• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@mojsha Tak záležitosti dětskýho pokoje jsou vymalovat, koupit koberec a smontovat postýlku - většinu toho bude dělat přítel :wink: Pro kočár mažeme o víkendu, takže ten si víceméně škrtám ze seznamu :slight_smile: Kosmetiku nemám vůbec, protože mi nikdo nebyl schopen poradit, jakou používat, údajně je to individuální, jen pokud možno všechno od stejný značky, jen prej ne Johnson, to je údajně dobrý tak na osypání - to je jediný, na čem se to kvantum lidí shodlo :wink: Nicméně i to budu kupovat o víkendu. Pak už jen vyperu hromadu oblečků a budu tiše vyčkávat :sunglasses:
3. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackac86 jj chlapi se musí zaúkolovat :slight_smile: hele já používám kosmetiku BÜBCHEN kupuju u nás v lékárně, pač jí nikde jinde nevedou, což je škoda, je jemná a splňuje vše pro novorozence a ani není finančně náročná jako je sebamed a další,pak taky používám babylove z DMka ale to až tedka na kluka když je větší
3. črc 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Aha, tak díky za tip :wink: Přiznám se, že ceny a účinky jsem ještě moc nestudovala :sweat_smile: Občas projdu kolem regálů s plenama (kde tedy taky netuším, jaký vzít, protože je to též asi člověk od člověka jiný, takže mám doma zatím Pampers a uvidí se) a když vidím periferním zrakem ceny, tak ihned běžím do oddělení sladkostí, abych ten šok zajedla :grinning:
3. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackac86 taky jsem si zatím nakoupila pampersky u syna jsem s nima byla spokojená nikdy mi neprotekly, já ted sehnala ty premium care za 222kč v rossmanu tak jsem vzala jeden balík 2-5kg a druhej balík 3-6kg.... jinak ty pleny to je děs, vlastně vše pro prťousky je cenově drahé...obdivuju mamky samoživitelky
3. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Přítel mě onehdá uzemnil - viděl prej na Discovery, že ve viktoriánský době mělo dítě nárok na čistou plenu jednou za 4 dny :astonished: Tak by mě zajímalo, jak je pak od sebe oddělovali :grinning: Já mám zatím balík 2-5kg, ale po konci marodní si nakoupím asi spíš ty 3-6kg, doktorka neříkala, že by holčina měla bejt nějak abnormálně vyvinutá nebo naopak. Já když vlítnu do krámu, tak už tam v akcích zbejvaj většinou jen ty větší velikosti, jako 4-9kg nebo kolik to je a víc, ale to spíš proto, že jsme se na to ještě nezaměřili :wink:
3. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackac86 však jo dneska je zplat pán buh vše k dostání,my bydlíme ve městě takže není nutný dělat zásoby pač jsou tu některý obchody otevřený do 22h takže i při nějvětší krizi se dá zajet autem a nakoupit co zapomeneme,jen doufám že se zase hezky rozkojím, nechci dítě na umělým mlíku
3. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Já bych taky radši kojila než do malý odmalička cpala práškový jídlo, ale když to nevyjde, tak holt budu muset. Ono je to asi i pohodlnější, než neustále něco někde smíchávat a ohřejvat do omdlení. V rodině s tím problém nebyl, tak snad nepřetrhnu linii bezproblémovejch porodů a kojení :sunglasses:
3. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackac86 to bych ti moc přála, já kluka kojila do 2r2m :wink: a vubec nestoná,jen si odbyl 6tou nemoc a měl parkrát rýmu a snad jednou kašel....podle mě to má význam :slight_smile:
Taky jsou u vás bouřky?tady to začalo ve 12 a ještě to neskončilo, ted jsme jen zaběhli do albertu na nakup a tak tak jsme to stihli zpět a už zase leje a ty blesky a hromy...
3. črc 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Ahoj, no u nás včera lilo celej den, občas bouřka, ale déšť prakticky pořád. Ještě, že nejsme nikde u vody, neumím si představit, že bych teď s pupkem někde zachraňovala majetek nebo sušila sklep, to musí bejt fakt síla :unamused:
4. črc 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackac86 to teda, stačí nato koukat ve zprávách, chudáci lidi :unamused: ale dneska už je lépe zachvíli vyrážím se synem na dopravní hřiště :wink: tak hezký den
4. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha
@kackac86 Ahoj holky, teda vy jste to tu pěkně rozjely:slight_smile: My už máme pokojík hotový. Teď mě taky čeká hromada dětských oblečků na praní a žehlení, ale v tomhle vedru se mi do toho vůbec nechce. Kočárek máme objednaný, přijde za měsíc. Jinak jsem přesně jako mojsha nakoupila pampersky v akci v Rosmannu, doufám, že budou malýmu vyhovovat. Kosmetiku zatím nemám, švagrová mi doporučila Hipp. Máte zkušenost? Jinak náš malý v noci hrozně kope a dovádí, nenechá mě kolikrát ani vyspat, abyste se nedivily, že v tuhle dobu nespím a internetím:slight_smile:
5. črc 2012 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 tak to je príma že máte pokojík hotový :slight_smile: já jen přidám k prvorozenému do pokojíku postýlku, kterou chci teda ještě natřít :slight_smile: kočárek chci objednat každým dnem, jen chci ještě zkusit navrhnout babičkám zda nechtějí nákou kačku přidat, jinak kosmetika hipp je určo kvalitní, já měla teda od hippu jen olejík pro sebe na bříško a pak na mimi už nic.Jinak mě Terez taky pěkně kope a někdy se mi břicho klepe jak když se oklepává nebo nevím jak to popsat, ve středu jdu na velký UZ tak se těším že ji uvidím :slight_smile: snad by mi mohl mudr udělat ještě fotečku, chci to pak dětem dát za sklo do pokojíku :slight_smile:
Dnes bude asi zase pěkný vedro, tak to hezky zvládněte !
6. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Ahoj, jojo dneska si vedra užijeme. Já byla na UZ minulý týden, ale fotečku jsem nedostala, ať se dr. snažila několikrát miminko zastavila, na obrázku nebylo poznat nic, jak je mimi už velké, tak nebylo pro mě jako pro laika poznat, jaká část těla to je:slight_smile: Jinak večer u nás byla bouřka, pročistil se vzduch a ochladilo se a tak jsem se nádherně vyspala :grinning:
6. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 u nás taky byla bouřka :slight_smile: odkud vlastně jsi? mnojá právě taky spíš počítám s tím že mrňka bude akční ale kdyby náhodou...
6. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Z Vysočiny, kousek od Jihlavy
6. črc 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauky, všechny po delší době zdravím. Měla jsem teď hektické a náročné období... v pondělí večer nám přestal žrát pes a do rána se hrozně zhoršil. Vyletěla mu teplota na čtyřicet, tak jsem s ním jela na veterinu, kde ho akutně operovali se zánětem tlustého střeva :frowning2: . Navíc mu zjistili šílenou alergickou reakci při které mu otekl hrtan a obě mandle, tak že skoro nemohl dýchat a obě tyto věci má na svědomí jedna blbá ropucha, co chytil. Doktorky ho vyleženě seškrábly hrobníkovi z lopaty, teď už jen dojíždíme každý den a infuze a od zítřka má atb.v práškách, uf. Je to náročně stěhovat operovaného 42kg těžkého drobečka. Nevíte nějaký dobrý typ, jak se zbavit ropuch, je to jediná žába, co žije u nás, co dokáže otrávit psa.
Jinak zvládám horko docela dobře, koupat se jezdím ke strýci do bazenu a včera jsme s manželem byli v termálech v Laa. Asi už mám i předvybraný kočárek, nakonec to bude Tako Ballila nebo Laret, ještě musíme posoudit, které kolečka budou pro nás lepší do náročného terénu.
6. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 Nedávno jsme byly v jižních čechách na dovče a když jsme jeli zpět domů přes Jihlavu tak jsme se stavili ve vaší zoo,je moc hezká a až ji opraví a rozšíří tak bude nádherná :wink:
6. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump tak to je mi pejska líto :frowning2: snad se vám brzo uzdraví, to by člověk neřekl co dokáže ropucha..
6. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Zoo je bezvadná, už se těším, až tam budu chodit s prckem :grinning: Po náročném horkém víkendu se konečně zdá, že se počásí na pár dní umoudří a ta úmorná horka poleví:slight_smile:
9. črc 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takový dotaz, jak to budete řešit s použitými plínkami? Budete si na ně kupovat nějaký speciální koš? Bojím se, že v normálním budou cítit a běhat s každou do popelnice je blbost. Jinak u nás vypukla prací a žehlící mánie:slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak hlásím, že pesan už je na tom líp a v pátek jdem vytáhnout stehy.
Kvetinka, nad tím jsem ještě nepřemýšlela, ale není to špatný nápad, pořídit ještě jeden koš na plínky, něco na tom je, málo jich rozhodně nebude. Já s prací a žehlící mánií ještě čekám, v pondělí po UTZ chci oběhnout ještě nějaké obchůdky, tak až budu mít většinu po kupě :slight_smile:
11. črc 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 speciální koš nemám, možná taky ještě koupím...uvidíme :wink:
jinak jsem dneska byla v poradně a mudr mi dělal velký UZ a prý rosteme uplně dle tabulek a vážíme cca 1300g :slight_smile: cs mám 2 tak uvidíme, mudr mi radil častý pohlavní styk abych zase nepřenášela :grinning:
11. črc 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho holky, ráda se taky přidám do skupinky:slight_smile: Trošku opožděně, ale přece.
17. črc 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha To máte pěkné míry:slight_smile: A to už teď pozná, že bys mohla přenášet? Podle čeho? Podle toho CS?
17. črc 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já pořád peru a žehlím a nemá to konce. Tchán když u nás byl a viděl plné šňůry prádla, tak se ptal, jestli těch dětí nebudeme mít víc najednou:slight_smile: Malý navíc poslední dny strašně vyvádí, kope, převaluje se, až mě bolí bříško a ani vyspat mě nenechá
17. črc 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 ahoj, no říkal že na předčasný porod to nevypadá a já si s tím hlavu nelámu, vím že jistota je jedna a to že porodit musím :slight_smile:
jinak mě teda mrňkA taky furt kope o 106, bude asi aktivistka, jinak jsem konečně objednala kočár a ted už jen dokoupit kosmetiku a smontovat postýlku
17. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.muza vítej :slight_smile:
17. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak i my jsme byli v pondělí na velkém utz a vše v pořádku a váhu máme necelých 1700 g, což prý odpovídá naprostému průměru.
Mojsha, co prosím znamená to CS? Chtěla jsem se na to zeptat doktora a zapomněla jsem, mě tam teď napsal 4.
My jdeme na nákupy zítra, tak doufám, že pořídíme konečně kočárek i postýlku s příslušenstvím. Pak už bude zbývat taky jen kosmetika a budem mít snad všechno.
Ja.muza, taky tě vítám mezi nás :wink:
18. črc 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump hele cs - cervix skore je stav čípku, ze začátku by vždy měl být nula a jak u koho se brzo začne zracovat měknout a připravovat se na porod... :wink: já mám cs 2 a doufám že číslo bude narustat pač s prvním jsem až do porodu měla 0 a museli mi kluka vyvolat...teb bych to radši měla jinak :wink:
18. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Tak to já mám CS 1
18. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek