• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@maceek A co ty? už jsi byla na uz a viděla srdíčko svého miminka?
25. led 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek no na UZ jsem byla, ale bohuzel byla jsem jen 5+5, takze jsem vedela, ze srdicko urcite nebude. Ale moc me dr. uklidnil, ze je embryjko tam kde ma byt a na dalsi kontrolu jdu azzz 20.2. - takze se taky obcas obavam, jestli to srdicku vubec bude a tak, ale snazim se pres den zamestnat a moc na to nemyslet a kalendar tlacim ocima aby ty 3 tydny rychle ubehly.
25. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek To jsme na tom stejně taky jdu v pondělí to budu 8tt. když jsem byla ted v pondělí tak nebylo vidět. Taky se moc bojím ale říkám si když si našlo tu cestičku knám tak bude bojovník aby to všechno zvládl :slight_smile:
25. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo vy se chudičky tak bojíte? Nebojte :wink: to mě ani nenapadlo nikdy, že by nemělo bejt........
25. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ja mam teda v tom bordel :slight_smile: Neco se probira v Testickach, neco tu :grinning: Tak nevim, jestli to vite, pac jsem to psala do Testicku :slight_smile: Zitra jdu na UZ, budu 8plus0. A hroooozne se bojim, mam zase spatny tuseni, ale toho se asi nezbavim. Akorat s tim vsechny otravuju :slight_smile: Snad je to zbytecny,...

@averena Ono to jde tezko nemit strach po 2 potratech :unamused: Hrozne rada bych ho nemela a jen si to uzivala, ale proste mi to nejak nejde... Takze ti faaakt zavidim, drz se toho :slight_smile:
25. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl
Držím palce,uvidíš,že do třetice všeho dobrého :wink: já za sebou nemám žádnou špatnou zkušenost a taky se bojím :frowning2:
25. led 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Budu moooc držet palečky, všechno bude v pořádku a my si tu od Tebe zítra přečteme jen dobré zprávy, uvidíš :wink:
25. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl tomu věřim, tak ti mooooc držim palečky, aby už si se bát ničeho nemusela :slight_smile:
25. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nebylo by fajn, už se třeba nadobro přesunout do uzamčené diskuze, abychom všechno probíraly tam? :wink: je to jako jen návrh, ale že by to tady nebylo zdvojené, je v tom trochu bordýlek :slight_smile: A když by sem napsala ještě nějaká další holčina, tak ji paní správcová nikollita přidá :slight_smile:
26. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarusinek Ahoj, naprosto souhlasim :slight_smile:
26. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/testicky/?page=19 Pokud tam některá z Vás ještě není přidaná, stačí napsat naší nové paní správcové :slight_smile:
26. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek Vidím, že jsi mě předběhla :grinning: Takže už to bylo řečeno, takže můžu jen dodat..s důvěrou se na mě můžete obrátit :wink:
26. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Halo holky jak je ta skupina nemůžu ji najít díky
26. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rkatka už jsem ti poslala zprávu do IP - pošty
26. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem v 6tt můžu se k vám přidat? jestli by to teda nevadilo..... děkuji.

@nikollita
27. led 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarasa samozřejmě :slight_smile: přidávám tě do soukromé skupiny.
27. led 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám termín porodu 2.9. a ráda bych se přidala do diskuze. Katka :slight_smile:
28. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katakatule Zapisuju tě tedy do soukromé...tady už se téměř nic neřeší .-)
28. led 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu se přidat, mám termín přelom srpna/září. Díky Levandulka:slight_smile:
28. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule86 přidávám tě do soukromé.
28. led 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, našla som si vás tu, začiatočníčky tehuľky :slight_smile: Ak by ste mali záujem, mám na predaj lieky čo som používala na začiatku tehotenstva. Femibion, kyselina listová atď. Idem to dať práve do albumíku, tak ak máte záujem sa ozvite. Mne sú už teraz nanič, keďže končím 6 mesiac :slight_smile:
29. led 2012 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám termín začátek září, můžu k vám? :wink:
30. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak hlasim vcera 7+1 a srdicko krasne bije :grinning:
31. led 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@princesa 5.zari je nas klukanek,,ted bude mit 5 mesicu,,si pamatuji,jak byla dizkuse zari 2011:slight_smile:
31. led 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme září v rodině...já osobně jsem 5. září, moje neteř to samé a moje sestra je 4. :wink: takže pokud vyjde termín,tak budu mít dáreček k narozeninám ;-D
31. led 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky bych se ráda přidala :slight_smile: dnes jsem 6+0tt :slight_smile: doma 10ti měsíční Anežku a na druhé miminko jsme čekali 7 měsíců :slight_smile: teď jen doufáme,že bude vše tak super,jako u Áni :slight_smile:
1. únor 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Ahoj, tak já tě přidávám do soukromé, protože jsme se tam už téměř všechny přesunuly :slight_smile:
1. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita super,děkuji :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pridavam se jsem v prvnim mesici je mi 23 a melo by to byt v zari koncem :slight_smile: vim to tyden
1. únor 2012 ve 21:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka_jm Tak tě přesunu do soukromé, tady už nikdo není :slight_smile:
2. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek