• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@twistinka123 gratuluju k srdíčku
já byla dnes na kontrole máme 6mm a buší nám srdíčko!... odpovídáme 6+3... od minula zase veliký pokrok! holky já mám takovou radost :grinning:
18. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina ono to roste rychle:slight_smile: my máme 3,8mm a 6+1.ale doktorka říkala že jak je to pidi tak se to blbě měří :slight_smile: a hlavně to roste děsně rychle
18. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace holkyyyyyy..... :wink:
18. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 super gratuluju :slight_smile: to musí být úžasnéééé..a PM jsi měla kdy?
18. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina
@twistinka123
holky, gratuluju, my máme malý mimi :grinning: 6+3 a mimi má 2,2mm:slight_smile: A jsme v normě, i když jsme malinký....dr. říkal, že v mé délce těhotenství bývá 2-4mm
18. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, holky, tak ja nakukuji do soukromé diskuze, tam mrtvo! Pak kouknu sem a tady to žije :slight_smile: Ale dočítat obě mě fakt nebaví :grinning:.
Jinak @twistinka123 a @batukina velikáááááááááááááánská gratulace a ať mimísci rostou a maj se k světu a ať jste bez nevolnosti a jiných těhu problémů.
Já jdu zítra brzy ráno a moooooc se těším, co uvidím (tak doufám, že bude vše OK) Ale srdíko asi nebudu jsem cca 5+6 no uvidím. Aspoň se bude na co těšit příště.
Hlavně si beru s sebou to malé čertisko, tak jsem zvědava, jak to tam spolu zvládnem. Jestli bude moc zvědava a bude dr. moc otravovat - nevim,jak ji budu krotit.
A co vy maminy co mate dítko doma - berete je s sebou k dr. nebo si sháníte hlídání ?
18. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina To jsou dnes samé skvělé zprávy! :grinning:
Mám hroznou radost!!! :slight_smile:
18. led 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu nakonec až v pátek, takže budu napjatá o den déle, ale tak co už - manžel chce být u toho a ve čtvrtek nemůže, takže jsem to posunula, ať si to taky užije :slight_smile:
18. led 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek ja rozhodne hlidani,to bych nezvladla, chtela by za mnu na kozu :grinning:
18. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
semnou je to jk na koni, vcera m bylo fajn, dnes mam v puse jak v polepsovne, horko,kyselo a je mi mooooc zle....
18. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem blikajícím srdíčkům mooooc gratuluji :slight_smile:
@flyaway -já jdu taky v pátek v 10.30 sice bez manžílka,ale možná už dostanu průkajdu :dizzy_face:
@peprlik -mě bylo blbě včera a dnes je mi zatím fajn :wink: tak třeba se to zase zítra otočí :dizzy_face:
18. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já jdu zítra a moc se těším :slight_smile:
18. led 2012 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Tak pozor, ať Ti ten zvuk srdíčka neprotrhne bubínky! :grinning:
Držím palečky! Já už cu takýýý! :grinning:
18. led 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway tyhle dva týdny byly snad nejdelší v mém životě :grinning: Děkuji a vydrž prtka vydrž! :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Je to děsný, tohle čekání :angry: . Ale výsledek stojí za to :dizzy_face:
18. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway a kdy že to jdeš ty? v pátek?
18. led 2012 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Jojo, nakonec v pátek - dloooouuuhééé dva dny :grinning:
Ale když tady tak průběžně přibývají ta srdíčka, tak si tak říkám - o den dříve nebo později, co na tom sejde, hlavně, že bude všechno v pořádku a po takřka čtyřech letech nás bude o jednoho víc :dizzy_face:
18. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway taky si myslím že na tom jednom dni nesejde. Vy jste se snažili 4 roky?
18. led 2012 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik - no taky z toho mam obavy, jak to tam s ni poresim - je velika zvedavka :slight_smile: tak snad kdyz tak pomuze sestricka :slight_smile:
@flyaway - ale zase se budete moc tesit s manzelem a sdilena radost - vetsi radost a ono to utece strasne rychle. Ctyri roky cekat na prcka ! To si vubec neumim predstavit. Ale hlavne, ze se vam zadarilo a za chvilinku budete mit andilka nebo certika doma.
18. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Jojo, 2008 jsme si řekli, že vysadíme antikoncepci a necháme tomu volný průběh, 2009 - 2010 bylo ve znamení hledání důvodů, proč se nedaří, navíc do toho plánování svatby, takže čas tak nějak plynul a plynul... no a od roku 2011 jsme to začali řešit s odborníky - a rok 2012 konečně úspěch! :grinning:
18. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway a podařilo se to nakonec přirozenou cestou? já bych zešílela takhle dlouho čekat, máš můj obdiv ale co jiného ti zbývalo vid? :slight_smile:
18. led 2012 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek Je pravda, že 4 roky jsou dlouhá doba, ale dalo by se říct, že ta doba možná mohla být kratší, kdybychom si připustili dřív, že to prostě přirozeně nepůjde. Jenže ono to rozhodnutí pro IVF chce docela dost odhodlání a já prostě pořád tajně doufala, že se to zadaří samo, no... :zipper_mouth:
Ale čert to vem, hlavně že teď už je to snad úspěšně za námi a basta! :dizzy_face:
18. led 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Bohužel přirozeně by se nám asi nezadařilo, takže jsme šli do IVFka - naštěstí jsme získali krásná 4 embryjka, jedno se nechytlo vůbec, druhé jen na chvilku a do třetice se zadařilo - a v mrazáčku čeká ještě sourozenec :slight_smile:
18. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway a v čem je problém? co je špatně?
18. led 2012 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Špatná morfologie spermií - prostě jsou šišatý a nejezděj rovně :grinning:
Ale tak u mě taky až tak úplně nebyla ukázková hladina hormonů a ovulaci jsem měla sporadicky, ale to se dá napravit umělýma hormonama - bohužel ten spermiogram se tak jednoduše napravit nedá... :rolling_eyes:
Každopádně má to jednu obrovskou výhodu - nemusíme si lámat hlavu antikoncepcí :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ale kvalita spermií se dá taky ovlivnit nějakými vitamíny ne? nebo to má jako vrozenou vadu? kolik je manželovi? Jsem zvědavka vid? :slight_smile: Mě po laparoskopii zjistila že mam PCO takže jsem měla ovulaci taky jen tak jednou za čas, při té operaci mi s tím ale pomohli s tím že mě oznámili že se to tak za cca rok vrátí zase do starých kolejí a v srpnu to budou už dva roky ale ovulaci mam stále pravidelnou a zadařilo se za cca pů roku:slight_smile:
18. led 2012 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no a s tou výhodou si nebud tak jistá, je spoustu maminek co jim bylo řečeno že pokud dítě tak jedině uměle a nakonec se to povedlo i přirozeně takže bych na to úplně nespoléhala:slight_smile:
18. led 2012 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 Tak to je krásný, do půl roku :slight_smile: .
Těma vitamínama se dá ovlivnit pouze množství a rychlost, ale ta morfologie ne, to je nějaké trvalé poškození :unamused:
Ale tak teď už je to fuk, přírodu jsme obešli a až na nás ten cvrček bude koukat z postýlky, tak už si na tu složitou cestu za ním ani nevzpomeneme :slight_smile:
18. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 No my si tak říkáme, že si prostě nebudeme dávat pozor a pokud se nezadaří do jednoho roku věku prvního dítka, tak si půjdeme pro "mrazáčka" a tím cílené snaženíčko ukončíme (teda pokud se zadaří, samozřejmě). A jestli k nám za pár let přijde ještě jeden vejlupeček, tak to prostě bude osud :slight_smile:
18. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway to je pravda, hlavně že se nakonec zadařilo a na třetí pokus takže vás to nezruinuje :grinning:
18. led 2012 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek