• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@hanka76 hele sorry já už nic psát nebudu. nebudu si na nicuž stěžovat nebo se radit. těhotná jsem nikdy nebyla a myslím že tahle diskuze je o komunikaci. a to že napíšu že mě břicho už nebolí a že doufám že něconení špatně neznamená že se hroutím jsem vestresu a tak.
14. led 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no já musim říct že mě nějak ani nenapadlo že by se mohlo něco stát dokud jsem se nepřihlásila sem, když tady furt čtu ty obavy a nervy a stresy a to jak se některé pomalu každý den testují i přes to že jim test vyšel pozitivní tak jsem si teprve začala připouštět že by se mohlo stát něco i mě tak nevím jestli jsou tyhle diskuze dobré :grinning:
14. led 2012 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 já to nemyslela špatně,já tě chtěla jen podpořit a zbavit tě těch obav tak promiň
14. led 2012 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 tak proč sem teda chodíš a kritizuješ ty co si tady předávají rady nebo se ptají na něco? :wink:
14. led 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 no tak díky, ale asi by to šlo psát jinou formou a ne mi předhazovat věci co jsem psala :grinning:
14. led 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 ale měla jsem u toho smajlíky takže jsem to myslela z legrace když jsi mi napsala že jsi v klidu :grinning:
14. led 2012 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 no mě to mocvtipné nepřišlo, promin :unamused:
14. led 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 já si tady taky ráda předávám zkušenosti ale když tady vidím pořád nějaké obavy tak ve mě pak taky začne hlodat červík a myslím že všechny se pak víc hlídáme a zkoumáme a to nevím jestli je úplně dobré, možná tyhle diskuze asi vážně nejsou pro mě :grinning:
14. led 2012 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 myslela jsem že to tady bude více pozitivní, že se tu budeme společně těšit na ta mimča a ne se jen pořád strachovat :slight_smile:
14. led 2012 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 no ale já myslím že každátady má lidský strach o ty mrnouse tak si prostě předávají zkušenosti a pocity. což si myslím je normální. asitěžko tadynajdeš diskuzi, kde si budou holky jen psát jak je jim fajn a jak si to užívají, když někdo zvrací od rána do večera, někdomáza sebou IVF, protože to nešlo jinak, nebo seprvní těhu nevydařilo...bohužel nejsou jen ty, které jsou v poho :unamused:
14. led 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to tady beru takhle jen já a holky budou souhlasit s tebou. ale jestli jsoutu holky jenom ty, které nemají žáááádný strachněkde v podvědomí a jen já jsem taková tak asi jsem sem tedy zavítala špatně a to že si tady předáváme zkušenosti, pocity a příznaky,mi přijde, že otom tahle diskuze je a já jí tak pochopila.
14. led 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 to chápu a proto jsem se snažila tady některé podporovat ale ty jsi mě prostě jen špatně pochopila a i můj humor je asi odlišný od toho tvého takže se ti omlouvám jestli jsem se tě nějak dotkla. Já se jen snažím myslet pozitivně a špatně věci si nepřipouštět protože je vše hlavně o té psychice. jasně že mam taky obavy, jsem tady z vás nejstarší ale nejsem prostě typ který by tu řešil každé píchnutí v břiše a tim nenarážím na tebe :wink:
14. led 2012 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho, končím tuto diskuzi a tedy doufám že se tady už neobjeví jakákoli zpráva otom že někoho někde něco bolí nebo píchá, či zvrací! :grinning:
14. led 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 přehnané obavy ještě pochopim u holek co už mají za sebou třeba nějaký potrat a když si to přečteš ještě jednou tak jsem to s tebou vážně nemyslela špatně, chtěla jsem tě vážně jen podpořit a povzbudit a mrzí mě že to vyznělo jinak
14. led 2012 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 už to neřeš....as imáme fakt káždá jiný humor....
14. led 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jsi moc stahovačná, nemam nic proti tomu když tady někdo píše o tom jak zvrací a je mu blbě, to je normální a moc si mě nepochopila ale nevadí
14. led 2012 ve 23:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 nejsem jen reaguju na to co píšeš ty, že tady to není pozitivní a že to asinení diskuze pro tebe....tos psala. vztahovačná jsem jen na to ,co jsi psala o mě. a zastvávám se i holek tady. protože si myslím že tadyse nepíše nic tak negativního. a říkám, v poho, neřeš to:slight_smile:
14. led 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123
@hanka76
Děvčátka, co to tu čtu :fearful: ?!
Já myslím, že máme jen všechny "pojašené ženské hormony", každá z nás se zároveň těší i bojí a netřeba si ještě kazit náladu nějakým nepochopením, nééé? :wink:
Ještě takhle před spaním...
Přeji krásnou dobrou noc a příjemné sny - všechno bude v pořádku a v příštím týdnu už nám všem určitě budou cvakat srdíčka! :grinning:
14. led 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 to že tady někdo píše že zvrací a neni mu dobře pro mě neni negativní, to beru jako normální věci které k těhotenství patří, měla jsem na mysli něco jiného ale ty jsi to nepochopila ale asi to vážně nemá cenu řešit
14. led 2012 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ty jsi to teď hezky rozsekla :grinning: Napsala jsi to hezky, dobrou noc i tobě :slight_smile:
14. led 2012 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway taky si myslím že nemá cenu tady narážet na věci kdo cotu napíše a psát že jeto tu negativní....
no bez komentáře už:slight_smile:))

@hanka76 a co jsi myslela?
14. led 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 no já musim říct že mě nějak ani nenapadlo že by se mohlo něco stát dokud jsem se nepřihlásila sem, když tady furt čtu ty obavy a nervy a stresy a to jak se některé pomalu každý den testují i přes to že jim test vyšel pozitivní tak jsem si teprve začala připouštět že by se mohlo stát něco i mě tak nevím jestli jsou tyhle diskuze dobré :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: dobrou
14. led 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 a ty jsi nepochopila co jsem ti chtěla říct? Vážně to už nebudu řešit, stahuješ to moc na sebe takže to s tebou vážně už dál rozebírat nebudu, promin za to že jsem tě chtěla podpořit a za to že jsi nepochopila můj humor. Tím bych tuto diskuzi ukončila a doufám že nebude více děvčat které mě pochopí stejně špatně jako ty :slight_smile:
14. led 2012 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 v poho, prostě jsme každá jiná :grinning: asi teda nepochopila, nějak jsem vtom nenašla dvojsmysl asi...tak dobrou noc.
14. led 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2012 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? ještě nemám potvrzené těhu od lékaře, ale mám pozitivní těhu testy. Podle poslední MS bych měla být 5+4.
15. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobré ráno :grinning:
Neblbněte, holky, to prostě tady tohle písmenkování kolikrát změní vyznění toho, co chtěla jedna sdělit, druhá si to přebere blbě a je to pak na dvě stránky :grinning: Neříkám, že bychom si všechny rozuměly v reálu, to je taky normální, že jsou lidi odlišný, ale tady máme něco velkého společného, všechny máme v bříškách poklady, na které se moc těšíme, a všechny můžeme celých těch (už jen 8) měsíců prožívat spolu :wink: Podle mě jsou i ty strachy a postestknutí normální, a je určitě lepší si tu povzdechnout a nechat se trošklu uklidnit, než to v sobě dusit, když to ve skutečnosti nemáme s kým řešit a nebo nechceme svoje okolí zatěžovat :slight_smile: A kdo si tyhle nebezpečí a možnosti, co špatného se může stát, třeba moc bere, tomu doporučuju to prostě odfiltrovat, protože takové věci se stávají a je jasné, že to v člověku zanechá nějakou stopu, ať už to přímo zažil a nebo se s tím jen zblízka setkal.

Já nějak blbě spím a jsem úplně groggy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno mezi 4 a 5 hod když dělám Benjaminkovi mlíko, tak si musím i já dát (většinou jogurtový nápoj), jinak se asi poblila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě na mě nesmí přijít hlad, jinak je zle. To bude ze mě do září pěkná koule :grinning:
15. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Napsalas to hezky, je jasný, že když člověku na něčem záleží, tak se automatický objeví i ten strašák strach, ale my to společně zvládneme, protože jsme holky šikovný :wink:
Jinak s tím spaním to mám úplně stejný - sice jsem furt unavená, ale v noci se převaluju, nemůžu usnout, když usnu, tak mám divoký sny (jako živý, ne erotický :grinning: ), několikrát se vzbudím, že se mi chce čůrat a ráno se pro změnu nemůžu vyhrabat z postele :rolling_eyes:
Naštěstí na nevolnosti zatím stále pomáhají piškoty po ránu, ale pro jistotu už tu mám v pohotovosti zázvorový čaj a těhu lízátka :slight_smile:
15. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím spaním to mám bohužel stejný...navíc jsem zvyklá spát na břiše a jedna holčina mi říkala, že se už teď spát na břiše nemá, což je pro mě momentálně katastrofa, ale četla jsem jinou diskuzi a tam zas psali, že se může, dokud je to dotyčné příjemné :frowning2: tak já asi ještě chvíli budu spát na břiše, protože mi to zatím jinak nejde.
15. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek