Termín porodu září 2012

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku 🙂)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
twistinka123
11. led 2012
@peprlik prcek je 2,8mm, asi🙂
hanka76
11. led 2012
@peprlik no alespoň jsi si jistá že jsi opravdu v tom 😃 Já měla ale i první těhotenství v pohodě, zvracela jsem jen chvilku ale až někdy ve čtvrtém měsíci, zvláštní🙂
twistinka123
11. led 2012
mám fotku tak vám jí sem pak hodím 🙂
hanka76
11. led 2012
@twistinka123 tak hoď ať vidíme tu malou fazolku 😃
peprlik
11. led 2012
@twistinka123 tak to je velkej o kousek vetsi nez ten nas🙂
flyaway
11. led 2012
No teda koukám, že stačí sem jeden den nejít a diskuze uteče o čtyři stránky! 😃
Vítám všechny nové těhulky a gratuluju maminám, co už mají za sebou první ultrazvuky a některé dokonce i srdíčka! 🙂
Mě to neustálý čekání na další UTZ a strachování se, aby bylo všechno v pořádku pomalu leze na mozek, ale tak snad to něj ustojím - no, musím, co zbývá, že? 😎
nikollita
11. led 2012
@peprlik Tak s tou pusou to mám stejně 😞
berenik
11. led 2012
Ahoj holky, rada bych se k vam pridala. Před tydnem jsem nasla // ( 9DPO). Na UTZ jdu az 20.1.
Koncem srpna jsem prodelala zamlkly potrat. Na reviz jsem sla v 8tt, ale mimi muselo prestat rust uz drive, protože na UTZ uz nic nebylo videt, jen HCG rostlo dal. Jsem z toho tedy nervozni a když jdu na WC tak se bojim, ze budu zase krvacet. Prsa mam nalita uz tak od 5DPO (postupne, ale vic). A i během dne me obcas boli vic a nekdy skoro vůbec? Mate to podobne?
Spatne je mi, jen když se nenajim v kratkych intervalech, takze to se da zvladat. V podbrisku me obcas boli. Když vztanu ze zidle, tak me obcas dost pichne a pak mam taky MS bolesti, ale vzdycky prijdou tak na 10 sekund a zase mizí. Tyhle příznaky si relativne uzivam, protože by měli znamenat, ze jsem tehu. Jen jsem dnes dostala prujem, coz me desi. Nasadila jsem cerne uhli a doufam, ze to prejde.
sedivka
11. led 2012
@berenik ahoj, taky mam trochu problem s" prujmem" 🙂 neni to behavka, jen proste "struktura" misto obvykle je lehce mekci nebo jak to napsat 🙂 ale nic me neboli, castejc nechodim, tak to neresim 🙂
hanka76
11. led 2012
@berenik právě jsem se přihlásila a chtěla se zeptat jestli nemáte někdo průjmy protože já ano a to jsem četla že bývá obvyklá spíš zácpa🙂 Jinak tě vítám mezi námi, mě čeká první UTZ 19.1. a už se nemůžu dočkat, je mi taky dobře, jen mam hrozně citlivé bradavky a pocit těžkých prsou, nezvracim, mam furt hlad a občas mam taky lehké bolesti v podbřišku
hanka76
11. led 2012
@sedivka jsem na tom úplně stejně 🙂
anina32
11. led 2012
Holky já mám taky řídkou konzistenci, nevím ale jestli se to dá nazvat průjmem když chodím na velkou pravidelně jednou až dvakrát denně? To máme ale nechutné téma😃 A kromě toho mi je pořád špatně.
sedivka
11. led 2012
@anina32 tak to mame vsechny stejne 🙂)) no, nechutne to je, ale urcite budem probirst jeste horsi veci 🙂
hanka76
11. led 2012
@anina32 no já byla dneska už dvakrát a myslím že ještě půjdu, jj je to dobré téma ale jsem ráda že je nás více s průjmíkem 😃 alespoň nemusím mít nervíky že je něco špatně
martinakl
11. led 2012
Holky ja vam tak zavidim.. Ja mam zas zacpu, uz 3 dny jsem nebyla na wc. To jsem mela i pri minulem tehu, nesla jsem treba tyden a bylo mi z toho fakt desne zle.. Uz jsem nasadilka psylium, laktobacily, acidofilni mliko, ale moc to nepomaha 😞
martinakl
11. led 2012
@berenik Jeee ahoooj 🙂 Snad budem moct tentokrat zustat v tehulkach 😉 Drzim palce!
hanka76
11. led 2012
@martinakl ale zácpa je alespoň považována za normální v těhotenství ale o průjmech jsem se nikde nic nedočetla 🙂
martinakl
11. led 2012
@hanka76 No to sice mozna jo, ale co ja bych dala momentalne za prujem 😃
hanka76
11. led 2012
@martinakl klidně vyměním🙂
peprlik
11. led 2012
teda,vy mate ale tema🙂 tak abych nbyla pozadu ja mam neco mezi🙂 a je mi celodenne a celonocne zle, nezvracim,ale je mi hrozne...
hanka76
11. led 2012
@peprlik co to je něco mezi? 😃
sedivka
11. led 2012
@peprlik ja zase kazdy den uz tak od 15h zivam. Porad. Strasny 🙂
martinakl
11. led 2012
@sedivka Ja dneska zivala od rana.. Je to des. Usinala jsem v sede.
sedivka
11. led 2012
@martinakl jojo. Zitra mam praci az do vecera. Asi tam vsechny spolknu 🙂
martinakl
11. led 2012
@sedivka Ja koncim vetsinou kolem pul 5. Ale uz ani vstavani v 7 mi fakt nejde... 🙂
Holky zitra jdu poprve k dr, hrozne se bojim... Snad bude vse ok. Aspon zatim. Citim se skvele (az na zacpu a unavu 🙂 ), tak snad jo...
sedivka
11. led 2012
@martinakl ja normalne neco po paty, ale ted musim byt zitra, pozitri a v pondeli byt v praci az tak do 20h. To bude...🙂
martinakl
11. led 2012
@sedivka Teda tak to drzim palce, at to rychle utece,.. Ja si tam hodit celicko na klavesnici, tak vytuhnu raz dva 😃
hanka76
11. led 2012
@martinakl držím palečky a nezapomeň informovat 🙂
flyaway
11. led 2012
@martinakl Tfuj tfuj tfuj, ať zítra dostaneš jen a jen dobré zprávičky! 😉
flyaway
11. led 2012
Jinak holky, abych přispěla svou troškou do mlýna na téma "průjem vs. zácpa" - já měla nejdřív průjem, a to tak, že jsem běhala klidně i 10x denně, no a až jsem si totálně odřela prdýlku, tak se vše obrátilo a pokaždé, když jsem šla na záchod, tak jsem trpěla, protože to nejen že děsně bolelo, ale navíc mi i tekla krev, jak jsem si tam tu narušenou sliznici vždycky znovu a znovu natrhnula :-| . Ale manžel mi pak pořídil krém na opruzeniny pro miminka a od té doby se zdárně hojím 😃

Začni psát odpověď...

Odešli