Termín porodu září 2012

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku 🙂)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
martinakl
16. led 2012
Ahoj holky. Mne je od zaludku porad ok.. A papam co vidim, takze v tomhle smeru super 😃 Akorat dneska rano jsem malem omdlela. A taky jsem nachcipana, poradne me boli v krku, tak si beru od zitra par dni dovcu :-S
flyaway
16. led 2012
Holky, jak to prosím teď chodí s neschopenkou? Já nebyla nemocná min. 5 let a mezitím se ten systém několikrát změnil, takže teď si nejsem jistá, co se po mě požaduje. Tento týden už to budou 3 týdny nemoci a tedy mi přestane neschopenku platit zaměstnavatel, ale mělo by to přejít na sociálku - je k tomu potřeba nějaký ten lístek na peníze? A potom znovu na konci každého měsíce?
Ještě sama nevím, zda se budu do práce vůbec vracet nebo kdy, tak jen abych něco nezazdila... =-)
martinakl
16. led 2012
@flyaway Ja byla na neschopence neco pres mesic a nic jsem netusila, pak mi jen sestricka cca po tech 3 tydnech na prohlidce vrazila do ruky nejaky papir, ja na to koukala jak puk 🙂 Tak mi jen rekla, ze to mam dat mzdovy ucetni.. Nic vic nevim 😎
flyaway
16. led 2012
@martinakl Pěkně nohy v teple, zabalit se do deky, upíjet čajíček a kurýrovat se, ať bacil nemá šanci! 😉
Taky se mi často motá hlava, ale u mě to možná bude nízkým tlakem, na který trpím - zato mi teda hrozně buší srdce. To si člověk nevybere, holt ty hormooony... 😃
flyaway
16. led 2012
@martinakl Tak to jsme na tom s informovaností asi stejně 😃
Já se v ten čtvrtek na to zeptám - třeba mi ukončí neschopenku a bude vyřešíno... 🙂
nikollita
16. led 2012
Tak já jsem byla u zubaře dneska, nenávidím to :-| jinak u mě jsou nevolnosti den o de dne horší, a den o de dne vypadám hůř, i když manžel tvrdí, že jsem čím dál krásnější 😉 tak nevím. Na gyndu vyrazím ve středu, pokud tam dolezu. Občas nemám chuť ani dýchat. A normálně jsem zjistila, že manžel neví, že nevolnosti jsou v 1. trimestru "normální". Dneska přišel z práce a strašně se divil, že je mi zase špatně a říkal, že to není normální a že jestli to do dvou dnů nepřejde, že to půjdeme někam řešit :-o 😃 Je to blázen 🙂
martinakl
16. led 2012
@nikollita Ale tak je pekny, ze se tak stara, ne 😉
nikollita
16. led 2012
jo, je to super, škoda jen, že se pořád ptá, z čeho mi může být špatně (jako z jakého jídla?)...což já absolutně netuším, a tak mě to lehce dráždí, takhle otázka... 😉
A při představě, že to bude trvat ještě 6 týdnů a zhoršuje se to.... 😞 já vím, jsem ráda, že čekáme miminko, ale upřímně jsem doufala (ach ta naivita), že mi bude špatně jen lehce, jako mojí mámě 😃
martinakl
16. led 2012
@nikollita To moji mame bylo pokazde hrozne zle, mne pokazde dobre 🙂
Ale teda jak ted zadrzuju vodu, hodne jima k tomu mam desnou zacpu, tak se cejtim, jak kdybycvh by 🙂 a uz tak v 6. mesici... Jsem desne nafoukla. Ale asi porad lepsi nez zvracet 🙂
nikollita
16. led 2012
@martinakl no evidentně to nezáleží na matce 🙂
martinakl
16. led 2012
@nikollita To asi urcite ne 🙂 U me nastesti 😃
sedivka
17. led 2012
Ahoj holky, tak srdicko tluce 🙂 fazole ma 7,5 mm a cysta se o pulcentimetru zmensila 🙂
flyaway
17. led 2012
@sedivka Jůůů, tak tomu říkám krásný začátek dne! 😃
Gratulace obrovská!!! 🙂
Nechceš se nám pochlubit fotečkou, ať se taky pokocháme? 😉
nikollita
17. led 2012
@sedivka jupííí, tak snad nám taky bude zítra tlouct 🙂 Obrovská gratulka 🙂
flicek
17. led 2012
ahoj, ráda bych se připojila k vám do diskuze, mám předpokl. porod 1.9.2012, byla jsem ted od čt do nedele hospitalizována v nemocnici, kvůli silnému krvácení, jednolo se o hematom, mimisek je snad stále v pohodě, v nedeli měl 10mm a odpovídat 7+1 tt , tj. tentokrát přesně dle menses, byla jsem moc ráda, ted jsem dom a všichni kolem mě skáčou, mám klidovej rezim, chodím jen na záchod 🙂 🙂
batukina
17. led 2012
@sedivka juché...gratuluju!...já jdu zítra... tak snad bude taky tlouct srdíčko...
flicek
17. led 2012
@batukina
určitě bude srdíčko, já ho měla v 6+5tt , (ale dle ultrazvuku jsem byla 6+2tt) ted jsm to v nemocnici dohnali 🙂 tak dodržuji poctivý přísun ovoce, zeleniny, vápníku.
Když jsem srdičko viděla tlouci, ukáply mi slzy bylo to kouzelný, já v červenci potratila, takže jsme se zase bála a tešila at to ted vyjde a zatím to jde, až na ten hematom ...
twistinka123
17. led 2012
@flyaway s neshopenkou je to tak, že lístek na peníze se vystavuje vždy poslední den v měsíci a ten odevzdáš zaměstnavateli. při vystavení dostaneš se žlutým pruhem - ten nosíš u sebe a s modrým a červeným dojdeš dopráce. tot vše. ale tím se netrap, to má hlídat sestra! změna od nového roku je taková že se nesmí dávat neomezený vycházky 😉

já jdu na srdíčko zítra. se těším 🙂
batukina
17. led 2012
holky, které jdete zítra na kontrolu tak držím palečky!... doufejme, že budou srdíčka... já jdu zítra taky a doufám! 😉
flicek
17. led 2012
držím pěsti na zítřejší srdíčka, je to krásný pocit až uvidíte že usilovně bouchá 🙂
flyaway
17. led 2012
@nikollita
@batukina
@twistinka123
Děvčátka, tak zítra držím pěstičky!!! 😉
Snad jsem na někoho nezapomněla - pokud ano, tak samozřejmě držím pěstičky všem! 🙂
flyaway
17. led 2012
@twistinka123 Díky, já si právě nebyla jistá, jestli je ten lístek na peníze jen na konci měsíce nebo i po uplynutí těch prvních tří týdnu. Já se na to raději poptám, protože mám pocit, že u nás to nikdo moc nehlídá 8-( .
A na ten zítřek ještě jednou tfuj tfuj tfuj 😉
martinakl
17. led 2012
Ahoj holky. Ja jdu k dr az pristi tyden ve ctvrtek. Prijde mi to jako vecnost.. Posledne srdicko jeste nebylo :-| Navic se o mimi bojim, mam nejakou chripku, tak lezim, je mi blbe. A dneska umrel manzeluv deda, tak za par dni pojedem na pohreb, ja tyhle veci hodne prozivam 😞 chjo 😞 Nejak je to naprd vsecko.
peprlik
17. led 2012
@martinakl neboj,mimnek je v poradku, s dedeckem je mi to mc lito...j jsem dnes taky nesva, bylo mi zle a dnes jako nic, taky mam strach....
twistinka123
18. led 2012
@flyaway děkuju jdu v 9,30, ozvu se🙂 zatím papa musím makat🙂
babss
18. led 2012
@twistinka123 taky držím pěstičky 🙂 kdy byla PM?
anubis
18. led 2012
@flicek
Ahoj a vítej 😉 já jdu v pátek na gyndu-taky kvůli hematomu,tak doufám,že bude taky vše v pořádku x-)
peprlik
18. led 2012
@twistinka123 drzim palecky,ja jd u za tyden ve st
twistinka123
18. led 2012
holky nějak nestíhám....tak prcíkovi buší srdíčko o 106 🙂 je dle UZ 6+1 (já jsem 6+5) ale to může být i něco chyba přístroje. další kontrola 27.1🙂
flyaway
18. led 2012
@twistinka123 Juchůůůů, tak gratulace veliká!!! 😃

Začni psát odpověď...

Odešli