• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Jinak dneska se mi docela ulevilo, bříško se uklidnilo a už mě tolik nebolí. Asi si tam jen miminko dělalo místo:slight_smile: Navíc jsem se docela dobře vyspala
25. čer 2012 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se máš, že ti dělají alespoň malý UZ mě totiž vůbec jen ozvy a měří si metrem břicho jak roste,takže nevím,aby tím něco nezanedbala...
25. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, taky se přidávám k termínu porodu v září :slight_smile:
25. čer 2012 ve 20:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: . Kvetinka84, já myslím, že jsi opravdu mohla mít namožené břišní svaly z pohybů miminka. Včera jsem se na kontrole na to doktora ptala a říkal, že je to pravděpodobné a že to většinou nejvíc bolí nad pupíkem.
Iviseks, já jsem na tom při kontrolách úplně stejně jako ty, jen vyšetření, změření a poslech ozev srdíčka. Ale doktor je s náma moc spokojený, tak mu věřím, že je to tak OK. I nás čeká teď v 31. týdnu velký ultrazvuk, tak už se těším a jsem zvědavá. Na včerejší kontrole jsem dostala lejstro na vyplnění jmen do porodníce, ani se mi to nezdá, ale blíží se to :grinning:
Bellys, vítám tě mezi nás :wink:
26. čer 2012 v 06:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak včera jsme byli na 4D ultrazvuku a malá je krásná a zdravá, má 1190 g prý žádný mrňousek.
26. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No mně taky od 15 tt nedělala žádný UTZ,jen poslechla ozvy a změřila bříško.Docela mně to trošku naštvalo,ptz kdybych nebyla,na tom 3D ve 21 tt a tam mi doktor neřekl že to bude holčička,tak to od ní do tedka nevím :unamused: a na další kontrolu jdu až 11.7. Takže jsem ráda, za to že jsme na 3D šli. :slight_smile:
26. čer 2012 ve 13:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Abych řekla pravdu, tak mě ještě vůbec nikdo neměřil a vážím se sama, ale UTZ máme každou kontrolu, akorát ob jednu máme měření a vážení mimíska.
26. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pokaždé vyšetří čípek, jestli jsem uzavřená, změří mi metrem bříško a pak párkrát přejede bříško ultrazvukem, malého skoukne, poslechne srdíčko, pustí mi ho nahlas a kontroluje takové ty klikyháky, co tam naskakují, jak to srdíčko buší a kontroluje ozvy. Jinak pokaždé mě sestřička váží, měří mi tlak a kontroluje moč. No a zítra poradna s velkým UZ, jak já se těším a zárověň bojím, aby bylo vše v pořádku
26. čer 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hondashi krásná fotečka
26. čer 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellys vítej mezi námi
26. čer 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lump asi to opravdu byly jen namožené svaly, dneska už vůbec nevím, že mě bříško bolelo. Ale zítra to radši zkonzultuju s dr.
26. čer 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@235 Tak to je hodně divný, že ti neudělali velký UZ (nebo tě na něj někam neposlali) v 20.tt. Já myslela, že to patří mezi povinné vyšetření v těhu
26. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vše, tak dnešní kontrola dopadla výborně, vše v pořádku, malému se UZ vůbec nelíbil a kopal do něj, co mu síly stačily:slight_smile: Malý má 1480 g. Cukrovku nemáme
27. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jak už máte velké bříško?mě každý potkává a říká mi že to mám za pár a já odpovídám že až v září... :confounded: už si někdy připadám fakt blbě, čekám druhé, se synem jsem teda měla bříško obrovský a ted čekáme holčičku, občas mě ty řeči zamrzí :frowning2: já se teda nějak nepozoruju a přibrala jsem zatím 5.5kg což mi nepřijde tak strašný... ještě dva měsíce poslouchat narážky ma muj břich asi horko těžko vydržím
28. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mojsha Ahoj, já mám nahoře 7 kg a zrovna tento týden jsem v obchodě potkala známou a ona mi říká: vy ještě nemáte miminko? Když jsem jí řekla, že máme ještě 2 měsíce čas, koukala na mě jak na blázna. Já si z toho ale nic nedělám
29. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, přidávám se k zářijovkám. Termín porodu mám 4.9., čekáme holčičku, jmenovat se bude Iveta Elisabeth, zrovna dnes jsme byly na velkém ultrazvuku, jsem ve 30+3 tt, malá odpovídá 31+5 tt a váží 1740 gramů. Já mám nahoře už 11 kilo a připadá mi, že mi vše šlo do zadku a stehen :D, to bude po porodu práce. Jinak se jmenuji Petra, je mi 25. a jsem z Ústí nad Labem.
29. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka84 já si z toho taky snažím nic nedělat, jen mě to občas zamrzí víš :wink:
30. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronelka20 Ahoj Péťo , vítáme tě mezi námi, taky čekám holčičku :slight_smile: ale doma mám už 3letého Tobiáše, jinak jste vybrali hezké jméno :wink: jinak já taky přibývám do stehen , je to děs, s klukem to bylo uplně jiné těhu :grinning:
30. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mojsha tak to máme podobné :slight_smile: docela mě to baví, mám nahoře jen 6,5 kg a příjde mi, že zepředu to na mě ani nejde vidět a přesto pořád poslouchám řeči typu: To už brzo bude, že? nebo...Ty jsi teprve ve 28. týdnu? Vypadáš jako měsíc před porodem... to fakt potěší... říkám si, že ty ženský si to buď nepamatují nebo nikdy nebyly těhotné... když pak v poradně potkám holčiny v 9. měsíci, ten rozdíl mezi jimi a mnou je markantní :grinning:
30. čer 2012 v 17:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Všechny zdravím v nedělním horkém večeru :slight_smile: a taky vítám mezi náma Peťku.
Já už mám nahoře rovných osm kilo a všechno mám na bříšku a v prsách, ale přesto mám bříško docela malé a lidi se naopak diví, že nás to čeká už v září, tak nevím..., ale jsem celkově takový drobek, tak to bude asi tím.
Jinak mě postihlo trápení, mám zánět žíly v nártu, bolí to jak čert a léky zatím nezabírají, takže víkend jsem si moc neužila i přesto, že jsme se byli oba dny koupat.
1. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, můžu se ještě přidat? :slight_smile: Jsem Katka, 25 let, z Kladna. Termín máme 3.9., dnes jsem načala 31.týden, čekáme holčičku Aničku, podle posl. UZ zatím vážíme 1550g. Zatím mám nahoře 11 kg, neustále se do ničeho nevejdu, nemůžu spát (denně tak 4-5 hodin, když mě zrovna malá nekope) a od příštího týdne mě konečně čeká nástup na mateřskou :slight_smile:
2. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackac86 Ahoj, vítej mezi náma:slight_smile:
2. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mě ty vedra asi umořej, ze stínu skoro nevylézám, sprchuju se několikrát denně a stejně jsem pořád spocená. Navíc mi to počasí úplně kazí náladu, jsem strašně otrávená. A to potřebuju prát a hlavně žehlit, praní je v pohodě, schne to samo, ale copak se dá v tomhle vedru žehlit? Jak to řešíte vy? A koupete se? Já se bojím, nám PA na přednášce říkala, že chladit se studenou vodou máme jen nohy po stehna, výš, ne, že by to mohlo vyvolat kontrakce. No a voda v bazénu mi přijde dost studená...
2. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka84 ahoj tak vedro mi je stejně jako tobě :slight_smile: taky jsem furt zalezlá ve stínu, navíc mi dneska malinko otekly nohy :unamused: hruza, jinak se taky nekoupu jen se sprchuju pač jsem taky furt ulepkaná a spocená, musíme to holt vydržet
2. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackac86 ahojda, jééé ty máš termín hned ze začátku září to se mááš :wink: já až 18.9. a 23.9. mě to přijde ještě tak daleko, sice týdny utíkají ale tahat to bříško je děs...taky čekám holčičku :grinning:
2. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka84 ahoj, to vedro je hrůza, ležím pod větrákem a piju, piju, piju, jen to běhání na záchod a zpět mě nebaví :unamused: Co se žehlení týče, tak jsem zahájila protestní nicnedělání, jsem schopná umejt trošku nádobí a hned zas padnu :grinning: To vám říkala na těch kurzech? Já tam ještě nedošla, protože mě přepadnul streptokok s penicilínem v ruce a že prej bude sranda či co :grinning: :grinning: Tak doufám, že ty kurzy ještě stihnu. Každopádně se sprchuju celá x krát denně vlažnou vodou, jinak se to asi přežít nedá :wink:
3. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mojsha ahojky, jéééé to se mám :grinning: Známá porodila minulý pátek, takže se těm vedrům takticky vyhnula a jak obvykle ze slušnosti moc nezávidím, tak tohle byla podpásovka :wink: Termíny mám 3.9. nebo 25.8., tak uvidíme, každopádně čím dřív, tím líp :wink: A co se ti nezdá na 18.9.? To mám narozky, prej jsem byla venku dost rychle, prostě super den :grinning: :grinning: :grinning: Holčičky jsou fajn, v mém okolí se teď rodí nebo ještě narodí několik kluků, tak budeme mít hned několik potencionálních ženichů :grinning:
3. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackac86 mno tak doufám že když je to takový magický datum :grinning: tak naše prdolka bude taky rychle venku, trošku mě to děsí pač předchozí porod byl jedním slovem děs, takže si říkám že to snad muže být už jen lepší
3. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mojsha No já to budu absolvovat prvně, ale zatím si statečně říkám, že to zvládly i jinčí povahy, tak co :grinning: Na strach nemám vůbec čas, doděláváme dětskej pokojík, musím dokoupit výbavu, o víkendu mažeme pro kočárek, takže prozatím to vytěsňuju tímhle :wink:
3. črc 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackac86 tak jasně, já se taky nebála a celý těhu byla v klidu říkala jsem si že je to přirozený a zvládnou to všechny ženský :grinning: jen jsem měla porod na 2x vyvolávanej, malej prostě nechtěl od mamky :wink: tak ted si přeju aby holčinka přišla sama od sebe bez pomoci chemie atd. prostě aby se to rozjelo samo.... tak to máš ještě dost příprav, já mám něco už připravené, jen smontovat postýlku a natřít jí a objednat kočár a kosmetiku pro mímo ještě taky nemám :slight_smile: ale to jsou ž jen drobnosti
3. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek