Termín porodu září 2012

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku 🙂)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
sarusinek
2. led 2012
@anina32 Veliká gratulace x-)
@angelote_13 Vítáme Tě x-)
angelote_13
2. led 2012
@ameliejulliette 🙂 děkuju! Jojo náročné to asi bude, ale těším se.....Sestra mě objednala na zítra, tak doufám, že tam ta dutinka opravdu bude, jak říkáš🙂 Snad jo, zítra napíšu. Jinak přeju dobré zprávy 🙂 Možná se blbě zeptám,ale já fakt v tomhle zatím tak trochu plavu, hcg ti měří pravidelně během těhotenství? A tím se sleduje jestli se mimi vyvíjí?
ameliejulliette
2. led 2012
@angelote_13 Někdo to ani neměří, pokud Ti rovnou udělá utlrazvuk, někdo veme nejdřív krev (hcg by mělo být aspoň 1000, aby na uzv bylo něco pořádně vidět)... Jinak asi u holek, co mají otěhotnění s dopomocí, tak se to hcg sleduje víc. Mělo by spadat do určitého rozmezí hodnot (ale to rozmezí je fak veliké), ale hlavě by se mělo přibližně zdvojnásobovat každé 2-3 dny, takže já půjdu znovu na krev ve čtvrtek. Později už se miminko sleduje spíš ultrazvukem 😉
angelote_13
2. led 2012
@sarusinek děkuju🙂 A děkuju že jste mě tady přijaly🙂
sarusinek
2. led 2012
@angelote_13 A můžeš se nechat přidat sem:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi...
je to uzamčená skupina, s holkama zatím udržujeme obě, protože zářijovek bude samozřejmě přibývat 😉
angelote_13
2. led 2012
@sarusinek díky za info, napsala jsem zakladatelce skupiny🙂 tak uvidíme
nikollita
2. led 2012
Ahoj holky, můžu se přidat? Tentokrát to snad dopadne dobře 🙂
ameliejulliette
2. led 2012
@nikollita Ahoj, jasně, přidej se a věř a doufej 😉 My budeme držet pěsti!

Tak hcg 238,4 nebo 234,8, jak jsem slyšela dvěstě, tak jsem s úlevou tak nějak přestala poslouchat 😃
sarusinek
2. led 2012
@nikollita Ahoj, jasně, vítáme tě x-)

@ameliejulliette paráda, dneska samé dobré zprávy tady x-)
martinakl
2. led 2012
Ahoj holky, taky se pridavam 🙂 Zatim potichoucku polehoucku..Jsem po 2 potratech, tak uvidime..
martinakl
2. led 2012
Jo a ja nenasla // pod stromeckem, ale vcera na novy rok a na moje narozky, takze taky dobry 😎
anubis
2. led 2012
Ahoj holky,hlásím jednoho bobíska se srdíčkem x-) fakt tam je jen jeden =-)
rehonkaautor
2. led 2012
ahoj holky... tak jsem dnes byla na UTZ a je tam jedna prý tam paní doktorka viděla jakýsi "terčík" a to je prý na 5+1 dobré 🙂. Mám ale jinou potíž, sice podle dr. to nic není, ale začala jsem špinit 😞. Snad to ustane. Ode dneška mám neschopenku, tak budu jen odpočívat... 😢
dasty79
2. led 2012
Ahoj holky 🙂 Všem vám chci popřát krásné těhotenství 🙂 a krásná a zdravá miminečka 🙂
Sice k vám nepatřím,ale je to už rok,co jsem 7.1.2011 objevila // a naše zlatíčko se narodilo v září 2011.
Všem hodně zdravíčka a štěstíčka v roce 2012 🙂 🙂 🙂
sarusinek
2. led 2012
@rehonka Ahoj, špiněním se netrap, u Štěpánka jsem špinila 2 měsíce v kuse a dost, a nic to neznamenalo. A teď jsem taky špinila ještě v 4+6 - od té doby už je klid... Opravdu to dost často neznamená vůbec nic, jen trochu víc prokrvenou sliznici nebo hematom, který se většinou během týdne až dvou vstřebá 😉 Super, že už tam mimčo vidět je x-)
@anubis Veliká gratulace x-) Takže nakonec sólista? 🙂
sarusinek
2. led 2012
@dasty79 Děkujeme x-)
rehonkaautor
2. led 2012
@sarusinek jsi zlatá, že mi to říkáš... Jsem z toho špatná... špiním hnědě, na intimce nic nebo maličká kapinka, ale na papíru je vždycky hnedá krev 😞
rehonkaautor
2. led 2012
JINAK VÍTÁM NOVĚ PŘÍCHOZÍ, PŘIDALA JSEM VÁS DO UZAVŘENÉ SKUPINY..... -)
sarusinek
2. led 2012
@rehonka Tím bych se zatím fakt netrápila 😉 Moje krev rozhodně nebyla hnědá, šly ze mě i trošku sraženinky a přesto mi teď skoro 3leté zlato chrupe v pokojíčku 🙂 Vždycky jsem třeba den špinila,pak půl dne nic a pořád se to tak různě střídalo. mě ani nenapadlo, že bych mohla být těhu, považovala jsem to za trochu slabší MS 🙂 pak jsem začala zvracet, udělala si test a byly tam čáry jako blázen 🙂
A tentokrát, když jsem začala pár dnů po ovulaci špinit zase, bylo mi to jasný, protože jindy nikdy mimo MS nešpiním, jen když jsem těhu 🙂
Netrap se, určitě to bude v pořádku 😉 x-)
ameliejulliette
2. led 2012
@rehonka Gratuluju k terčíku 😉 a špinění když je hnědé, tak se nic moc neděje 😉
@anubis Taky gratulkaaa! Tak kdo bude mít ty dvojčata? Aspoň jedny určo budou 😃
@martinakl Tak dodatčně vše nej a ten nejlepší dárek jsi už dostala 😉 A kdy jsi potratila? Musela jsi na revizi? Držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo, minimálně statisticky už máš "předplaceno". My jsme měli Benjaminka taky po dvou potratech.
rehonkaautor
2. led 2012
AKTUALIZACE 🙂
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko 😃
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko 😃
sarusinek - TP cca 28.8.2012
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ - potvrzený jeden terčík - ŠPINĚNÍ 😞
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - hcg cca 238
flyaway - TP 8.9.2012 - 13.DPO - hcg cca 400
martinakl - // 24.12.
mihamau - // 25.12.
angelote_13 - // 22.12.
sarusinek
2. led 2012
@martinakl Taky Tě moc vítám, to byl krásný dárek x-) Já mám narozky 30.12. a jako "dárek" jsem dostala první blinkací den, takže taky super :-p 😃
ameliejulliette
2. led 2012
@sarusinek Tak to je hustý :-N Přiznám se, že kdybych já teď začala jakkoli špinit nebo krvácet, tak by ve mně byla malá dušička a asi bych počítala s nejhorším 😞 Ještě se děsím jedné věci, u všech třech těhotenství, co nevyšly, jsem se vždy jednu noc propotila durch. Asi budu spávat na balkóně pěkně v chladu 😃 😃 😃
ameliejulliette
2. led 2012
@rehonka Nepiš si tam to špinění tak tragicky 😉
nikollita
2. led 2012
Taky jsem včera večer a dnes přes den malilinko špinila, ale už to, zdá se, přešlo....ale parádně ve mě hrklo, že se to zas rozjede v menstruaci a bude po všem....
sarusinek
2. led 2012
@ameliejulliette Vůbec se Ti nedivím, po tom všem, čím sis prošla :-| Ale mě to špinění nijak neděsí, prostě to tak asi mám 🙂 i když tentokrát o dost slaběji než se Štěpíkem, teď už 9 dnů po krvi ani stopa...
martinakl
2. led 2012
@ameliejulliette V prosinci 2010 jsem mela mimodelozni, takze mi odebrali jeden vejcovod. Po 5 mesicich jsme se zacali snazit zase a povedlo se napoprve, ale skoncilo to na zacatku 16t, kdy jsme zjistili, ze holcicka je uz 2 tydny mrtva kvuli zavazne vyvoje vade. Byla hodne mala, takze mi mohli provest revizi misto porodu mrtveho plodu.. To bylo ted na zacatku zari. No a ted jsme meli cekat pul roku, nicmene vydrzeli jsme to jen 3 mesice a zadarilo se zas na poprve 🙂 Tak snad u nas bude taky napotreti vse dobre.. I kdyz ani ta carka zatim neni zrovna nejsilnejsi, tak to porad jeste muze byt "plany poplach".
martinakl
2. led 2012
@rehonka Ahoj, ja nasla // 1.1. 🙂
rehonkaautor
2. led 2012
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko
sarusinek - TP cca 28.8.2012
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ - potvrzený jeden terčík - ŠPINĚNÍ
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - hcg cca 238
flyaway - TP 8.9.2012 - 13.DPO - hcg cca 400
nikollita - TP 9.9.2012

martinakl - // 1.1.
mihamau - // 25.12.
angelote_13 - // 22.12.
ameliejulliette
2. led 2012
@martinakl Juj, to sis teda prošla nedobrýma věcma |-| Je mi to líto a moc Ti přeju, aby vám to teď vyšlo! Kolikátý jsi den cyklu? A testovala jsi už několikrát? Jestli jako sílí? Já jsem se rozhodla testnout jen dvakrát s rozestupem dva dny a pak se na to vykašlat, abych se nestresovala 😉
@rehonka Hodná holka 😉 Terčík se bude držet, neboj 😉 Kdy máš další kontrolu?
@sarusinek Jo jo, to někdo to tak má! Tuhle jedna holka z jiné diskuze, která pracuje jako porodní asistentka, psala o holce, co jela na chirurgii s bolestmi břicha a za chvíli měla na světě holčičku 😃 Vůbec netušila, že je těhotná 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli