• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
ahojky holky, tak na ko jsem mela jit 25,ale neni nad to byt zdr sestra a domluvit si to u znameho...takze jdu zitra rano v 9,jsem na to zvedava...bojim bojim...je mi zle,nezvracim...a dnes mi picha v brise,snad to bude fajn....
9. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka @mencanda @peprlik @dask Přidány do soukromé diskuze... :slight_smile:
9. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik čau kolegyně:slight_smile: jsem taky sestřička:slight_smile: a jaký obor jsi?:slight_smile: já chodím k dr u které makám:slight_smile: a kolikátý tý jsi?
9. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 ja delam na koronárni jipce....jsem v 6 tt ale dam si to se az podle zitrku...a ty jak??
9. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik já jsem dneska 5+3:slight_smile: a vjaké nemocnici? neříkej mi vinohrady:slight_smile: tam maká kolegyně:slight_smile:)) já jsem gynda, předtím kardio a před tím dětské:slight_smile: ale ten jsem v ambulanci:slight_smile:
9. led 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bydlim v plzni,takze ve fn tady:slight_smile:ja jsem dnes 6 plus 0,a uz ti na utz slo neco videt??a jakk se citis???
9. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dneska konečně dovolala k doktorce (minulý týden měla dovolenou) a má tak narváno, že nejdřív to jde až příští čtvrtek 19.1. :frowning2: ach jo, to fakt nevydržím. Jinak je mi furt blbě, ale nezvracím, aspoň tak. Vůbec se to teď všechno nějak uklidnilo, tak snad vše bude ok... Jinak všem nově příchozím gratuluji k mimískům a ať je vše v pořádku!
9. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik já jsem ještě nebyla na UZ, jdu ve středu prvně. ale dle HCG těhu jsem. jenaby to bylo tam kde má a vše bylo ok. cítím se fajn, nic mi není, krom angíny, ale tu už jsem taky zdolala, zítra jduna kontrolu a vestředu snad do práce :slight_smile:
9. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau ahojky, kolikátý tý jsi ty?:slight_smile: jj k těm doktorům se dostat je mazec:frowning2:
9. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 akolik mas hcg???mne dnes nejak boli cele bricho...bojiiiimm
9. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik mě bolí furt, to bud v klidu!:slight_smile: hcg jsem měla 4+6 1400. a to jsem byla asi 7dní po vynechání MS.kolik to vychází tobě na dnešek?
9. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 já bych měla být 5+3, ale nevím, jestli to počítám dobře
9. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau haha já taky:slight_smile:
9. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela asi 5 plus 0 hcg 2000 o dalsi dva dny to jsem byla 5 plus 2 jsem mela 3925...a na utz byla jen pidi dutinka cca 6 mm a v ni jeste nic nebylo a to mi desi
9. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem strasne zvedava na zitrejsi UZ. Jdu rano, tak dam pak info. Dneska jsem 5+2tt
9. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Urcite...;) tesim se, ja jdu zitra k doktorovi tak pisnu vic, jestli to je jako uz ofiko nebo co..:D a ja chci taky pridat, ale nevim kaaaaam...:D jsem to nejak nestihla...:D
9. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik ale prd, ničeho se neboj! mě mojedr říkala at na hcg nekoukám, je to individuelní a nejsme stroje ale lidi! a příroda to zařídí! podle mě ani u mě nic neuvidí, jen tečku! ono to strašně rychle roste!!!
9. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky zdravim tehulky zarijovky...a preju aby vse klapalo jak ma...:slight_smile: jsem z tech vsech cisel a hcg a vseho zmatena jak osmnactka..:D nejhorsi je ze se nemam ani moc s kym poradit...:D je mi tricet a prijdu si ze jsem nak zaspala rodinnou vychovu...:D tam nam to urcite rikali...:D tak vsem tehulkam zdar...:slight_smile:
9. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka :grinning: taky zdravím:slight_smile:
9. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no uvime zitra,jsem blbka porad srovnavam s tim jak jsem to mela u male,ale uz si to nepamatuju...ale blbe je mi fest,celej den..ja budu sest plus 1,neco by mohl videt,snad?? :confused:
9. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik to by mohlo bít už i srdíčko:slight_smile:
9. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik ja jsem zase dneska nervozni, ze mi vubec nic neni... Ale tak snad to nic neznamena, jen muzu byt rada, ze to se mnou zatim nelomcuje...:slight_smile:
9. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka :grinning: si zase zapár dní povíme:slight_smile:))
9. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jeeeeeeee kez by,jdu rano v 9,malou dam ke kamosce pojedu,tak pak pisnu :wink:
@sedivka a v kolikatym tt jsi??mne je soufl porad ale nezvracim...mam takovy navaly jednou je mi dobre a behem 10 min umirammale v puse mam jak v poepsovne bleeeeeee
9. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak uvidime. Dneska o tom fakt nevim, zadny pocity. Desim se, ze mi bude nejhur az se budem stehovat. Brrrrrrr ... :slight_smile:
9. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik 5+2tt. Akorat me sem tam poboliva bricho jako pri MS a rano mi nechutna pasta. Jinak ale nic...Na kontrolu jdu zitra v 9.30
9. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka a ty jsi ted doma? uvidíme jak nám bude...

@peprlik určitě tam něco bude!!!strachje normální já ho mám taky si nemysli!ale moje doktorka je takový zlatíčko a tak poziitvní člověk že to bude dobrý určitě!
9. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka :grinning: :grinning: :grinning: Prý Chci taky přidat, ale nevím, kam :grinning: Do soukromé diskuze TP září 2012 :wink: Už jsi přidaná, tak vejdi :wink:
9. led 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedivka drzim palecky, to si musime zitra pisnout:slight_smile:
@twistinka123 MUSI :wink:
9. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 neee, normalne v praci. Doufam, ze doma vubec nebudu...
9. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek