• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Ahoj, no snažím se moc neposlouchat story kamarádek abych se zbytečně nevyděsila a taky si říkám, že naše mámy na žádný kurzy ani schůzky nechodily a taky tady jsme :wink: .
20. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, zdravím po delší době :wink:. Co chodím do práce vypomáhat jen dvakrát do týdne, nemám nějak čas na počítač... Včera jsme byli na kontrole a poprvé nám dělali monitor a pan doktor byl spokojený a říkal, že je to u nás předpisové, takže spokojenost.Co nesedím v práci na zadku, tak mi přestaly otíkat nožky a cítím se dobře. Tento víkend si užiju asi poslední větší výlet, jedeme na závody do Bratislavy, už se těším.
A co vy, jak zvládáte horka a posledních pár týdnů do porodu???
21. srp 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sezení v práci mi taky celkem vadilo. Teď už je to ok :slight_smile: . Předevčírem jsme byli se psy na závodech a přestože jsem byla celý den ve stínu vykoledovala jsem si pěkný úpal, takže budu asi konečně poslouchat dobře mířené rady a sem tam i odpočívat. Nejsem moc zahálčivý typ takže si to zase tak neužívám, ale už to fyzicky nejde.
21. srp 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak teda včera to vedro bylo hrozný a dneska to vypadá na stejný pařák, mají sice prý přijít bouřky ale včera se nám jedna uplně vyhla, jen se blýskalo...když sprchne líp se dýchá tak snad dnes...
jinak já jsem byla včera na kontrole a prý je vše ok, holčička má něco kolem 3kil tak uvidíme zda nebudu rodit 4kilovou, ale snad ne....CSko mám 4 takže to trošku pracuje...jinak na monitor jdu příští pátek, tak jsem zvědavá zda se bude něco dít...kočárek mám už u tchýně tak se tam chodím stále dívat a těším se až vyjedeme :wink:
21. srp 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teplo začíná být náročné, kotníky už trochu zmněnily objem :unamused:, ale krátí se nám to. Zítra naposledy do poradny, a pak už na monitoring do porodnice :wink: . Už bych to měla ráda za sebou. Člověk může načíst a vyslechnout co chce a stejně neví do čeho jde.
22. srp 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Tak z těch veder mi asi už hráblo,ale asi nejsem sama :grinning: nikdy jsem je neměla ráda,ale za chvilku už bude po všem, jak po vedrech, tak po porodu,tak doufám,že všechny budeme mít pohodový porod a děsně hodný miminka.Jinak taky nevím do čeho jdu,ale spíš možná proto,že mě všechno kolem porodu dost stresuje a nechci to vědět.Jen to základní, co mám asi zhruba čekat a šmitec :grinning: Jinak bych stresem asi omdlela jen kdyby někdo vyslovil slovo porodnice :slight_smile: jak řekl můj doktor: " ženský roděj v Africe v naprostý špíně,tak porodíte i Vy ve sterilním prostředí ":slight_smile:
24. srp 2012 ve 21:40  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak co holky, nestíhám sledovat jestli některá už má miminko :slight_smile: Nebo jsme všechny ještě celé :wink:
26. srp 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zatím stále 2v1 ovšem začíná to být náročné. Vždycky jsme ty těhotný podezřívala, že to beztak přehánějí a nemůže to být až tak náročný. Opak je pravdou. Ten poslední měsíc je fakt sada. Záda, nohy pohyby teda nejsou roztomilé kopání, ale solidní likvidace vnitřních orgánů :grinning: . Atak no co vám budu povídat.
27. srp 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě už to upřímně nebaví s tím bříškem :wink: člověk by už chtěl chovat toho prcka...
27. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nějak a taky už bych si chtěla oblíct něco jinýho než jen to do čeho se vejdu :wink: .
27. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oliv257 tak nato se taky těším, snad shodím těch 10kg rychle...stejně potřebuju oživit šatník :slight_smile:
27. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kolik máte nyní v těhu průkajdě CS skóre?
27. srp 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už se těším až si obleču něco jinýho,můj šatník už pláče a jestli to nezhodím tak mi klepne páč toho tam mám kupu a prodávat se mi to nechce :frowning2:
27. srp 2012 ve 12:04  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha co to je? Mám tam 2 po poslední poradně teď už jsem objednaná do porodnice.
27. srp 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mám nahoře 9,5 a pořád se do většiny kalhot obleču, ale nezapnu :slight_smile: ovšem těším se až nebudu muset stát metr od zrcadla si pomalu vypíchnu oko při malování :grinning:
27. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv257 je to stav děložního čípku...jeho zkracování a příprava na porod...když je 10 tak je to k porodu
27. srp 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to sme klidní teda :wink:
27. srp 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak my jsme ve finále ovšem jemu je to určitě fuk a počká si až do termínu :slight_smile: .
29. srp 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj...
jak se vám holky daří? já na dnešek nic moc od 18h večer do 3 do rána jsem měla poslíčky jak prase :unamused: nechci vidět ten porod, už se nám to sakra krátí, já osobně už to chci mít zasebou...září bude náročný... :wink:
31. srp 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám po dnešku zase zážitek, že ještě pár takových a jedu hned. Sestra mi napsala na žádanku číslo na jinou porodní ambulanci. Takže jsem se objednala jinam než jsem šla. Tam mě nevzali bez objednání a tím pádem mi hrozí, že bych mohla rodit zrovna tam kde vůbec nechci. Takže mi kámoška dala správný číslo ať si tam v pondělí zavolám, že jim třeba někdo vypadne a vezmou mě na monitor tam kam chci jít i rodit. Tak doufám, že to dobře dopadne a vezmou mě.
31. srp 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv257 no prosím tě to jsem ještě neviděla e se musíš někde objednávat na monitor, já chodím ke svému dr a od 40tt do porodnice kde chci rodit a tam mě musejí vzít...ne že i řeknou at jdu jinam...to je hrozný
1. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to pecka, pokud se neuvolní místo tzn. někdo vypadne, že porodí tak mě nevemou a vemou mě jen na Obilňák tam prostě musí. TAk třeba to tak má být nevím, ale je to sranda prý si můžeš vybrat :grinning: .
1. zář 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si říkám, že o nic nejde, ale víš jak to je teď s nervama. Normálně mi hned tak něco nevadí, ale teď mám furt nervy na odchodu a každá takováhle věc co není jak má být mě rozhodí.
1. zář 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak nestíhám, nakonec nás pustili domů už v pondělí:slight_smile:http://jicinsky.denik.cz/galerie/miminka-010912jicin.html?mm=3976023
1. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratulace :slight_smile:
2. zář 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,doufám že se nebudete zlobit že sem vám sem takhle vpadla.Mám termín porodu 26 a 29 září.A asi tak před týdnem mi při vstaní z postel vysloveně vystřik :unamused: z vagíny takový bělavý hlen,vubec nevím co to bylo a od te doby mám řidkou stolici a nepravidelné bolesti ale jen v podbřišku.Co to muže byt?mate to taky?k doktorce jdu až za týden.
5. zář 2012 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon ahoj, já mám bělavý hlen celé těhu a dost mě teda štve pač mám spotřebu slipovek...ale dneskami asi odešla hlenová zátka a tu jsem měla hustou a tmavě hnědou...tak nevím co bys to mohla mít...bolesti jsou přirozený...kdyžtak si k mudr zavolej jestli se necitíš dobře
5. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek