• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Tak změny na sobě moc nepozoruju až na to že jsem víc nemotorná a rychle se unavím a ty vedra.......jak to dáváte?,jěšte chvilku a já někde zkolabuju :frowning2: Nožky mám taktéž jak buřtíky i prsty na rukách taky tak,no děs :slight_smile:
Akorát jsem se vás holky chtěla zeptat co si myslíte o předporodních kurzech?Jestli má cenu se namáhat a pomohlo vám to,nebo se mám na to vykašlat.čas nemám nazbyt :slight_smile:
6. srp 2012 ve 20:42  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicka27 ahoj,
tak u nás byl předporodní kurz spojený s návštěvou porodnice, taže jsem byla zvědavá na prostředí a na kurz jsme se přihlásili, jinak radili co s sebou do porodnice atd.
Těžko říct co zahrnuje kurz o kterém přemýšlíš ty :slight_smile:
Jinak dnes je od rána celkem příjemně, to ochlazení se docela pro nás s bříškem hodí :slight_smile:
7. srp 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile: Já jsem dneska taky hlavně ze zvědavosti navštívila předporodní kurzík v porodnici, kde jsem si vybrala rodit. Přednášel nám pan primář a po něm vrchní sestra z novorozeneckého,spíš obecné info, jak to u nich probíhá, co si s sebou vzít, a co porodnice dává, zodpovídali dotazy, bylo to takové fajn a uvolněné. A na závěr nás vzala porodní asistentka na prohlídku sálů, pokojů atd. a taky odpovídala na dotazy. Nelituju a vím do čeho jdu a zhruba jací lidé tam budou. Jinak mě dneska taky to ochlazení prospělo, otoky zmizeli a tak jsem si užila jako pozorovatel i trénink našeho koníka :slight_smile:
7. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se taky,byla podívat v porodnici a jsem ráda,že jsem tam byla,bylo to celkem fajn,a dozvěděla jsem se tam docela dost informací :slight_smile: Holky pijete některá z vás čaj z maliníku a lněné semínko?A jak to semínko jíte?Nějaký typ,prosím :grinning:
8. srp 2012 v 17:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@235 Ahojky,tak já piju jak čaj z maliníku tak jím i lněné semínko,čaj piju každy den,je totiž fakt dobrý :slight_smile: a lněné semínko jím většinou když cítím,že bych mohla mít na záchodě problém :slight_smile: tak si dám lžíci a zapiju vodou či čajem a nebo si jen přidávám do polévek,jen tak nasypu.A na záchod se chodí suprově :grinning:

Jinak teda já si asi teda taky zkusím nějaký ten předporodní kurz,at vím do čeho jdu,jen si nejsem jistá,že chci :slight_smile: Kolikrát co si čtu na netu tak z toho mám deprese.A to si nečtu zádný katastrofický články.No někdy mám pocit,že sladká nevědomost je lepší :slight_smile:
8. srp 2012 v 19:56  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
mám na vás dotaz :wink: jak se fyzicky cítíte?já jsem včera byla v poradně, malinká váží cca 2.2kg a prý roste uplně přesně, CS 3, já si jen říkám že jsem strašně unavená a spodek mě strašně tlačí,občas to beru jako selhání pač mám ještě 3.5 letého syna který prostě potřebuje pozornost a ne mamku co furt odpočívá...cítím se strašně plná... jsem jediná?sice jsem druhorodička,ale musím říct že s prvním jsem s etakhle necítil,to bylo vše ok
a co se týče mliníku a lněného semínka tak minulé těhu jsem se nalévala čajem a baštila semínko a stejně jsem přenášela takže nato ted prdím :wink:
9. srp 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha
@hanicka27
@235
@lump
@kvetinka84 a samozrejme aj ine tehulky...
buduce maminky: ak by ste mali zaujem: ponukame vam u nas dlhodobe zlavy: az do veku 1,5roka veku vasho babatka... staci nam poslat mail:slight_smile: k nicomu sa nezavazujete...
http://www.sladkasue.net/news/pre-tehulky-/
9. srp 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pořád unavená,kolikrát se mi vůbec nic nechce,ani vstávat z postele,nebo si musím i přes den lehnout aspon na hodinku,dvě :-/ nebo vůbec někam dojít,to mi hned ztvrdne pupík a bolí mně to :unamused: takže jsme na tom podobně :wink: a stím jídlem totéš,přítel mi pořád nadává,že nic nejím, a že se nám narodí somálec,ale když nemám hlad, a cítím se plná, tak se přece nebudu přecpávat,to on pořád nechápe...Jinak holky,budete některá cvičit s epino balonkem?
9. srp 2012 v 17:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@235 o Epinu jsem slyšela..ty se nato chytáš?je to kvůli minimálnímu nástřihu ne?
9. srp 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,je to kvůli tomu minimálnímu nástřihu,už jsem začla předevčírem,tak jsem zvědavá,jak mi to pomůže :wink:
10. srp 2012 v 08:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@235 uvidíš :slight_smile: já se samotného nástřihu nebojím :slight_smile: naopak v daný okamžik je úlevou, a vubec ho necítíš pač kontrakce je mnohem horší než naříznutí hráze,ale to hojení je malinko horší,ale pomáhá gel z dubové kůry který jakoby to šití znecitlivý, a navíc radši 1cm nástřihu s 2 stehy než nepravidelné roškubnutí až kdo ví kam... ale to je jen můj názor :wink:
10. srp 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se taky cítím unavená,dva dny něco dělám ( se značným odpočíváním :slight_smile: a pak třeba jeden den celej ležím,s jídlem to taky nějak nepřeháním ( není se čemu divit,když ti prckové na všechno uvnitř tlačí ) a přítel mi teda naštěstí do jídla nekecá,jen když jsem nervní tak mi nutí čokoládky :slight_smile:
Ale holky držme se už to je za pár a pak nastane jiná realita :D Kdyby se tak dal přeskočit ten porod tak budu těhotná třeba 5 x za sebou :slight_smile:
10. srp 2012 v 09:39  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak ten čas letí, tak zatím stres z porodu se nedostavil TO,ALE PŘIJDE!!!!, ale zato si TEĎ dělám starosti jak to všechno potom zvládnu. Minule jsem se ptala přítele, jestli je připravený na zanedlouho změnu v životě a odpověď NE. I když se na malou těšíme, tak je to mazec :slight_smile:
10. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
v čem povezete miminka z porodnice? Mám naplánovaný císař na 18.9. a to počasí mě děsí, vůbec nevím co malému dát. Jako oblečení vím, spíše pak do sedačky??? Co budete dávat vy? Díky :wink: .
12. srp 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha ja som pila malinik a jedla to semienko a porod bol rychly a tyzden pred TP. ale myslela som ze lnene seminko mi pomoze so zacpou ale nic. tak asi na to tiez prdim :slight_smile:

@sonulkaaaa ja mam pripravene dupacky, flisovy overal, capicku a zavinku od emitexu keby nahodou "mrzlo" tak prehodim este dekou. urcite to bude stacit ;)
12. srp 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa ahoj, tak já dám asi bodýnko s dl.rukávem , teplější gatě,kabátek , slabou čapku a ve vajíčku přikreju slabou dekou...
13. srp 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořídili jste si kojící polštář?já ho na první neměla a litovala jsem tak přemýšlím že si ho ještě koupím, na to kojení je to hrozně pohodlný
13. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancul80
@mojsha holky díky :slight_smile: .
Jinak kojo polštář mám z prvního těhu, ale bohužel jsem nekojila :frowning2: , tak jsem ho využila jako podpěru pro prcka, když začínal sedět a teď je to můj nej pomocník při spaní :wink: .
13. srp 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha neviem nikdy som nemala a kojila som prevazne v lezatej polohe. mozno pri prvom ked prsia boli pevnejsie a nevykojene tak by sa to hodilo. ale teraz sa plne prisposobia polohe a dietatu :sweat_smile: dalsi kram do bytu. v tej polohe lezmo babo podopieram zozadu obyc. vankusom. jedine co nelutujem bola kupa ergonomickeho nosica, satky a buginy quinny zapp.
13. srp 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po dlouhé době. Já jsem vám utekla, před 2 týdny jsem předčasně porodila krásného kloučka Adámka. Byla to taková rychlovka, že jsem se na to nestihla ani psychicky připravit, sbaleno jsem neměla vůbec nic, do porodnice mě vezla rychlá jen v pyžamu a s dokladama. 2 týdny jsme si pobyli v nemocnici a teď už jsme doma a těšíme se z krásného dítěte:slight_smile:
15. srp 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa dupačky, kabátek, čepičku, rukavice a zavinovačka do autosedačky. Když bude už ošklivo tak deku navíc a šup do auta.
15. srp 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rozhoduji se zda koupit kojící polštář či ne, ach jo.
15. srp 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84 tak to gratuluju !
15. srp 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi hele já si sehnala tady na koníkovi od jedný paní, myslím že bude fajn
15. srp 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84: gratuluju, at to maly rychle dozene a netrapi ho koliky.
16. srp 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka84, moc gratuluju, teď už to bude určitě jenom dobré :wink:
16. srp 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Teď by se mi šiknul při spaní, už nemůžu spát ani na jednom boku a na zádech neusnu, malý se to nějak nelíbí. Polštář by pomohl.
16. srp 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hondashi ještě že nás čeká posledních pár týdnů,ono sice bude víc práce ale aspon budeme moct trochu zpříjemnit polohy v posteli,teda pokud se nám zase nenalejou prsa jak blázen,což je dost pravděpodobný :grinning:
16. srp 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím všecky, uteklo to a už se blížíme do finále :slight_smile: jak tu tak čtu měla bych se taky přihlásit na nějakou tu info schůzku v porodnici páč teda vůbec nevím do čeho jdu. Ale nějak to ven musí, jak poznamenal manžel atková sranda jako tam to asi nebude :grinning: .
17. srp 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv257 ahoj :slight_smile: možná je lepší nevědět do čeho jdeš :grinning: je pravda že porodit musíme,někdo dřív, jiný v termínu a druhý si holt třeba chvíli přenosí...
20. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek