• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@flyaway jasan, v konecne fazi je uplne jedno, jestli se zadari prirozene, nebo umele, deti to na cele napsane namaj - hlavne, ze zijeme v dobe, kdyz to nejde prirozene, tak dokaze medicina pomost a ze se umelko zadarilo. Ale rozili jste si svoje - nejdrvi nerviky ze to nejde, potom litani po dr. potom cekani na vysledky ... ale kdyz to mimi clovek chce je pro nej schopen udelat a obetovat cokoli.
18. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway nam v listopadu rekli spatna morfologie a v prosinci jsemotehotnela....snad to nema vliv na plod???
18. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Tak ono záleží na tom, kolik máte těch pulečků v normě - dle WHO by mělo být snad 30% a my měli pouze 0,5%, takže u nás to fakt takřka nehrozilo. Ale vy jste zřejmě měli těch "normoušků" víc, takže se zadařilo přirozeně. Ty morfologicky špatné nejsou schopny buď vůbec vajíčko oplodnit nebo pokud už se zadaří, tak se embryjko nevyvíjí a zanikne, takže žádný strachy, teď už je více než pravděpodobné, že se k vajíčku dostala ta správná spermijka :wink:
18. led 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli v pondělí na kontrole, všechno je v pořádku, fazolka už začíná mít tvar človíčka a srdíčko buší ostošest :wink:. 30. ledna poslední kontrola v CARU a už dostanu správu pro mého doktora a ten mi snad konečně vypíše těhotenskou průkazku :slight_smile:
18. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway my meli jen 4 procenta,nevim.....ted si mi vydesila....v patek jsem byla sest plus ctyri a srdicko bylo....od patku nevim
18. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Já Tě chtěla právě uklidnit, ne vyděsit :zipper_mouth:
Chtěla jsem tím říct, že špatná spermie vajíčko neoplodní a pokud už jo, tak zanikne ještě před očekávanou MS nebo krátce po ní a většinou odejde v rámci MS. Takže žádný strachy, takhle daleko byste se se "šišatým" genetickým materiálem určitě nedostali :grinning:
18. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jsi zlata,dekuji....
18. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od pondělí už to mám oficiální :slight_smile: jsem v 8+2 tt viděla jsem i srdeční akci.Dostala jsem od pana doktora dárečky pro nastávající maminky a také těhu.průkazku :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mencanda tak to gratuluji, kraaaasna zpravicka, tak at se i nadale dobre dari a prtousek roste a sil
19. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mencanda Velká gratulace! :slight_smile: Jůůů, dárečky, to doufám, že taky něco dostanu, já ráda dárečky :grinning:
19. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, veliká gratulace všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já byla u Dr. v úterý 7+2 a máme také srdíčko :slight_smile: Na kontrolu jdu až za měsíc 14.2. To už dostanu těhu průkajdu :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráda se k vám přidávám. 25.12. ráno jsme měli test s II :slight_smile: . Já byla v šoku a manžel byl šťastný jako snad nikdy :slight_smile: . 27.12. jsem šla k doktorce a HCG 144, další odběr mi dělala 2.1. HCG přes 1000 :slight_smile: . Ultrazvuk 12.1. potvrzeno těhotenství 4/5tt, na další ultrazvuk jdu 30.1. a snad bude vidět srdíčko a bude vše v pořádku :slight_smile:. Také vás bolí břicho? Mě sem tam, ale tak, že si říkám, jestli je vše ok. Bojím se o mimčo, máme z něj hroznou radost. Díky moc.
19. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek ahojda, moc gratuluju k mímu, já čekám už druhé :slight_smile: a to že tě občas bolí bříško je uplně normální vše se tam připravuje na růst prcka...já také ještě nemám potvrzené srdíčko a jdu k dr až 1.2.
19. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Ahojky, děkuju moc za přivítání. My jsme mimčo opravu moc chtěli a jak jsem doma, pořád přemýšlím, jestli tam je a jestli je vše ok, občas mám takový hustší, světlý výtok (bez zápachu), to je taky normální??? Omlouvám se, že se hned od začátku ptám na takové intimní otázky, ale mám otázky, na které nenacházím odpovědi. Děkuji moc.
19. led 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek jj je to normální, stejný výtok mám také a asi všechny těhulky...se neomlouvej, těhotenství je prostě něco nového... :wink:
19. led 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Máš pravdu, pro mě je to poprvé a opravdu je miminko hodně vysněné. Můžu mít ještě jednu otázku? Jak je to se sexem v prvním trimestru, může se? Nemůžu o miminko přijít? :slight_smile: Také ti už roste bříško? Doktorka říkala, že jsem hubená a tak je to vidět dřív, než na normálních maminkách. Tlačí mě všechny kalhoty, takže jsem si koupila v bazarku kalhoty a dnes si pro ně jdu na poštu:slight_smile:. Přijde mi to brzy, ale mamka říkala, že to taky měla tak.
19. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek na sex bych se zeptala dr být tebou, ale obecně se říká že naopak sexu se v těhu nevzdávat, ale samozřejmě žádnou extrémní divočinu :grinning: mno víš já mám (svou vinou) bříško ještě povolené z prvního těhu takže to na mě vidět není :wink: ale moje sestra je asi případ jako ty, typická hubenourka a taky to měla brzo vidět, jj těhu kalhoty jsou fajn také mám z bazaru
19. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Děkuji moc a moc. Váhala jsem, jeslti se zaregistrovat, ale jsme moc ráda, že jsem to udělala. Už sem DÍKY TOBĚ klidnější. Mamka si už takovéhle detaily z těhotenství nepamatovala, takže opravdu moc děkuji.
19. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek mužeš se přidat i do skupiny soukromé miminka září 2012, po leve straně najdeš soukromé skupiny a tato je uplně dole a babbs tě tam pak přidá ju?
19. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek nemáš zaco děkovat , modry konik je báječnej, najdeš tady odpovědi a rady na vše...jen mit čas si to tady vše prolezt
19. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mam to potvrzené. před chvilkou jsem se vrátila z gyndy a jsem 6tt+4, fazolka je jedna a měří 6,8mm :grinning:
19. led 2012 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 supeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr gratulace velliikááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
19. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik děkuji moc, co ty?
19. led 2012 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mam delat s tou pusou, mam takovou pachut horko,kyselo,bleeeeee je mi z toho zle..je to fakt normalní??
19. led 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 ja jdu pristi stredu,ale byla jsem min patek aa to jsem byla 6 plus 4 a mimi melo 6,7 mm a srdicko bylo,tak uvidime
19. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik tak proč už si to tady nezměníš? stále tam máš že se snažíš:slight_smile:
19. led 2012 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 nevim jetse tp
19. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik já taky ne :grinning: ale máš ho v září a to prozatím stačí ne?
19. led 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka76 pockam do stredy :dizzy_face:
19. led 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik kdo si počká....... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2012 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek