• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Děkuji za vysvětlení :slight_smile: . Takže když mám 4, tak to vypadá asi docela pozitivně, na minulé kontrole jsem měla 2 a předtím nuly.
18. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump určitě to vypadá pozitivně :wink:
19. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju za přivítání:slight_smile: já jdu na utz příští týden, tak doufám, že bude vše ok. Čekáme chlapečka a teď poslední dobou taky hrozně kope. Sem tam i do žeber což je docela nepříjemné.
19. črc 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.muza a čekáš prvního potomka? jaké máte vybrané jméno... je fakt že ted jsou ty kopanečky od miminek asi nejhorší , čím mín budou mít místa tak bude klidněji :wink:
19. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha jo jo prvního:slight_smile: takže vše je jedna velká neznámá...na jméně jsme se ještě na 100% nedohodli, ale nejspíš Tomík teda Tomášek
19. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.muza tak to je príma, já čekám druhé a povedla se nám holčička k synovi Tobíkovi, a bude to Tereza :slight_smile: Tomášek je hezké jméno :wink:
co se týče porodu je dobře že je to neznámá... :grinning:
19. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha to je supr gratuluju:slight_smile: já jestli se rozhodnem pro druhé bych pak taky chtěla holčičku...ale to rozhodne osud:slight_smile: no z porodu mám strach:frowning2: čím dál víc se to blíží a já si to pořád nějak nechci připustit:slight_smile:
19. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.muza nj porod je snad jediná jistota :wink: já malého přenášela 5dní a pak mi ho museli vyvolat a porod tedy nic moc, 19h a docela pak ke konci komplikace atd.... ale každý ho má jinak, ted si plánuju že porodím raz dva :grinning: aspon bez toho přenášení...doufejme :wink:
19. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha hm tak teda žádná sranda :unamused: ale tentokrát to bude určitě v pohodě a rychlý jako odměna za ten první uvidíš:slight_smile: já teda taky doufám, že to budem mít rychlý a vše ok :slight_smile: hlavně aby byl bobek zdravý! mamča mě uklidňovala, že ona měla oba porody v poho, tak že já budu mít taky.
19. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.muza jasně hlavně se tím nestresovat. jako procházka růžovým sadem to není,ale my ženský jsme k tomu od přírody určený tak co nám zbývá...
A tak kolik ti je?koukám že jsi od Brna...to je hezké město :slight_smile:
19. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: , musím se pochlubit, včera jsme konečně koupili kočárek. Nakonec padla volba na Caramelo Q12, jsem z něho nadšená.
ja.muza, Klobouky od nás nejsou moc daleko, koukám, že je to okres Břeclav. Máš už vybrané, kde bys chtěla rodit? Já uvažuju právě nad tou Břeclaví, Kyjov mám dál a neslyšela jsem z poslední doby nic moc...
20. črc 2012 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump dobré ráno, jsi ranní ptáče, já se dneska vzbudila v 9.15 a syn ještě leží,jsme ostudy...budeme mít dneska kratší den
A jakou sis vybrala barvu kočárku?koukám že nabízejí hodně kombinací
20. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha, jsem ranní ptáče, nikdy mě nebavilo spát dlouho a s krmením koní to ani moc dobře nejde :grinning: . Navíc pořád chodím do práce, takže v šest už sedím před počítačem.
Barvička našeho kočárku je úplná novinka a ještě ji nemají ve vzornících. Základ je šedá s černou a bílou a doplněná o takové podlouhlé červené kytičky, když na ni někde narazím, dám sem pro představu obrázek
20. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump tak to zní moc hezky :wink:
20. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump Ahoj, my máme objednaný taky Camarelo, ale Evolution - zeleno černý:slight_smile: Už se nemůžu dočkat, až s ním budu drandit:slight_smile:
20. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84, ono to Q12 je evolution, takže budeme mít ten stejný typ, akorát v jiné barvě. Vypadá to, že je to docela oblíbený kočárek, tak doufám, že jsme vybrali dobře, jsem z něj docela nadšená :slight_smile:
20. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump Aha, tak to jo. Nám se taky moc líbí a dostali jsme na něj výborné reference. Nemáš nějaký odkaz na netu, kde bych si mohla nové barevné varianty prohlédnout?
20. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ten náš opravdu nikde nenašla, tak jsem ho nafotila pro představu :slight_smile: Jednou klasický hluboký a jednou jako sporťák.
21. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lump vypadá pěkně,já už kočár taky mám, ale ne doma, ještě jsme ho nevyzvedli :wink: ale nejradši bych ho už měla doma a chodila ho očumovat... :grinning:
22. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: , konečně se nám začalo umoudřovat počasí a snad bude zase léto. Včera jsem si z internetu objednala rychlozavinovačku, tak jsem hrozně zvědavá, jak bude vypadat naživo. Když se bude líbit přiobjednám ještě se stejným vzorem povlečení a mantinel do postýlky.
23. črc 2012 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump dobré ráno...
taky povlečení ještě nemám asi koupím i IKei pač všude mají dost drahé a mě to přijde dost zbytečné , ale pokrokem je že muž včera smontoval postýlku :wink: takže ji náko musíme zapaspartovat k synovi do pokoje...
No dneska bude asi ještě fajn ale od zítra tropy..takže jedině bazén :grinning:
23. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ráda bych se přidala do skupiny,jsem na koníku nová a termín máme 14.září,je fajn vidět že i někdo jiný řeší stejný problémy a strachy :grinning:
31. črc 2012 ve 21:05  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanicka27, vítej mezi nás. Poslední dobou je tu nějak mrtvo, tak téma třeba znovu vzkřísíme.
2. srp 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump Díky za přivítání,ono už to tady všechny máme za pár a celkem by mě zajímalo jestli prvorodičky mají taky takový zlý myšlenky,jako že jsem si to malý neměla pořizovat a že vlastně to vůbec není co chci a někdy mám pocit že ho vlastně ani nemám ráda a nechci aby se narodilo :frowning2: a pak mám děsný výčitky :frowning2: a co výbavičky už je vše nachystaný a vypraný?
3. srp 2012 v 11:45  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vyprané nemám ještě skoro nic a tašku do porodnice sbalenou taky ne. Jinak z výbavičky je to nejdůležitější, jako kočárek, kolíbka (postýlka), vanička a nějaké oblečení. Zbytek snad konečně dokoupím v následujících týdnech, od pondělí nastupuju na mateřskou, tak snad bude trochu víc času.
Myslím si, že černé myšlenky přepadají každého, já mám spíš obavy z neznámého, jak to budem zvládat, jak to půjde skloubit se starostí o koně apod...
3. srp 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicka27 ahoj :wink:

Jinak holky, pozorujete na sobě nějakou změnu?bříško více dole atd.?mě ted dva dny bolí v kříži a podbřišek jak blázen :frowning2: měla jsem ted trošku stresy, manžel je už týden v nemocnici tak jsem na vše sama navíc mi ve středu přestalo jet auto...vše se podělalo najednou jak to tak bývá :unamused:
s prvním si tyhle bolesti vubec nepamatuju
5. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha, hlavně ať je manžel zase brzo v pořádku, stresovat se si teď nezasloužíš. Já zatím žádné změny moc nepozoruju, akorát mám dneska hoodně otelké kotníky a nárty a je to nepříjemné.
Manžel včera seskládal pro malého kolíbku, tak zase máme něco víc hotového :slight_smile: . Dneska mě čeká kontrola u doktora, jsem zvědavá, a zítra se jdu podívat do nemocnice na předporodní kurz, ať vím co mě čeká.
6. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lump já jdu na kontrolu ve středu a zrovna mi napíše přechod na MD tak jsem ráda, sice jsem na neschopence ale musím zaťukat že za celou dobu od ledna na mě žádná kontrola nepřišla a to ty vycházky kvuli synovi moc nedodržuju...jj předporodní kurz je fajn..také jsem u prvního byla, u druhého mi to už přišlo zbytečné :wink:
6. srp 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem taky odedneška na mateřské,nemocenskou ,jsem měla od konce února,a taky žádna kontrola do včerejška,takže supr,mimochodem, ty vycházky jsem skoro vůbec nedodržovala,a to jsem měla napsané od 14-18 hod,takže supr.Jinak mám taky oteklé kotníky a jsem z toho docela neštastná. :cry:
6. srp 2012 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@235 nj ty kotníky to je děs, člověk je chvilkama ani nemůže najít i prsty mám jak buřtíky,ale tak už se nám to krátí :wink:
6. srp 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek