• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Jinak jste se holky včera docela rozkecaly :wink: k tématu nemám nic :grinning:
@hanka76 jen jsem Hance chtěla říct, že máme stejný "humor", nebo smysl pro tenhle humor a taky se mi často stává, že mě lidi pochopí jinak :unamused: a jsem dost upřímná, ale už se to snažím radikálně omezovat...nejsi náhodou taky střelec? :grinning:
15. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita V prvním trimestru určitě spaní na břiše nevadí, miminko je ještě tak malinkatý, že mu to určitě nemůže ublížit :wink: . Já mám polohu na břiše jako svou nejoblíbenější a naštěstí dokud to půjde, tak i doporučovanou, protože mám zakloněnou dělohu, tak aby se mi srovnala. Ale v pozdějších stádiích těhu se už asi vůbec nevyspím... :confused:
15. led 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita no tak jsem ráda že tu nejsem sama s tímto smyslem pro humor :grinning: jsem ryba a taky jsem dost upřímná a mívám s tím problémy ale je mi to jedno, měnit se kvůli tomu nebudu :grinning: Já jen chtěla aby jsme se tady všechny spíše radovaly a ne stresovaly sebe a ostatní, myslím že je fajn když si tady píšeme a sdělujeme naše pocity a tím pádem můžeme porovnávat ale když tady čtu jak se dokola řeší stejné problémy tak si myslím že by si některé měly možná pořádně přečíst tu diskuzi celou a zjistily by že už tady bylo několikrát psáno že každá jsme jiná a jinak to vše snášíme takže si myslím že je pak zbytečné se nervovat z toho že zrovna nám neni špatně a jinym ano a jestli je tedy vše v pořádku a při každém píchnutí v břiše se nervovat jestli už to náhodou neni potrat, všechny tyhle věci jsou prostě v těhotenství normální a patří k němu, máme ted v těle totální hormonální chaos a je spoustu článků kde píší o tom jaké jsou obvyklé příznaky těhotenství a jaké jsou příznaky potratu! Chci se tady s vámi radovat a vyměňovat si fotečky těch našich fazolek, z kterých budou za pár týdnů ufounci a pak až teprve ta krásná miminka tak se nestresujte a budte štastné!!! :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2012 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 jinak jsem zjistila, že můj gyndař má fakt ve čtvrtek zavřeno, a ty jdeš ve čtvrtek, že? No tak buď půjdu ve středu nebo až v pátek :slight_smile:
16. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, tak v tomto týdnu snad už všechny (teda všechny, co jdeme na UTZ) uvidíme srdíčkááá!!! :grinning:
Já se tááák těšííím!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Doufám, že se nám taky rozroste fotodokumentace na naší soukromé diskuzi :wink:
16. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway taky doufám, že už se to tu bude hemžit samýma srdíčkama, včetně mě :wink:
16. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita jj já jdu ve čtvrtek odpoledne a moooooc se těším, ve středu mě čeká ještě jedna nepříjemná věc-zubař ale já už budu myšlenkami na gyndě :grinning: Ty už jsi v 7tt tak můžeš jít klidně ve středu a já ti budu pak závidět no ale ten jeden den to vydržím
16. led 2012 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jj budeme mít fazolky se srdíčkem tak si je pak z fotek můžeme porovnávat, doufám že mi bude moje fazolka podobná :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Jaj, zubař, brrr... :rolling_eyes: Tak ať Tě tam moc netrápí :wink:
S tou podobou nevím nevím, když se tak dívám na ty obrázky na netu, jak vypadá miminko v tom 6., 7. týdnu, tak si tou podobou nejsem tak jistá :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway u zubaře mě teď ve středu trápit nebude, jen to omrkne a objedná si mě na jindy:slight_smile: Já vím že tam podoba ještě nebude, to byl vtip :grinning:
16. led 2012 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak co, jak to zvládáš zpět v pracovním procesu? :slight_smile:
Středa už se blíží, těšíš se? :wink: Jo a s tím bříškem mám to samý - některé dny vůbec o těhotenství nevím a jindy je mi tak blbě po všech stránkách, že se po bytě ploužím jak zombie :unamused: .
Jak jsem si kdysi přečetla na nějaké jiné diskuzi, "po vlastních zkušenostech mohu prohlásit, že jakékoli příznaky mohou být známkou čehokoli..." :grinning:
16. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Já vím :wink: , jen mě to pobavilo :grinning:
K tomu zubaři se asi má zajít v těhu standardně, že? No vzhledem k tomu, že kdykoli tam jdu, tak mi najdou kaz, tak se na to zrovna dvakrát netěším :sweat_smile:
16. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no v těhu by se tam mělo chodit víc, máš nárok na více návštěv, myslím že na dvě během celého těhotenství, více se zuby kazí, já už se tam ted chystala jak dlouho ale nechtělo se mi protože vim že taky ted mam nějakej kazík ale ted se mi přidal další a bude hůř takže už tam fakt musím :confounded:
16. led 2012 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ale mam to ted asi dost takže se obávám že to bez injekce nedám ale nevím jestli se v těhu může
16. led 2012 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Hmmm, vím že nějaké holčině ten kaz nevrtali, ale dali jí na to nějakou speciální pastu nebo tak něco, aby jí to nemuseli vrtat bez umrtvení a že prý se ta sklovina nějak sama obnovila či co :slight_smile: . Tak to bych asi toho zubaře zvládla, kdyby nevrtal :grinning:
No musím se poptat - já mám zubařku moji tetu, tak snad na mě bude hodná - a třeba mi dá i obrázek :grinning:
16. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Ty injekce právě v těhu asi ne :zipper_mouth:
16. led 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jééé já bych taky chtěla obrázek :grinning: Půjdu k tvé tetě :grinning: Bez vrtání bych to taky dala :slight_smile:
16. led 2012 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway zeptám se na ty injekce gynekologa a uvidím co mi řekne
16. led 2012 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Teď si tak uvědomuju, že mi posledně říkala, že teď už děti na nějakou obyčejný obrázky kašlou, tak dávají nějaký speciální plastický samolepky - to víš, pokrok vládne světu :grinning:
16. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway hm spíše jsou děti čím dál více rozmazlenější, já jsem stará škola, mě by stačil ten obrázek :grinning: Jdu si dát sprchu, je mi pořád hrozná zima tak se jdu do sprchy zahřát:slight_smile:
16. led 2012 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway čauky:slight_smile: jj makám:slight_smile: jedna těhulinka za druhou! asi tento rok bude silnej:slight_smile: jinak se těším na středu, doktorka mě na to dnes upozornila, že to musíme zkontrolovat :slight_smile: tak jsem se hodila na 9,30:slight_smile: abych nebyla po obědě nafouklá :grinning: a co ty????kdy že jdeš? čt nebo pátek?
16. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 No nakonec asi ten čtvrtek, jsem ve stádiu, kdy bych další týden navíc nemusela psychicky přežít :grinning: .
Páni, tolik těhulí? Aby pak pro ty naše dětičky bylo místo ve školce :grinning:
No a jak je? Já mám dnes klidový den, tak toho využívám a provádím alespoň lehkou debordelizaci našeho obydlí :sunglasses:
16. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ahoj, ja jdu zitra brzo rano. Snad ta zvladnu dojet :wink:)
16. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Copak, nevolnosti Tě tak trápí? :unamused:
Jinak na ten zítřek držím palečky a tiše závidím, že už budeš mít "to svý jistý" :slight_smile:
16. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no je to mazec, doktorka dělá jedno sono za druhým :slight_smile: mě je fajn, nemohu si stěžovat:slight_smile:
16. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak já jsem dnes nebyla schopna dorazit do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci jsem byla věčně vzhůru a rozdýchala nevolnosti....asi nácvik na kontrakce :slight_smile: Odpo je mi líp, tak zítra do zaměstnání vyrazím :slight_smile:
16. led 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 @sedivka na zítřek držím palečky a těším se na fotečky mrňousků :slight_smile: Já jdu až příští čtvrtek, ale to už uteče :wink:
16. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no mam zaludek na vode... Jeste nic neslo ven, ale jidelnicek se mi dost osekal :slight_smile:
16. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Tak to jsme na tom přibližně stejně :slight_smile:
Mě docela pomáhá zázvorový čajík a teda předtím, než vylezu z postele, tak musím zhltnout pár piškotků. Tak uvidíme, jakou to bude mít vývojovou tendenci :slight_smile:
16. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask Ajaj, ty noční nevolnosti jsou pomalu nejhorší, to člověk neví, jak se natočit a ačkoli je unavenej jako kotě, tak ne a ne zabrat, co? :unamused:
Tak snad to byl jen jeden ze slabších dnů a zítra bude lépe :wink:
16. led 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek