• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@twistinka123 No dle ms jsem 5+2tt a mudr. říkal, že odpovídáme 6+0tt - už jsem si zadala ve fotoblogu TP a asi se to tu zobrazuje trochu jinak. Hlavně, že je podle doktora vše v pořádku, já na ty počty moc nejsem :grinning:
9. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Děkuju, ještě mi chvilku bude trvat, než mi to dojde :slight_smile:
9. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway nevím jestli si rozumíme...je to tu dobře. 5+2 už je 6 tý. 6+0 je už 7tý:slight_smile:
9. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bych se k Vám taky chtěla přidat, // sem našla 7.1. A dnes bych měla být 5+0. Prosím o přidání do soukromé diskuze, koho mohu požádat??
9. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 No je pravda, že mi chvilku trvalo, než jsem pochopila ten mechanismus, že se to počítá od ukončenýho týdne plus dny toho týdne dalšího, jak říkám, nejsem velký počtář :grinning: . Hlavní je, že nejsme pozadu a každý den do plusu je k dobru :slight_smile: .
A co ty, jak se těšíš na středu? Já se přiznám, že jsem byla děsně nervózní :slight_smile:
9. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ani se neptej jsem jak kšandy :grinning: ale snad to bude ok. sice občas mám tlaky jako při MS ale to je snad normál :slight_smile:
9. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Jojo, taky jsem se toho bála, říkala jsem si, že to každou chvilku musím dostat, ale všichni kolem mě uklidňují, že je to standard :slight_smile: . Kdyby se jen ten čas tolik netáhnul, co? Navíc jak je člověk doma a má čas na přemýšlení, to je na mašli :grinning:
9. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule8 Ahojky, zakladatelka skupiny je @ameliejulliette, tak Tě hned jak se tu objeví, určitě přidá :wink:
A jinak vítej a obrovská gratulace ke // :slight_smile:
9. led 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no mě to povídej!!! :grinning: je to na budku :grinning: už bych nejradši mělabříško aby to bylo veselejší:slight_smile: to mě taky musí přidat?tady to není uzavřené, dostala jsem se sem i tak?
9. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám opačný problém, že za netěhotna :slight_smile: jsem neznala menstruační bolesti, takže příchod MS mi neoznamovala bolest,a le to, že prostě přišla. No a teď mě občas bolí bříško a ze začátku jsme nevěděla, co je to za bolest :grinning:
9. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Zlato, tak co kontrola, jakpak jsi dopadla?
9. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita :grinning: aspon bylo krásné překvápko:slight_smile:
9. led 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt, že den ode dne se ta bolest prodlužuje :slight_smile:
9. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Šťastná to žena - to já v prvních dnech ms vždycky trpím jak kojot :rolling_eyes:
Ale je pravda, že toto je trošku jiné, pobolívat to bude asi celé těhu, jak se bude napínat děloha.
No já jsem ještě zvědavá na tu svou zakloněnou dělohu, zda se nějak sama srovná :confused:
9. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vůbec exot :grinning: Jsem si po těch potratech myslela, že mi málo rostě sliznice a tak jsem užívala kontryhel a vypozorovala jsem, že mi vždycky zruší ovulaci, takže v tom měsíci prostě neovuluju. Jinak všechny holky si kontryhle strašně chválily... :unamused: a spousta z nich díky němu otěhotněla, tak nevím, čím to je
9. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tahle je otevřená a ještě je i uzavřená diskuze, akorát teď nevím, kdo všechno může nové členy přidávat... Zakladatelkou je @ameliejulliette, tak předpokládám, že ona určitě :slight_smile:
9. led 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jj to se sama přetočí:slight_smile:
9. led 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway aha tak jsem jí písla:slight_smile: tam je to více intimní jo:slight_smile:
9. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita On se prý má užívat jen první polovinu cyklu, právě jen na růst sliznice a pak pauza, aby neblokoval ovulku. Mě sliznice taky nerostla, ani po umělých hormonech, tak jsem se dala na přírodní léčbu (kontryhel, červený víno, lněný semínka, grepy, kokos atd.) a ono to fakt zabralo :grinning:
9. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak zatím se asi více scházíme tady, než se nás posbírá víc, ale předpokládám, že s postupem těhotenství tam budeme chtít řešit záležitosti, které asi nebudeme chtít prezentovat úplně veřejně :slight_smile:
9. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem to taky užívala jen do půlky...
9. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těžko říct, zřejmě na mě bylinky mají opačný efekt :grinning:
9. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 No já doufám, že se přetočí sama - četla jsem i o případech, kdy se "zaklínila" a muselo se to řešit operativně :unamused: , ale to už jsou zas ty moje katastrofický scénáře, ten můj by mě hnal, jsem prý hroznej tragéd :grinning:
9. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no tak s tím sem se v ordinaci nesetkala. všem se v poho otočila! :wink:
9. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 @janule8 Přidány do soukromé diskuze :wink: A gratuluju :wink: A kdo chce ještě přidat, tak mi prosím pište do IP, protože já to nestíhám sledovat :sweat_smile: Rehonka to vedla líp, no :wink:
9. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka Ahoj, já též z Prahy :slight_smile: Jasně, musíme někam vyrazit :dizzy_face: Ale asi ne na vínko :grinning:
9. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette ahoj, muzu taky poprosit o pridani, kdyz uz tu jsi? :slight_smile: moc diky
9. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se přidat?
9. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twoangels ahojky můžeš jasně:slight_smile:
9. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek