• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Ahoj holky. Mne je od zaludku porad ok.. A papam co vidim, takze v tomhle smeru super :grinning: Akorat dneska rano jsem malem omdlela. A taky jsem nachcipana, poradne me boli v krku, tak si beru od zitra par dni dovcu :confounded:
16. led 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak to prosím teď chodí s neschopenkou? Já nebyla nemocná min. 5 let a mezitím se ten systém několikrát změnil, takže teď si nejsem jistá, co se po mě požaduje. Tento týden už to budou 3 týdny nemoci a tedy mi přestane neschopenku platit zaměstnavatel, ale mělo by to přejít na sociálku - je k tomu potřeba nějaký ten lístek na peníze? A potom znovu na konci každého měsíce?
Ještě sama nevím, zda se budu do práce vůbec vracet nebo kdy, tak jen abych něco nezazdila... :confused:
16. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ja byla na neschopence neco pres mesic a nic jsem netusila, pak mi jen sestricka cca po tech 3 tydnech na prohlidce vrazila do ruky nejaky papir, ja na to koukala jak puk :slight_smile: Tak mi jen rekla, ze to mam dat mzdovy ucetni.. Nic vic nevim :sunglasses:
16. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Pěkně nohy v teple, zabalit se do deky, upíjet čajíček a kurýrovat se, ať bacil nemá šanci! :wink:
Taky se mi často motá hlava, ale u mě to možná bude nízkým tlakem, na který trpím - zato mi teda hrozně buší srdce. To si člověk nevybere, holt ty hormooony... :grinning:
16. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Tak to jsme na tom s informovaností asi stejně :grinning:
Já se v ten čtvrtek na to zeptám - třeba mi ukončí neschopenku a bude vyřešíno... :slight_smile:
16. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem byla u zubaře dneska, nenávidím to :unamused: jinak u mě jsou nevolnosti den o de dne horší, a den o de dne vypadám hůř, i když manžel tvrdí, že jsem čím dál krásnější :wink: tak nevím. Na gyndu vyrazím ve středu, pokud tam dolezu. Občas nemám chuť ani dýchat. A normálně jsem zjistila, že manžel neví, že nevolnosti jsou v 1. trimestru "normální". Dneska přišel z práce a strašně se divil, že je mi zase špatně a říkal, že to není normální a že jestli to do dvou dnů nepřejde, že to půjdeme někam řešit :astonished: :grinning: Je to blázen :slight_smile:
16. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita Ale tak je pekny, ze se tak stara, ne :wink:
16. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to super, škoda jen, že se pořád ptá, z čeho mi může být špatně (jako z jakého jídla?)...což já absolutně netuším, a tak mě to lehce dráždí, takhle otázka... :wink:
A při představě, že to bude trvat ještě 6 týdnů a zhoršuje se to.... :frowning2: já vím, jsem ráda, že čekáme miminko, ale upřímně jsem doufala (ach ta naivita), že mi bude špatně jen lehce, jako mojí mámě :grinning:
16. led 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita To moji mame bylo pokazde hrozne zle, mne pokazde dobre :slight_smile:
Ale teda jak ted zadrzuju vodu, hodne jima k tomu mam desnou zacpu, tak se cejtim, jak kdybycvh by :slight_smile: a uz tak v 6. mesici... Jsem desne nafoukla. Ale asi porad lepsi nez zvracet :slight_smile:
16. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no evidentně to nezáleží na matce :slight_smile:
16. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita To asi urcite ne :slight_smile: U me nastesti :grinning:
16. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak srdicko tluce :slight_smile: fazole ma 7,5 mm a cysta se o pulcentimetru zmensila :slight_smile:
17. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka Jůůů, tak tomu říkám krásný začátek dne! :grinning:
Gratulace obrovská!!! :slight_smile:
Nechceš se nám pochlubit fotečkou, ať se taky pokocháme? :wink:
17. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jupííí, tak snad nám taky bude zítra tlouct :slight_smile: Obrovská gratulka :slight_smile:
17. led 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ráda bych se připojila k vám do diskuze, mám předpokl. porod 1.9.2012, byla jsem ted od čt do nedele hospitalizována v nemocnici, kvůli silnému krvácení, jednolo se o hematom, mimisek je snad stále v pohodě, v nedeli měl 10mm a odpovídat 7+1 tt , tj. tentokrát přesně dle menses, byla jsem moc ráda, ted jsem dom a všichni kolem mě skáčou, mám klidovej rezim, chodím jen na záchod :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka juché...gratuluju!...já jdu zítra... tak snad bude taky tlouct srdíčko...
17. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina
určitě bude srdíčko, já ho měla v 6+5tt , (ale dle ultrazvuku jsem byla 6+2tt) ted jsm to v nemocnici dohnali :slight_smile: tak dodržuji poctivý přísun ovoce, zeleniny, vápníku.
Když jsem srdičko viděla tlouci, ukáply mi slzy bylo to kouzelný, já v červenci potratila, takže jsme se zase bála a tešila at to ted vyjde a zatím to jde, až na ten hematom ...
17. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway s neshopenkou je to tak, že lístek na peníze se vystavuje vždy poslední den v měsíci a ten odevzdáš zaměstnavateli. při vystavení dostaneš se žlutým pruhem - ten nosíš u sebe a s modrým a červeným dojdeš dopráce. tot vše. ale tím se netrap, to má hlídat sestra! změna od nového roku je taková že se nesmí dávat neomezený vycházky :wink:

já jdu na srdíčko zítra. se těším :slight_smile:
17. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, které jdete zítra na kontrolu tak držím palečky!... doufejme, že budou srdíčka... já jdu zítra taky a doufám! :wink:
17. led 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím pěsti na zítřejší srdíčka, je to krásný pocit až uvidíte že usilovně bouchá :slight_smile:
17. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita
@batukina
@twistinka123
Děvčátka, tak zítra držím pěstičky!!! :wink:
Snad jsem na někoho nezapomněla - pokud ano, tak samozřejmě držím pěstičky všem! :slight_smile:
17. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Díky, já si právě nebyla jistá, jestli je ten lístek na peníze jen na konci měsíce nebo i po uplynutí těch prvních tří týdnu. Já se na to raději poptám, protože mám pocit, že u nás to nikdo moc nehlídá :rolling_eyes: .
A na ten zítřek ještě jednou tfuj tfuj tfuj :wink:
17. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ja jdu k dr az pristi tyden ve ctvrtek. Prijde mi to jako vecnost.. Posledne srdicko jeste nebylo :unamused: Navic se o mimi bojim, mam nejakou chripku, tak lezim, je mi blbe. A dneska umrel manzeluv deda, tak za par dni pojedem na pohreb, ja tyhle veci hodne prozivam :frowning2: chjo :frowning2: Nejak je to naprd vsecko.
17. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl neboj,mimnek je v poradku, s dedeckem je mi to mc lito...j jsem dnes taky nesva, bylo mi zle a dnes jako nic, taky mam strach....
17. led 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway děkuju jdu v 9,30, ozvu se:slight_smile: zatím papa musím makat:slight_smile:
18. led 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 taky držím pěstičky :slight_smile: kdy byla PM?
18. led 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flicek
Ahoj a vítej :wink: já jdu v pátek na gyndu-taky kvůli hematomu,tak doufám,že bude taky vše v pořádku :dizzy_face:
18. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 drzim palecky,ja jd u za tyden ve st
18. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nějak nestíhám....tak prcíkovi buší srdíčko o 106 :slight_smile: je dle UZ 6+1 (já jsem 6+5) ale to může být i něco chyba přístroje. další kontrola 27.1:slight_smile:
18. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Juchůůůů, tak gratulace veliká!!! :grinning:
18. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek