• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu začátek dubna 2014, kdo se mnou?

30. dubna 2014 
@janefales dekuji :slight_smile: nebojim se samotneho porodu ale spis toho abych do porodnice nejela na trikrat :slight_smile: a nebo abych neprijela pozde :grinning: prece jen do porodnice to mame asi 45 minut..jsem rada ze nejsem sama kdo zapomina na vitaminy
24. únor 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konikova my taky nemáme porodnici nejblíž, ale z toho hrůzu nemám, spíš abych třeba nevykrvácela, ale snad si mě pohlídají. Kdybych neměla manžela, tak bych ty prášky asi nebrala vůbec, on mi je skoro každý den chystá až do postele i s pitím. A jinak už máš vše nachystané?
24. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janefales no, ted jsem ve stadiu prani a zehleni :slight_smile: jinak kocarek mame, postylka je taky nachystana, plinky nakoupene..nejake potrebne veci do porodnice taky..chybi mi jen jednorazove prebalovaci podlozky..jinak mam asi vsechno :slight_smile: dneska jsem si rikala ze bych pomalinku zacala balit tasku :D nejak se to blizi a radeji mam vsechno driv nez pozde :slight_smile: a premyslim nad masazi hraze..neco jsem o tom cetla ale nevim no zda to pomuze..je to asi vec nazoru..vykrvaceni bych se urcite nebala :slight_smile: lekari vedi co delaji a od toho tam jsou aby pomohli
24. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konikova
Ahoj, mohu tě uklidnit od začátku těhotenství beru silné atb na záněty ledvin, dokonce sem byla i na kapačkách, do toho beru magne b6, železo a když sem měla teploty tak paralen. Ty atb budu brát až do porodu. Takže buď v klidu vitamíny mimču nevadí, protože jestli jo,tak já mám z miminka už ,,feťáka,, od mala
24. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konikova tak my musíme dát dohromady postýlku, chybí mi kojící podprsenky, prsa mi zatím nenarostli a mám A a kojící jsou jen od B a výš, tak se mi do toho moc nechce, já už jsem s masáží začala, taky nevím, zda to pomůže, ale zkusit se to může, nic tím neztratím. Já už mám dožehleno a vypráno, teda ještě mi chybí přeprat věci do postýlky. Kočárek máme vybraný a objednaný, tak jen čekáme až za volají a zajedem pro něj.
Snad se nic nestane, to moje mamka mě pořád straší ať všude hlásím, že ona i babička málem vykrvácely a abych tam nezemřela a vždycky se u toho tak tváří. Takový řeči moc nepomůžou. :frowning2:
24. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat. Termín mám 14.4. a začínám být taky trochu nervozní. Oblečky mám nachystané, už jen postýlku. Do porodnice už mám skoro taky všechno, neboť jsem druhorodička a Karolínku jsem měla v 37.týdnu. Můžu Vám ale říct , že se cítím zase jako prvorodička neboť je tomu už skoro 8 let.
24. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janefales tak to s temi podprsenkami chapu :D tez na to nejsem nejlepe ale od zacatku tehu se mi zvetsily o dve cisla tak jsem nedavno dve objednala :slight_smile: kdyz rodila tva maminka nebo babicka tak byla jina doba, bud v klidu :wink: tohle by byla ta posledni vec ktere bych se u porodu bala :slight_smile:
24. únor 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajika5 tak to zavidim ze jsi druhorodicka :slight_smile: alespon uz vis do ceho jdes :slight_smile: sice kazdy porod je jiny ale preci jen :slight_smile: ve 37. tydnu?? to mame za chvilku a nedokazu si to nejak predstavit ze uz je to za chvili :slight_smile: no, jednou to prijit musi :grinning:
24. únor 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajika5
Ahoj a odkud jsi?
24. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ze Zlína. Káju jsem rodila císařem z důvodu KP, ale ten je malá otočená jak má být, takže si myslím, že budu rodit přirozenou cestou.....takže to bude fakt jak poprvé. Včera jsem měla takové bolesti v podbříšku, že už jsem se bála, že pojedeme naštěstí to do rána přešlo. A co vy? Jak se cítite?
25. únor 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajika5
Já mám další kontrolu až 7.3. a rovnou objednat na porod. Jinak teď moc pohyby necítím tak snad je vše ok
25. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s222a Tak to já jdu až 13.3., byla jsem teď na přeměření a malá už má 2200g tak mě doktorka varovala, že můj termín 33t dle ultrazvuku neodpovídá, tak vůbec nevím kdy ji mám čekat. Manžel cestuje a odjíždí v pondělí na 14 dní pryč tak snad to stihne , neboť chce být u porodu. Jdeš na císař?
25. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se zase po delší době ozývám. Ode dneška jsem u Marušky v nemocnici, jsem ubytovaná jedno patro nad ní. Už sama dýchá. Minulý týden měla nějaký zánět pupíku, ale prý to miminka mají často. Dali jí léky a už je to dobré. Akorát jí krmí ještě sondičkou - teda zkouší to i stříkačkou do pusinky, ale to jí ještě moc nejde, takže vždycky trošku stříkačkou a zbytek sondičkou. Už váží 2240 g. Tak doufám, že nenastanou žádné komplikace a bude už jen líp.
26. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajika5
Jj jdu na císaře - mám nemocnou ledvinu
27. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1velrybka
Ahoj, tak to ráda slyším že malá roste. Jen tak dál, ať vás pustí domů. Já sem zase v nemocnici už podruhé za těhotenství zas ty moje ledviny.
27. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte hoky, odmlcela jsem se, protoze jsem byla od ctrvrtku do uterniho vecera v nemocnici. minuly crvtek jsem sla nakupovat rano, bylo nadherne a dojdu domu, ze udelam obed a pichlo me v podbrisku. jdu na zachod a tam krev. tak jedeme na pohotovost a odesla mi zatka. otevirala jsem se, takze mi zastavovali porod a rychle mi dali kortikoidy, kdyz by mala sla na svet, at ma plice. dostala jsem i antibiotika. porod se zastavil relativne, ale nezavrela jsem se. pustili me domu, ze musim lezet, ale v utery jedu znovu do nemocnice a tam se uvidi. nikdo neprisel na to, jak to. placenta nastesti je v poradku a pracuje jak ma, jen deloha ne a vypuzuje lucinku. mala ma jen 1900g takze doktor rika, at aspon jeste 14 dni... jsou to nervy, ale snad uz nic nehrozi. vybrecela jsem si tam oci. ted je mi dobre. jeste vcera trochu pobolivalo brisko, ale dneska je mi dobre. vyzehlit jsem stihla, tak jsem rada, ze jsem to uz udelala. a pro proste radim nachystat to drive. kdybych byla znovu tehotna, do 30 tt chci mit vse hotove a pak vazne jen cekat a relaxovat! jak se mate vy? doufam,ze pribirate hezky na vaze. uz se nam to blizi... prekvapive z porodu uz strach nemam. tesim se, az to bude za mnou a budu mit malou v naruci a vedet, ze je tady se mnou... takze se nenervuji vubec. myslim,ze kdyz zvaldame devet mesicu tehotenstvi, ten den v bolestech stoji za to a da se to vydrzet. tak zadne nervy a naopak se teste :slight_smile: uvidite, jak to pak pujde jedna basen!
27. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85
Ahojda teda holky to jsou noviny. Tak držím palečky ať si ještě v bříšku je. Já sem v nemocnici teď zase ty mé ledviny. Mimčo se má líp než já, ven nechce a já sem zavřená. Jen ty ledviny. Holky taky radim nachystat do 30tt. Já si myslela,jak budu mít březen leháro a teď snad ani nebudu stíhat!
27. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, snad vás někdy dočtu :slight_smile: nějak nemám čas.Malej chce chodit ven a já to zvládám hůř a hůř. Vyprané a vyžehlené mám vše, ještě nachystat tu postýlku a kočárek, no a tašku furt nemám, jen pár věcí. Všem přeji ať je vše v pohodě i těm co už mají po nebo jsou v nemocnici
27. únor 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, poradíte mi? už druhý večer za sebou mě hrozně chytly záda v kříži a k tomu občas pobolívá podbřišek. Tak se vždycky zhroutím kolem těhotenského polštáře a v podstatě to zaspím. Ráno se vzbudím a jsem fit. Myslíte, že by to už mohli být poslíčci?
28. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_88 ano, myslím, že poslíčci. ale je to normální. bohužel nic víc než to zaspat nejde :slight_smile: pokud ti netece plod.voda a nebo nekrvácíš, tak buď v klidu, nic to není! hlavně si nedávej teplou vanu, jinak rozjedeš porod... :slight_smile: spinkej a nebo vlažná sprcha :slight_smile:
28. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@s222a jééé a to tam ležíš, nebo jen nějaké vyšetření? :slight_smile: je dobře, že malá v pohodě :slight_smile: já te své dnes říkala, že nevím, kam tak spěchá :slight_smile: je na světě jen dřina a stres. at je rada, kde je. dnes kope pravidelně, tak jsem se i uklidnila, že je snad opravdu v pořádku.
28. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85 děkuju, to je úplně jak odpověď od maminky:slight_smile:
28. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaromira85 Ležím zase. Přesně tak, taky chci už aby byla u mě, ale nejdřív musí vyrůst
28. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@s222a a kolik má gramů? neříkali ti?
28. únor 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula_88
Ráda bych poradila, ale nic takového sem neměla ani nevim co to poslicek je. Teď to myslim tak, že já to nemám. Ale jinak Ano mohou to být posličci, kdyby tvrdlo břicho tak k doktorce
28. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaromira85
Neříkali, při posledním měření 1250g, ale to už je asi měsíc. Musím se zeptat,až mě budou propouštět.
28. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, moc Vám všem držím palečky. Taky mi začínají poslíčky, občas ani nemůžu chodit jak to bolí ten podbříšek, ale nachvilku si sednu a do půl hoďky to většinou přejde. A jsem strašně ráda , že mám vše nachystané, opravdu odpočívám. Krom toho je manžel na služební cestě, a vrátí se za 14 dní , tak musíme počkat na něho až dojede :slight_smile: , teda samozřejmě záleží na Dominice.
3. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
tak se musim pochlubit s něčím né nic moc dobrým. Při propuštění z nemocnice mi zjistili, že malá je moc malá a že do 14 dnů musí vyrůst nebo půjde ven aby vyrostla venku :frowning2:
Takže nic moc no, chtěla sem aby byla v bříšku co nejdýl, takže mi držte palečky, ať vyroste.
4. bře 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s222a ahoj, co to znamená moc malá? Tyhle jejich tabulky mě fakt štvou, akorát tím stresujou maminky. Budu držet palce, ať rychle roste:slight_smile:
5. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petula_88
Ahoj na 33tt má jen 1300g a její hrudnmíček odpovídá jen 27tt :frowning2:
5. bře 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek