• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@hanka76 Ahoj, ja vim, ze to bylinky umi, ale to by musela byt velika davka, aby to zpusobilo potrat...
Nicmene bylinkovym cajum se ted vyhybam a korenila jsem vzdycky spis malo, tak snad dobry :slight_smile: Ja hlavne duvody potratu znam a bylinky to nebyly...
Ale jsi hodna, ze na nas tak myslis, Dik :slight_smile:
10. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl já teď furt něco čtu, co smím a nesmím, v mém věku se prostě musím víc hlídat a taky se bojím že bych třeba potratila. Můžu vědět jaké byly tvé důvody potratu?
10. led 2012 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 To znam. Ja si ted nejakou dobu davam kazdy den jeden sumivy celaskon a dneska jsem si precetla, ze v tehotenstvi jen narazove :slight_smile: No celaskon mimi snad neublizil, ale radeji prestanu. Jenze se zase bojim, ze dostanu chripku..
Poprve jsem mela mimodelozni tehotenstvi, podruhe holcicka zemrela kvuli triploidii (ztrojeni chromozomu), to jsme zjistili v 16t. Pricinu nevime, podle doktoru a vysetreni to byla nahoda... Tak doufam, ze to tak bylo.
10. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl aha, no tak to mě moc mrzí že máš takové trápení a o tu holčičku si přišla docela v pozdějším stadiu kdy už potraty tolik nehrozí takže to muselo být docela hrozné, budu moc držet palečky aby to tentokrát vyšlo a co se týká vitamínů tak já si koupila ten Calibrum baby plan a jím hodně ovoce a zeleniny tak to snad bude stačit:slight_smile:
10. led 2012 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 No bylo to hodne tezky. Ze je mrtva, jsme zjistili 3 dny po svatbe. Bylo to hrozny, co ti budu povidat... A ted mam hrozny strach, co prijde tentokrat.
Ja jim Femibion pro 1. trimestr, tam je taky Cecko. Ale ja delam v open space a tam jak nekdo prinese vira, tak se tomu nikdo nevyhne, tak jsem to chtela pojistit :slight_smile:
10. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl budeme si tedy držet navzájem palečky a doufat, nebo spíše věřit že bude vše v pořádku:slight_smile: Přeji hezký večer a budeme se tu vzájemně informovat jo? Zatím pa pa
10. led 2012 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Urcite budeme :slight_smile: Taky drzim pesti... A dekuju :slight_smile:
Hezky vecer.
10. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 @peprlik embryo jeste nebylo, ale uprostred cerne bibliny byla bila tecka. Takze neco tam bude :slight_smile: na knizku bylo jeste brzy :slight_smile:
10. led 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam!... máme dutinku a žloutkový váček a malilinkaté embrijko....juché!!!! :grinning:
11. led 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krasne ranp tehulinky, mne je celodenne celnocne zle....evi zda je to normal....ale drzim se kvuli moji male :wink:
11. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Mám taky Femibion, mně bylo z Calibra blbě a taky si říkám, že Femibion je nejdražší, tak je určitě i nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Já mám taky nevolnosti celodenní, plíživé, včera ráno jsem blinkala, musíme to zvládnout, však to nebude trvat věčně :wink: Mně pomáhá, když do sebe furt něco soukám, suchary, sušenky... Budu zas jak koule, no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je zatím dobře a snad to tak zůstane celé těhotenství :slight_smile:
11. led 2012 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette a v kolikatem tt jsi??
11. led 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je zatím taky relativně dobře, občas přijde nevolnostní nával :slight_smile: ale celkem rychle to odezní a zas mám klid...rozhodla jsem se, že k Dr. půjdu už v pondělí, místo až na konci ledna, protože už se nemůžu dočkat :grinning: To bych měla být 6+2
11. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, me je taky celkem dobre. Ráno akorat takove pocity lehce na zvraceni, ale zazenu to tim, ze se hned najim, aspon trochu a pak uz to je dobry... tak doufam, ze to vydrzi :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.mám UZ. je to 5+6:slight_smile: prcek tam je a akce byla dost nepatrná, tak příští týden znovu:slight_smile: ale vypadá to slibně:slight_smile:
11. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak super! gratulace a zároveň malá závist že už to máš za sebou:slight_smile:
11. led 2012 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky:slight_smile:

@hanka76 kdy jdeš ty?
11. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 gratulace obrovska??? a jak velky mimi??,
11. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky jsem asi úplně blbá ale co znamená to 5+6 nebo 6+2 atd. To je den a týden? :grinning:
11. led 2012 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 já až 19.1. :frowning2:
11. led 2012 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 týden a den :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 jj:slight_smile:tyden a den

bud v klidu ja jdu na utzz az 25...a jak mi je zle bleeeeeeeee
11. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita děkuji,no sice už jsem jedno dítko porodila ale už je to 17 let takže jsem vše zapomněla, budu zase jako prvorodička :grinning:
11. led 2012 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik to je strašné utrpení to čekání vid? pořád na něco čekáme: na ovulaci, menstruaci, výsledky baby testu, první ultrazvuk....porod :grinning:
11. led 2012 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Supr :slight_smile: Já jsem taky nevěděla :slight_smile: Věkový rozdíl je parádní :wink:
11. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita já chtěla vždycky velkou rodinu a hodně dětí ale nějak jsem se po tom prvnim zasekla ale doufám že to teď doženu, bude je sekat jedno za druhym :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2012 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 jj presne,ale necekala jsem ze mi bude porad zle, myslelala jsem treba jen chvileme,ale me je zle porad, v noci a v puse mam jak v polepsovne..... :grinning:
11. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek