku.dnes ji konečně dali do postýlky a byla jsem ji nakojit. Snad mi ji už zitra daji na pokoj. Doufám, že u vas vše v pořádku.
4. dub 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajika5 jee, tak především velká gratulace, no váha je užasná, to zavidim. my jsme porad na porodni, protoze hodne zhubla, tak jsme dohnali porodni vahu. no pry ven muzeme az od tri kil. tak je to takove dlouhe doma. rozkojila jsem se hned kupodivu, ale mam porad strach, ze mam mlicka malo. taky mi prijde, ze porad jen kojim. kazdou hodinu nebo dve hodiny, tak si rikam, zda se mi mlicko vubec staci dotvorit. no jsou to krute dny ted. nez se to zajede a nez budu zit i jinak, nez s malou u prsa :slight_smile:
6. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a všechny holky co tu jste. Omlouvám se, že sem se dlouho neozvala, ale je to mazec.
Tak tedy nějaké novinky o mě:
10.3. 2014 se mi narodila holčička Anička - 41cm a 1480g. Celých 28 dnů byla na neonatologii v Lbc, jezdila sem za ní každý den, nejdřív sem se na ní mohla dívat přes sklo inkubátoru, po 5 dnech sem si jí mohla poprvý pohladit a po 10 dnech pochovat. Byl to hrozný, čekat tak dlouho. Po propuštění domů jsme byly dva týdny doma a dnes jsme poprvý vyjely s kočárkem ven.
Je to moje zlatíčko, moc jí miluju, ale je to hrozný záhul, je malinká, máme velikost oblečení 44 a všechno nám je velký, 2x nám začAL PÍPAT MONITOR a já myslela, že umřu, každý den malou hlídám a strašně se o ní bojim. Už máme za sebou kontrolu u doktorky a máme 2470g a 43 cm, máme rádi vodu, pořád kakáme a baštíme každé 3 hodiny - nekojim máme UM a hodně kapiček do jídla, takže vlastně nemůžeme nikam chodi na dýl jak 2,5 hodiny.
Maminečky, OPATRUJTE SE VŠECHNY a napište.
17. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@s222a Ahoj, tak to je fajn, že ji už máš doma :slight_smile: To zase tak dlouho nebyla v nemocnici (na to, jak se narodila maličká). Maruška měla 1990 g, 45 cm a byla v nemocnici od 8. 2. do 13. 3. Jinak taky máme plno kapiček a prášků, navíc pořád blinká. Takže kolikrát, než vyjdeme ven, tak je převlékací maraton. Když jsem jí včera oblékla, zapnula poslední patent u kombinézky, tak se zase poblila a převlékaly jsme znovu. A monitor už nám taky 2 x pípal!!! Úplně mi z toho bylo špatně. Jinak zatím jsme na tom tak, že odstříkávám a cca 4 x - 5 x denně má moje mléko a 2 x - 3 x umělé. Nekojím, nějak jsme to nezvládaly. Vytáhla si pokaždé jen část své dávky, jednou třeba 50 ml, jednou 20 ml, takže jsem pak musela dokrmovat. Jenže jak jsem ji položila, tak se hned poblila a celkově to krmení trvalo strašně dlouho. Moc nám to nešlo, já z toho byla dost špatná, tak to řešíme takto. Akorát si furt trochu vyčítám, že kdybych kojila, mohla bych mít asi víc mlíka a nemusela dávat tolik umělého. Samozřejmě jí čím dál víc a já jak mám málo mléka, tak za chvíli budeme jen na umělém. Tak nevím....Jenže zase se tím trápit a stresovat, když nám to kojení nejde??
17. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85 Ahoj, gratuluju k Lucince :slight_smile: A co jinak? Jak to zvládáte?
17. dub 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajika5
Gratuluji, už bude líp a užívejte
17. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky se hlásím po dlouhééé době, měla jsem termín 9.4. ale Elenka se rozhodla jít na svět o 3 měsíce dřív. praskla mi voda 30.12.2013 tak jsem byla na jip na oddálení porodu a 7.1. se mi holčička narodila vážila 710g měřila 34cm byla jsem celou dobu s ní a ani nachvílu jsem ji neopustila a věřila jsem že to vše zvládne a zvládla je to velká bojovnice . byly jsme v porodnici 3 měsíce 27.3. jsme se vrátily dom. a ted ta moje beuška už váží 3100g a měří 48cm krásně papá ,nasmívá sea je naprosto zdravé miminko, je prostě užasná :slight_smile: a já jsem na ni mooooc pyšná :slight_smile: .
25. dub 2014 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evca32
Teda máte stejný termín, jako já narozeniny:slight_smile: Gratuluji, věřim že to muselo být náročné a gratuluji že si to zvládla. Moje holčička měla 1480g a už takhle mi připadala malinká. Nedovedu si představit drobečka. Krásně jste se spravily. Jen tak dál!
30. dub 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, tak se jdeme taky pochlubit jak rosteme a jak řádíme
Už je nám 51 dnů ofiko (11 dnů neofiko) a máme 47cm a 2820g.
Hezky papáme UM a vůbec neblinkáme. Anička spinká nejvíc přes den - kdybych jí nebudila prospí celý den. Nejvíc se jí líbí v kočárku. Jezdíme hodně ven, je super že je krásně.
Za to v noci pěkně řádíme, skoro celou noc jsme vzhůru a né a né usnout. Nejradši máme hru ,,dudlíkovanou,, plive dudlík a pak mámo nandej mi ho zpátky. Toto vydrží i dvě hodiny. Já stále mám pocit, že nic nestíhám a upřímně smekám před maminkami co mají dvojčátka. Anička miluje vodu, ale na vaničkování ještě chodit nemůžeme, doktorka zakázala.
Byly jsme v nedonošenecký poradně a máme málo červených krvinek, dáváme víc železa než před tím a máme dvě kýly:( Takže jdem za měsíc do poradny na dětskou chirurgii a možná nás na 4 měsíci čeká operace:(((((
Dnes doděláváme poslední nulkový plínky a začínáme konečně jedničkovými:D
Zde je pár fotek mojí milované.
1. - smíšek maličký, 2. - přebalování mě nezajímá hodim šlofíka,
Všechny oblečky nám jsou stále veliký, musíme kupovat buď č. 44 nebo 47,50

Tak se tu mějte a opatrujte své drobečky
30. dub 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek