Termín porodu září 2012

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku 🙂)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
hanka76
12. led 2012
@sedivka jsem neměla na mysli sny kde bude mimi brečet 😃
sedivka
12. led 2012
@nikollita kdy jsi to mel naposled. Nic vic 🙂
sedivka
12. led 2012
@hanka76 ne, zadny mimi. To ma cas 🙂) staci ze me trapi rano 🙂)
nikollita
12. led 2012
jo jenom? tak to se mi ulevilo teďkom 🙂
hanka76
12. led 2012
@nikollita no taky by mě zajímalo co mě u doktora čeká a do Prahy tedy nemusíš no ale zavolej mu at ti ten čtvrtek otevře jo 😃
nikollita
12. led 2012
no uvidíme, uvidíme, ale strašně se těším 😉
hanka76
12. led 2012
@nikollita taky se moc těším ale ty obavy jsou tam taky, vypadá to totiž že jsem tady z vás nejstarší takže mam na obavy nárok 😃
hanka76
12. led 2012
jdu už na kutě tak dobrou noc
oli26
13. led 2012
teda jak to tady ctu, tak se fakt taky objednam driv, chtela jsem az v tom 8 tydnu, ale nevydrzim 😃 zavolam mudre kdy mam dojit 😃 😃 😃
oli26
13. led 2012
jinak krasne dobre ranko vsem 😃 :-p
peprlik
13. led 2012
¨taky dobre ranko,holky nevolnoti nejak ustoupily, mm z toho divny pocit,le hodne me boli bricho,zada a nohy,jak jste na tom vyMMk dr mam jit az 25,myslite ze mam mit obavy??
berenik
13. led 2012
@peprlik me v stredu ustoupily bolesti prsou a ani nebyly tak natekly. Tak jsem se taky lekla, ze je konec. V ctvrtek se, ale zase vratily a dnes me taky boli. S nevolnosti to muze byt to same, proste si tve telo uz trochu zvyklo na tu hormonalni zmenu. v kterem jsi tt?
peprlik
13. led 2012
@berenik presne ve kterym tt jsem nevim cca 6-;7,a ty?nevolnosti,bylo mi hrozne moc zle a ted je mi normal jen me boli desne nohy a puse mam jak v polepsovne,,prsa natekly nemam jen mne na dotek boli bradavky....nevim, ale espin, nekrvacim nic....
berenik
13. led 2012
@peprlik tak to bude urcite v poradku, hledala jsem na internetu (kdyz me presli ty prsa) a hodne holek psalo, ze jim tehu priznaky prichazely a odchazely. Ja jsem jen 5tt.
nikollita
13. led 2012
Jo to je normální. Mě třeba před týdnem bylo večer tak zle, že jsem skoro přestávala vnímat 🙂 a další 4 dny nic, jakoby se nechumelilo :-| včera zas to samé a dnes zase nic 🙂 Prsa mě bolí stále, někdy víc, někdy míň.
Pořád čekám, kdy se to řádně rozjede 😉 No ale zítra jsem už v 7.týdnu 😉 tak uvidíme
peprlik
13. led 2012
tak snad jo, ted jsem uklizela a je mi opet zle, ble....ale prsa mam v poho....ty me neboli vubec ani je nemam napnuty nic... =-)
hele holky a jak dopadla martina nevite nekdo??
nikollita
13. led 2012
@peprlik Já myslím, že dobře....viz soukromá diskuze testíčky, strana 6
flyaway
13. led 2012
Dobré poledne, holky! 🙂
Tak dnes asi od čtyř od rána jsem přemlouvala samu sebe, že se mi nechce blinkat a zatím jsem to teda za pomoci pár piškotů a studené vody nějak zažehnala, ale nejpozději do konce tohoto týdne očekávám svou první šavličku :-N
nikollita
13. led 2012
@flyaway 😃 😃 😃 psychologie je mocná
flyaway
13. led 2012
@nikollita No nevím nevím, to možná spíš ty piškoty 😃
nikollita
13. led 2012
@flyaway no, kdo ví 😃
twistinka123
14. led 2012
holky to je divný....mě pobolíval ze začátku podbřišek a ted jsem úplně fit, jak rybička. doufám že není něco špatně😞
nikollita
14. led 2012
@twistinka123 já myslím, že to není nic neobvyklého...mě taky bývá některý dny jako za netěhotna 🙂
twistinka123
14. led 2012
@nikollita 🙂 ale je to takový divný...fakt se necítím jako těhotná....manžel mi říkal, jestli fakt sem že mi nic není🙂
nikollita
14. led 2012
@twistinka123 jj, já to tak taky mívám 🙂 co prsa🙂 ?
twistinka123
14. led 2012
@nikollita tak ty jedinný mám napohmatcitlivé, takže tom má zákaz šahání🙂 a jinak nic, jen žeru jak protržená a ty bolesti v podbřišku prostě zmizly...
nikollita
14. led 2012
@twistinka123 no vidíš 🙂 já se řídím hlavně prsama 😃 taky nevím, co dřív sežrat 😃
twistinka123
14. led 2012
@nikollita jak řídíš prsama?
nikollita
14. led 2012
@twistinka123 kdyžmi odezní nepříjemné těhotenské příznaky a mám obavu....prohlídnu si prsa (které mě pořád bolí) a vím, že je to v pohodě 🙂 (když jsou pořád citlivé)
twistinka123
14. led 2012
@nikollita aha...tak já todle zas tak nepozoruju🙂 no uvidíme 18.1 jdu na UZ na srdíčko.