• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Bré ráno,to byla noc-straším už od čtyř :frowning2: a až ted mi došlo,že jsem nespala hlady :grinning: včera mi zas bylo blivno,tak jsem jedla naposledy v 17h.Holky nemáte zkušenost s těmi lízátky na nevolnost?prý je mají v lékárně.asi je zkusím-protože už mám asi 2 kg dole a to nezvracím :sweat_smile: jinak já si vzala po ETu dovolenou a když mi vyšli // tak jsem šla rovnou na neschopenku :slight_smile: a v práci super,vyšli mi vstříc,,,nejdřív jsem chtěla chodit do práce,ale dělám v casinu,dvanáctky a hlavně noční,tak jsem nechtěla riskovat a jsem doma :slight_smile: a jak je to u Vás,jste na rizikovém nebo chodíte do práce?
29. pro 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem gratuluju a hlásím se jakožto tajný šmírák :grinning: snad k vám budu nakukovat až do září :wink: // jsem našla 27.12., TP mi vychází na 6.9., tak doufám, že tentokrát to klapne :slight_smile: Pokud byste zakládaly soukromou skupinu, prosím, dejte vědět, to bych se ráda přidala :wink:
29. pro 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zde všem gratuluju a stejně jako ameliejulliette bych ráda, zda byste mi daly vědět, pokud budete zakládat soukromou skupinu :slight_smile: // jsem objevila týden před Vánocemi, termín porodu by mi měl vycházet na 28.8.2012 (ale vím jistě, že ovulace byla později, takže možná spíš začátek září). Zadařilo se trošku nečekaně stejně jako u prvního Štěpánka, ale moc se na malé těšíme, snad vše půjde tak, jak má :slight_smile:
29. pro 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky nechtěla riskovat a tak jsem na neschopence. Dělám v kauflandu na pokladně, celou směnu musíme stát, tahame těžký balíky s vodama... A teď před vánocema tam byl blázinec. Brala jsem si neschopenku už od opu protože jsem potom měla hrozný bolesti a po et dáváj u nás v caru neschopenku už automaticky. Nevím jak to bude dál jestli se do práce ještě nevrátím, uvidím jestli nebudu mít nějaký komplikace. V práci věděli o co jde, my tam jsme takovej babinec:slight_smile: a před dvěma lety už tohle absolvovala jedna kolegyně a taky to všechno řekla, takže holky věděli co mě čeká. Vyšli mi vstříc už při stimulaci, a drželi mi palce a před vánocema když se potvrdilo že jsem těhotná tak přijeli a radovali se se mnou:slight_smile:
29. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anina32, @anubis Jsem taky na vážkách, jestli nezůstat doma. Jsem speciální pedagog u psychiatrických dětí. Někdy je to v práci dost divoké... Ale na druhou stranu si říkám, že ty děti těžko zvládají změny a taky se k nám do školy těžko hledají vhodní pedagogové, tak budu muset asi chvilku počkat, než si vedení nenajde nějakého na zástup. Jsem jak v kleštích... Nevím co s tím :frowning2:
Pokud jde o ty nevolnosti, tak holky v jiných diskuzích si je chválí....

@sarusinek , @ameliejulliette prozkoumám soukromé skupiny a asi by nebylo nic proti ničemu jí založit :slight_smile:))) a počítáme s vámi :slight_smile:
29. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem skupinu založila a všechny vás tam přidala... doufám, že to bude fungovat :slight_smile:)))
29. pro 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Stani!!!! velika gratulace!!!!

a ostatnim se omlouvam za vpadnuti do skupiny ... ale proste ja poprat musela, hned jak jsem to zahledla. a timto preju i vsem ostatnim tehulkam, a nekterym moc preju ty dve fazolky v brisku, je to neuveritelna radost :slight_smile:
29. pro 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vecernice Rituš, díky :wink: Snad to už klapne :wink: Těším se na vás po novém roce :wink:
@rehonka Dík moc za iniciativu :dizzy_face:
29. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
POKUD TU JE NĚJAKÁ DALŠÍ "ZÁŘIJOVKA", KTERÁ BY SE CHTĚLA PŘIDAT DO SOUKROMÉ SKUPINY, TAK AŤ MI NAPÍŠE .... :wink:
29. pro 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Ony budou postupně přibývat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já se teda hlásím - // jsem našla 26.12. a teprve zítra jdu na krev, ale pevně doufám, že vše bude O.K. a TP by mi tak vycházel na 8.9. :slight_smile:
V červenci jsem měla 1. IVF, 4 embryjka, ET neúspěšné, 1. KET biochemické těhu a teď jsem po 2. KETu. Jsem po tom předchozím neúspěchu trošku opatrná v závěrech, ale tentokrát tomu prostě chci věřit!!! :dizzy_face:
29. pro 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je tu už september? Držím Vám všetkým moc palce!!! :grinning:
29. pro 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to vypadá nadějně - 10. den po transferu 6tidenní blastocysty mám hcg přes 400 :grinning:
Tak to tu s vámi holky asi přeci jen zůstanu :sunglasses:
30. pro 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flyaway :grinning: Líbí se mi Tvůj status :grinning: Gratuluju :wink:
30. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Děkuju, také gratuluju ke // :slight_smile: ! A co Ty, už jsi byla na krvi nebo se teprve chystáš nebo rovnou pak na UTZ?
30. pro 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda jsem v šoku, že už se založila skupina s TP v září 2012. Ještě "včera" jsme s holkama zakládaly "novou" skupinu TP v červenci 2012 a všechny jsme byly těsně po nalezení //. A teď? Už jsou z nás pomalu mazáci, kteří jsou na začátku 3. měsíce těhotenství. To je šílený, jak to letí :confused: Všem přeju pohodový těhotenství!
30. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, tak já se také přidávám, slabou čárečku jsem objevila 25.12. a dnes jsem si dělala další testík, jestli se ten první náhodou nespletl a fakt jo! Byla tam mrška a už byla krásně vidět.:slight_smile: Takže se k vám ráda přidávám:slight_smile:
30. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Já na krev jen jako samoplátce, doktor by mě "sprdnul", že jdu brzo, ale chci mít klid, že je mimi, kde má být :wink: A na uzv až tak na začátku února.
@mihamau :slight_smile: Tak to je moc hezký dáreček :wink:
30. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím další příchozí těhulky :dizzy_face: Pokud se některá budete chtít přidat do soukromé skupiny, pište zakladatelce @rehonka, ona Vás určitě ráda přidá :wink:
30. pro 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vám jdu pogratulovat. já založila skupinu srpen 2012 a už jsou tu i zářijovky. :wink:
Přeji vám pohodová těhotenství bez komplikací a pak krásná zdravá miminka. :wink:
30. pro 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette Až tak pozdě? :fearful: To docela koukám - já mám přijít za 10-12 dní na první UTZ, aby se potvrdilo, že je těhotenství, kde má být a na srdíčko pak přijdu asi později, to určitě ještě tak brzo nebude. No teda, do února bych to asi nevydržela :zipper_mouth:
30. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau Ahojky, gratuluju k //, letos jsou to ty úplně nej vánoce, viď? :grinning:
Kdypak plánuješ návštěvu doktora Ty?
30. pro 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No já nechci zažívat to, co minule, že se něvědělo, jestli to bud ok nebo ne, chci jít, až to bude víceméně jasné :wink: Že je mimi v děloze, to mi potvrdí z krve dva dny po sobě. U Tebe je to asi tak nějak víc organizované, když jsi po KET :wink:
@pajinka85 Vidíš, nakonec jsem to nevydržela a přifařila jsem se do společného termínu :grinning: Asi abych miminku vsugerovala, že musí do září prostě vydržet :wink:
30. pro 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Hned v pondělí zavolám doktorce a uvidíme, na kdy mě objedná... snad nebudu muset čekat taky až do února:frowning2: Strašně si přeju holčičku, protože kluka už máme, tak snad to vyjde... no ale hlavně aby bylo vše ok.
30. pro 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky... tak jsem dnes byla na hcg a pěkně se nám to zvyšuje... 2.1. jdeme na UTZ.
30. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kočky, tak jsem nám sestavila takovou maluškou statistiku :sunglasses: :sunglasses:
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ
sarusinek - TP cca 28.8.2012
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - 16.DPO - hcg 400
mihamau - // 25.12.

nově přidané jsem přidala do soukromé skupiny: http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/tp-zari-2012/, kdybych na někoho zapomněla, napište :slight_smile:)))
30. pro 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Jsi hvězda :dizzy_face: Asi budeš organizační "máma" naší skupiny :slight_smile: jde Ti to parádně :slight_smile:
@mihamau Taky mám chlapáka, ale přiznávám, že mně je pohlaví úplně jedno. I dalšího rošťáka budu brát všemi deseti, aspoň budu mít kolem sebe samé ochránce :slight_smile: Ale princezničku bych si taky moc užila :dizzy_face:
30. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DOPLNĚNÍ....
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ
sarusinek - TP cca 28.8.2012
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - 16.DPO - hcg 400
flyaway - TP 8.9.2012 - 13.DPO - hcg cca 400
mihamau - // 25.12.
30. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarusinek JJ, takovéhle hloupůstky, to by mi šlo .-)
s pohlavím mám já potíž!!! Já bych tak moc chtěla holčičku!!!!!!!!!
30. pro 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka nápodobně, taky holčičku!!!!
30. pro 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek