• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Jéé, holky, tak konečně jsem se dočkala a dneska jsem se dostala na řadu k doktorce:slight_smile: Všechno je v pořádku a odpovídám podle MS i drobek je 7+4, srdíčko bilo jak o závod a drobeček měl 1,34 cm, měl tam spoustu místa a z žloutkovýho váčku už se začíná dělat placenta:slight_smile: Jupííí, tak to jsem fakt ráda, že to takhle krásně vyvíjí. Jinak kofola mi přestala na zvracení pomáhat, ale naštěstí ta nevolnost ustupuje, už je mi blbě jen když se dýl nenajím, jinak to docela jde. Příště jdu na poradnu až 16.2. na odběry a týden na to na screening do Brna na Downa, nejdete tam taky v tu dobu některá:slight_smile: ???? Jo a termín porodu mám na 2.9.:slight_smile:
19. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka76
@mihamau
Gratulace k srdíčkům!!! :slight_smile:
Nechcete se pochlubit fotečkama? :wink:
19. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau A kam do Brna jdeš?
19. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Doktorka mě poslala na Veveří, vedle filozofický fakulty
19. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2012 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Dnes jsem 7 + 6, v po nám potvrdili srdíčko a propustili z CARU k doktorce. Zítra jdu ke svý gyndařce na odběry a uvidíme, jestli nám udělá také utz.

Všem gratuluji k těhulkování a držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau Gratluji k srdicku :slight_smile:
Jo a screening dokaze odhalit o dost vic veci nez Downa, ale tobe kazdopadne preju, at nic neodhali ! :wink:

@boudica Taky gratuluji a preji, at vse probiha tak, jak ma :slight_smile:
19. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
super zpravicky......gratulace vsem:slight_smile:
19. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za milé přijetí :slight_smile: .
19. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudica Gratuluju a vítám Tě mezi námi! :slight_smile:
Kdepak jsi byla v CARu? Já chodím do Brna do Heliosu, zítra právě jdu na srdíčko a pokud bude vše v pořádku, tak mě asi taky "propustí" :dizzy_face:
19. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že v září ty porodnice prasknou ve švech když je nás tolik :grinning:
19. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásnééé zprávičky - všem moc gratuluji k srdickum a i nadale jen same pozitivni zpravy.
Ja take dnes byla u dr., ale vzhledem k tomu, ze jsem teprve 5+5, tak srdíčko nebylo, ale alespon vim, ze je zarodecek tam kde ma byt :slight_smile: Za to dalsi kontrola aaaazzzzzz 20.2. Nevim, ja to vydrzim :slight_smile: ale zase aspon pak to bude vsechno najdenou -UTZ se srdickem, laborka, snad i tehu prukajda...
@flyaway tak at se zitra dozvite jen a jen pozitivni zpravicky !!
19. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek já taky ještě nemám potvrzené srdíčko, jen bublinku a prý dobrý základ :wink: a k dr jdu 1.2. takže se těším...
19. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha To teda :sunglasses:
Ale tak co jsem se dívala, většina zářijovek je z Čech, takže snad bude v porodnicích volněji alespoň na té Moravě :grinning:
19. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl To jo, vím, že screening odhalí spoustu věcí, ale u nás je aktuální hlavně ten Down a taky myslím, že se to dělá především kvůli tomu...
19. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau Vy mate Downa v rodine, nebo proc je u vas aktualni? :unamused:
Nam zjistili na NT Edwardse, ale nakonec toho bylo mnohem vic :frowning2:
19. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek Ty jo, tak to ja bych nevydrzela :slight_smile: Nastesti me Dr objednal 2 tydny po prvnim UZ, kde taky jeste srdicko nebylo. Zbyva uz juen tyden, tak snad to utece :slight_smile:
19. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway
Já toho vystřídala opravdu hodně, ale nakonec jsem zakotvila na doporučení své doktorky v IVF Cube. Byla jsem tam nesmírně spokojená nejen já, ale i manžel. Nikdy bych už neměnila. Nakonec nám na naši žádost udělali nativ, ačkoli mu zrovna nefandí. A za dva měsíce se to povedlo :wink: . Ačkoli si myslím, že každé zrození je zázrak, tak v našem případě je ještě umocněn tím, že nám už nikdo nedával šanci.....

Jinak k tomu Downovu syndromu.... Kamarádce se narodila holčička s tímto postižením. Tripltest byl negativní, takže na další screening nešla a nic tak netušila..... Taky mám hodně kamarádek, kterým triply ukázaly falešnou pozitivitu, takže pro mě je NT Screening jasná volba..... :wink:
19. led 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím srdíčkooooo :grinning: ! Měříme 1,6cm a dle UTZ je nám přesně 8 týdnů... :slight_smile:
20. led 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flyaway Gratulace :dizzy_face: Takže se Ti posune TP?
20. led 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek Jojo, dnes mi to vypočítal doktor na 31.8. - to abych vás pomalu opustila a přesunula se jinam, co? :confused: Ale ne, mě se tu s váma líbí... :grinning:
20. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway aspon budes trochu napred a budes nam radit ;)
20. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Však jám mám zase dle MS 28.8., ale co se týče velikosti mimi, tak spíš tak 1.9. Ono těch pár dnů stejně nic neřeší, mimčo beztak nakonec vyleze úplně jindy :grinning:
20. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek maminky děkuji za gratulaci a přání také všem přeji jen samé dobré zprávy :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ja jsem ze zacatku mela ty miminka podle UZ taky vetsi, ale pak se to nejak srovnalo a ted odpovidaji danemu tydnu :wink:
20. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem, co mají potvrzené srdíčko, veliká gratulace :dizzy_face:
20. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl ano, máme ho v rodině :frowning2: všechny choroby jsou strašné, je mi líto, že jste měli Edwardse, tak si musíme přát, aby bylo vše v tom nejlepším pořádku:slight_smile:
20. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky vse moc gratulujeme i s mym mrnouskem.... :dizzy_face:
20. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik i já ti gratulujuuuu!!!
20. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau No ona to nakonec byla triploidie (ztrojeni chromozomu), takze krom Edwardse jeste spousta dalsich syndromu. Byla to holcicka a zemrela v 13t. Byli jsme oba na genetice, pry to byla nahoda, tak snad je to pravda. Obe nase mimi urcite budou zdrave :wink:
20. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek