Termín porodu září 2012

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku 🙂)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
acacia
24. únor 2012
Záleží, jak je to vidět, jak je přesný ultrazvuk, jak šikovná je doktorka a jestli za to chce platit. Jinak ve 20 týdnu.
A přivítala jsem se mezi vámi.
Termín máme 22.9.
angelote_13
24. únor 2012
@nikollita Ok🙂 díky za info:-) Jsem prostě zvědavá baba🙂
bl4nche
27. únor 2012
@angelote_13: mně řekla doktorka pohlaví u obou dcer už cca v 16. týdnu. A nemýlila se 😉 v následujících ultrazvucích už to jen potvrzovali 🙂 Ale jistota stejně až u porodu. Páč na 3D sem to fakt nepoznala ...
grabu
6. bře 2012
@nikollita ahojda...jak jsem tak pochopila, tak ty přidáváš holčiny do soukromé skupiny na září 🙂 jsem taky mamina zářijovka...TP máme 3.9. můžu k vám???
nikollita
6. bře 2012
@grabu jasný, hnedka tě přidám 🙂 ale doufám, že budeš aktivní 😉
grabu
6. bře 2012
@nikollita jasnačka...jen mi hoď prosím nějaký odkaz, kam za váma 🙂
sarahladynka
9. bře 2012
Ahoj holky, jsem poprvé zde na diskuzi. Termín máme 23.9.. Už se moc těším, teď nás čeká první screening. Jsem ve 12 tt a doktorka mi řekla, že už vidí něco mezi nožičkama 🙂Takže počítáme s klukem 🙂 Ráda bych se taky přidala do privátní skupiny 🙂
kataol
26. bře 2012
Čaute holky, já bych se taky vtěrla, dnes začínám 15.týden a termín máme 23.9. stejně jako sarahladynka 🙂
mojsha
26. bře 2012
@kataol tay mám termín 23.9. :oD ale furt mi to připadá v nedohlednu 🙂
werunecka99
1. dub 2012
Ráda se přidávám, mám TP 12.9.🙂a uz se nemuzu dockat🙂
coufii
5. dub 2012
Ahojky 🙂 Jestli můžu, taky bych se ráda přidala 😉 jelikož jsme si nadělili jak se říká "vánoční mimčo" a musíme si na něj počkat do 20.9. 🙂 😉
rehonkaautor
8. dub 2012
Ahoj holky....omlouvám se, že vám sem vpadám, ale zabydlení mě znají... Zakládala jsem toto vlákno a náš sen pak vzal rychle hrozný konec... Ale holky, stal se zázrak, žádné IVF, žádný KET, žádná inseminace, zázrak se stal a já jsem včera našla jen tak, na základě naší lásky - // 🙂)) Vím, že nás ty "kritické" dny ještě čekají, ale i tak je to po těch osmi letech zázrak ve který nikdo nednoufal a tak jsem mla potřebu se vám sdělit. Po tom SP jsme v soukromých zprávách byly světové a děkuju za to!!!!!
bl4nche
10. dub 2012
rehonka: drzim palce, at vse dobre dopadne! 🙂
aronek
15. dub 2012
@nikollita ahoj, ráda bych se k vám přidala 😉 Doufám, že tentokráte již můj bojovníček vydrží 😃
nikollita
15. dub 2012
@sarahladynka
@kataol
@werunecka99
@coufii
@aronek
Holky přidám vás do soukromé skupiny. Poslední dobou sem moc nechodím, psala jsem diplomku, takže tak 🙂
aronek
15. dub 2012
@nikollita děkuji za přidání 😉 Taky jsem odevzdávala diplomku x-)
nikollita
15. dub 2012
@aronek 😃 ještě že je to minulý čas 🙂
aronek
15. dub 2012
@nikollita měli jsmne termín nějak začátkem března, takže minulý, ale byl to mazec to stihnout. Teď mám uzavřený semestr, takže jen státnice x-)
nikollita
15. dub 2012
@aronek hm, já jsem se radovala předčasně, právě jsem zjistila, že jsem zapomněla vložit do pdf podpisy, ale práce je odevzdaná a vložená do systému ]-( Tak to zítra musím pořešit ach jo :-S
aronek
15. dub 2012
@nikollita kde studuješ? Mně tam chyběla jedna stránka v pdf i ve svázaném a nechali mi ji tam jen vložit do svázané diplomky 😉
nikollita
15. dub 2012
@aronek Na Fakultě sociálních studií....no doufám, že to nebude problém, CD už jsem přehrála s vloženým scanem i s podpisy, ale do systému se už nedostanu :-| no, uvidím zítra 🙂
aronek
16. dub 2012
😉 @nikollita to bude dobré. My odevzdávali jen do systému a nevadilo, že tam ta stránka nebyla, dodala jsem jen tištěnou x-)držím palečky, aby to vzali 😉
paklicek
16. dub 2012
Ahojky, ráda bych se přidala, termín mám 17.9.
werunecka99
16. dub 2012
@nikollita dekuju za pridani🙂
lucuschka
18. dub 2012
ahoj všem, já mám termín 17.9. a pak 28.9. (dle UZ později), takže 17 tt jak vyšitej 🙂
lucuschka
18. dub 2012
mohla bych k vám? jsem prvorodička, tak je pro mě vše nový a nějaká ta rada či zkušenost by bodla
kremilekavochomurka
18. dub 2012
Také všechny zdravím a zároveň prosím o přidání. Stejně jako lucuschka jsem prvorodička a začíná mi z toho všeho jít hlava kolem.🙂 TP mám až 30. září (no, prvotrimestrální screening mi ho trošku posunul na 27. září). Děkuju.
sarahladynka
25. dub 2012
Děkuju za přidání 🙂
kvetinka84
27. dub 2012
Ahoj holky, můžu taky k vám. Taky čekáme první miminko. Termín máme 5. září, ale dle UZ je mimčo o týden starší, takže možná bude ještě srpňátko. Ale snad mě i tak vezmete do party 😃

Začni psát odpověď...

Odešli