• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Ahojky, je tu někdo kdo má termín kolem 23.9.2012?
6. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi ahoj, já bych měla mít termín cca 17.9. (dle menses) a pak 28.9.2012 (dle UZ) :grinning:
6. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka A kdepak budeš rodit?
6. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi ahojky já mám přesně termín 23.9.2012 :grinning:
7. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám termín 12.9. 2012, tak bych se taky přidala. Sice nejsem moc psavec, ale rady se hodí. První miminko je první miminko...
7. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Jé, tak to je skvělý. :grinning: :grinning: Už cítíte holky nějaký pohyby. Já ještě nic, asi se mi narodí klidné miminko, nebo naopak si to venku pěkně vynahradí.
7. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1bobo Tak s tím já moc nepomůžu jsem taky prvorodička :slight_smile:, ale určitě se k nám přidá nějaká zkušená mamina. :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi já cítím pohyby od 17tt, čekám druhé a taky bříško mám mnohem větší :grinning: takže budu do září jak slonice
8. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Tak snad nebudou tak hrozný pařáky, aby jsme to všechny přežily :slight_smile: Už víš jestli to bude kluk nebo holka?
8. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi Pohyby cítím asi od 19 tt. Včera jsme večer měli extrakopavou, tak se manžel snažil něco zachytit, ale jemu to ještě nejde. Navíc, když sahal na pravou stranu bříška, tak mališek kopal na levé a naopak. Jinak nevíme co čekáme, protože špuntík se nechce ukazovat. Ale všichni spíš tipují holčičku.
8. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak se chci zeptat - tuhne vám někomu bříško? Já mám pocit, že se mi spíš natahují svaly na břiše, tak mě boky pobolívají, ale z toho tvrdnutí mám strach...
8. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1bobo Vlastně ani nevím jak to poznám, no to je blbá otázka, to asi poznám :grinning: , ale někdo mi říkal, že je to jak když ti v břiše plave rybka, nebo se kutálí míček nebo jako když máš větry :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1bobo to bys poznala neboj :slight_smile: je to jakoby ti začlo mravenčit břicho a na dotek je uplně tvrdé.
8. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi mno mudr mi řekl v 17tt že to vypadá na holku,ale na 100% mi to řekne příští středu :wink:
8. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1bobo ahoj mě bolí břicho furt :slight_smile: dneska jsem myslela že ani nedojdu z procházky...je to prý normální ale nepříjemný, já si to u prvního těhu vůbec nepamatuju tak mě to ted taky zaskočilo...
8. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme stejný já jdu taky 16.5. na ultrazvuk a tam mi to řekne, tak si pak napíšem. Já si od začátku myslím, že to bude kluk,ale myslet znamená...... :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hondashi My jdeme na UTZ teď v pátek 11.5. tak uvidíme. Jinak na velkém UTZ v nemocnici se bobišek ukázat nechtěl, a když jsme byli na EKG, tak jsme museli 15 minut chodit po schodech, protože lumpík ležel zádíčkama nahoru a ještě tam měl i hlavu nějak divně, takže srdíčko vůbec nebylo vidět. No prostě celý já - fotit NEEEE. :slight_smile:

A co se týká bříška, tak já teda budu klidnější, když jsi na tom podobně.
9. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi Ahoj, já mám termín 17.9. 2012
9. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi Já už od 16tého, takové ty jemné a od 19tého to začalo být víc, teď už pěkně kope, hýbe se mi i břicho, jsem včera vypozozorovala :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u mě pořád nic, snad bude vše v pořádku, už aby byla středa a viděla jsem ho na UTZ. Mě na bolesti břicha pomáhal těhotenský čaj a teď piju magnesii tak uvidím, jestli to nějak pomůže-
9. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho bolí, protože roste, pochybuji, že by něco zásadně pomohlo.
10. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi Ahoj holky, já citím pohyby od 18. tt takové malinké ťukání a od 20.tt celkem pěkné kopance. Dneska když to malý rozjede, tak se mi až hýbe břicho a tatínka umí taky pěkně nakopnout do ruky :grinning: Jinak se mi tam občas tak převaluje, že mám na břiše bouli velikosti grepu, vždycky si dělám srandu, že tam dělá komín
10. kvě 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám od včerejška strašnou střevní chřipku, celá noc strávená na záchodě, spala jsem jen 2 hodiny. Ráno jsme radši jeli k doktorce a malý je snad v pořádku. Fuj, mám toho plný kecky :unamused:
10. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 ahoj, tak odpočívej :wink: at jsi brzo fit
11. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je trochu lépe, v noci jsem se celkem vyspala, na záchod už taky tolik nelítám, ale jím jen suchý rohlíky a piškoty, Už jsem zhubla 2 kila. Chudák malej, takhle ho trápím, doufám, že je v pořádku. Já jsem slabá jako moucha :frowning2:
11. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím říct, že dnes jsem si byla pro poslední výsledky a všechno je v pořádku. Já jsem si ještě před dvěma dny stěžovala, že mimčo vůbec necítím a večer to přišlo. Nejsou to žádné kopance, spíš jak když tam dělá bublinky a občas mě strčí. Ve středu ještě na ultrazvuk ať víme co to bude a pak už bude snad klídek. :slight_smile: :astonished:
11. kvě 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminy, já mám termín dle PM 27.9 a podle UZ 24.9. podle pana doktora tam je asi zase kluk :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunkat tak to gratuluju k druhému synkovi :slight_smile: mám termín 23.9. tak třeba budeme na stejno
18. kvě 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu jsme byli na UTZ a vypadá to na holčičku, ale na 100 % to budeme vědět až příští měsíc.
19. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat, chodíte všichni na testy na cukrovku? Všimla jsem si, že hodně holek tady píše, že kolem 25.tt byly na testech na cukrovku. Já jsem na žádné poslána nebyla...
24. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek