• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Záleží, jak je to vidět, jak je přesný ultrazvuk, jak šikovná je doktorka a jestli za to chce platit. Jinak ve 20 týdnu.
A přivítala jsem se mezi vámi.
Termín máme 22.9.
24. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Ok:slight_smile: díky za info:slight_smile: Jsem prostě zvědavá baba:slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelote_13: mně řekla doktorka pohlaví u obou dcer už cca v 16. týdnu. A nemýlila se ;) v následujících ultrazvucích už to jen potvrzovali :slight_smile: Ale jistota stejně až u porodu. Páč na 3D sem to fakt nepoznala ...
27. únor 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita ahojda...jak jsem tak pochopila, tak ty přidáváš holčiny do soukromé skupiny na září :slight_smile: jsem taky mamina zářijovka...TP máme 3.9. můžu k vám???
6. bře 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grabu jasný, hnedka tě přidám :slight_smile: ale doufám, že budeš aktivní :wink:
6. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita jasnačka...jen mi hoď prosím nějaký odkaz, kam za váma :slight_smile:
6. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem poprvé zde na diskuzi. Termín máme 23.9.. Už se moc těším, teď nás čeká první screening. Jsem ve 12 tt a doktorka mi řekla, že už vidí něco mezi nožičkama :slight_smile:Takže počítáme s klukem :slight_smile: Ráda bych se taky přidala do privátní skupiny :slight_smile:
9. bře 2012 v 07:33  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čaute holky, já bych se taky vtěrla, dnes začínám 15.týden a termín máme 23.9. stejně jako sarahladynka :slight_smile:
26. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kataol tay mám termín 23.9. :oD ale furt mi to připadá v nedohlednu :slight_smile:
26. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda se přidávám, mám TP 12.9.:slight_smile:a uz se nemuzu dockat:slight_smile:
1. dub 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Jestli můžu, taky bych se ráda přidala :wink: jelikož jsme si nadělili jak se říká "vánoční mimčo" a musíme si na něj počkat do 20.9. :slight_smile: :wink:
5. dub 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky....omlouvám se, že vám sem vpadám, ale zabydlení mě znají... Zakládala jsem toto vlákno a náš sen pak vzal rychle hrozný konec... Ale holky, stal se zázrak, žádné IVF, žádný KET, žádná inseminace, zázrak se stal a já jsem včera našla jen tak, na základě naší lásky - // :slight_smile:)) Vím, že nás ty "kritické" dny ještě čekají, ale i tak je to po těch osmi letech zázrak ve který nikdo nednoufal a tak jsem mla potřebu se vám sdělit. Po tom SP jsme v soukromých zprávách byly světové a děkuju za to!!!!!
8. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
rehonka: drzim palce, at vse dobre dopadne! :slight_smile:
10. dub 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita ahoj, ráda bych se k vám přidala :wink: Doufám, že tentokráte již můj bojovníček vydrží :grinning:
15. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarahladynka
@kataol
@werunecka99
@coufii
@aronek
Holky přidám vás do soukromé skupiny. Poslední dobou sem moc nechodím, psala jsem diplomku, takže tak :slight_smile:
15. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita děkuji za přidání :wink: Taky jsem odevzdávala diplomku :dizzy_face:
15. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek :grinning: ještě že je to minulý čas :slight_smile:
15. dub 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita měli jsmne termín nějak začátkem března, takže minulý, ale byl to mazec to stihnout. Teď mám uzavřený semestr, takže jen státnice :dizzy_face:
15. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek hm, já jsem se radovala předčasně, právě jsem zjistila, že jsem zapomněla vložit do pdf podpisy, ale práce je odevzdaná a vložená do systému :angry: Tak to zítra musím pořešit ach jo :confounded:
15. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita kde studuješ? Mně tam chyběla jedna stránka v pdf i ve svázaném a nechali mi ji tam jen vložit do svázané diplomky :wink:
15. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek Na Fakultě sociálních studií....no doufám, že to nebude problém, CD už jsem přehrála s vloženým scanem i s podpisy, ale do systému se už nedostanu :unamused: no, uvidím zítra :slight_smile:
15. dub 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @nikollita to bude dobré. My odevzdávali jen do systému a nevadilo, že tam ta stránka nebyla, dodala jsem jen tištěnou :dizzy_face:držím palečky, aby to vzali :wink:
16. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se přidala, termín mám 17.9.
16. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita dekuju za pridani:slight_smile:
16. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, já mám termín 17.9. a pak 28.9. (dle UZ později), takže 17 tt jak vyšitej :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mohla bych k vám? jsem prvorodička, tak je pro mě vše nový a nějaká ta rada či zkušenost by bodla
18. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také všechny zdravím a zároveň prosím o přidání. Stejně jako lucuschka jsem prvorodička a začíná mi z toho všeho jít hlava kolem.:slight_smile: TP mám až 30. září (no, prvotrimestrální screening mi ho trošku posunul na 27. září). Děkuju.
18. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuju za přidání :slight_smile:
25. dub 2012 v 10:46  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu taky k vám. Taky čekáme první miminko. Termín máme 5. září, ale dle UZ je mimčo o týden starší, takže možná bude ještě srpňátko. Ale snad mě i tak vezmete do party :grinning:
27. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek