• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@anina32 Veliká gratulace :dizzy_face:
@angelote_13 Vítáme Tě :dizzy_face:
2. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette :slight_smile: děkuju! Jojo náročné to asi bude, ale těším se.....Sestra mě objednala na zítra, tak doufám, že tam ta dutinka opravdu bude, jak říkáš:slight_smile: Snad jo, zítra napíšu. Jinak přeju dobré zprávy :slight_smile: Možná se blbě zeptám,ale já fakt v tomhle zatím tak trochu plavu, hcg ti měří pravidelně během těhotenství? A tím se sleduje jestli se mimi vyvíjí?
2. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelote_13 Někdo to ani neměří, pokud Ti rovnou udělá utlrazvuk, někdo veme nejdřív krev (hcg by mělo být aspoň 1000, aby na uzv bylo něco pořádně vidět)... Jinak asi u holek, co mají otěhotnění s dopomocí, tak se to hcg sleduje víc. Mělo by spadat do určitého rozmezí hodnot (ale to rozmezí je fak veliké), ale hlavě by se mělo přibližně zdvojnásobovat každé 2-3 dny, takže já půjdu znovu na krev ve čtvrtek. Později už se miminko sleduje spíš ultrazvukem :wink:
2. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek děkuju:slight_smile: A děkuju že jste mě tady přijaly:slight_smile:
2. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelote_13 A můžeš se nechat přidat sem:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/tp-zari-2012/
je to uzamčená skupina, s holkama zatím udržujeme obě, protože zářijovek bude samozřejmě přibývat :wink:
2. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek díky za info, napsala jsem zakladatelce skupiny:slight_smile: tak uvidíme
2. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Tentokrát to snad dopadne dobře :slight_smile:
2. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita Ahoj, jasně, přidej se a věř a doufej :wink: My budeme držet pěsti!

Tak hcg 238,4 nebo 234,8, jak jsem slyšela dvěstě, tak jsem s úlevou tak nějak přestala poslouchat :grinning:
2. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Ahoj, jasně, vítáme tě :dizzy_face:

@ameliejulliette paráda, dneska samé dobré zprávy tady :dizzy_face:
2. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se pridavam :slight_smile: Zatim potichoucku polehoucku..Jsem po 2 potratech, tak uvidime..
2. led 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ja nenasla // pod stromeckem, ale vcera na novy rok a na moje narozky, takze taky dobry :sunglasses:
2. led 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,hlásím jednoho bobíska se srdíčkem :dizzy_face: fakt tam je jen jeden :confused:
2. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahoj holky... tak jsem dnes byla na UTZ a je tam jedna prý tam paní doktorka viděla jakýsi "terčík" a to je prý na 5+1 dobré :slight_smile:. Mám ale jinou potíž, sice podle dr. to nic není, ale začala jsem špinit :frowning2:. Snad to ustane. Ode dneška mám neschopenku, tak budu jen odpočívat... :cry:
2. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Všem vám chci popřát krásné těhotenství :slight_smile: a krásná a zdravá miminečka :slight_smile:
Sice k vám nepatřím,ale je to už rok,co jsem 7.1.2011 objevila // a naše zlatíčko se narodilo v září 2011.
Všem hodně zdravíčka a štěstíčka v roce 2012 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Ahoj, špiněním se netrap, u Štěpánka jsem špinila 2 měsíce v kuse a dost, a nic to neznamenalo. A teď jsem taky špinila ještě v 4+6 - od té doby už je klid... Opravdu to dost často neznamená vůbec nic, jen trochu víc prokrvenou sliznici nebo hematom, který se většinou během týdne až dvou vstřebá :wink: Super, že už tam mimčo vidět je :dizzy_face:
@anubis Veliká gratulace :dizzy_face: Takže nakonec sólista? :slight_smile:
2. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Děkujeme :dizzy_face:
2. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarusinek jsi zlatá, že mi to říkáš... Jsem z toho špatná... špiním hnědě, na intimce nic nebo maličká kapinka, ale na papíru je vždycky hnedá krev :frowning2:
2. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JINAK VÍTÁM NOVĚ PŘÍCHOZÍ, PŘIDALA JSEM VÁS DO UZAVŘENÉ SKUPINY..... -)
2. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Tím bych se zatím fakt netrápila :wink: Moje krev rozhodně nebyla hnědá, šly ze mě i trošku sraženinky a přesto mi teď skoro 3leté zlato chrupe v pokojíčku :slight_smile: Vždycky jsem třeba den špinila,pak půl dne nic a pořád se to tak různě střídalo. mě ani nenapadlo, že bych mohla být těhu, považovala jsem to za trochu slabší MS :slight_smile: pak jsem začala zvracet, udělala si test a byly tam čáry jako blázen :slight_smile:
A tentokrát, když jsem začala pár dnů po ovulaci špinit zase, bylo mi to jasný, protože jindy nikdy mimo MS nešpiním, jen když jsem těhu :slight_smile:
Netrap se, určitě to bude v pořádku :wink: :dizzy_face:
2. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka Gratuluju k terčíku :wink: a špinění když je hnědé, tak se nic moc neděje :wink:
@anubis Taky gratulkaaa! Tak kdo bude mít ty dvojčata? Aspoň jedny určo budou :grinning:
@martinakl Tak dodatčně vše nej a ten nejlepší dárek jsi už dostala :wink: A kdy jsi potratila? Musela jsi na revizi? Držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo, minimálně statisticky už máš "předplaceno". My jsme měli Benjaminka taky po dvou potratech.
2. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AKTUALIZACE :slight_smile:
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko :grinning:
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko :grinning:
sarusinek - TP cca 28.8.2012
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ - potvrzený jeden terčík - ŠPINĚNÍ :frowning2:
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - hcg cca 238
flyaway - TP 8.9.2012 - 13.DPO - hcg cca 400
martinakl - // 24.12.
mihamau - // 25.12.
angelote_13 - // 22.12.
2. led 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Taky Tě moc vítám, to byl krásný dárek :dizzy_face: Já mám narozky 30.12. a jako "dárek" jsem dostala první blinkací den, takže taky super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarusinek Tak to je hustý :sweat_smile: Přiznám se, že kdybych já teď začala jakkoli špinit nebo krvácet, tak by ve mně byla malá dušička a asi bych počítala s nejhorším :frowning2: Ještě se děsím jedné věci, u všech třech těhotenství, co nevyšly, jsem se vždy jednu noc propotila durch. Asi budu spávat na balkóně pěkně v chladu :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka Nepiš si tam to špinění tak tragicky :wink:
2. led 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem včera večer a dnes přes den malilinko špinila, ale už to, zdá se, přešlo....ale parádně ve mě hrklo, že se to zas rozjede v menstruaci a bude po všem....
2. led 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Vůbec se Ti nedivím, po tom všem, čím sis prošla :unamused: Ale mě to špinění nijak neděsí, prostě to tak asi mám :slight_smile: i když tentokrát o dost slaběji než se Štěpíkem, teď už 9 dnů po krvi ani stopa...
2. led 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette V prosinci 2010 jsem mela mimodelozni, takze mi odebrali jeden vejcovod. Po 5 mesicich jsme se zacali snazit zase a povedlo se napoprve, ale skoncilo to na zacatku 16t, kdy jsme zjistili, ze holcicka je uz 2 tydny mrtva kvuli zavazne vyvoje vade. Byla hodne mala, takze mi mohli provest revizi misto porodu mrtveho plodu.. To bylo ted na zacatku zari. No a ted jsme meli cekat pul roku, nicmene vydrzeli jsme to jen 3 mesice a zadarilo se zas na poprve :slight_smile: Tak snad u nas bude taky napotreti vse dobre.. I kdyz ani ta carka zatim neni zrovna nejsilnejsi, tak to porad jeste muze byt "plany poplach".
2. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Ahoj, ja nasla // 1.1. :slight_smile:
2. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko
sarusinek - TP cca 28.8.2012
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ - potvrzený jeden terčík - ŠPINĚNÍ
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - hcg cca 238
flyaway - TP 8.9.2012 - 13.DPO - hcg cca 400
nikollita - TP 9.9.2012

martinakl - // 1.1.
mihamau - // 25.12.
angelote_13 - // 22.12.
2. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinakl Juj, to sis teda prošla nedobrýma věcma :pensive: Je mi to líto a moc Ti přeju, aby vám to teď vyšlo! Kolikátý jsi den cyklu? A testovala jsi už několikrát? Jestli jako sílí? Já jsem se rozhodla testnout jen dvakrát s rozestupem dva dny a pak se na to vykašlat, abych se nestresovala :wink:
@rehonka Hodná holka :wink: Terčík se bude držet, neboj :wink: Kdy máš další kontrolu?
@sarusinek Jo jo, to někdo to tak má! Tuhle jedna holka z jiné diskuze, která pracuje jako porodní asistentka, psala o holce, co jela na chirurgii s bolestmi břicha a za chvíli měla na světě holčičku :grinning: Vůbec netušila, že je těhotná :slight_smile:
2. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek