• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Ahoj holky,a já bych chtěla holčičku a chlapečka-a asi najednou :grinning: a jinak lízátka docela dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka
Ted koukám na tabulku-kdyby to bylo tak jak píšeš,to by bylo skvělé-18.8 2012-máme výročí-5let od svatby :grinning:
30. pro 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anubis :slight_smile: tak to bude pěkný dáreček!!!! Jen bývá u dvojčat předčasný porod... tak se budeš muset doooooooooost snažit :slight_smile:
30. pro 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka
Budu :grinning: a taky se už se tak těšíš na ten pondělní ultrazvuk?
30. pro 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anubis trochu se těším, trochu se bojím....
30. pro 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka
To já taky,ale víc se těším :grinning: a v kolik hodin jdeš?já mám být v Gennetu až v :grinning: půl třetí :angry:
30. pro 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anubis já ve Fertimedu v 13,15, tak si pak hned musíme napsat... Myslíš, že dostaneme obrázek??? Já bych ho asi chtěla... Sice ani nebudu vědět, co na něm mám vidět, ale budu pyšná, že ho budu mít :slight_smile:)))
30. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka
@mihamau já chci taky holčičku :wink:
30. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka
@anubis Já jsem v pondělí objednaná do Sanusu už na čtvrt na deset :wink: , těším se a zároveň mám strach, přesvědčuju sama sebe, že je ještě brzo na to aby tam bylo vidět srdíčko a zároveň mám strach že tam ještě nebude :confused:
30. pro 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anina32 ty, možná tam ta srdíčka budou a možná i dvě :slight_smile:)))))
30. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka Děkuju, žes mi už změřila hcg :grinning: :grinning: :grinning: Kéž by odpovídalo :wink: Já nevím, kdy se dostanu na tu krev nebo kamkoli jinam, mám nemocného drobka :confounded:
Manžel a moje maminka chtějí holčičku :grinning: Mně je to fuk, holčička by byla krásná změna a takové to doplnění klasicé rodiny 2+2 ve všech směrech :wink: ale zas pro chlapečka máme připravené krásné jméno, že y mi bylo snad i líto, kdybych ho nemohla dát... Tak ideálně dvojčata kluk a holka :grinning:
30. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ameliejulliette počkat, počkat... tak to jsem matrikář na prd, to jsem někde popletla!!!!! odhady jsem nikdy nepsala... tak to jsem popletla něčí hodnoty... hned to překontroluju....
30. pro 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ameliejulliette už to mám, popletla jsem to s flyaway - promiň :unamused:
30. pro 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32
Ahoj,jestli jsi ted 7tt tak to už musí být v pondělí srdíčko,nebo ne?já s ním teda počítám :grinning:
@rehonka
To doufám,že dostanem obrázek a tam bude jedna fazolka nebo dvě :grinning:
31. pro 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anubis jo.. o fotečky si řekneme .-)))
my budeme v 5 +1, takže srdíčko ještě nebude... Ale dutinka už ano.... :sunglasses:
31. pro 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis já dneska začínám šestý týden, nevím proč mi to ukazuje špatně:frowning2:
31. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anina32 co ti ukazuje špatně??????
31. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 Ale já myslím, alespoň dle termínu porodu, který máš o 3 dny dřív než já, že bys dnes už měla začínat 7tt, ne? :wink: já ho budu začínat v pondělí :wink: Dnes jsem 5+5 :slight_smile: minule jsem byla na UTZ poprvé v 5+4 a srdíčko už bylo :dizzy_face:
31. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já jsem zvědavá, co bude v pondělí vidět u nás... :slight_smile:))
31. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teď koukám na to srdíčko bylo - myslela jsem jako bylo vidět, aby to nevypadalo, jako že jsem myslela bilo, to by byla fakt úchvatná hrubka :grinning: :grinning:
31. pro 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já to počítám podle poslední menstruace, ta byla 19. listopadu, tak mi vychází ten termín porodu co mám, ale když počítám týdny tak dneska bych měla začínat 6. týden, ne? Já to počítám když 19. listopadu byl první den cyklu, tak 26. listopadu první týden. Nebo je první týden už toho devatenáctého? To mi připadá divný, protože to by dvacátýho listopadu bylo už týden plus den. Holky omlouvám se ale nějak se v tom začínám zamotávat:wink:
31. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anina32 Ony se ty týdny počítají už od té menstruace, i když mi to taky přijde značně nelogický a v prvním těhu jsem z toho byla notně zmatená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale první den MS je prostě 0+0, za týden je to 1+0,... Zkuse třeba tuhle kalkulačku:
http://tehotenstvi.academy.sk/
31. pro 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek no já to právě takhle počítám, první den menstruace 0+0 a dneska bych teda měla být 6+0, ale tady mi to ukazuje že jsem už sedmý týden, přitom termín porodu jsem zadávala do kalkulačky na netu stejně. Kdybych byla ten sedmý týden jak mi to ukazuje tak by se to muselo počítat že první den menstruace je 1+0 a to se mi nezdá.
31. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 No, ono se právě 6+0 bere jako začátek 7. týdne :wink: Prostě 5+6 je ukončený šestý a další den už je počátek sedmého :wink:
31. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek ahaaa :slight_smile: mě to furt hlava nebrala:wink: teď podle téhle kalkulačky mi to taky vychází termín 25. srpna a že jsem 6+0
31. pro 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anina32 Podle mě je první den poslední menstruace 0+1 :sweat_smile:
@rehonka @anubis Čekám na dobré zprávy a upřesnění počtu fazolek :grinning:
2. led 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, volala jsem na gyndu a na kontrolu jdu ve středu :slight_smile: Jinak je mi zle jo blázen, takže polehávám, občas zvracím, nemůžu nic cítit - je to tu v plné síle :sweat_smile: :grinning: Ale co, vydržíme :slight_smile: Ve středu budu 6+2, takže to už by mělo být i srdíčko. U Štěpánka bylo už v 5+4, ale to se tenkrát i Dr. divila, že už buší, takže to asi nebývá až tak běžné :slight_smile:
Jsem zvědavá na zprávy od Vás ostatních, co jdete k Dr. dnes :slight_smile:
2. led 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí i stávající maminky!! Ráda bych se k vám přidala pokud můžu. Já našla pozitivní // 22.12:slight_smile: Ještě jsem se ale neobjednala na gyne. Právě se na to chystám. Máte prosím nějaké info co mě čeká? Jsem celkem nervózní z toho všeho:slight_smile: Ale moc se těším....
2. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, hlasím jednu fazolku se srdíčkem :wink: Všechno máme v pořádku, další kontrola 16. ledna.
2. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 Supeeer, gratuluju k srdíčku!
@sarusinek To by i vidět být mohlo :wink: U Štěpánka bylo vážně dost brzy!
@angelote_13 Ahoj, vítej :wink: Čeká tě náročných a krásných (nebo jen jedno z toho :grinning: ) 9 měsíců a pak spousta zábavy :grinning: Vím, že na to ses neptala, ale nevím, na co konkrétně ses ptala :grinning: Na gynekologii Ti zřejmě udělají ultrazvuk spodem a uvidíte buď dutinku a nebo už v ní i blikající srdíčko :wink: Někteří doktoři berou pak i krev na hcg.

Já si budu po 15hod volat o výsledek hcg, tak jdu nastudovat, jaké hodnoty mám brát jako dobré zprávy :wink:
2. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek