• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@peprlik no žeby crl odpovídalo tomu 4tý ale nechápu jak mohl ve4 tý vidět srdíčko....
10. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu nová a jsem čerstvě těhotná, čeká mě teprve první ultrazvuk a to 19.1. Poslední menstruace byla 7.12. takže jsem si sama vypočítala že bych měla rodit někdy v polovině září :slight_smile:
10. led 2012 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 ahoj, ja mela posledni MS 3.12. Na UZ jsem byla dneska :slight_smile:
10. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no tak to ti jen závidím protože já bych šla taky nejradši hned a bylo mi řečeno že to tam bude později lépe vše vidět tak si tedy počkám no ale to čekání je dost hrozné:slight_smile: Dostala jsi rovnou knížečku a je vše v pořádku?
10. led 2012 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak a nevim a nvim jestli s toho mm byt nejaka spatna???nebo t nejak resit?? prste mi tam napsal GV s patrnym embryem s prav. AS,Crl 2,2mm (mimo tab.)
10. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka ahojky blahopreju a mela jsi uz embryo??
10. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik neřeš to uvidíš příště...
holky papa zítra :slight_smile:
10. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky... moc ráda bych se k vám přidala, snad vás nebudu muset opustit...už jsem takhle musela opustit dvě takové skupiny se společným termíne(2x jsem již potratila).... zítra jdu na kontrolu a podle ovu bych měla být 5plus0..beru nějaké hormony na udržení a podle hcg těhotná jsem, ale po zkušenostech vím, že to ještě nic neznamená a štěstí je pomíjivé... tak snad se k vám zítra budu moct připojit a něco na ultrazvuku bude vidět... držím palečky vám všem...doufám, že nám to dobře dopadne! :wink:
10. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina Ahoj, budu ti moc držet palečky a určitě dej vědět jak jsi dopadla. V kolikátém týdnu jsi potratila a řekli ti důvod proč se to pravděpodobně stalo už podruhé?
10. led 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 jo dám vědět:slight_smile: ... dr. říkal, že dvakrát je ještě náhoda a jednou to bylo v 9tt zamlklé těhu jednovaječných dvojčat a druhé 6tt samovolný potrat... tak snad po třetí už to vyjde!
10. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nestíhačka :slight_smile: ale hezky nás tu přibývá :slight_smile: Kdo chce do soukromé diskuze, pište mi IP, prosím. A taky tam pojďte občas diskutovat :grinning:
10. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina Držím pěsti moc! My máme Benjaminka taky napotřetí, trojka je šťastné číslo, musí to vyjít :wink:
10. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Hezky sis to spočítala :wink: Hlavně ať si to mimís spočítá taky tak :grinning: a nenapíná Tě třeba až do konce září :wink:
10. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina no já mam taky strach aby se něco nepřihodilo, nejsem už nejmladší:slight_smile:
10. led 2012 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Jestli je srdíčko, tak je to snad ok, ne? :dizzy_face: Jaký měření v takovýchle velikostech to je stejně +- půl centimteru a záleží na přístroji a na voku doktora :wink: Držím pěsti, aby to bylo ok!
10. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 No prosím Tě, taková mladice :wink:
10. led 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette jj počítat já umím:slight_smile: s prvním jsem asi 14 dní přenášela tak je dost možné že budu zase ale je to jedno, hlavně že se to narodí :grinning:
10. led 2012 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina Ahoj, jsme na tom podobne, mam taky po 2 potratech. Na prohlidku jdu pozitri. DO TRETICE TO PROSTE MUSI VYJIT!!! :wink: Drzim palce...
10. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette
@martinakl jojo věřím tomu moc!.... kdyby ne, tak jdu hledat psychouše..... :wink:
10. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette no v mém věku už se počíta těhu za rizikové takže mladice moc ne, s prvním jsem začala brzy a ted zase trochu pozdě, prcek se narodí a mému prvorozenému bude pak za 3 měsíce už 18 let takže už můžu být třeba i brzy babičkou :grinning:
10. led 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 tak to je mazec... ale je pravda když si mladý pospíší tak je možné v tak mladém věku být babička :sweat_smile:
10. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina no kdyby si pospíšil jako já tak já v 18ti otěhotněla :grinning: no a on si pozor tedy moc nedává takže je to vážně možné a bylo by to fakt zajímavé :grinning:
10. led 2012 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 No já právě 13 dní :grinning: Ale dofuám, že druhé se nechá přemluvit a vyleze samo od sebe :grinning:
10. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina
@hanka76 :grinning: Babičkou :grinning: No nebyla bys první ani poslední, ale bylo by to teda hustý, co? :wink: No jen počkej, jak doma budete mít mimčo, tak si syn začne dávat bacha :grinning: :wink:
10. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette no tomu mému se nechtělo protože jsem ho pořád krmila a on se mi nakonec narodil trochu větší no 4,30kg a 55cm :sweat_smile:
10. led 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette vidíš to mě ani nenapadlo že by to mimčo mohlo být pro něj dobrá antikoncepce, ale on se na sourozence zatím moc těší ale moc si ho užívat nebude, budu žít ve Vídni :slight_smile:
10. led 2012 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 :wink: Uf, macík :wink: My máme drobka, ale pozor, hlavu měl hned od začátku velikou! :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette hm bude chytrej :grinning:
10. led 2012 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette no uvidime, tak snad dr vi co rika, co by sis myslela ty??hlavne je mi zle jak blazen a to porad, tak snd je to taky dobre znameni,jako hrasek jsem tam videla taky, jen me prekvapili ty tydny....
10. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro vás děvčata co jste potratila chci jen říct že jsem se ted třeba dozvěděla že je spoustu bylinek a koření které můžou potrat vyvolat a je to např. libeček, bazalka, majoránka, aloe, tymián, hřebíček, rozmarýn, fenykl, estragon, kardamom, dobromysl, ženšen a jiné takže pozor! Buďte na sebe a na to co jíte opatrné! :slight_smile:
10. led 2012 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek