• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@peprlik prcek je 2,8mm, asi:slight_smile:
11. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik no alespoň jsi si jistá že jsi opravdu v tom :grinning: Já měla ale i první těhotenství v pohodě, zvracela jsem jen chvilku ale až někdy ve čtvrtém měsíci, zvláštní:slight_smile:
11. led 2012 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám fotku tak vám jí sem pak hodím :slight_smile:
11. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak hoď ať vidíme tu malou fazolku :grinning:
11. led 2012 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak to je velkej o kousek vetsi nez ten nas:slight_smile:
11. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda koukám, že stačí sem jeden den nejít a diskuze uteče o čtyři stránky! :grinning:
Vítám všechny nové těhulky a gratuluju maminám, co už mají za sebou první ultrazvuky a některé dokonce i srdíčka! :slight_smile:
Mě to neustálý čekání na další UTZ a strachování se, aby bylo všechno v pořádku pomalu leze na mozek, ale tak snad to něj ustojím - no, musím, co zbývá, že? :sunglasses:
11. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Tak s tou pusou to mám stejně :frowning2:
11. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se k vam pridala. Před tydnem jsem nasla // ( 9DPO). Na UTZ jdu az 20.1.
Koncem srpna jsem prodelala zamlkly potrat. Na reviz jsem sla v 8tt, ale mimi muselo prestat rust uz drive, protože na UTZ uz nic nebylo videt, jen HCG rostlo dal. Jsem z toho tedy nervozni a když jdu na WC tak se bojim, ze budu zase krvacet. Prsa mam nalita uz tak od 5DPO (postupne, ale vic). A i během dne me obcas boli vic a nekdy skoro vůbec? Mate to podobne?
Spatne je mi, jen když se nenajim v kratkych intervalech, takze to se da zvladat. V podbrisku me obcas boli. Když vztanu ze zidle, tak me obcas dost pichne a pak mam taky MS bolesti, ale vzdycky prijdou tak na 10 sekund a zase mizí. Tyhle příznaky si relativne uzivam, protože by měli znamenat, ze jsem tehu. Jen jsem dnes dostala prujem, coz me desi. Nasadila jsem cerne uhli a doufam, ze to prejde.
11. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenik ahoj, taky mam trochu problem s" prujmem" :slight_smile: neni to behavka, jen proste "struktura" misto obvykle je lehce mekci nebo jak to napsat :slight_smile: ale nic me neboli, castejc nechodim, tak to neresim :slight_smile:
11. led 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenik právě jsem se přihlásila a chtěla se zeptat jestli nemáte někdo průjmy protože já ano a to jsem četla že bývá obvyklá spíš zácpa:slight_smile: Jinak tě vítám mezi námi, mě čeká první UTZ 19.1. a už se nemůžu dočkat, je mi taky dobře, jen mam hrozně citlivé bradavky a pocit těžkých prsou, nezvracim, mam furt hlad a občas mam taky lehké bolesti v podbřišku
11. led 2012 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jsem na tom úplně stejně :slight_smile:
11. led 2012 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám taky řídkou konzistenci, nevím ale jestli se to dá nazvat průjmem když chodím na velkou pravidelně jednou až dvakrát denně? To máme ale nechutné téma:grinning: A kromě toho mi je pořád špatně.
11. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 tak to mame vsechny stejne :slight_smile:)) no, nechutne to je, ale urcite budem probirst jeste horsi veci :slight_smile:
11. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 no já byla dneska už dvakrát a myslím že ještě půjdu, jj je to dobré téma ale jsem ráda že je nás více s průjmíkem :grinning: alespoň nemusím mít nervíky že je něco špatně
11. led 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vam tak zavidim.. Ja mam zas zacpu, uz 3 dny jsem nebyla na wc. To jsem mela i pri minulem tehu, nesla jsem treba tyden a bylo mi z toho fakt desne zle.. Uz jsem nasadilka psylium, laktobacily, acidofilni mliko, ale moc to nepomaha :frowning2:
11. led 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenik Jeee ahoooj :slight_smile: Snad budem moct tentokrat zustat v tehulkach :wink: Drzim palce!
11. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl ale zácpa je alespoň považována za normální v těhotenství ale o průjmech jsem se nikde nic nedočetla :slight_smile:
11. led 2012 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 No to sice mozna jo, ale co ja bych dala momentalne za prujem :grinning:
11. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl klidně vyměním:slight_smile:
11. led 2012 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,vy mate ale tema:slight_smile: tak abych nbyla pozadu ja mam neco mezi:slight_smile: a je mi celodenne a celonocne zle, nezvracim,ale je mi hrozne...
11. led 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik co to je něco mezi? :grinning:
11. led 2012 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik ja zase kazdy den uz tak od 15h zivam. Porad. Strasny :slight_smile:
11. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Ja dneska zivala od rana.. Je to des. Usinala jsem v sede.
11. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl jojo. Zitra mam praci az do vecera. Asi tam vsechny spolknu :slight_smile:
11. led 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Ja koncim vetsinou kolem pul 5. Ale uz ani vstavani v 7 mi fakt nejde... :slight_smile:
Holky zitra jdu poprve k dr, hrozne se bojim... Snad bude vse ok. Aspon zatim. Citim se skvele (az na zacpu a unavu :slight_smile: ), tak snad jo...
11. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl ja normalne neco po paty, ale ted musim byt zitra, pozitri a v pondeli byt v praci az tak do 20h. To bude...:slight_smile:
11. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Teda tak to drzim palce, at to rychle utece,.. Ja si tam hodit celicko na klavesnici, tak vytuhnu raz dva :grinning:
11. led 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl držím palečky a nezapomeň informovat :slight_smile:
11. led 2012 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Tfuj tfuj tfuj, ať zítra dostaneš jen a jen dobré zprávičky! :wink:
11. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, abych přispěla svou troškou do mlýna na téma "průjem vs. zácpa" - já měla nejdřív průjem, a to tak, že jsem běhala klidně i 10x denně, no a až jsem si totálně odřela prdýlku, tak se vše obrátilo a pokaždé, když jsem šla na záchod, tak jsem trpěla, protože to nejen že děsně bolelo, ale navíc mi i tekla krev, jak jsem si tam tu narušenou sliznici vždycky znovu a znovu natrhnula :unamused: . Ale manžel mi pak pořídil krém na opruzeniny pro miminka a od té doby se zdárně hojím :grinning:
11. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek