• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku :slight_smile:)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
28. pro 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@rehonka
Ráda se přidávám,ale nevím,jestli nemám termín ještě v srpnu :grinning: Snad to nevadí- 2.1 jdu na první ultrazvuk a snad budu moudřejší :wink: Jinak jsem po 1IVF s darovanými vajíčky a vyšlo to hned napoprvé :grinning: Vkládali mi dvě třídení osmibuněčný embryjka :sweat_smile: a nevím,jestli jsem 6 nebo 7tt :fearful: a hlavně,jestli čekám jednoho bobíska nebo dva :grinning: kdy jdeš ty na ultrazvuk?
28. pro 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem taky po IVF - po druhém - s dárcem. Vkládali mi dvě - 6,7bň, na kontrolu jdu taky 2.1. a taky jsem zvědavá, kolik jich tam je :slight_smile:))
28. pro 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Tak to je super,že to máme tak pěkně podobný :grinning: a kam chodíš do caru? a s dárcem jako vajíčka nebo spermie?
28. pro 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/september-2012/ neviem, či vám tému nezamknú, pretože už tu september je. blahoželám všetkým tehuľkám :wink:
28. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvia0201 Na české straně je až teď :slight_smile:)))))
28. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ anubis spermie :slight_smile: Chodíme do Fertimedu Olomouc... A ty/vy?
28. pro 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka
My do Libereckého gennetu :wink: a kolik jsi měla HCG? a jak ti je,už máš nějaké těhu nevolosti? já už týden vím,proč se tomu říká jiný stav-dnes je mi zatím dobře,tak se s chutí najím :grinning: jdu si uvařit rajskou :slight_smile:
28. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já se taky pridávám:slight_smile:. Máme za sebou první IVF, 6. prosince mi zavedli dvě čtyřdenní morulky a dvacátého prosince jsem měla HCG 310:slight_smile: 2. ledna mě čeká ultrazvuk, tak jsem zvědavá a doufám že to bude v pořádku.
28. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
16 DPO jsem měla HCG 155, což je v normě :slight_smile:))
To je pěkné, že všechny jdeme na kontrolu 2.1. :slight_smile:))
@anina32 ono to pěkně vychází :slight_smile:)) Já měla 16DPO 155 a ty 18DPO 310 - tj. přesně dvojnásobek za dva dny :slight_smile:)) To je ideální číslo :slight_smile:))))
@anubis to mě nic není... vůbec nic... ani prsa, ani břichno, ani nic jiného, jen jsem zoufale protivná :slight_smile:))))))
28. pro 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anina32 to už vám bude v pondělí určitě vidět srdíčko!!!! :slight_smile:)))
28. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já měla 14 den HCG 879-myslíte,že se chytily oba bobískové? asi bych byla i ráda,jen to nesmím říkat moc nahlas před manželem-prý ho jebne ze dvou najednou :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anubis No.... myslím, že jsi "jasná" - začni manžela připravovat :slight_smile:))))
28. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to bude prča holky-už se těším,jak bude vykulenej toho 2.1. :grinning: ale i kdyby tam byl jen jeden mrnous,tak hlavně at je vše v pořádku,ale asi by mě mrzelo,kdyby to jeden vzdal,nebo se třeba ani nechytl.Jak jste na tom vy?jedno nebo rovnou dvě mrnatka?mám jednu známou,po prvním ivf čekala dvojčátka,vše v pořádku,ale chtěla jen jedno tak šla na revizi,a ted chtějí druhé a nejde to...to bych asi nikdy neudělala a ani to nechápu :frowning2: snad jen ze zdrav.důvodů,ale jen tak?
28. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis jen vlezu,já měla 14 den 800HCG a koukni :grinning:
28. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca
Paráda a rovnou páreček a jakej krásnej :grinning: ale asi to manželovi neřeknu a neukážu-nechám to až na ultrazvuk :grinning:
28. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka doufám že tam srdíčko bude:slight_smile: to je hezký že jdeme všechny v pondělí:slight_smile:
28. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme chtěli dvě, ale myslím že podle hcg to vypadá jenom na jedno:slight_smile: i když psala jsem si s paní co měla čtrnáctý den přes dvěstě a má dvojčatka;) uvidíme, na tom ultrazvuku by to už mělo být vidět. Já na sobě žádný příznaky jako nevolnost nepociťuju, akorát mě bolí prsa ale to připisuji utrogestanu. A připadá mi že se mi dost zvětšilo břicho, jako bych byla ve třetím měsíci a ne v pátým týdnu:slight_smile: to mi přijde divný, já už mám skoro devítiletýho syna z prvního manželství, a tam mi bříško rostlo pomalu, ale asi to dělá ten utrogestan.
28. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32
Tak mě se břicho nehnulo,asi z toho jak je mi pořád zle,jediný co mi ještě chybí je zvracení :zipper_mouth: včera jsem si byla kupovat novou podprsenku a potřebuju skoro o dvě čísla větší,a o těch permonících v hlavě ani nemluvím,a jestli jsem v 6-7tt tak to přišlo hodně brzo...už to mám víc jak týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jestli ty jsi 6tt tak já budu už 7tt.Někde jsem četla,že den ET je jako 3tt.A máš PN?já jo a neomezené vycházky,ale stejně jsem skoro pořád doma :confounded:
28. pro 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis já myslela že se to počítá podle datumu poslední menstruace a tu jsem měla 19.listopadu, takže 5tt a 4 dny ale tady mi to ukazuje že už jsem šestý týden, tak nevím. :fearful: nevolnosti čekám až tak za dva tři týdny, jestli to bude stejné jako tenkrat poprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na neschopence jsem od OPU, měla jsem velký bolesti, nejdřív jsem byla bez vycházek, a to bylo docela na prd před vánocema, ani clověk nemohl jít nakoupit :confounded: a teď co mi potvrdili HCG, tak mám vycházky od 11 do 13 a od 15 do 17 ale kromě pár návštěv jsem taky skoro pořád doma. A ty jsi měla ET kolikátého?
28. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32
Moje dárkyně měla opu 25.11 a já ET 28.11 a jestli se to bere podle poslední ms,tak už jsem asi 12tt :grinning: :grinning: :grinning: já totiž skoro nemenstruuju a ta poslední byla na začátku října po dvou provokačkách a pak jsem stimulovala dlouhým protokolem jen na růst sliznice :wink:
28. pro 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anubis No 12 týden ne :grinning: ale týden přede mnou budeš :wink: , já měla OPU 2.12 a ET 6.12.
28. pro 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mě napadlo, že nám udělám tabulku :slight_smile:)))))
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155 - 2.1.UTZ

snad se ještě někdo přidá :slight_smile:)))
28. pro 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka
Hezká tabulka,akorát jediná v září jsi tam ty-nechceš upravit název? :grinning:
28. pro 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anubis :slight_smile: Když ono to nejde :frowning2: Ale pozor!!! Ne aby jste mě opustily!!!!!
28. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju vsem,at vam mrnatka rostou! Ja mela termin 2.9.2011. A 2 carky sem objevila 25.12.2010. Mala se nakonec narodila 1.9. Omlouvam se, ze vam sem lezu, ale nedalo mi to ... :slight_smile:
28. pro 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka
Neboj,když už jsem sem vlezla,tak nikam nejdu :grinning: počkám si na ultrazvuk,třeba budu patřit do zářijovek a když né,komu to vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně at jsme zdravý :grinning: :grinning:
28. pro 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anubis přesně tak... moje slova.... a jak to teď plánuješ? kdy to povíš v práci? budeš chodit normálně do práce?
28. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka neboj, zůstanem tu i kdybysme kvůli tomu museli o pár dní přenášet:wink:
28. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anina32 tomu se říká týmový duch :slight_smile:)
28. pro 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 40
Tvůj příspěvek