• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu začátek dubna 2014, kdo se mnou?

30. dubna 2014 
@janefales
Ahoj, další dubnovka to bude miminek.....
11. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaromira85
Takže máš to boogaboo nebo jak se to píše? Já mám Maked Lucky, chtěla sem jiný, už byl tři týdny objednaný, i záloha zaplacená, ale pak volali že se moc omlouvají, ale že se tato kolekce nevyrábí a už nebude. Takže jsme jeli vybrat přímo na prodejnu a vedoucí byla tak hodná, že mi nechala nakombinovat barvy, takže to nikdo mít nebude. A ještě dali jako omluvu deku do kočárku zdarma. Takže sem ráda a už se těším až budeme drandit.
Kupovala sem gel, prášek i aviváž v Dm denk mit a voní to pěkně. Máš už nějaké hračky? Já jen jedno chrastítko
11. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím to šlo, žádný zvracení, žádný chutě, jen se mi občas motá hlava, hlavně, když je mlha (asi špatný tlak) a vyhovuje mi mráz, nohy mi taky nijak zvlášť neotíkaj. Čekáme chlapečka a bude to Honzík na přání manžela :grinning: .Zatím mám nahoře 9 kilo, jde mi vše do břicha a bohužel mám strie, i když mažem, ale to se nedá nic dělat. No a tento týden, to začíná být horší, jako by se mi nafukovalo bříško a bolí jak kdybych měla mít průjem, ale jen chvíli, trochu začíná i pálet žáha, to je pro mě novinka, nikdy jsem na to netrpěla. Kočárek už máme vybraný, tak snad to bude dobrá volba. Byli jsme se na něj podívat minulý pátek a rovnou ho objednali a pak si zašli ještě do kina. A jak ty?
11. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s222a No a to když jsem se ptala sestry na gynekologii, kolik mají těhotných, tak že jich je málo se mnou jich je 5 a to není moc, já myslela, že se nejvíc miminek rodí na jaře
11. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@s222a nee, ja mam joolz day, ona si prave nechala boogaboo, proto ten drahy joolz day me prodala za pulku, ze chtela ten , kterym je kazda unesena, ja kdyz jsem ho videla, tak je hrozne maly, nizky a divny. ja nevim, co na tom boogaboo je tak uzasne? :slight_smile: asi to, ze to maji slavne celebrity :grinning: ale je pravda, ze kazdemu se muze libit neco jineho. hračky mám, mam asi pet chrastitek vselijakych, a kousatko na dasen meli v akci, a takovou knizecku latkovou, ktera je pro novorozenatka, taky meli v rossmanovi v akci.
@janefales no ja mam kolem sebe same, ktere rodi v dbnu :slight_smile: tak aspon nase mala bude moct slavit ve velkem s jinymi :slight_smile: asi jsme na to vsichni "skocili" v cervenci, jak bylo hezky :grinning: ja mam nahore 11 kg, ale tak nejak pul napul, neco brisko, neco zadecek, neco stehna a prsa. mazu take, strie zatim dobre, musim zaklepat, ale ja si myslim, ze je to spis o genech, kdyz to ma clovek v genech, tak moc pry s tim neudela. ale ja si myslim, ze to je to nejmensi. dulezitejsi jsou ti mali :slight_smile: Honzika? to je dobre, ze se vraci zase ceska jmena. uz me z tech chartlotte, sofii a brunech sla hlava kolem:slight_smile: My budeme mit Lucinku. Take vymyslel manzel. Mne se libila hodne Daniela.
11. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85já jsem právě v červen-červenec marodila, vyhodila jsem si na oslavě koleno(uklouzla jsem na bahně) a asi jak jsem byla v klidu, žádná práce, tak se to zadařilo. V září svatba, tak to byl k tomu pěkný dáreček. Kdyby to byla holčička, tak by to byla Sára. Já jsem někde četla, že za to můžou i hormony, že vznikají strie. A manželovi to prý nevadí. A taky se o mě krásně stará, maže bříško atd.. Jeden den jsem byla tak unavená, že jsem usnula na zemi a když přišel z práce a uviděl mě, tak se mu až zastavilo srdce, chudákovi. Nechtěla jsem ho vystrašit.
11. únor 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janefales jeee, to je hezke... no ja jsem byla taky asi tri tydny doma z prace, vybirala jsem si volno. tak to je pravda, ze clovek mel klid a zadarilo se. snazili jsme se uz dele a neslo to. no a svatbu jsem meli 21. zari, ale priznam se, ze tu jsem celou prozvracela, tak mam slibene, ze jakmile to pujde, tak pojedeme i s miminkem na wellness, jak nebudu kojit a manzel pohlida vzdy malou, ja si pry dam procedury a pozve me na svickovou :grinning: ti chlapi se maji, ze?
11. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky se přidávám :slight_smile: máme termín 9. dubna. Kde se nám budou miminka rodit? My ve Vyškově.
11. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85 jééé, taky jsme měli 21. září, já to zvládla docela dobře i se šatama jsem vydržela sešněrovaná až do půlnoci. Jen to focení bylo ten den nejnáročnější. Odkud si? A kde budeš rodit?
11. únor 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_p my budeme nejspíš rodit v Třebíči, ale možná i v Novém Městě na Moravě, ještě uvidíme
11. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_p
@janefales no já budu rodit ve Znojmě :slight_smile: sice bydlime v rouchovanech, ale ja jsem se sem pristehovala a pochazi od znojma a mame to tak na pul stejne. trebic je stejne daleko jako znojmo. tak chci rodit tam, kde to znam :slight_smile: a mam tam dokonce i sestricku na porodnim jako kamaradku, kterou chci u porodu tak je to o to lepsi :slight_smile: odkud jste vy?
11. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se vdala do Měřína, to je u Velkého Meziříčí a rodiče mám jen 20 km ode mě, v Jihlavě rodit nechci, už hodně lidí mi říkalo nic moc. A příbuzný mám taky na Znojemsku :slight_smile: To je prima, když tam je kamarádka.
11. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_p
Ahojky a copak to bude a jaké máte jméno? Já budu rodit v Jablonci nad Nisou.
11. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vy jste všechny tak zdaleka.....taky sem rada za české jméno, já budu mít Aničku.
11. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@s222a anicka je nadherna :slight_smile: jenze ji ma moje kamaradka, i maruska se mi libi, tu ma taky :grinning: anicka je krasne...
11. únor 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85
Díky Lucinka je také hezké jméno, ale tu už v rodině máme, tak sem vybrala toto. Já hračky skoro nemám, koupila sem jen dvě a jednu dostala. Ale dnes sem uklízela a našla tašku rachtátek po segře tak jen vyvařim a ušetřím.
11. únor 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsme rozfrcany po celé republice, nikdo nikomu není blízko :slight_smile:. Budem mít chlapečka a jméno ještě rozmýšlíme :slight_smile:
11. únor 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vera_p A mate nejake favority? my kdyz bychom meli kluka, tak byly tyto jmena v kurzu: Dominik, Daniel a Marek :slight_smile:
11. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky taky se přidávám. Termín máme podle utz 9.4., ale na kontrole v 31. týdnu pan doktor řekl, že je mimi o týden starší :wink:
11. únor 2014 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Favority máme Marek nebo Roman. Když jsem byla na prohlídce porodnice, tak tam bylo asi 30 mamineka jenom 4 z vyškovska, chtějí přijet z Tišnova a dokonce ze Šumperka, tak by mě nepřekvapilo ani Znojmo :grinning:
11. únor 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vera_p
@zusik11
@s222a
@janefales
tak zítra mám po měsíci kontrolu u doktorky, tak jsem zvědavá :slight_smile: myslím, že uz budu i přecházet na rodičák, protože prý nejpozději 20.února na něm musím být. no pozitivní věc na tom je, že se konečně zruší vycházky a nemožnosti kontroly. protože na mě jednou už byla kontrola. Z Jihlavy mladej borec. Držte mi palečky a určitě sem pak napíši výsledky. jen se modlím, at je malá v poradku a konečně otočená, hlavickou dolů, jak by mela byt skoro ve 33.tt , ktery zacinam v patek.
12. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85 no já ho měla hlavičkou dolů, už ve 30.tt když jsem byla na kontrole, snad se neotočí nazpět, tak to měla švagrová a hrozil ji císař, ale týden před porodem se otočil opět hlavičkou dolů. Ve 30. tt važil asi 1700g, jsem zvědavá co za obříka porodím. Na mě teda zatím kontrola nebyla, podle mě je to i nesmysl, aby těhotné měly vycházky.
12. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janefales to jsem si taky rikala, protoze kdyz ti je uplne dobre, ven nesmis a pak kdyz mas vychazky, tak ti treba trvrdne brisko. no ale urcite to vymyslel chlap od stolu!! jak jinak. nebo strasne emancipovana zenska bez deti! :frowning2:
tak ja napisi, kolik ma ta nase prďola :grinning: dle briska tak pet kilo :grinning: zacinam normalne i briskem narazet do veci, jako do stolu, skrine, nechapu :grinning:
12. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85 Já zase o vše zakopávám, protože si nevidím přes to břicho skoro na nohy :grinning:
Já se už taky těším až mi skončí vycházky, sice na mě nikdo nebyl, ale pořád řešit, že být včas doma, nikam nejet na víkend, je otrava. Já jdu na kontrolu v pondělí, tak jsem zvědavá, co nového.
12. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, těhu prožívám ni moc, je to mé druhé a musím říct zlaté první :slight_smile: Bude to zase chlapeček, jméno ještě furt nemáme :slight_smile: Jinač jsem z Dobšic. No a oblečky už mám vyprané,ale ještě musím připravit kočár a postýlku, no a taky tu tašku, tam musím ještě něo dokoupit
12. únor 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janceta88 a kdy mas ty datum porodu?
12. únor 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85
Určitě budu držet palečky. Já mám kontrolu příští týden v pátek, u mé dr. jsou poradny jen v pátek. Teď když sem tam byla naposledy, tak mi ale dělala poslední utz. takže už malou neuvidim do porodu asi:(
Já jdu na rodičák šest týdnů před termínem porodu dle utz, takže bych měla nastoupit 1.3. jinak sem pořád na nemocenský.
Ty vycházky jsou děsný, ale ptala sem se na to doktorky, tak řekla že prý to tak je nastavené, že pokud se to jmenuje nemocenská a máš pobírat nějaký peníze musíš dodržovat určitý řád:slight_smile:
Dnes sem byla v bazénu tak sem se tak krásně uvolnila, doporučuji:slight_smile:
12. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusik11
Ahoj, vítáme a odkud pak jsi ty?
12. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
termín mám 26.4.2014 :slight_smile:
12. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma ultrazvukama je to na prdlačku, prcka jsem viděla před týdnem a nevím jestli sou další ultrazvuky do porodu?
12. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek