• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@martinakl Taky dobrý, takovou práci bych taky brala, zejména s tím manželem "nosičem" :grinning:
Já mám sice taky práci v kanclu, ale dost často musím něco tahat, furt někde poletuju a navíc mám kolegyni "větračku", které je furt vedro, zatímco já pořád klepu kosu. No a o stresech ani nemluvím, ty zažívám každý den, takže pokud mi to mudr. doporučí, zůstanu raděj alespoň přes to kritický období doma.
8. led 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask
@twistinka123
Taky jsem teď na neschopence a beru antibiotika a byla jsem doktorem ujištěna, že to mimču nemůže uškodit - to by mu spíš uškodila infekce a vysoké teploty.
8. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jj přesně.jaký máš? já amoksilklav:slight_smile: já neschopenku nemám, mám dovču, zbylomi staré 7dní tak tedna to 4dny jsem vyplácala....kdybych věděla že budu doma na rizikovém víc dní tak klidně...
8. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek ahojky,dekuji moc...mne je teda spatne celej den,ale nebleju jinak mi nic neni....a videla u vas dr embryjko??u nas jen prazdnou dutinku
@flyaway, twistinka123 Holky, ať jste brzy fit :slight_smile:
@dask díky ty taky.at tě to ani nepotká! :wink:
8. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik mě celý den bolí žaludek a celkově se cítím jak po opici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do práce chodím normálně :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Jojo, přesně tyhle obrovský pilule :slight_smile: , ale já je teda brala kvůli blbě píchnuté i.m. injekci (nebo možná alergické reakci na "olejovku") - prostě jsem přestala chodit, každý sebemenší pohyb utrpení a skoro 38 stupňů teplota :unamused: . Ale do tří dnů to naštěstí odeznělo :slight_smile: .
Jak dlouho budu na neschopence zatím nevím, uvidíme zítra :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask Tak ten bolavý žaludek je asi přímo úměrný 7. týdnu - u prvního prcka jsi trpěla na nevolnosti nebo jsi to zvládala bez větších potíží?
8. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway mě velký nepřijdou...:slight_smile: jaj to ti píchali asi agolutin ne? nebo ne? ten je maxi olejovej:slight_smile: ale je na dostání MS tak asi to ne:slight_smile:))
8. led 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Jsou takový větší, ale polikají se dobře, líp než ty starý kulatý :slight_smile: .
Jojo, byl to agolutin depot - jsem těhu po KETu, tak mi je píchnuli celkem 3 vždy co 3-4 dny, akorát ta poslední se nepovedla, no :unamused: . Ale tak zas na druhou stranu - pokud mi opravdu pomohla k udržení embryjka, tak vem čert bolavej zadek :grinning:
8. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Jj, to ja tohle mam opravdu v pohode a mooooc doufam, ze budu moct chodit do prace co nejdyl...
8. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no tak já ještě do středy a už je nechci vidět:slight_smile:))
to víš že jo, nehybnej rozpíchanej zadek za to stojí:slight_smile:))

holky jdu hajat! mějte se dobrou noc!!!!
8. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vam pridavam :slight_smile: jsem dneska 5+1tt. V utery bych mela jit na UZ, tak snad bude vse kde ma byt a bude to zdarne pokracovat :slight_smile:
8. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway u prvního jsem měla do třetího měsíce strašný hlad. Do práce jsem chodila s velkými zásobami jídla :slight_smile:
8. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Ahojky, tak to jsme úplně stejně "starý", teda ta naše miminka - taky jsem dnes 5+1tt :slight_smile: .
Na UTZ jdu zítra, tak už se nemůžu dočkat, možná ani nedospím :grinning:
8. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já k Vám nepatřím, ale přeji Vám i přesto všechno nejlepší, ať embryjka pěkně rostou! Já se chystám na 3.IVF koncem ledna, tak si snad budu stejně jako vy budu psát v diskusi Říjen 2012 :slight_smile: Ahooj a ať se Vám daří.
8. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask Tak to já mám taky pořád hlad, akorát chuť chybí :confused: . Tak důležitý je, že se Ti vyhýbají nevolnosti a jsi jedna z těch šťastných - doufám, že se mi taky vyhnou obloukem, ráda bych v těhu spíš přibrala než hubla :grinning:
8. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka
@flyaway holky, vy jdete tak brzy?
8. led 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirabela Děkuji za přání a držím palečky, ať u Tebe platí to pořekadlo "do třetice všeho dobrého" a ať se za pár týdnů taky raduješ a vesele diskutuješ na těhu diskuzi :wink:
8. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita Já nevím, jak to chodí při "standardním" otěhotnění, ale já jsem těhu z IVF cyklu a postup našeho centra je takový, že se vezme krev, potom se zkontroluje na UTZ, zda je bublinka kde má být a až na dalším UTZ se zkontroluje, zda je srdíčko. Myslím, že běžně ale objednávají většinou až na termín, kdy už se očekává, že bude rovnou srdíčko :slight_smile:
8. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jo, já zapomněla :wink:
8. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita ahoj, nam se to povedlo prirozene vicemene hned. 2.cyklus :wink: doktorka mi rikala at dorazim hned pristi tyden. Zkontroluje jestli uz bude videt gestacni vacek kde ma byt a pak se domluvime kdy prijdu zas. Uz tedy asi na srdicko...
8. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Já jsem měla váček a uvnitř takovou pohyblivou tečku, ale nejsem si jistá, zda se tomu dá říct embryjko :slight_smile:
9. led 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím po delší odmlce,že žiju :wink: bohužel nepomáhají lízátka,vzduch,vůbec nic-jen zaspání-tak jsem jako šípková růženka a pořád jen spím :dizzy_face: a dnes mi teda trvalo opravdu dlouho,než jsem Vás dočetla :grinning: všem těhulkám gratuluji,snad bude vše v pořádku a mimísci u nás zůstanou až do září-mě teda na ultrazvuku zjistily,že jsem cca v 9tt,nejde to určit s přesností,jelikož se to bere podle ms mé dárkyně....příští pátek si jdu pro průkazku a 2.2 na nt screening pořád tomu nemůžu uvěřit a vůbec ne,když je mi dobře-jako ted :grinning:
9. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Ano ano miminko je neplánované a nečekané :slight_smile: :slight_smile: Když jsem to říkala manželovi jeho první reakce ,,kde jsem k tomu přišla "ale když padlo téma pohlaví protože tajně doufám v holčičku už mám 6letého raubíře povídal ,,vím co dělám bude to chlapeček ".Je úplně jedno jestli chlapeček nebo holčička hlavně ať jsou naše dětičky zdravé.A po prvním šoku se na miminko těšíme :slight_smile:
A já si těhu. užívám až na drobné bolesti v podbřišku mi je dobře a mohu zatím jíst úplně všechno.při Vojtíškovi jsem celé těhu.prozvracela.
9. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jééé no nazdár:slight_smile:))) tak už zejtra mastíš co:slight_smile: já až ve středu:slight_smile:

jinak všechny vás holky zase zdravím při pondělku, jak je?
9. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak já hlásím váček s malilinkatým embryjkem (0,35mm), v 5+2tt odpovídáme 6tt, takže máme trošku náskok :grinning: . Vyfasovali jsme fotečku a za 10-14 dní máme přijít znovu a tentokrát už by mělo být (a bít) srdíčko :slight_smile:
9. led 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@flyaway jak to náskok, vždyt jste v 6tý?:slight_smile: jinak moc gratuluju!!!! já du ve středu :slight_smile:
9. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Jéé, tak to moc blahopřeju :slight_smile:
9. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek